>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 07/08

Status
Zamknięty.
sam-rothstein 0

sam-rothstein

Użytkownik
Lottomatica Roma - Brose Bambergtyp 1 kurs 1.25
Panathinaikos - Barcelona typ 1 kurs 1.27
Efes Pilsen - Le Mans typ 1 kurs 1.12


Dzisiejsze typy co o nich sądzicie bardzo prawdopodobne do wejścia ;) :spokodfhgfh: proszę o ew. opinię ????
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Tu nie podaje sie samych typow tylko pisze takze analizy , chyba jezeli grasz te typy to jakosto analizowales.
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
Co myślicie o takich typach na dziś:
Olympiakos Pireus - Prokom Trefl Sopot (0-3) Handicap Po 1. Kwarcie TYP 1 @ 2,00
Olympiakos to klasowa drużyna, która gra dziś u siebie. Bilans meczy to 2 zwycięstwa i 2 porażki, lecz zwycięstwa miały miejsce jedynie u siebie.
Myślę, że kurs jest troszkę zawyżony i buki liczą na sentyment + niewiedzę graczy, a w konsekwencji na stawianie na Prokom.
Union Olimpija Ljubljana - TAU Ceramica (2-0) Handicap Po 1. Kwarcie TYP 2 @ 1,95
To spotkanie dwóch drużyn, z których pierwsza ma 2 zwycięstwa i 2 porażki (porażki jedynie na wyjazdach), a druga 3 zwycięstwa i 1 porażkę, z czego 2 zwycięstwa u siebie na parkiecie. Nie raz mogliśmy się przekonać, że TAU Ceramica rozpoczyna mecz od mocnego uderzenia i w bardzo wielu przypadkach wypracowuje sobie cenną przewagę właśnie w pierwszej kwarcie. Myślę, że dziś będzie tak samo i pierwsza kwarta będzie należała do gospodarzy.
Montepaschi Siena - LaFortezza Virtus Bologna (0-4) Handicap Po 1. Kwarcie TYP 1 @ 1,80
Ostatnie spotkanie, które warte jest zainteresowania to typ na Sienę. Gra u siebie bardzo dobrze, czego nie można powiedzieć o Bolonii na wyjazdach i w ogóle - po prostu są słabi. 4 punkty to nie jest tak dużo dla drużyny jaką jest Siena i upatrywałbym tu własnie pierwszej kwarty wygranej przez Sienę i to minimum 5 punktami.
Z innych typów warto się zastanowić jeszcze nad:
Roanne - Panathinaikos (2-0) Handicap Po 1. Kwarcie TYP 2 @ 1,80

Co o tym myślicie?
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
A ja bym się poważnie zastanowił nad zagraniem na Olimpije Ljubliane z Tau Ceramicą (ewentualnie Olimpije z HC) Dlaczego tak? Wystarczy spojzeć na ostatnie mecze u siebie tej druzyny. Pokonanie takich firm jak CSKA Moskwa i Olimpiakos Pireus jest nie lada wyczynem. Widac, ze zdecydowanie lez im granie u siebie niz na wyjazdach (gdzie przegrywali z nizej notowanymi przeciwnikami duzą iloscia pkt). Dodam, ze HC dla Olimpij wynosi +6.0 pkt... wg mnie jest to naprawde typ wart uwagi. Co Wy na to?
Aha, jezeli w przypadku postawienia na Olimpije z HC, Tau Ceramica wygra 6 pkt to co wtedy? zwrot?
pzdr
EDIT:
Dodam jeszcze, ze Olimpija w tym sezonie w lidze wygrala wszystkie 5 meczow u siebie, co bardziej potwierdza jej sile na wlasnym obiekcie. Jezeli nawet mialaby przyjsc w koncu pierwsza porazka to sadze ze HC by starczyl ne wejscie typu.
 
P 0

pettersen

Użytkownik
Union Olimpija Ljubljana - TAU Ceramica (2-0) Handicap Po 1. Kwarcie TYP 2 @ 1,95
To spotkanie dwóch drużyn, z których pierwsza ma 2 zwycięstwa i 2 porażki (porażki jedynie na wyjazdach), a druga 3 zwycięstwa i 1 porażkę, z czego 2 zwycięstwa u siebie na parkiecie. Nie raz mogliśmy się przekonać, że TAU Ceramica rozpoczyna mecz od mocnego uderzenia i w bardzo wielu przypadkach wypracowuje sobie cenną przewagę właśnie w pierwszej kwarcie. Myślę, że dziś będzie tak samo i pierwsza kwarta będzie należała do gospodarzy.
wytłumacz to proszę
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Oglądając spotkania z udziałem Tau Ceramica doszedłem do podobnego wniosku iż rozpoczynają oni spotkania z wysokiego &quot;C&quot; innymi słowy wychodzą na mecz naprawdę dobrze umotywowani. Ale.. dziś wcale tak być nie musi. Olimpija przed rozgrywkami w mojej opinii była najsłabszą druzyną grupy, ale patrzać na osiągane przez nią wyniki wcale tak nie jest, choć i oczywiscie do potentatów nie nalezy. Ale we własnej hali jest naprawdę mocna i dzis stoczy wyrównany bój z Tau.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Hmmm :cry: ja postawilem przeciwnie ze z -11 pkt nie dadza Rasy jakos ogladalem ich troche meczow , a raczej urywki i niczym mnie nie zaciekawili a wiadomo Olympiakos potrafi dobrze grac szczegolnie na wlasnym parkiecie weic moj typ : Olympiakos -11 .
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
A ja w przeciwienstwie do wielu typujących ten mecz zagrałbym z handi na Prokom ;) W meczach z Olympiakosem wcale tak źle im się dotychczas nie grało, a brak Lyna Greera nawet przy powrocie Macijauskasa wg mnie jest dosyć sporym osłabieniem, chociaż Prokom ostatnio grał bez pierwszej strzelby Gurovicia i poradził sobie bardzo dobrze... ale teraz u Sopocian jest juz dwóch centrów wiec Van der Spiegel nie bedzie tak mocno eksploatowany jak w poprzednim spotkaniu. Shakur moze nie jest jakims strzelcem, ale moim zdaniem jest całkiem niezłym zawodnikiem. Harissis ma cos do udowodnienia Grekom więc będzie sie starał grac na jak najwyzszych obrotach. Dobrze dysponowany jest Dajuan Wagner, a i Gurovic po chorobie czuje się lepiej.

Ja w tym meczu grałbym z handi +10,5 na Prokom, a kto wie czy nawet nie na niespodziewane zwycięstwo ;P Swoją drogą ciekaw jestem jak Van der Spiegel zaprezentuje się pod koszami mając za rywala silnego Schortsianidisa (Baby Shaq).
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
Co myślicie o takich typach na dziś:
Olympiakos Pireus - Prokom Trefl Sopot (0-3) Handicap Po 1. Kwarcie TYP 1 @ 2,00✅
Olympiakos to klasowa drużyna, która gra dziś u siebie. Bilans meczy to 2 zwycięstwa i 2 porażki, lecz zwycięstwa miały miejsce jedynie u siebie.
Myślę, że kurs jest troszkę zawyżony i buki liczą na sentyment + niewiedzę graczy, a w konsekwencji na stawianie na Prokom.
Union Olimpija Ljubljana - TAU Ceramica (2-0) Handicap Po 1. Kwarcie TYP 2 @ 1,95✅
To spotkanie dwóch drużyn, z których pierwsza ma 2 zwycięstwa i 2 porażki (porażki jedynie na wyjazdach), a druga 3 zwycięstwa i 1 porażkę, z czego 2 zwycięstwa u siebie na parkiecie. Nie raz mogliśmy się przekonać, że TAU Ceramica rozpoczyna mecz od mocnego uderzenia i w bardzo wielu przypadkach wypracowuje sobie cenną przewagę właśnie w pierwszej kwarcie. Myślę, że dziś będzie tak samo i pierwsza kwarta będzie należała do gospodarzy.
Montepaschi Siena - LaFortezza Virtus Bologna (0-4) Handicap Po 1. Kwarcie TYP 1 @ 1,80⛔
Ostatnie spotkanie, które warte jest zainteresowania to typ na Sienę. Gra u siebie bardzo dobrze, czego nie można powiedzieć o Bolonii na wyjazdach i w ogóle - po prostu są słabi. 4 punkty to nie jest tak dużo dla drużyny jaką jest Siena i upatrywałbym tu własnie pierwszej kwarty wygranej przez Sienę i to minimum 5 punktami.
Z innych typów warto się zastanowić jeszcze nad:
Roanne - Panathinaikos (2-0) Handicap Po 1. Kwarcie TYP 2 @ 1,80✅

Co o tym myślicie?
Weszło wszystko oprócz Sieny, gdzie pojawił się remis uwzględniając handicap... Nie wiem czy będzie zwrot czy nie? W sumie powinien być, bo nie było &lt;chyba&gt; możliwości obstawienia remisu - czy jednak był?
Pzdr
EDIT: Jednak policzony na minus, bo była możliwość remisu.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
No i Prokom pokazal ja ksie gra ... 109:65 to naprawde miazdazaca przewaga , a ogladajac mecz naprawde byl owidac roznice 1 kalsy miedzy obydwoma druzynami ... razila mnei nieskutecznosc Prokomu ob juz jak byli przy koszu to nie umieli tego wykorzystac a Olympiakos wresz odwrotnie nie szukal miejsca w srodku tylko punktowal na Polakach za 3 pkt .. z taka rga daleko nie zajda , kilka zmian by sie przydalo .
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Ja na dzi proponuje Cibbone Zagrzeb + 9,5 w meczach tych druzyn nie bylo duzych roznic pukntowych a w Macabi zabraknie dzis dwoch graczy
 
P 0

pettersen

Użytkownik
vs


typ: +4 REAL MADRYT
kurs: 1.70
stawka: 9/10
buk: FONBET

Szlagierowo zapowiada się spotkanie kończące 5tą kolejkę euroligowych zmagań. Pojedynek pomiędzy Barceloną - Realem to bez wątpienia klasyk. Trener gospodarzy Dusko Ivanović w przedmeczowych wywiadach mówi, że Real gra znakomicie zarówno w lidze jak i w rozgrywkach europejskich. Dodaje też, że ciężko będzie powstrzymać tak dobrych koszykarzy jak Reyes, Bullock, Smith czy Papadopoulos, ale dzisiaj widzi szanse na odniesienie zwycięstwa. Dodam, że Dusko ma na pewno w pamięci przegraną w Play Offach z zeszłego sezonu i to jeszcze bardziej motywuje całą drużynę. Ale mniejsza z tym ???? . Patrząc na składy w tym sezonie to królewscy są głównym faworytem do wygrania ligi, a także na pewno zwojują coś w Eurolidze. Mało tego, uważam że w stolicy hiszpanii stworzono taką ekipę, która może nawet wygrać Euroligę. Madryccy działacze przedłużyli kontrakt z trenerem Joanem Plazą do 2010 roku. Wracając do meczu... Trener królewskich z uznaniem wypowiada się o rywalach &quot;To będzie na prawdę ciężki mecz, zagramy na parkiecie Barcelony, na którym ciężko wygrać. Jeżeli chcemy odnieść zwycięstwo musimy zagrać na 100% całe 40 minut.&quot; Na początku miałem grać ml Real, ale przemyślałem temat i decyduję się na bardzo dobry plusowy spread oferowany w fonbecie. Real jest lepiej poukładany, ma lepszych zawodników, w moim przekonaniu lepszego trenera oraz dłuższą ławkę.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
???? Fenerbache - Bamberg
Typ: 1 (1 połowa handicap 0:5,5)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Expekt
Na koszykówce europejskiej się za bardzo nie znam, ale widzę, że Fenerbahce ma w grupie silnych rywali więc takie mecze należy przymusowo wygrywać ... Handicap na cały mecz to 11 pkt. Na takim poziomie rozgrywek to jednak dość sporo ???? Dlatego też zdecydowałem się na handi -5,5 do połowy bo wydaje mi się, że są większe szanse ... Poza tym w Turcji jak to w Turcji trybuny będą na pewno &quot;gorące&quot; a oczekiwania kibiców spore tym bardziej, że Bamberg uznawany jest za najsłabszy zespół tej grupy więc ... Kibice liczą na pogrom a co zrobią zawodnicy to tego już nie wiem ...
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Prokom Trefl Sopot - Montepaschi Siena ( ahc 7,5 : 0) 2 1.90




Spotkanie pomiędzy Polskim reprezentantem w koszykarskiej Eurolidze Prokomem Trefl Sopot, a zdecydowanie jednym z pretendentów do wygrania tej edycji Montepaschi Siena. W tym meczu nasz klub nie masz co szukać. W ostatnim meczu pokazali na co ich stać, przegrywając swoje wyjazdowe spotkanie z Olympiakosem Pireus różnicą 44 punktów. Ponadto stracili oni już szanse na awans i grają o nic. Tak naprawdę ten mecz będzie dla nich tylko okazja na zdobycie doświadczenia. Ich rywale, to lider włoskiej ligi koszykówki. Montepaschi Siena, bo o nich tu mowa grają niesamowicie. Gromią wszystkich rywali ogromna ilością punktów i pokrywają handicapy nawet wysokości 16 - 17 punktów. Myślę, że w tym spotkaniu będziemy oglądać grę ` do jednego kosza`. Prokom, który nie jest zgrany ze sobą, z powodu roszad kadrowych, które niedawno miały miejsce, nie ma czego szukać z takim rywalem jakim jest włoski klub. Myślę, ze w tym meczy Włosi dadzą solidna lekcje koszykówki naszym rodakom.

Jeszcze tak dla pewności:

Last 6 matches: PROKOM TREFL SOPOT:
24/11/2007 Dominet Bank Ekstraliga Polpharma vs. Prokom Trefl W - 75:80
21/11/2007 Euroleague, Men Group A Olympiakos vs. Prokom Trefl L - 109:65
17/11/2007 Dominet Bank Ekstraliga AZS Koszalin vs. Prokom Trefl W - 83:83
91:96 (OT)
14/11/2007 Euroleague, Men Group A La Fortezza Bologna vs. Prokom Trefl W - 75:87
10/11/2007 Dominet Bank Ekstraliga Prokom Trefl vs. Basket Kwidzyn W - 78:68
08/11/2007 Euroleague, Men Group A Prokom Trefl vs. Tau Ceramica L - 66:82



Last 6 matches: MONTEPASCHI SIENA:
25/11/2007 A1, Men Montepaschi SI vs. Benetton TV W - 85:71
21/11/2007 Euroleague, Men Group A Montepaschi SI vs. La Fortezza Bologna W - 80:69
18/11/2007 A1, Men Montepaschi SI vs. Solsonica Rieti W - 100:64
15/11/2007 Euroleague, Men Group A Tau Ceramica vs. Montepaschi SI L - 76:61
11/11/2007 A1, Men Vidivici BO vs. Montepaschi SI W - 78:94
07/11/2007 Euroleague, Men Group A Montepaschi SI vs. Zalgiris Kaunas W - 89:64 _________________
 
Y 0

yarecki83

Użytkownik
Fenerbahce-Panathinaikos

Typ: Fenerbahce (+8,5)
Kurs: 1,91
Buk: Betway
Stawka: 8/10

Typ: Fenerbahce
Kurs: 4,05
Buk: Betway
Stawka: 1/10

Uważam ze dziś w gorącej hali w Stambule PAO czeka bardzo trudne zadanie. To nie bedzie taki łatwy mecz jak się bukom wydaje! Handi mocno zawyżone ze względu na 2 ostatnie zwycięstwa z Roanne i Larisą. Po powrocie z kontuzji Solomona i Turkcana Fenerbahce gra naprawde dobrze!
Poza tym PAO przyjeżdża do Turcji bez porażki we wszystkich rozgrywkach. Nie mówie, że dziś przegrają, ale handi będzie trudne do pokrycia, tym bardziej że nie zagra ważny dla druzyny Diamantidis;)To będzie niezwykle trudny mecz dla PAO i nawet jeśli to wygra to tak 4-5 pkt! Ale nie zdziwie się jeśli ten mecz wygra Fenerbahce, dlatego rekreacyjnie spróbuje też takiego rozwiązania;)
 
coelho 0

coelho

Użytkownik
Nie mam niestety czasu na przedstawienie analiz, ale do polecenia dziś:

Pireus-Kaunas under 170,5
Bologna-Lubljana over 160,5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom