>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Euroliga 2011/2012

Status
Zamknięty.
czoker 109,4K

czoker

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie meczu Cska - Olympiacos.
Czy w Cska są jakieś kontuzje, ktoś ma nie zagrać?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Cska - Olympiacos.
wg http://www.euroleague.net
INJURIES
CSKA will be without Viktor Khryapa, out indefinitely with a dislocated finger. Olympiacos is travelling to Moscow without two players. Olympiacos travelled to Moscow without Georgios Printezis, Panos Vasilopoulos and Marko Keselj. Acie Law had physical problems this week but has recovered in time to play this week.&quot;
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Też właśnie bym się skłaniał w stronę Efesu.Galatasaray owszem u siebie mocna,ogranie CSKA i Oly o tym świadzczy i ta gorąca atmosfera,to zawsze jakaś przeszkoda dla rywala,ale ekipa ze Stambułu już jest przyzwyczajona do takich gorących hal (w końcu grają w Turcji) więc przewaga Galaty nieco spada niż z innymi drużynami.W sumie można powiedzieć,że Efes gra o zachowanie realnych szans na awans.Kurs zachęca na granie gości bo Galata też miewa słabsze dni ;)

Efes 2,15 Milenium ⛔
Efes+4,5 1,65 Milenium ⛔

CSKA zapewne wygra,chcąc zmazać porażkę w Turcji,ale kurs ok.1,15 nie zachęca a HC zbyt duży więc no bet.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Bilbao-Siena 1

Moim zdaniem bardzo dobry bet. Siena juz praktycznie ma 1miejsce zapewnione, musiałaby przegrac bardzo wysoko z Bilbao i ewentualnie potem Realem. Baskowie jezeli dzisiaj wygrają to praktycznie bedą miec awans na 90% i wszstko w swoich rękach w ostatnim spotkaniu z Malagą. WIemy, ze Bilbao to ciezki teren. Ostatnio prezentuja sie bardzo dobrze, fajna mieszanka doswiadczonych graczy z młodymi. Staną na głowie zeby to wygrac.Awans do top 8 kosztem Realu wiadomo jaką bylby radościa w kraju Basków i satysfakcją dla graczy, ktorzy są w Bilbao a grali w Realu.

Jutro tak czy siak wygrana Realu,Panaty oraz Maccabi to po prostu MUS. Real z hc bardzo dobra inwestycja. Malaga teraz dołuje strasznie a Real jest podbudowany. Niezaleznie jaki wynik padnie w Bilbao to musza wygrac jutro i zrobią to raczej wysoko.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Galatasaray-Efes

Żenada w wykonaniu Efesu.Ekipa ze Stambułu przegrywała już nawet 15pkt by dojśćdo HT na -7.Po przerwie spodziewałem się,że goście znacząco zbliżą się do Galaty i końcówka zdecyduje o zwycięstwie,jednak mocno się zawiodłem.Owszem z początku goście wyglądali dobrze był moment,że mieli już tylko-3 pod koniec Q3,ale przez głupią taktykę(rzucali trójkami byle rzucić) to gospodarze wygrali znacząco ten mecz,tym samym przekreślając szanse Efesu na awans do top 8.

Efes 3---&gt;5/18
Efes 2---&gt;14/32
Efes 1---&gt; 13/21
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
No cóż trzeba zakasać rękawy i iść dalej.. Efes był gorzką pigułką która dobrze scharakteryzował dzidzok. Skuteczność jak i gra żenująca. Dusko mnie zawiódł na całej linii to już nie ten zawodnik co w ACB... i tyle na temat tego Efesu...
CSKA bardzo ładnie siadło i lokata jak w masło.
Bilbao ... Raul-a Lopez-a buzzer-beater zmienił wszystko. Mecz tak jak się spodziewałem na styk i Siena jakby lepiej rozegrała końcówkę to nie byłoby tego wszystkiego, jednak mamy jak mamy i tak dziś :
-------------------------------------------
Real Madrid vs. Unicaja ▶ zacznijmy od tego że Real jest w beznadziejnej sytuacji poprzez rzut Lopeza. Muszą wygrać dziś i ze Sieną i do tego liczyć na porażkę Bilbao z Unicają. Dziś nie ma nad czym się rozwodzić 1.12 moim zdaniem przystępne do tego -4,5 HC.
Fenerbahce Ulker vs. Unics ▶ ten mecz miałem nie ruszać jednak zdecydowałem się na +7,5 Unics. Goście mogą przegrać poniżej 5pts i awansują jak dobrze pamiętam. Ogólnie mecz powinien być underowy. Ciężko wskazać faworyta. Czy trzeba wymieniać zawodników obydwu zespołów? Zapowiedz na stronie Euroligi bardzo dobrze scharakteryzowała tutaj wszystko.
Maccabi Electra vs. Zalgiris ▶ tutaj nie wiem co mam pisać :cool: Zalgiris nawet jak będzie się trzymał to w pewnej chwili ich przestój może być zabójczy. Maccabi wygrywając ma awans. Może w tym meczu lepszym wyjściem niż obniżony HC byłby over punktowy na granicy podwyższonej do 160,5 ..... hm zobaczymy po meczu.
Bennet Cantu vs. FCB Regal ▶ w tym meczu zapowiedz upatruje match-up między Basile a Navarro jako coś ważnego. Ja to widzę inaczej. Barcelona podrażniona żenującą przegraną u siebie w pucharze jedzie co Cantu po pierwsze miejsce w grupie. Moim zdaniem podkoszowi Barcelony i bardzo długa ławka nawet przy średniej formie zatrzymają atak Cantu. Jeżeli nie wkradnie się minimalizm w ostatnich minutach meczu to powinno być powyżej 5 punktów przewagi. Barcelona ma na każdej pozycji przewagę moim zdaniem i będą spokojnie ich punktować. Do tego trzeba pamiętać że Cantu jest krótkie w rotacji co każdy za każdym razem podkreśla.
Panathinaikos vs. EA7 Armani ▶ odpuszczam i nie szukam tutaj niczego konkretnego...
---------------------------------------
Reasumując :
Unics Kazan +7.5 @ 1.41 ✅
Barcelona -5.5 @ 1.66 ⛔ .... żenująca forma Barcelony, brak zagrywek... brak pomysłu na grę...
Maccabi Electra -5.5 @ 1.35 ⛔ E:akcja na 15s przed końcem meczu mnie rozbawiła ???? piękny blok Smitha i szybka kontra i ... nie trafia po wsadzie do kosza (a bardziej jej włożeniu, sic !).
Real Madryt -6.5 @ 1.41 ✅
Udało się uniknąć psioczenia na Koniczynki. Armani są nieobliczalni dlatego już kiedyś powiedziałem i teraz powtórzę, osobiście nie gram przeciwko EA47.
----------------------------------------
Edit do postu Underaker_TSW
Ogólnie to też się zastanawiałem nad tym overem. Tylko pytanie czy będą mieć taką drugą połowę jak z Barcą w pucharze ? tam im siadało wszystko.. barca dochodziła a tamci jak automaty. Pamiętam że zawsze po takim meczu przychodzi rozprężenie. Wygrali puchar w jaskini lwa i byli podbudowani ale wczorajsza wygrana Bilbao myślę że może pozostać im w głowach. Moim zdaniem jak się nic nie wydarzy to Bilbao wygra w Maladze w ostatniej kolejce i będzie pozamiatane.
Carrol on fire jest i te zagrywki na podwójne zasłony na pozycję 45-60 stopni ciekawie wyglądają. Pytanie tylko ile minut zagra. Real ma długą ławę i jeżeli Unicaja się nie przeciwstawi to zagrają minimalistycznie.
hm... Panaty nie wiem czemu ale się obawiam... Rękę dam sobie uciąć jedynie za Real i Maccabi ;)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Kusi mnie dzisiaj zagranie over 84,5 na Real. Wiemy, ze są ofensywną ekipą a Malaga ma obronie nie ciekawą. Do tego probowalbym jakiegos overa na Carrolla bo dzisiaj powinien miec okazje do rzucenia sporej ilosci punktów.

Dawno czegos takiego nie ,mowilem i nie pisalem ale dałbym sobie ręke uciac za wygrane dzisiaj Panaty,Maccabi oraz Realu.
 
czoker 109,4K

czoker

Użytkownik
Kusi mnie dzisiaj zagranie over 84,5 na Real. Wiemy, ze są ofensywną ekipą a Malaga ma obronie nie ciekawą. Do tego probowalbym jakiegos overa na Carrolla bo dzisiaj powinien miec okazje do rzucenia sporej ilosci punktów.

Dawno czegos takiego nie ,mowilem i nie pisalem ale dałbym sobie ręke uciac za wygrane dzisiaj Panaty,Maccabi oraz Realu.
Typuje podobnie jak kolega wyżej.
Czyste winy na Real, Panathinaikos i Maccabi.
Dla Realu mecz o zachowanie szans na awans, dla dwóch pozostałych zespołów - mecze u siebie, z nie najmocniejszymi przeciwnikami, zwycięstwo daje awans do ćwierćfinałów. Z drugiej strony Żalgiris nie gra już o nic, Armani gra poniżej oczekiwań i w eurolidze i w lidze, Unicaja bez szans na awans.

Pinnacle AKO 1.44
 
psm 921

psm

Użytkownik
VS


Koszykowka - Euroliga
23.02 g.21:00
Panathinaikos-Armani Milano⛔⛔⛔⛔⛔:;/ ???? 58-67)
typ-Panathinaikos (-11,5)
kurs 1,91
WillHill


Wszyscy dzis typuja Lige Europejska wiec moze jakies urozmaicenie... Obronca tytulu i szesciokrotny zwyciezca tych rozgrywek,Panathinaikos zmierzy sie z wloskim Armani Mediolan.Wlosi przed dwoma miesiacami w pierwszym spotkaniu grupy G Top 16 ulegli Grekom roznica 21 pkt na wlasnym parkiecie i faworyt tego spotkania jest tylko jeden.Jedno jest takze pytanie;Jakim rozmiarem wygraja gospodarze?..Grecy to zespol ktory nigdy nie odpuszcza i nie kalkuluje,atmosfera w hali Koniczynek nie pozwala spuszczac z tonu.10 punktami 2 tygodnie temu przegralo tam mocne Fenerbache,sadze ze dzis roznica zwyciestwa bedzie wieksza.Atenczycy w swojej lidze gromia kazdego procz olimpiakosu i do tego kibice sie juz przyzwyczaili,dlatego to zaden argument,ale w Eurolidze roznica ok 20pkt przegrywali w Atenach juz koszykarze Uniciji,Zalgirisa,KK Zagreb,zas wygrana udalo sie wywiezc zawsze mocnej CSKA i co bylo wielka niespodzianka UNICSowi Kazan.Armani w lidze radzi sobie srednio mimo zajmowanej drugiej pozycji,przegrali 8 z 20 gier w tym 6 wyjazdowych,a najtrudniejsze spotkanie w Sienie jeszcze przed nimi.Dla Mediolanczykow to ostatnia okazja zeby zachowac jakiekolwiek szanse na awans do top 8,dla Panathinaikosu,byc moze zapewnienie sobie awansu juz dzis,sadze ze sie postaraja.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
ja bym ręke stracil ???? Strasznie dziwna porazka, Panata teraz musi wygrac minimum szescioma pkt w Kazaniu zeby uniknac gry z najlepszymi w top 8. Chociaz wiadome bylo, ze Burousiss czy Fotsis wczoraj zakasają mocno rekawy jednak to i tak sensacja.
 
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
Co do meczu Panathinaikos-Milano to jak wszyscy wiemy jest kryzys w Grecji. Kurs na Milano był ok. 6.00...Pana ma już awans do następnej rundy i załatwili sobie łatwą kasę ponieważ czytałem też że są jakieś problemy z wypłacaniem wypłaty w Grecji.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Co do meczu Panathinaikos-Milano to jak wszyscy wiemy jest kryzys w Grecji. Kurs na Milano był ok. 6.00...Pana ma już awans do następnej rundy i załatwili sobie łatwą kasę ponieważ czytałem też że są jakieś problemy z wypłacaniem wypłaty w Grecji.
To tylko snucie teorii,może nie chcieli po prostu się przemęczać przed top 8?Nie masz dowodów nie pisz,jakby rzeczywiście tak bylo jak mówisz,organy Euroligi by się tym zajęły ;)
 
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
To tylko snucie teorii,może nie chcieli po prostu się przemęczać przed top 8?Nie masz dowodów nie pisz,jakby rzeczywiście tak bylo jak mówisz,organy Euroligi by się tym zajęły ;)
Przemęczenie na własnej hali, z Milano co już nie miał szans na awans? Niechce mi się wierzyć w to...Oglądałem kawałek tego meczu i Panathinaikos wogóle nie grał, EA odbierało wszystkie możliwe piłki, bardzo ciekawie to wyglądało. Pozdrawiam
 
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
Wypowiem się na temat ostatniej kolejki Euroligi. Widzę tutaj bardzo ciekawe mecze.
Unics Kazan-Panathinaikos
Obydwie drużyny mają już awans do Final Eight i nie wiem dlatego na Pana jest taki mały kurs. Mają przewagę nad trzecim Fenerbahce ponieważ wygrali dla bezpośrednie mecze z nimi. Kazan przegrał ostatnie dwa spotkania w Eurolidze, niechce mi się wierzyć że przegrają także następny. Kurs na Kazan @2,45 ????
Armani Milano-Fenerbahce
Milano odzyskało dobrą formę, wygrało z Panathinaikosem w Grecji i w lidze z Monferrato przegrywając 15 punktami. Obydwie drużyny nie mają szans na awans i w tym meczu zagram w stronę Milano. Armani Milano +4,5 @1.80
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
po śmiesznym Eurocup-ie przychodzi czas na ostatnią kolejkę Euroligi...
Chciałbym sprostować post golditalia. Mianowicie Fenerbahce ma jeszcze szanse dlatego kurs na nich jest taki a nie inny, co i tak mnie nie przekonuje do grania na nich. Trzeba się dokładniej przyjrzeć kombinacji z Kazania bo tam jest mecz ważniejszy i z ciekawszymi moim zdaniem kursami. To tak wygląda sytuacja w grupie G
Co do innych grup to niesamowity scenariusz może być w grupie F gdzie Real będzie grał o wszystko we Włoszech. Bilbao bez D’Or Fischer-a będzie grał w Andaluzji mecz roku można rzec i kurs powoli zaczyna mnie nie zadowalać. Wszystko zależy od nastawienia gospodarzy ;-).
W innych grupach mistrz Dudu mam nadzieję poprowadzi Pireus do awansu do Finałowej serii. Ciekawostką jaką można brać przy jakichkolwiek dywagacjach pod uwagę jest to że Turcy to gospodarze Finałów. Czyżby zabrakło ich ? Osobiście ich gra mnie nie przekonuje ale po głębszych przemyśleniach odpuściłem granie Oly po kursie w granicach 1.30
no i mecze mniej ważne...
Barca - Maccabi ... over i coś w stronę Maccabi będę szukał bo to co wyprawia &quot;wielka&quot; Barca przyprawia mnie o mdłości. Brak mi polotu w ich grze choć na pewno na F8 będą powiedzmy w optymalnej formie patrząc na to jak są teraz prowadzeni.
Włoskie Cantu.... tutaj jednak na Litwinów którzy ostatnio mi zaimponowali i zaufam im w tej kolejce.
Mecz CSKA omijam szerokim łukiem i zostawię bez analizy. Po co myśleć nad czymś co nie ma sensu ;-) Wygrana CSKA czy może na otarcie łez wygrana kebabów z drugim garniturem ? ktoś jest w stanie to przewidzieć. Efes gra katastrofalnie jednakże ... wolę ominąć ten mecz szerokim łukiem. Powodzenia jednak innym którzy odważą się grać CSKA.
no i na koniec mój rodzynek EA7. Jak teraz zagrają ? :cool: czy ktoś jest w stanie rozgryźć tą ekipę ? czyżby Malik make the difference ? Trzeba pomyśleć bo jak już wcześniej nadmieniłem jakiś team ze Stambułu &quot;musi&quot; być w F8.
szczegółowe opisy meczy które zagram ..... może później.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
hmmm jest ciekawie...z tego co widzę to w grupie A pewny awansu jest zespół Panathinaikosu bo nawet jak przegra to ani Fenerka ani Milano ich nie przeskoczy. A Kazań musi wygrać bo w razie porażki i jednoczesnej wygranej Turków we Włoszech to Fenerbache awansuje, a nie Rosjanie. Dobrze mówię, czy nie? Bo w bezpośrednich meczach + 2 punkty dla Fenerbache
EDIT: ciekawie nawet bardzo ciekawie. Nie zdziwię się jeśli Kazań tutaj odpadnie. Panatha ma większą siłę ofensywną. Bardziej to się wszystko rozkłada na całą drużynę, a w Kazaniu wiele zależy od Domercanta.
Co do meczu Milano-Fenerka to trzeba brać pod uwagę, że Scariolo nie będzie szarżował w takiej sytuacji swoich zawodników i myślę, że rozkład gry będzie dosyć wyrównany. Wszystko dlatego, że już w niedzielę hit kolejki i wyjazd do Sieny.
 
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
Panathinakos jest pewny awansu ponieważ ma lepszy bezpośredni bilans z Fenerbahce. Kazan musi jutro wygrać ponieważ w przypadku porażki i zwycięstwie Fenerbahce z Milano odpada z rozgrywek więc czemu taki kurs na Kazan? Na własnej hali będą grali na pełnej parze i wygrają ten mecz. Obydwie drużyny będą świętować awans. A jak dobrze wiemy to między Grekami i Turkami nie ma dobrych stosunków. Kazan wygra jutro. Buki coś chcą wykombinować ponieważ jak ktoś nie wejdzie głębiej do statystyk to daje peffke Panathinaikos.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Widzę że zaczyna się szukanie czegoś w meczu który lepiej obejrzeć niż grać.
Unics vs. Panathinaikos ▶ to mecz z gatunku obejrzyj a nie graj... Pierwsze miejsce w grupie upoważnia do teoretycznie łatwiejszego przeciwnika w F8 ? czy mi się zdaje ? ;-)....... Wybór między Barceloną a Maccabi chyba do łatwych nie należy jednakże Grecy jak ognia będą starali się uniknąć Barcelony w pierwszym meczu F8. Inne argumenty tutaj nie mają miejsca. Jednak coraz bardziej przymierzam się do wygranej koniczynek...
EA7 Armani vs. Fenerbahce Ulker ▶ NO BET... po kursie 1.40 nie zagram turków za nic w życiu. To że walczą o awans to jedna ale Armani ma na tyle szeroki skład że może grać pełną rotacją i zrobić close game w którym będzie wszystko.
Zalgiris Kaunas vs. Bennet Cantu ▶ bez Basile and Micov Cantu może i nawiąże walkę ale na pewno tego nie wygra. Zalgiris -4,5 biorę.
FCB Regal vs. Maccabi Electra ▶ miałem grać coś w stronę Izraelczyków jednak idę w stronę rehabilitacji Barcelony. Mecz o nic dla obydwu stron więc FCB zakończy jako jedyna drużyna Top16 bez przegranej na koncie. Barcelona -2,5 zadowala mnie.
Reasumując :
Barcelona -2,5 ▶ 1.28
Panathinaikos ML ▶ 1.55
Zalgiris -4,5 ▶ 1.71
--------------------------------------
Mecze na czwartek są niesamowite i tam trzeba grać jednego rodzynka :cool: ...
Anadolu Efes vs. CSKA Moscow ▶ mecz o nic dla obydwu zespołów. Może jakiś over punktowy bo nie sądzę że będą bronić obydwa zespoły na swoim normalnym poziomie. Sporo rotacji się zapowiada przez co punktu będą zdobywać zmiennicy.
Olympiacos vs. GS Medical Park ▶ mecz odpuszczam bo nie czuję tutaj tych powystawianych kursów a przeciwko Dudu nie zagram.
Unicaja vs. Gescrap BB ▶ Bilbao powinni jednak Andaluzyjczycy się nie poddadzą chyba... ja nie tykam.
Montepaschi vs. Real Madrid ▶ i tutaj jest rodzynek. Bet365 daje tylko -4.5 na Real co ja już dziś pobieram i z niecierpliwością będą oczekiwał czwartku... to moje być albo nie być... Żadnych argumentów nie będę przytaczał... zdarzyć może się tak że Baskowie nie awansują ;-) :?::!: Chyba nie możliwe więc o co chodzi....
Montepaschi welcomes Real Madrid on Thursday. Montepaschi (4-1) qualifies if it wins and would only be eliminated if it loses by more than 37 points and Gescrap beats Unicaja. Real Madrid (3-2) will finish first if it wins by 19 points or more; if Gescrap loses or by 30 points or more, or if Gescrap wins. It is second if it wins and Gescrap loses or if it wins by 23 to 29 points and Gescrap wins
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
toudi 715

toudi

Użytkownik
Montepaschi vs. Real Madrid ▶ i tutaj jest rodzynek. Bet365 daje tylko -4.5 na Real co ja już dziś pobieram i z niecierpliwością będą oczekiwał czwartku... to moje być albo nie być... Żadnych argumentów nie będę przytaczał... zdarzyć może się tak że Baskowie nie awansują ;-) :?::!: Chyba nie możliwe więc o co chodzi....
Niemożliwe, ze Real nie awansuje czy, ze Bilbao nie awansuje? Niby piszesz o Realu ale jest tez o Baskach więc nie wiem.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Toudi-emu odpowiedziałem już na PW więc nie będę robił off-a.
Po głębszym zastanowieniu się puściłem jeszcze takiego tripla.
Zalgiris ML + Barcelona ML + Real -4.5 ▶ 4.98
Kursy na Zalgiris pospadały bardzo szybciutko odkąd wszyscy zdali sobie sprawę że Cantu jedzie tam na wycieczkę. Barcelona z zmęczonym Maccabi będzie chciała zmazać plamę za swoje ostatnie niepowodzenia i zakończyć bez porażki grupę jako jedyny zespół. Co się tyczy Realu to przeczucie ;-). Siena ma zagwarantowane pierwsze miejsce na 90% i przegrać mogą nawet do 18pts i się im nic nie dzieje. W weekend mecz z EA7 więc we Lega szlagier. Liczę że w tym meczu motywacja będzie po stronie Królewskich których nie do końca trawię jednak im zaufam...
----------------------------------
E: Zalgiris mnie poraża... ???? 9-21 w II Q i robi się ciekawie... LEUNEN w 5min ma 3faule co i tak przy tak wąskiej rotacji pozwala Cantu prowadzić.. żenujący poziom w drugiej kwarcie prezentuje Zalgiris. Liczę że jednak ogarną.. 19 pts Manuchara ;-)
Dla wszystkich którzy coś mają ochotę napisać na temat Zalgirisu polecam obejrzeć mecz i zobaczyć jak można przegrać coś czego nie da się przegrać... ostatnie 5min w wykonaniu Litwinów to poziom juniorów żenada !! Takie jest życie że zespół który jedzie na wycieczkę wygrywa bo gospodarze wyciągają pomocną rękę... było 60-56 i Zalgiris stanął ....tego nikt nie był w stanie przewidzieć więc ..... narzekania odłóżcie na bok i zacznijcie pisać przed meczem a nie coraz więcej znajduje się ludzi którzy po meczach są mądrzejsi. Polczas111 a gdzie ty byłeś ? ..... tylko czytać, nic od siebie .... trzeba było przestawić argumenty na Cantu....chętnie bym wysłuchał...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom