>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2009/10

Status
Zamknięty.
dzieniek 0

dzieniek

Użytkownik
Cska zagrało perfekcyjny mecz, tylko 7 strat, zbiorki 36-26 czy drugi raz im sie to przydarzy raczej był gram handi na Caje a i nie zdziwie się jak Olympiakos rozgromi Prokom w pierwszym meczu ich zlekceważyli a jeśli Woods będzie zmeczony moze byc ciezko
mam nadzieje ze sie mylisz;) biorąc pod uwage wspomniana wyżej liczbe strat ze strony Prokomu licze na przynajmniej utrzymanie poziomu gry. Myśle ze są duże szanse na powodzenie hadnicapu. Poza tym Grecy i Polacy to przyjazne sobie narody więc ufam ze nie bedzie pogromu;)
 
wojtasboss 0

wojtasboss

Użytkownik
Jutro bardzo ciekawe mecze rewanżowe w Eurolidze. Najbardziej jestem ciekawy meczu Realu z Barceloną. Po 2 meczach w Katlaoni jest wynik 1:1. Barcelona jest według mnie największym faworytem do zwycięstwa całych rozgrywek. Niespodziewanie przegrali 2 mecz u siebie i żeby awansować muszą wygrać choć jedno spotkanie w Madrycie (pojedynek do 3 zwycięstw), żeby 5 mecz zagrać u siebie. Pojedynki Real - Barca w tym sezonie zawsze kończyły się zwycięstwem Barcelony ( chyba z 5 czy 6 meczy wygrali i to sporą przewagą). Jedynie ostatni mecz przegrali. Mocno wierze, że jutro lub w następnym meczu Barcelona będzie chciała pokazać swoją wyższość mając takie gwizdy w składzie i 1 z 2 meczy muszą wygrać i wierze że wygrają a przy kursie ok 1,9 można spróbować zagrać progresją na wygraną Barcelony.

typ:
Real - Barcelona ✅
Kurs: między 1,85-1,95

Jeśli jutro nie wygrają polecam zagrać w czwartek za podwójną stawke. Polecam typ:spokodfhgfh:
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: FC Barcelona -3.5
Kurs: 2.55
Buk: Bet365
Analiza:

To spotkanie zawsze budzi ogromne emocje, niezależnie od dyscypliny, oraz od stawki. A że stawka jest wysoka, bo w grę wchodzi awans do Final Four Euroligi spodziewam się jutro nieprawdopodobnych emocji. Myślę, że w tym pojedynku lepsi okażą się goście.
Przed pierwszymi meczami w Barcelonie zdecydowanym faworytem byli gospodarze. Goście z Madrytu wygrali jednak nieoczekiwanie jeden z meczów i teraz wystarczą im dwie wygrane u siebie, aby awansować. To jednak nie będzie takie łatwe. Powiem więcej, wydaje mi się to niewykonalne.
Barcelona w tym sezonie jest po prostu lepsza. W lidze zespół Barcy wygrał 24 z 26 meczów, Real przegrał o 3 mecze więcej. Również w Eurolidze z większą łatwością kolejne fazy przechodzili jutrzejsi goście.
Porażka w Barcelonie była dla zespołu lidera hiszpańskiej ekstraklasy zimnym prysznicem i nauczką, że nie można lekceważyć swoich odwiecznych rywali. Myślę, że naładowani chęcią rewanżu Katalończycy wygrają zdecydowanie w Madrycie.
 
S 133

safa02

Użytkownik
Spotkanie: Real Madrid - FC Barcelona
Typ: FC Barcelona -2.5
Kurs: 2.20
Buk: Bet365
Analiza: 3 spotkanie Playoffs 1/4 pucharu Euroleague w koszykowce w Madrycie lokalne Real podejmuje wielkiego rywala Fc Barcelona. Stawka tego spotkanie jest zblizyc sie do Final Four i uniknac mecz o byc albo nie byc za kilka dni. Po dwoch spotkaniach w Barcelonie stan rywalizacji jest 1-1. W pierwszym spotkanie katalonczycy po wyrownanym poczatek spotkanie wygrali w koncowka. W drugim spotkanie Real Madrid od poczatku odskoczyl i pomimo ostre poscig gospodarze to krolewsce zdolali wygrac to spotkanie i wyrownac stan rywalzacji. Fc Barcelona napewno teg sie nie spodziwala z wzgledu na wynik 4 poprzednich spotkan w tym sezonie ktore zakonczyly sie wlasnie ich zwyciestwem. Napewno dzis goscie nie beda juz lekcywazyc ich rywale i zagraja tym razem maksymalnie skoncentrowani od pierwszych minutach zeby uniknac niespodzianki. Statystyki sa po stronie goscie ktore w 10 ostanich spotkan w roznych rzgrywlach od stycznia 2009 wygrali az 8 i tylko dwukrotnie przegrali. Moim zdaniem dzis Barcelona chcac zapewnic sobie udzial w Final Four bedzie chciala to spotkanie kontrolowac od poczatku zwiekszajac maskymalnie przewaga zeby uniknac nerwowa koncowka. Dlatego wybralem ze na dzis w spotkanie Real Madryt i FC Barcelona goscie wygraja z przewaga co najmniej 3 punktow.
 
K 9

kamis_145

Użytkownik
Spotkanie: Asseco Prokom Gdynia - Olympiakos Pireus (+4.5/-4.5) Handicap
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: W czwartym spotkaniu Euroligi mężczyzn zdecydowanym faworytem pojedynku Asseco Prokom Gdynia - Olympiakos Pireus są koszykarze z Grecji. Ja typuję zwycięstwo gości minimum pięcioma punktami. Jak narazie w drzewku play-off Olympiakos prowadzi z Asseco 2-1. Dzisiaj powinno być trzecie zwycięstwo. Wiemy, że Asseco Prokom Gdynia i tak w tym roku w tych rozgrywkach zaszli bardzo daleko jak na ich możliwości, ale w spotkaniach z Grekami bardzo ciężko im wygrać jakiś mecz. Proszę zobaczyć:
30/03-10 Euroleague Playoffs, Mężczyźni Prokom Trefl vs. Olympiakos Piraeus 81:78
25/03-10 Euroleague Playoffs, Mężczyźni Olympiakos Piraeus vs. Prokom Trefl 90:73
23/03-10 Euroleague Playoffs, Mężczyźni Olympiakos Piraeus vs. Prokom Trefl 83:79
We wtorek Prokom wygrał tylko trzema punktami. Teraz moim zdaniem będzie wysoka porażka koszykarzy z Polski. Olympiakos w pierwszym meczu u siebie wygrał tylko czterema punktami :dobani: ale w drugim meczu pokonał Asseco aż 17 pkt. Zadziwia mnie tylko historia dotychczasowych spotkań. To cztery zwycięstwa koszykarzy z Gdyni i tylko dwa Greków.
30/03-10 Euroleague Playoffs, Mężczyźni Prokom Trefl vs. Olympiakos Piraeus 81:78
11/02-09 Euroliga, Mężczyźni Grupa E Prokom Trefl vs. Olympiakos Piraeus 68:93
17/01-08 Euroliga, Mężczyźni Grupa A Prokom Trefl vs. Olympiakos Piraeus 63:59
04/01-07 Euroliga, Mężczyźni Grupa A Prokom Trefl vs. Olympiakos Piraeus 64:73
25/01-06 Euroliga, Mężczyźni Grupa B Prokom Trefl vs. Olympiakos Piraeus 79:77
12/01-05 Euroliga, Mężczyźni Grupa A Prokom Trefl vs. Olympiakos Piraeus 77:71
Ale tym się nie zrażam. Sami wiemy jaki jest kosz. Olympiakos to klasowa drużyna, która nie powinna mieć dzisiaj problemu z odniesieniem zwycięstwa minimum pięcioma pkt.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
A ja wcale bym nie spisywał Prokomu na straty. Po pierwsze fantastycznie w serii z Olimpiakosem spisuje się Woods. Oto jego średnie z całej Euroligi:
16.9ppg, 57.6 2p%, 29.8 3p%, 75.8 1p%, 0.9 orpg, 5.3 drpg, 2.5 asspg
A tu średnie z serii z Grekami:

20.3ppg, 64.5 2p%, 36.4 3p%, 81.8 1p%, 1.7 orpg, 8.3 drpg, 2 asspg

Ma minimalnie mniej asyst, ale to dobrze, bierze ciężar gry na siebie, nie boi się rzucać i walczyć na całego pod koszem. I wychodzi to na dobre drużynie.
Nieźle spisuje się też Ewing, który w PO ma póki co 60% skuteczność za trzy i sporo ważnych punktów rzuca.
Martwić może postawa Logana, który na siłę rzuca pełno trójek. 5/20 w 3 meczach to nie jest dobry wynik zdecydowanie, dużo rzutów jest na siłę, nieprzemyślanych. Jeżeli będzie miał dziś lepszą selekcję rzutów to bardzo to pomoże drużynie Asseco.
 
W 0

wolodia

Użytkownik
Koszykówka - Euroliga godz. 20:45
spotkanie: Partizan vs Maccabi Electra ( handicap )
typ:Maccabi Electra ( -2,5 )
kurs: 2,95
buk: Bet365
analiza:
Ćwierćfinał Euroligi. Czwarte spotkanie. Stan rywalizacji 2:1. Partizan już dokonał wielkiej niespodzianki. Nikt się tego nie spodziewał że po 3 spotkaniach to oni będę prowadzić. Rywalizacja toczy się do 3 zwycięstw, czyli jeżeli dzisiaj Partizan wygra to awansuje do półfinałów. Ja jestem jednak przekonany że dzisiaj ta rywalizacja się nie skończy. Maccabi a pewno tanio skóry nie sprzeda. wiedzą że teraz nie mogą sobie pozwolić na wpadkę. Jeżeli chcą odmienić losy rywalizacji to dzisiaj muszą wygrać, muszą się pokazać z jak najlepszej strony. Muszą od początku spotkania narzucić swój styl gry. Myślę że Maccabi wygra spokojnie co najmniej trzema punktami. Maccabi w ostatnich tygodniach nie musieli rozgrywać tylu spotkań co Partizan. Powinno to teraz mieć znaczenie. Będą na pewno bardziej wypoczęci. Poprzednie spotkania na pewno dużo sił kosztowały Partizan żeby ograć Maccabi, który ma mocniejszy skład i był zdecydowanym faworytem tej pary ćwierćfinałowej. Partizan trza przyznać że ostatnio spisuje się na prawdę dobrze, ale Maccabi to klasa sama w sobie. Patizan ma zbyt słabą drużynę żeby w Eurolidze wygrywać mecz za meczem z taką drużyną, dlatego uważam że będzie potrzebne piąte spotkanie. Maccabi w marcu przegrało tylko właśnie z ekipą Partizanu. A pokonali takie ekipy jak Real Madryt czy Montepaschi. Dla mnie dzisiaj pewna dwójka po bardzo ładnym kursie.
 
M 1

marekkakrek

Użytkownik
Spotkanie: Partizan - Maccabi
Typ: 2
Kurs: 2,55
Buk: Sportingbet

Analiza:
W tej rywalizacji jest tylko jeden faworyt Maccabi. Ostatni mecz obu ekip zakonczyl sie wysoka wygrana Partizanu. Miało na to wpływ wiele czynników. Słaba skuteczność 42% za 2, 25% za 3. Jednakże sędziowie nie spełniali też dobrze swoich zadań. Nie potrafili sobie poradzić z presją jaką serbscy kibice na nich nakładali. Prawda jest taka, że Maccabi to moim zdaniem 3 druzyna w Europie tuż za Barceloną i Realem. Podejrzewam, że drugi raz Maccabi aż tak nie skutecznie nie zagra. Mam nadzieję ze Polski sędzia nie bedzie tez tak dzisiaj zle gwizdal jak ostatnio włosi. Pan Marek doskonale sobie radzi z presja. Biorąc te wszystkie argumenty pod uwagę uważam, że Maccabi bez problemu wygra ten mecz. Kurs 2.55 jest absolutnie zawyzony powinnien oscylowac w granicach 2.30. Jest to wiec w moim odczuciu dosc dobry valuebet. Dlatego z cala stanowczościa gram ten mecz.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Kolegę wyżej chyba troszke poniosło..Faworytem od początku rywalizacji jest Partizan. Przede wszystkim jest to drużyna zgrana i świetnie broniąca. Oglądałem ostatni mecz w Belgradzie i nie pamiętam, żeby Włosi gwizdali pod Partizan. Prawda jest taka, że Maccabi na wyjazdach to bardzo słaba drużyna. Zwycięstwo w Madrycie to tylko wyjątek potwierdzający regułę, bo Maccabi regularnie na wyjazdach dostawało od silnych druzyn - Efes, Siena, CSKA, Caja Laboral, Marousi. Wygrali tlyko z Ljublana i Romą, a więc drużynami, które do najsilniejszych nie należą. Poza ogromnym potencjałem ofensywnym, jaki Maccabi niewatpliwie posiada, izrealska drużyna nie potrafi bronić. Jest jedna prosta zasada jak jedziesz grać na Pionir - nie potrafisz bronić, nie masz czego szukać. Ta zasada zresztą dotyczy także całej Euroligi. A ta słaba skuteczność Maccabi to przede wszystkim wynik defensywy Partizanu. Dzisiaj Partizan kończy rywalizację i wita Final Four po raz pierwszy od 12 lat.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja się zgadzam z lukascaschem, nie rozumiem tej fali picków na Maccabi (na wielu blogach dziś tak wiele osób gra). Partizan jak już wyżej zostało napisane to bardzo dobrzy defensorzy, ale w ataku nie są wcale dużo słabsi. Dziś wg mnie wygrają to spotkanie.
I wgl nie mam pojęcia skąd Marek wytrzasnąłeś handi +26,5 na Maccabi, bo na to wskazuje Twój typ.
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
jedno małe ale, dzisiaj mecz pomiędzy Partizanem v Maccabi odbędzie się nie w Pionir a w Beograd Arena
+
&quot;Last seasons before important matches people always asked why not move to Arena when demand for tickets is so high? Dule Vujosevic said that players are too familiar with Pionir, and if we change arena before such important matches it could have impact on players performance (they never played in Belgrade Arena before, and it would be like some sort of guest game). Also, fans are not sure if it is possible to make such a noise and pressure to opponent players in such a big arena (where fans are not so close to the court, and acoustic is much different). So it is much safer to play important match in Pionir, where you are on safe ground &quot;

mimo tego jestem dziś sercem za Partizanem i mam nadzieję, że zakończą ten matchup w 4 meczu.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja jednak uważam, że Maccabi będzie dziś górą.Partizan był raz w Izraelu górą, raz wygrał u siebie, ale para jest dość wyrównana.Gospodarze mają pierwsza od 12 lat szanse na znalezienie się w Final Four.Ja uważam, że dziś to się nie stanie bo Maccabi będzie musiało wykazać więcej woli walki i zaangażowania niż we wtorek.Jeśli Prokom potrafił wygrać z jednym z faworytów to Maccabi może pokusić się o wyrównanie stanu rywalizacji na terenie Partizanu.We wtorek trio Partizanu [ Aleks Maric, Slavko Vranes Lawrence Roberts ] było znacznie lepsze na tablicach co zdecydowało o porażce Maccabi, sądzę, że Pini wyciągnie wnioski z meczu wtorkowego i będą starać się grać znacznie lepiej.Wszędzie podkreśla się, że hala jest atatem Partizanu i to jest racja.Kolejna sprawa która jest dla mnie niejasna to ktoś napisał, że oni świetnie bronią.Ja właśnie nie wiem gdzie to wynika - 73,98,77 tyle dali sobie narzucać w trzech meczach z Maccabi i nie wydaje mi się, żeby średnia 82 punkty na mecz dobrze świadczyła o obronie.

Ja po prostu chciałbym powiedzieć, że wolę dziś postawić na Maccabi po dobrym kursie, aniżeli grać na Partizan bo uważam, że goście nie są bez szans.
 
Baqu 861,8K

Baqu

Forum VIP

Zespół Regalu FC Barcelona okazał się lepszy w ćwierćfinałowym bratobójczym pojedynku dwóch zespołów hiszpańskich i wygrywając w czwartek w Madrycie nad tamtejszym Realem, zapewnił sobie udział w Final Four Euroligi 2010. W imprezie tej udział wezmą także koszykarze Partizana Belgrad, którzy sprawili megasensację pokonując Maccabi Tel Awiw. Grono szczęśliwców uzupełnią CSKA Moskwa i pogromca mistrza Polski - Olympiacos Pireus.

sportowefakty.pl

▶ Rozkład jazdy:
PÓŁFINAŁY
Piątek, 7 maja 2010
:idea: Półfinał 1: 18:00 CET
Regal Barcelona vs. CSKA Moskwa

:idea: Półfinał 2: 21:00 CET Partizan Belgrad vs. Olympiakos

:idea: MECZ O 3 MIEJSCE
Niedziela, 9 maja 2010
18:00 CET

:idea: FINAŁ
Niedziela, 9 maja 2010
21:00 CET

 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Kursy na zwycięstwo Final Four Euroligi, który odbedzie sie w Paryzu:
1) Regal Barcelona - 1,70
2 Olympiakos Pireus - 3,20
3) CSKA Moskwa - 6,00
4) Partizan Belgrad - 15,00
Proszę o sugestie, moim zdaniem duże szanse na przejscie do finału ma drużyna CSKA, której dobrze gra sie z ekipa Regalu;
 
P 161

poozon

Użytkownik
Przejść może nie przejdą ale handicap +8,5 na cska jest jak najbardziej do zagrania . Po pierwsze Barcelona nie gra u siebie tylko parkiet jest neutralny , po drugie cska to nie jakiś cieniak , po trzecie to już taki etap ,że tak wysokie różnice się nie zdarzają ( można popatrzeć na poprzednie lata jakie były wyniki w final four ) . Reasumując smiało można grać na cska + 8. pkt
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Znalazłem bardzo ciekawy kurs na mecz Barcelony z CSKA. DLa mnie kurs na CSKA jest po prostu zawyżony, choć ostatnio CSKA nie zachwycało. Od początku było widać jak CSKA i Olimpiakos systematycznie szykują się na grę o medale W FF. Jak najmniejszym nakładem sił chcieli do tych finałów dojechać i udało im się. Drużyna CSKA jest jedną z najlepszych w Europie i tu ciekawy kurs na BET365
CSKA +11,5 kurs 1,5 jak dla mnie kurs warty grania za bardzo wysokie pieniądze. Jednak nie znam się aż tak na koszykówce i nie widziałem ostatnio gry Barcelony, co o tym sądzicie ?
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Też skłaniam się ku temu typowi. Z drugiej strony musisz wziąć pod uwagę, że każda z tych drużyn przygotowywała się głównie pod F4. Tak czy inaczej taka różnica punktowa wydaje się być nieosiągalna dla Barcy, więc trzeba to zagrać.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
To jest 1 mecz przez co będzie decydować dyspozycja dnia. Ale weźmy pod uwagę że CSKA nie jest już tym samym zespołem co kilka lat temu, brakuje tam szerokiej dobrej ławki, co w przypadku Barcelony nie ma takiego problemu. Barcelona to drem team, świetny 1 skład a i ławka piekielnie mocna do tego kapitalny trener. Według mnie Barcelona nie pozostawi złudzeń dziś CSKA. Co do handicapu to różnie może być, Barcelona potrafi wygrać z najlepszymi różnicą 15-20 pkt. Zależy jak mecz będzie przebiegał, jeżeli Barcelona będzie na prowadzeniu w pierwszych 2 kwartach ok. 10 pkt, to będzie je zwiększać, ale jeżeli będzie utrzymywał się wynik blisko remisu to myślę że mecz będzie do końca zacięty.
Ale według mnie ponad 10 pkt przewagi będzie Barcelony.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Handi 8.5 punktu to dla Barcy żaden problem. Pytanie jest tylko czy będą chcieli za wszelką cenę wygrać wysoko czy tylko awansować.
Barca to ewidentnie najlepszy zespół w Europie, więc pozostaje tylko pytanie iloma punktami odprawią CSKA. Dla nich wygrana 9 punktami jest spokojnie jak najbardziej do zrobienia.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Ja z kolei mam nadzieję, że po prostu Barcelona nie wygra LM. Szkoda trochę, że nie ma tu Panathinaikosu, wtedy można byłoby liczyć, że któraś grecka obije Katalończyków. Ale z drugiej strony, jak się ma grupę eliminacyjną z Barceloną oraz Partizanem, który przecież załapał się do czwórki i nawet jeśli są lepsze drużyny od Serbów, to nie można im odmówić sporego postępu, to musiało być po prostu Kill Billowi i spółce bardzo ciężko. Początek rywalizacji po prostu przespali.
Na dziś typowałbym ryzykowną dość, bo za 4,50, wygraną CSKA.
Kaun, Siskauskas, Khryapa to gracze, którzy mogą w pojedynkę wygrywać spotkania. Mam zresztą przekonanie, że grając przeciwko Khryapie niejaki Erazem Lorbek będzie się baaaardzo męczył. Oczywiście, że są w Barcelonie inne opcje, ale, jak mówię, gracze CSKA to nie są nowicjusze, a nieźli specjaliści w obronie pick&amp;rolli i nawet Vazquez może sobie z asyst Rickyego oraz Navarro nie poszaleć. Jeżeli CSKA wykonają dobrze swój plan, to Barcelona może uciekać się wyłącznie do wjeżdżania Rubio pod kosz i trójek od swoich guardów. A to często okazuje się zawodne, nawet u tych specjalistów. Kluczem do wygranej jest to, z czym w tym sezonie kompletnie nie radzili sobie Velickovic czy Lavrinovic, a co podłapał Ante Tomic i on trochę straszył Barcelonę. CSKA zdążyła już poznać Lorbeka, naprawdę Viktor będzie dla niego trudnym rywalem, Vazquez musi więc także zostać zamęczony. Poza Kaunem jest jeszcze mistrz wsadów tegorocznej Euroligi, Pops Mensah-Bonsu. Jakby grał w Rockets, mógłby dostawać w sumie kilkanaście minut na mecz (patrząc czasem na Charlesa Hayesa, może najsłabszego centra-startera w NBA), a tu może wykorzystać swój limit fauli na Vazquezie.
Aha, nie zapominajmy o graczu nazywającym się Pete Mickeal. Od niego będzie zależeć baardzo wiele. Właściwie, nie widzę w CSKA recepty na niego i jeżeli jej nie znajdą, może skończyć się małym blowoutem i show w wykonaniu trójki obwodowej Barcelony. Ja jednak jestem dobrej myśli i uważam, że piąte już z rzędu Final Four CSKA rozegra tak, jak na rutyniarzy przystało. Energiczna i szalona gra kontra wyrachowanie i spokój. Stawiam, choć trochę irracjonalnie na to drugie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom