>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 07/08

Status
Zamknięty.
P 0

pettersen

Użytkownik
vs


typ: -6,5 OLYMPIAKOS
kurs: 1.88
stawka: 7/10
buk: UNIBET

Grecy w znakomitej formie. Mimo tego, że słabiej grają na wyjazdach, uważam że - hcp są w stanie wykręcić. Olimpija to drużyna składająca się głównie z młodych graczy. Natomiast w Oly od początku sezonu dobrze prezentują się Woods, Greer, Macijauskas, Bourousis czy Jackson, wspierani doświadczonym izraelskim szkoleniowcem Pini Gershonem. Wygrana w pierwszej kolejce euroligi z Tau, oraz gładkie wyjazdowe zwycięstwo w meczu z Arisem robią wrażenie. Dlatego dzisiaj próbuję takiej opcji.
 
P 0

pettersen

Użytkownik
vs


typ: OVER 163,5
kurs: 1.83
stawka: 9/10
buk: BET365

Niepodważalnym faworytem tego spotkania jest ekipa z Baskonii. Włosi zagrają bez Spencera, a to duże osłabienie. Można spróbować jakiegoś minusowego spreada, ale ja wybieram over punktowy. W obu ekipach znajdziemy super snajperów. Zarówno Tau jak Virtus grają bardzo szybki basket. Tacy koszykarze jak Igor Rakocevic, Mirza Teletović, Tiago Splitter, Zoran Planinic (wszyscy Tau) czy Alan Anderson (Virtus) potrafią rzucić 25 punktów w 40 minut, dlatego over w tym pojedynku jest dobrym rozwiązaniem.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Na początek Euroliga później NBA :wink:
VidiVici @ TAU

Jestem mocno niezadowolny z wyboru nowego trenera - Neven Spahija. Już wiele osób, które kibicuje Maccabi mówiło mi, że ten trener się nie nadaje do grania o wielkie cele. Tydzień temu się to potwierdziło. TAU co prawda dogoniło Olympiakos, ale nie potrafili wykorzystać eksplozji skuteczności, która ich ogarnęła. Olympiakos to wykorzystał i wygrał. Zdobywcy Superpucharu Hiszpanii pokazali jednak, że na wyjeździe potrafią grać rewelacyjnie w ofensywie. Słabo jest z defensywą. Praktycznie nic nie zmieniono w obronie, a to już w ubiegłym roku było mankamentem tej ekipy. Odszedł Scola, w jego miejsce jest Splitter. Niewątpliwie koszykarz ten radzi sobie świetnie, ale brak mu dobrego zmiennika. Kontuzji doznał Singleton, który zapowiadał się na dobrego gracza. Udało się zatrzymać Prigioniego, Planinicia oraz świetnego strzelca Igora Rakocevicia. Tak naprawdę Baskowie mają wszystko co im potrzeba. Dobry rozgrywający - Pablo Prigioni, super snajper Rakocević i dobry podkoszowiec - Tiago Splitter. Do tego znany z występów w NBA Zoran Planinić, który gra na pozycjach 1-2. Goście zagrają bez Dewaricka Spencera. Odszedł więc jeden z trójki najlepszych strzelców bolońskiej ekipy. Nadal jest jednak Delonte Holland oraz Alan Anderson. Poza tym jest groźny Andrea Crosariol oraz Will Conroy. Warto też wspomnieć o Brett&#39;cie Blizzardzie. Stefano Pillastrini ma naprawdę dobry zespół, ale póki co to gra on co najwyżej przeciętnie. W lidze ostatnio dość sromotna porażka ze Scavolini Pesaro 102:83 nie świadczy najlepiej, choć należy wziąć pod uwagę, że koszykarze VidiVici nie grali na 100% możliwości. Tydzień temu Bolonia pokonała Żalgiris 81:75. Nie była to jednak przekonująca według mnie wygrana. To było przeciętne spotkanie w wykonaniu bolończyków. TAU w ostatniej kolejce pokonało u siebie Vive Menorcę 86:72. W meczu Baskom zabraknie Jasaitisa, ale ten nie zachwyca broniąc barw TAU. Tak czy siak sytuacja gospodarzy nie wygląda tak pięknie jak się tego od nich oczekuje. Niemniej jednak podobnie miała się sytuacja z Unicają Malagą, która nie porywała swoją grą, a wczoraj zmiażdżyła swojego rywala. W bardzo dobrej formie jest jednak Mirza Teletović całkiem nieźle gra Mickael oraz wiekowy już Will McDonald. Sądzę, że mecz ten wygrają gospodarze. Każdy fan basketu pamięta zapewne poprzedni sezon i rewelacyjne wręcz występy TAU przed własną publicznością w hali Fernando Buesa Arena. Wierzę, że Baskowie się przełamią właśnie tutaj. Liczę również na lepszy występ Igora Rakocevicia, który tydzień temu nie zaliczył dobrego spotkania. Jeśli chce się walczyć o wysokie cele - Final Four w Madrycie to takie spotkanie jak to należy wygrywać i to pewnie. Włoska koszykówka przechodzi kryzys. Jedynie Montepaschi Siena jest na poziomie, reszta zarówno w lidze jak i Eurolidze odstaje od tej drużyny oraz lepszych ekip Euroligowych. Zawsze lubiłem koszykówkę prezentowaną przez TAU bo jest miła dla oka i mam nadzieję, że Neven Spahija i jego podopieczni mnie nie zawiodą i zagrają na dobrym poziomie. Udało mi się zagrać to spotkanie w Sportingbecie po bardzo przyzwoitym kursie obecnie spadły one o kilka(naście) groszy w zależności od bukmachera, zaś handicapy poszły do góry.
TAU Ceramica Vitoria - VidiVici Bologna (+12,5) 1 (2.00) 6/10 Sportingbet
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
VidiVici @ TAU
Jestem mocno niezadowolny z wyboru nowego trenera - Neven Spahija. Już wiele osób, które kibicuje Maccabi mówiło mi, że ten trener się nie nadaje do grania o wielkie cele. Tydzień temu się to potwierdziło. TAU co prawda dogoniło Olympiakos, ale nie potrafili wykorzystać eksplozji skuteczności, która ich ogarnęła. Olympiakos to wykorzystał i wygrał. Zdobywcy Superpucharu Hiszpanii pokazali jednak, że na wyjeździe potrafią grać rewelacyjnie w ofensywie. Słabo jest z defensywą. Praktycznie nic nie zmieniono w obronie, a to już w ubiegłym roku było mankamentem tej ekipy. Odszedł Scola, w jego miejsce jest Splitter. Niewątpliwie koszykarz ten radzi sobie świetnie, ale brak mu dobrego zmiennika. Kontuzji doznał Singleton, który zapowiadał się na dobrego gracza. Udało się zatrzymać Prigioniego, Planinicia oraz świetnego strzelca Igora Rakocevicia. Tak naprawdę Baskowie mają wszystko co im potrzeba. Dobry rozgrywający - Pablo Prigioni, super snajper Rakocević i dobry podkoszowiec - Tiago Splitter. Do tego znany z występów w NBA Zoran Planinić, który gra na pozycjach 1-2. Goście zagrają bez Dewaricka Spencera. Odszedł więc jeden z trójki najlepszych strzelców bolońskiej ekipy. Nadal jest jednak Delonte Holland oraz Alan Anderson. Poza tym jest groźny Andrea Crosariol oraz Will Conroy. Warto też wspomnieć o Brett&#39;cie Blizzardzie. Stefano Pillastrini ma naprawdę dobry zespół, ale póki co to gra on co najwyżej przeciętnie. W lidze ostatnio dość sromotna porażka ze Scavolini Pesaro 102:83 nie świadczy najlepiej, choć należy wziąć pod uwagę, że koszykarze VidiVici nie grali na 100% możliwości. Tydzień temu Bolonia pokonała Żalgiris 81:75. Nie była to jednak przekonująca według mnie wygrana. To było przeciętne spotkanie w wykonaniu bolończyków. TAU w ostatniej kolejce pokonało u siebie Vive Menorcę 86:72. W meczu Baskom zabraknie Jasaitisa, ale ten nie zachwyca broniąc barw TAU. Tak czy siak sytuacja gospodarzy nie wygląda tak pięknie jak się tego od nich oczekuje. Niemniej jednak podobnie miała się sytuacja z Unicają Malagą, która nie porywała swoją grą, a wczoraj zmiażdżyła swojego rywala. W bardzo dobrej formie jest jednak Mirza Teletović całkiem nieźle gra Mickael oraz wiekowy już Will McDonald. Sądzę, że mecz ten wygrają gospodarze. Każdy fan basketu pamięta zapewne poprzedni sezon i rewelacyjne wręcz występy TAU przed własną publicznością w hali Fernando Buesa Arena. Wierzę, że Baskowie się przełamią właśnie tutaj. Liczę również na lepszy występ Igora Rakocevicia, który tydzień temu nie zaliczył dobrego spotkania. Jeśli chce się walczyć o wysokie cele - Final Four w Madrycie to takie spotkanie jak to należy wygrywać i to pewnie. Włoska koszykówka przechodzi kryzys. Jedynie Montepaschi Siena jest na poziomie, reszta zarówno w lidze jak i Eurolidze odstaje od tej drużyny oraz lepszych ekip Euroligowych. Zawsze lubiłem koszykówkę prezentowaną przez TAU bo jest miła dla oka i mam nadzieję, że Neven Spahija i jego podopieczni mnie nie zawiodą i zagrają na dobrym poziomie. Udało mi się zagrać to spotkanie w Sportingbecie po bardzo przyzwoitym kursie obecnie spadły one o kilka(naście) groszy w zależności od bukmachera, zaś handicapy poszły do góry.

TAU Ceramica Vitoria - VidiVici Bologna (+12,5) 1 (2.00) 6/10 Sportingbet 98:71 ✅
To jest właśnie TAU Ceramica Vitoria. Wspaniała gra Basków i pewna wygrana różnicą aż 27 punktów :wink:

:twisted: DEVOTION :twisted:
 
P 0

pettersen

Użytkownik
Tak rzuciłem okiem na ofertę i cholernie zdziwił mnie kurs na Efes. Niby grają na ciężkim terenie w Tel Avivie ale obecne Maccabi to nie ta ekipa z lat poprzednich. Zmiana trenera, straty zawodników.
:idea: pod dużym znakiem zapytania stoi występ Nicoli Vujcica, któremu odnowiła się kontuzja w niedzielnym spotkaniu ligowym, ale decyzja co do jego gry zostanie podjęta jutro
+5,5 Efes @1.85 9,5/10 bah
Efes @2.95 6/10 winunited
under 160,5 @1.90 4/10 unibet


Druga propozycja to dodatni spread na Zalgiris. Nie przesadzajmy 15 punktów to już duuuuuużo.
+15,5 Zalgiris @1.95 6/10 unibet

Szczęścia i Pozdrawiam
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Taa Maccabi to nie to samo, ale jest jedno wielkie ale...Nokia Arena w ubiegłym sezonie tylko jedna przegrana po 14 miesiącach w tej hali to o czymś świadczy nawet jeśli to nie jest zespół na Elite 8, to jednak mimo wszystko u siebie potrafi wygrać nawet z najsilniejszym rywalem patrz. mecz z CSKA w Elite 8. Trochę skład się zmienił, ale trener jest moim zdaniem lepszy.Trudny mecz.

Jeśli chodzi o handi na Żalgiris to wszystko zależy od tego czy Siena będzie grała na 100% możliwości, jesli tak handi spokojnie zostanie pokryte bowiem ofensywa Żalgirisu jest spokojnie do zatrzymania w szczególności, że pod koszem nie ma nikogo groźnego a obwód potrafi szwankować.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Prokom Trefl Sopot - Tau Cerámica
Tau Cerámica (ESP) -6,5 ✅ Tau Cerámica wygrywa 16
1,90
Bwin


Dziś w hali Olivia w Gdańsku odbedzie sie mecz trzeciej kolejki Euroligi pomiędzy zespołami Prokomu z hiszpańskim rywalem Tau Ceramica.Faworytem tego spotkania sa przybysze z półwespu iberyjskiego,trudno sie temu dziwić jesli Tau w ostatnich trzech sezonach Euroligi grała w Final Four wiec można spokojnie stwierdzić ze jest to jedna z najlepszych drużyn koszyrkarskich w Europie.Prokom nie popisał sie w ostatnim meczu ligowym z Polpakiem w który przegrał,grajac fatalnie w obronie trener Kijewski powiedział że tylko Roszyk myslał o obronie reszta chcial tylko zdobywac punkty,od początku tygodnia zespoł pracował nad obroną.W Prokomie jest nie zawesoło Prokom ma nóz na gardle poniewaz jesli dziś przegra bedzie to trzecia kolejna porażka w Eurolidze.Większość zawdoników Prokomu gra słabo,Travis Best i Thomas Van den Spiegel grają nierówną,Roszyk w Eurolidze zupelnie sobie nie radzi,zagadka jest Christos Harissis. Jeśli nadal tak będzie, będą kary dla graczy. Oni muszą zrozumieć, że bez zaangażowania nie będzie sukcesu - mówi pracownik klubu. Zespoł Tau zmienił sie odeszło 4 zawdoników którzy w poprzednim sezonie byli ważnymi elementami zespołu w ich miejsce przyszli nowi np. dobrze grający amerykanie:pete Mickeal i Will McDonald.świetny sezon mają Splitter i Teletović, do zespołu dobrze wprowadził się też McDonald.W porpzednim sezonie Prokom przegrał oba emcze z hiszpańskim rywalem u siebie-70:75, a na wyjeździe-64:76.Gwiazdami Tau są Igor Rakocević świetny strzelec,znakomicie rzuca za lini 6,25,Zoran Planinić rozgrywający bardzo dobrze prowadzi zespoł co pokazał już w Polsce w porpzednim sezonie keidy zaliczył 11 punktów i 5 asyst i następca Luisa Scoli a dokładniej mówiac Mirza Teletović który świetnie radzi sobie pod koszem w meczu z Olymiakosem zanotował aż 17 zbiórek.Moim zdaniem ta trójka bedzie dziś błyszczec w hali Olivia i hiszpanie wygrają różnica przynajmniej 7 punktów ze słabo spisującym sie Prokomem
 
P 0

pettersen

Użytkownik
vs


typ: OVER 19,5 MILAN GUROVIĆ
kurs: 1.83
stawka: 7/10
buk: SPORTINGBET

Moim zdaniem linia trochę zaniżona, dlatego warto spróbować. Milan to główna broń Sopocian w każdym spotkaniu. Dla mnie to zawodnik kompletny. Potrafi znakomicie wbić się pod kosz, co za tym idzie jest często faulowany. Dużo trafia zza linii 6,25. Liczę na to, że dzisiaj zagra jak prawdziwy lider i pomoże Prokomowi w walce z Baskami.
 
A 0

agent51

Użytkownik
Ja postawiłem 150zł na Macabi, myślałem, że zagra Vujcic.. Teraz mam trochę cykora... Mimo wszystko myślę, że będzie jednak dobrze, gdyż Efes to dla mnie dróżyna przeciętniaków.. Jak dobrze pójdzie przegrają różnicą 20 punktów. Poczekamy, zobaczymy.
 
P 0

pettersen

Użytkownik
Ja postawiłem 150zł na Macabi, myślałem, że zagra Vujcic.. Teraz mam trochę cykora... Mimo wszystko myślę, że będzie jednak dobrze, gdyż Efes to dla mnie dróżyna przeciętniaków.. Jak dobrze pójdzie przegrają różnicą 20 punktów. Poczekamy, zobaczymy.
jeżeli tacy gracze jak Nicholas, Erdogan czy Penn, nie wspominając już o trenerze to dla Ciebie przeciętniacy, to wybacz ale... :-D
hmm, 20 punktów :wowsdf:
tak jest, zobaczymy po meczu
 
A 0

agent51

Użytkownik
????
Udało się ???? ) Nie chcę się chwalić ale dwa dni temu miałem 30zł teraz mam już 225zł ???? Jestem ogromnie szczęśliwy i wam też życzę powodzenia.
P.S.
Za rok w Nokia arena będzie różnica 20pkt. Pozdrawiam.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Gwiazdami Tau są Igor Rakocević świetny strzelec,znakomicie rzuca za lini 6,25,Zoran Planinić rozgrywający bardzo dobrze prowadzi zespoł co pokazał już w Polsce w porpzednim sezonie keidy zaliczył 11 punktów i 5 asyst i następca Luisa Scoli a dokładniej mówiac Mirza Teletović który świetnie radzi sobie pod koszem w meczu z Olymiakosem zanotował aż 17 zbiórek.Moim zdaniem ta trójka bedzie dziś błyszczec w hali Olivia i hiszpanie wygrają różnica przynajmniej 7 punktów ze słabo spisującym sie Prokomem
P.Prigioni 15
I.Rakocevic 15
Z.Planinic 12
M.Teletovic 12
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Vidi Vici Bologna – Prokom Trefl Sopot


Koszykarze Prokomu Trefla Sopot już bez zwolnionych z powodu słabej postawy Rubena Wołkowyskiego i Travisa Besta powalczą o pierwsze zwycięstwo w tegorocznej Eurolidze. Ich wyjazdowym rywalem będą koszykarze Vidi Vici Bologna. W mojej opinii Włosi są ekipą porównywalną do Prokomu i uważam, że mecz ten będzie wyrównany, ale ostatecznie to reprezentanci naszego kraju wyjdą z niego zwycięsko.

Prokom do tej pory dwukrotnie wysoko przegrywał przed własną publicznością z CSKA Moskwa i Tau Ceramica. Do tego trzeba dołożyć wyjazdową porażkę z Żalgirisem Kowno, w której mimo sporego prowadzenia po pierwszej kwarcie Sopocianie ostatecznie dali je sobie wydrzeć. Środowi rywale a więc koszykarze Vidi Vici do potentatów Euroligi nie należą. Do tej pory wysoko przegrywali swoje mecze z Tau Ceramicą i Olympiakosem Pireus, ale w przeciwieństwie do Sopocian mają na swoim koncie już jedno zwycięstwo. Była to wygrana z pierwszej kolejki nad Żalgirisem Kowno. Kapitalny mecz rozegrał wtedy skrzydłowy Alan Anderson, który zdobył aż 28 punktów. W kolejnych spotkaniach włoskiej ekipie wiodło się gorzej, ale mimo to na parkietach błyszczał jeden z jej zawodników, a mianowicie skrzydłowy Delonte Holland, który ze średnią 22,5pkt na mecz jest drugim strzelcem Euroligi. Niewątpliwie na niego koszykarze Prokomu będą musieli zwrócić szczególną uwagę. Oprócz wymienionych postaci innymi ważnymi dla Vidi Vici są rozgrywający Will Conroy oraz obrońca Dewarick Spencer. Innymi słowy w tej ekipie brylują Amerykanie.

Po odejściu Travisa Besta i Rubena Wołkowyskiego wydaje się, że w meczu przeciwko Włochom mocno eksploatowany będzie Christos Harissis, który pod nieobecność Besta sporo czasu będzie grał w roli rozgrywajacego. Choć warto zauważyć, że na tej pozycji spotkania na swoim koncie zaliczał już Donatas Slanina, który mimo wszystko lepiej czuje się na pozycji nr2. Przed meczem z Vidi Vici dobrze dysponowani wydają się być super strzelec Sopocian – Milan Gurović (śr. 20,67pkt na mecz w Eurolidze) oraz Tomas Van der Spiegel, który był najlepszym zawodnikiem Prokomu w ostatnim meczu z Tau Ceramicą. Warto odnotować iż Belg jest także jednym z najlepiej zbierających w Eurolidze (śr. 7,3 zb na mecz).

Podsumowując, uważam iż mimo braku Besta i Wołkowyskiego ( z drugiej najlepsi to oni nie byli ), Sopocianie mają szansę wygrać w Bolognii, która w mojej opinii wcale nie jest lepszą drużyną. Wiele będzie zależało oczywiście od gry w obronie, która poza pierwszymi kwartami w Sopockiej ekipie mocno kulała... Mam nadzieję, że tym razem będzie lepiej i koszykarze Prokomu odniosą pierwsze zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach Euroligi. Dla bezpieczeństwa typuję jednak pewniejszy dla mnie handi 7,5 po zadowalającym mnie kursie 1,90 w Unibet. W sumie w mojej opinii można grac także z handi +6,5 u innych bukmacherów na Sopocian, ale jako, że ten z Unibet mnie zadowala jeszcze bardziej to gram tak a nie inaczej ;)

Przypuszczalne pierwsze piątki:
Vidi Vici Bologna: Will Conroy, Dewarick Spencer, Delonte Holland, Guilherme Giovannoni, Luca Garri
Prokom Trefl Sopot: Christos Harissis, Donatas Slanina, Milan Gurović, Tomas Masiulis, Tomas Van der Spiegel.

Mój typ: Prokom Trefl Sopot +7,5pkt – 1,90 w Unibet ✅

EDIT TBM: No i nie zawiodłem się na koszykarzach Prokomu ;) Kapitalny mecz Van der Spiegela i Donatasa Slaniny. Do najwyższej formy powraca też Dajuan Wagner, a i nowy rozgrywający Shakur pokazał się z niezłej strony ;)
 
daredevil 0

daredevil

Użytkownik
Może Vidi Vici to nie potęga ale przy obecnej formie Prokomu nawet oni mogą sie okazać za mocni dla naszych.. Prokom pozbył sie dwu graczy i choc ostatnio w lidze wygral u siebie to ogolnie jednak nie blyszczy. Z drugiej strony potrzebuja teraz zwyciestwa by odbudowac sie psychicznie i pozniej nie musiec grac w kazdej kolejce muczu ostatniej szansy. To moze ich troche spiąć na poczatku meczu. TAU i Olimpiakos narazie byli jeszce za silni,a w Kownie przegrali troche na wlasne życzenie nie idąc za ciosem. Vidi wygrało z Żalgirisem ale Litwini byli tez bardzo w zasiegu Prokomu....
Mam nadzieje ze Sopocianie w koncu pokażą ze zasłużyli na miano faworyta ligi i w Eurolidze tez nie są tylko po to by sie uczyć od lepszych(teoretycznie) ????
Vidi Vici Bologna – Prokom Trefl Sopot 2
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No widzę, że jednak nie jestem sam z typem na Prokom ;P

Osobiście uważam, że Sopocianie będą lepiej funkcjonowali w obronie bez wiekowego Besta, który poza pierwszą kwartą często nie nadąrzał wracać do obrony, oraz bez Wołkowyskiego, ktory chyba nie został zatrudniony w odpowiednim momencie. Może i kiedyś był świetnym koszykarzem, ale teraz był jednym z najsłabszych jak nie najsłabszym ogniwem Prokomu. Widać było, że często uciekał na rzuty z dystansu (za trzy punkty), a spowodowane to pewnie było nie najlepszą grą 1 na 1. Mam nadzieję, że jako iż gorzej być nie może to teraz będzie lepiej i Sopocianie wygrają po raz pierwszy.

Do formy powraca Dajuan Wagner, koszykarz po przejściach i kontuzjogennny, ale.. potrafi się spręzyć i zagrać naprawdę dobry mecz. Dodatkowo w meczu z Vidi Vici ma zagrać testowany nowy rozgrywający z USA o ktorym jednak osobiście nigdy wcześniej nie słyszałem ;P
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Jak dla mnie pewniejszym Typem na jutrzejszy dzien jest Cibona Zagrzeb. O tym meczu moge powiedziec nie wiele - wiem jedynie tyle ze drzuyna przeciwnika czyli Milano jest w strasznie slabej formie. Cibona u siebie bez problemow powinna pokryc Hendi 7,5
Cibona - 7,5 - Milano 1

Odnosnie meczu Promou to mysle jednak ze Wlosi zagraja dobrzei wygraja w sopocie oprucz Gurovicia i Wagnera , czasem Slaniny nie ma kto punktowac , Tbm pisal ze wlosi maja bardzo dobrego skrzydlowego i rozgrywajcego a Prokm wlasnie na tych pozycjach jest slabszy jezeli chodzi o obronie , bo Gurovic nie broni wcale tak fantastycznie trudno sie dzwic zeby ze wzrostem 2.06 nadazal za gosmi ktorzy maja po 2 metry a w obornie Harris , eh w ogole brak mi slow Atkins jest od tego Harrisisa lepszy ale ciesze sie ze go oddali bo teraz jest w Slasku &lt;3.
Info jutro najlepszy strzelec Olympiakosu Macijauskas nie wystapi spore oslabnienie mysle ze Cska powinna sobie poradzic i wynagrodzic sobie przegrana dwoma pkt z Olimpia .
 
P 0

pettersen

Użytkownik
vs


typ: OVER 12,5 PUNKTÓW FELIPE REYES
kurs: 1.90
stawka: 9/10
buk: UNIBET

Niestety nie mam czasu, by się rozpisywać, dlatego podam kilka argumentów przemawiających za overem:
- Felipe rządzi i dzieli na deskach
- jest często faulowany
- i co najważniejsze jest w formie
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Hendi na Cibone siadl szczesliwie , punkty zdobyte na pare sekund przeed koncowa syrena pewnie dlatego ze gracze chcieli zrobic 3 cyfrowy wynik
Cibona - 7,5 - Milano (100 - 91) ++++
Na jutro mysle o type Na ZAligiris -Olimpia + 7,5 2
Mecze pomiedzy tymi druzynami zawsze byly wyrownane i w zadnym znich druzyna nie osiagnela 2 cyfrowej zaliczki, w tym seoznie olimpia prezentuje sie dobrze Wygrana u siebie z Cska napewno podbuduje graczy , Zalgiri nic nie gra poza troszke szczesliwa wygrana z Prokomem. W koncu przekonamy sie czy Olimpia umie grac takze na wyjazdach bo wygrane z Olimpiakosem i CSKA chyba nie byly przypadkowe. Stawiam na wyrownane spotkanie i minimalna wygrana Olimpi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom