>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 07/08

Status
Zamknięty.
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Real Madrid HC(-7,0) - Fenerbahce Połowa czasu 1 1,85 ✅

Dzisiaj kolejne rewanże, Real Madrid będzie podejmować u siebie turecki zespół - Fenerbahce. Ostatnio drużyna gospodarzy dostała niezłe baty od Unicajy w ACB, jednak była to gra na wyjeździe, a Real to przede wszystkim gra u siebie póki co jeszcze nikt ich nie pokonał w eurolidze na ich terenie, czy dzisiaj uda się to mistrzowi turcji ? Wątpie chociaż są oni ostatnio na fali wygrali swoje ostatnie dwa mecze wyjazdowe, jednak moim zdaniem troche z drugą ligą europejską, bo zespół Roanne czy Beograd nie umieściłbym w jednej lini z Realem czy Tau. W Turcji Real wygrał 72-80 wygrywając pierwszą połowe różnicą 17 punktów, a więc większą niż całe spotkanie. Ogólnie to zespół gospodarzy u siebie w eurolidze do połowy wypracowywał sobie przewage większą niż 7 punktówm, wyjątek stanowiła tylko Lottomatica. Typ może nie najłatwiejszy, ale jakieś 70% szans na wejście ma.


Pozdrawiam
:spokodfhgfh: Pierwszą połowe wygrali różnicą 14 punktów, bravo Real.
 
M 0

migdown

Użytkownik
Mozna liczyc na jakies analizy jutrzejszych meczy? Interesuja mnie wszystkie chociaz w przypadku greckich druzyn bardziej handicapy. ja mam jakies swoje ciche przypuszczenia ale napewno ktos zna tutaj sie o wiele lepiej i ma dostep do informacji przedmeczowych. pozdrawiam
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
Olympiakos Pireus (-17,5) - Olimpija Lijubljana ✅ ✅ ✅
TYP: 1
KURS: 1,90
Od siebie mogę napisać, ze warty grania jest dzisiaj Oympiakos z HC -17,5. Olimpija Lijubliana to drużyna włąsnej hali, na wyjazdach już nie idzie im tak dobrze. W pierwszym meczau w Lijublianie Olympiakos przegrał róznicą aż 9 pkt. Wogóle Olympiakos gra słabo na wyjazdach, bo wszystkie 4 mecze przegrał, ale u siebie jest już inna bajka. Na 4 mecze 4 WIN w tym 3 dużą przewagą pkt. Olimpija wogóle nie może się odnaleść na halach swoich przeciwników. Na 3 mecze 3 w plecy, a najmniejszy wymiar kary dostali od Virtusu Bologna, bo &quot;tylko 10 pkt&quot; różnicy. W pozostałych meczach przegrywali kolejno 28 pkt. z Montepaschi i 19 pkt. z Zalgirisem. Uważam, że dzisiejszy HC jest zdecydowanie za niski. Olympiakos będzie chciał się zrewanżować za porażkę i wygra przynjamniej 25-30 pkt.
Pzdr
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Partizan Belgrade HC(-8,0) - Roanne 1 1,90

Partizan ostatnio zalliczył 3 przegrane w Eurolidze jedną u siebie i dwie na wyjeździe, jeśli chcą wejść do top16 to muszą zacząć wygrywać, a okazja do tego dzisiaj bardzo dobra. Ich przeciwnik - Roanne, ostatnio gra bardzo słabo, niewygrali żadnego meczu wyjazdowego już od 5 spotkań (ostatni raz 27.10 z dosyć słabym teamem - Gravelines), w Eurolidze ostatnio zostali zmiażdżenie przez Real przegrywając różnicą 31 punktów, w dodatku różnica punktów w ostatnich 4 meczach zawsze była większa niż 8 ! Partizan u siebie gra dosyć dobrze, chociaż ostatnio wpadka z mistrzem turcji, oprócz tego przegrana z mocnym Panathinaikosem, ale również 2 zwycięstwa nad Barceloną ! i Lottomaticą. Co by nie mówić wszystkie te 4 zespoły stoją co najmniej o klase wyżej niż zespół z Francji, licze na pewne zwycięstwo gospodarzy...


Pozdrawiam
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
pacek09, a jak z absencjami w obu druzynach? Wiesz cos moze? pozdro
Wyczytałem, że w Olympiakosie zabraknie PG Lynn&#39;a Greer&#39;a, ale zastapi go Rod Blakney, który w ostatnim meczu, przegranym z Tau na wyjeździe, rzucił 13 pkt, miał 3 asysty i 6 przechwytów więc nie wygląda to źle ;) O innych osłabieniach nie pisali, więc raczej to wszystko.
Pzdr
EDIT:
Zapomniałem dodać, że Olympiakos musi dzisiaj wygrać, bo jak nie to będzie miał spore kłopoty później. Będą mieli do rozegrania 3 naprawde trudne mecze, 2 u siebie, z CSKA i Montepaschi i 1 na wyjezdzie z Zalgirisem, a jak wiadomo Zalgiris u sibie jest b. grozny. Oprócz tych meczy mają tam jeszcze Prokom i Virtus na wyjezdzie, a tam powinni sobie poradzic. Tak jak pisałem licze na zwycięstwo Olympiakosu w granicach 25-30 pkt przewagi.
 
slav 0

slav

Użytkownik
Ostatni mecz Roanne wygrało po zaciętym meczu u siebie z Bambergiem 84-81 ????
Partizan pewnie wygra, ale czy różnicą 8 punktów? Tego już bym nie był taki pewien. Francuzi w meczu z Bambergiem pokazali że potrafią walczyć do samego końca i nie odpuszczą Partizanowi, któremu ostatnio w Eurolidze się nie wiedzie
 
slav 0

slav

Użytkownik
Le Mans nie ma ani jednego zwycięstwa, a Bamberg wygrał z Partizanem. A do zaszczytnego miana najgorszych drużyn Euroligi zaliczyłbym też niestety Prokom (bilans punktów : -153, najsłabszy w stawce) :-?
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Partizan Igokea - Roanne
Typ: handicap azjatycki: Roanne +10.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betgun

Analiza:
Witam! dzisaj postaram sie poprawnie wytypowac spotkanie koszykowki europejskiej Euroligi mezczyzn grupy C w ktorym zmierza sie zespoly Partizanu z Roanne. Zaczne moze od gospodarzy ktorzy przegrali swoje ostatnie spotkanie w ramach euroligi na wlasnym parkiecie z Ulker Istanbul 72:76 wczesniej natomiast wygrali 10 pnk. ze slabym Sirokim Eronet 81:71. Goscie natomiast przecietnie spisuja sie na wyjazdach gdyz jest to raczej zespol wlasnego parkietu lecz moim zdaniem waga tego spotkania jest tak duza, ze beda oni zmotywowanii maksymalnie a glowny fakt jaki mnie skusil na zagranie tego typu to to, ze gospodarze zostali po ostatnim meczu wyjazdowym przeciwko Barcelonie ukarani w sposob taki, ze koleiny ich mecz w eurolidze ma sie odbyc bez udzialu publicznosci a to bedzie duze oslabienie gdyz publicznosc zawsze byla ich 6 zawodnikiem na parkiecie.
Reasumujac mysle, ze goscie pokusza sie w dzisejszym spotkaniu o zwyciestwo a jesli przegraja to napewno nie wiecej niz 10`ma pnk. a kurs 1.65 jaki wystawil na to zdarzenie Betgun jest jak najbardziej warty ryzyka.
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
witam
dla mnie mecz Partizan - Roanne - raczej bez zakładu, trudno stwierdzic jak bedzie grał Partizan, bez fanów moze być to zupełnie inna drużyna niż , w pełnej hali , dla gości też może to być deprymujace, treningi odbywają się z publiką jak będzie dziś ? prędzej jak mam tu obstawiać to under 167,5 dla kogo grać, dla kogo efektowne wyjscia ? dla kogo jak na trybunach pustki , granica ciekawa kursy też w expekt np 1.9 dla mnie to jest pewniejsze , parkiet pokaże ;)
under na plus, choć pierwsza połowa mnie przeraziła
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
Olympiakos Pireus (-17,5) - Olimpija Lijubljana ✅ ✅ ✅
TYP: 1
KURS: 1,90
Od siebie mogę napisać, ze warty grania jest dzisiaj Oympiakos z HC -17,5. Olimpija Lijubliana to drużyna włąsnej hali, na wyjazdach już nie idzie im tak dobrze. W pierwszym meczau w Lijublianie Olympiakos przegrał róznicą aż 9 pkt. Wogóle Olympiakos gra słabo na wyjazdach, bo wszystkie 4 mecze przegrał, ale u siebie jest już inna bajka. Na 4 mecze 4 WIN w tym 3 dużą przewagą pkt. Olimpija wogóle nie może się odnaleść na halach swoich przeciwników. Na 3 mecze 3 w plecy, a najmniejszy wymiar kary dostali od Virtusu Bologna, bo &quot;tylko 10 pkt&quot; różnicy. W pozostałych meczach przegrywali kolejno 28 pkt. z Montepaschi i 19 pkt. z Zalgirisem. Uważam, że dzisiejszy HC jest zdecydowanie za niski. Olympiakos będzie chciał się zrewanżować za porażkę i wygra przynjamniej 25-30 pkt.
Pzdr
Weszło bez problemów :spokodfhgfh: Mam nadzieję, że ktoś skorzystał ????
Pzdr
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Partizan Igokea - Roanne
Typ: handicap azjatycki: Roanne +10.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betgun

Analiza:

Witam! dzisaj postaram sie poprawnie wytypowac spotkanie koszykowki europejskiej Euroligi mezczyzn grupy C w ktorym zmierza sie zespoly Partizanu z Roanne. Zaczne moze od gospodarzy ktorzy przegrali swoje ostatnie spotkanie w ramach euroligi na wlasnym parkiecie z Ulker Istanbul 72:76 wczesniej natomiast wygrali 10 pnk. ze slabym Sirokim Eronet 81:71. Goscie natomiast przecietnie spisuja sie na wyjazdach gdyz jest to raczej zespol wlasnego parkietu lecz moim zdaniem waga tego spotkania jest tak duza, ze beda oni zmotywowanii maksymalnie a glowny fakt jaki mnie skusil na zagranie tego typu to to, ze gospodarze zostali po ostatnim meczu wyjazdowym przeciwko Barcelonie ukarani w sposob taki, ze koleiny ich mecz w eurolidze ma sie odbyc bez udzialu publicznosci a to bedzie duze oslabienie gdyz publicznosc zawsze byla ich 6 zawodnikiem na parkiecie.
Reasumujac mysle, ze goscie pokusza sie w dzisejszym spotkaniu o zwyciestwo a jesli przegraja to napewno nie wiecej niz 10`ma pnk. a kurs 1.65 jaki wystawil na to zdarzenie Betgun jest jak najbardziej warty ryzyka.
82:76 ✅
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Partizan Belgrade HC(-8,0) - Roanne 1 1,90 ⛔ 82:76

Partizan ostatnio zalliczył 3 przegrane w Eurolidze jedną u siebie i dwie na wyjeździe, jeśli chcą wejść do top16 to muszą zacząć wygrywać, a okazja do tego dzisiaj bardzo dobra. Ich przeciwnik - Roanne, ostatnio gra bardzo słabo, niewygrali żadnego meczu wyjazdowego już od 5 spotkań (ostatni raz 27.10 z dosyć słabym teamem - Gravelines), w Eurolidze ostatnio zostali zmiażdżenie przez Real przegrywając różnicą 31 punktów, w dodatku różnica punktów w ostatnich 4 meczach zawsze była większa niż 8 ! Partizan u siebie gra dosyć dobrze, chociaż ostatnio wpadka z mistrzem turcji, oprócz tego przegrana z mocnym Panathinaikosem, ale również 2 zwycięstwa nad Barceloną ! i Lottomaticą. Co by nie mówić wszystkie te 4 zespoły stoją co najmniej o klase wyżej niż zespół z Francji, licze na pewne zwycięstwo gospodarzy...


Pozdrawiam
Małe 2 punkty, a jednak po kuponie. Gdyby nie ta pierwsza kwarta oprzegrana 14:30, to kto wie...
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Virtus Bologna - Tau CeramicaHC(-7,5) 2 1,90

Kolejne rewanże w pierwszym meczu tych ekip zdecydowanie wygrała Tau wygrywając u siebie 98:71. Ostatnio Tau Ceramica przeżywała dosyć mocny kryzys przegrywając w lidze ze słabszymi rywalami u siebie jak i na wyjazdach, dodatkowo w dzisiejszym spotkaniu nie zagra ich najlepszy strzelec - Igor Rakocevic, więc dlaczego na nich stawiam ? Przede wszystkim dlatego, że Bologna to drużyna w tym sezonie bardzo słaba, w A1 (lidze włsokiej) zajmują dopiero 14 miejsce, a ich bilans u siebie jest przeciętny 3-3, poza tym ostatnio przegrali 2 mecze wyjazdowe. Ostatni tylko 4 punktami, ale z przedostatnią drużyną ligii !, a przed ostatni 20 !!! z Armani Milano, tak więc wątpie żeby dzisiaj odbili się od dna mimo kontuzji czołowego strzelca Tau, bo przecież drużyny nie tworzy jeden zawodnik, ale jak będzie to zobaczymy...


Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom