>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 07/08

Status
Zamknięty.
soken07 0

soken07

Użytkownik
ej mam takie pytanko co sądzicie o meczach
lietuvos - cibona 1
efes pilsen - unicaja 1
patizan - fenerbahce ulker 1
sorki ze bez analiz , ale nie mam na pisanie zbytnio czasu.....
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Spotkanie:Lietuvos Rytas - Cibona Zagrzeb ✅
Typ: Lietuvos -8.5 pkt
Kurs: 1.90
Bukmacher: unibet

Lietuvos na swoim parkiecie zawsze mocny, mieli tylko jedna wpadke z Efezem przy bilansie 4-0, teraz maja 4-2 a to oznacza dwie porazki z rzedu, czas na wygrana niewatpliwie. Tym bardziej ze rywal wyjatkowo slaby jak na warunki euroligi, a na wyjezdzie jeszcze bardziej slaby. Przegrywaja wysoko mimo bilansu 3-3 male punkty -11, glownie bierze sie to ze spotkania z Malaga (102 - 64). Nie spodziewam sie dzis takiego pogromu, plus 15-20 mnie nie dziwi, jesli Cibona bedzie miec dobry dzien to w okolicy 10 punktow powinien Lietuvos wygrac. Troche brakuje druzynie z Litwy typowych strzelcow, wazne ostatnie dobrze gral Price oraz Eidson, licze, ze szczegolnie ten drugi, obudzi sie. Nie boje sie o zatrzymanie centrow Cibony bo duet Nielsen - Bajramovic w niczym im nie ustepuje, sa nawet lepsi a przeciez jest jeszcze Petravicius ktory ma duze zaufanie trenera.
 
L 0

lukaszzxc

Użytkownik
witam
co myslicie o meczu: Olimpija Ljubljana - Prokom Trefl Sopot
czyzby Prokom znow mial przegrac?
kurs na Olimpija Ljubljana nie najgorszy 1,30
czekam na wasze spostrzezenia
pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No nie wiem, jednym z najlepszych gracyz Ljubljany jest nie bardzo chciany ze wzgledu na umiejetnosci Jasmin Hukic, faworyzowanie tak mocne Olimpiji jest bez sensu, kurs beznadziejny na 1.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Zgadzam się, liczę na przebudzenie Prokomu i jeśli strach grać &quot;dwójki&quot; to chociaż handi+ na Prokom można rozważyć.
Drugi mecz, który zwrócił moją uwagę to Zalgiris Kaunas - Tau Ceramica
Zagrałem Zalgiris Kaunas - Tau Ceramica - handicap : 6.5-0 (1) 1,70
Widziałem, całkiem przypadkowo, 2-3 mecze Tau oraz spotkanie Zalgris - Prokom i na tej bazie jestem w stanie zatypować, że gospodarze dzisiejszego meczu, którzy swe zdobycze opierają tylko na meczach home, nie oddadzą dziś zbyt wielu punktów Hiszpanom. Zastanawiałem się nad underem, ale jednak zagrałem +6,5 handi na Kaunas.
Statystyki mówią inaczej - Tau jeśli wygrywa to wysoko, Zalgris jeśli przegrywa to również większą ilością punktów niż 7, ale ja czuję, że dzisiaj padnie mało punktów, zatem o wysokie handi będzie trudno.
Moja &quot;analiza&quot; nieskładna i nieprofesjonalna, ale po prostu taki typ mi sie rzucił w oczy. Liczę na komentarz kogoś bardziej obeznanego w Eurolidze ???? Pozdrawiam.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zgoda tu i tu, przy malej stawce mozna probowac (⛔Prokom 4.0, Prokom +7.5 oraz Kowno +6.5 chociaz tutaj wieksze ryzyko). Ja zaraz napisze analize do Maccabi i edytuje wpis.

Maccabi przekroczy 80.5 w meczu z Arisem? Mysle, ze tak. ✅ Ostatnie dwa mecze to 80 i 81 punktow a zespol jest generalnie nowy i poowli do siebie gracze docieraja, sa tez kontuzje. Najbardziej brakuje czolowego centra Nikoli Vujcica, mimo to Maccabi spisuja sie bardzo dobrze, bilans 4-2 i coraz lepsza gra. Szczegolnie dobrze im idzie przed wlasna publicznoscia. Chorwata ma kto zastepowac, wysoki Casspi, Batista oraz Eliyahu. Ten ostatnio jest wysoki ale szczuply, za to jest jeszcze Marcus Fizer nizszy lecz dobrze zbudowany z przeszloscia w NBA (Chicago Bulls). Myslalam jeszcze nad -7.5 Maccabi ale przy dwoch kontuzjach jest to mniej pewne, swoje powinni rzucic a jak beda grac rywale to nigdy nie wiadomo, ostatnio zagrali bardzo slabo z Armani -7 na wlasnym goracym parkiecie, mimo to oni sa strasznie nie rowni i jesli sporo rzutow wpada lamia rytm i sa grozni wiec over 80.5 bezpieczniejsze. Maccabi zawsze mialo super strzelcow z dystansu, obecnie Sharp, Bynum, Bluthenthal, Cummings, Garcia, Haleprin a jeszcze niektorzy wysocy potrafia rzucac za 3 wiec sila ataku jest duza, czas zaczac z tego korzystac.

Ewentualnie mozna probowac -7.5 Maccabi ✅ lub bezpiecznie na ich wygrana bez handi. Jakby gral Vujcic nie byloby problemy a tak sa male watpliwosci. No i ja Prokom probuje 2 i 2 z handi.
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Deutsche Bank Skyliners - Pamesa Valencia

Wybrałem na dzisiaj mecz z Pucharu ULEB, który odbędzie sie dzisiaj o godzinie 20:00. Na parkiecie zmierzą się ze sobą Deutsche Bank Skyliners i Pamesa Valencia.Zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście i postaram sie was o tym przekonać. Ja w tym pojedynku typuje zwycięstwo gości wynikiem większym niż 6,5 punkta, czyli popularnie zwany handicap. Myślę, że z taką linią ustawiona przez bukmacherów zespół z Hiszpanii łatwo i bez większych problemów powinien sobie poradzić. Gospodarze, to nie ta sama drużyna co w zeszłym sezonie. Obecny sezon to katastrofa. Dopiero trzynasta pozycja, to zdecydowanie za mało jak na taki zespół. Graja oni bardzo słabo, poza tym ś a w słabej formie i nic im nie &quot; idzie&quot;. Niedługo mają przed sobą kolejne ligowe zmaganie z Albą Berlin, która również moim zdaniem ich rozniesie. W Pucharze ULEB również idzie im fatalnie. Na pięć rozegranych meczy przegrali wszystkie pięć, a bilans punktowy wychodzi im na - 41. Ich rywal to bardzo mocna drużyna z Hiszpanii. Zajmują oni w niej dobre szóste miejsce z bardzo niewielką stratą do lidera. To co również może cieszyć, to fakt, że Pamesa Valencia znajduje sie obecnie w dobrej formie i ich gra naprawdę może sie podobać. W Pucharze ULEB również radzą sobie doskonale. Zajmują drugie miejsce, a ich bilans to cztery spotkania wygrane i tylko jedna porażka ( z obecnym liderem grupy), chociaż tylko różnicą trzech punktów, co obrazuje, że mecz był na pewno bardzo zacięty i wyrównany. Myślę, że dobra forma i fakt iż jeżeli to spotkanie wygrają, będą już jedna nogą w kolejnej fazie tego turnieju. Gospodarze, którzy nie4 maja już najmniejszych szans na awans, mogą to spotkanie odpuścić, w kontekście spotkań ligowych, które są dla nich w tym momencie zdecydowanie ważniejsze. Myślę, że handi będzie łatwo pokryte.

Typ: Pamesa Valencia ( -6,5 )
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Po 1 nie ten temat

Po 2 w ostatnim meczu ulebu nie gralo 5 graczy pamesy z powodu urazow zapewne sprawdziles teraz ktos gra a kto nie? jakos w analizie ani slowa
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Dla mnie bardzo ciekawym typem na jutro wydaję się postawienie na CSKA z handicapem w jutrzejszym meczu z Prokomem (-20,5 pkt kurs: 1,85) Co o tym sądzicie?
 
d.macko10 0

d.macko10

Użytkownik
CSKA Moscow v Prokom Trefl [HC 0:20,5] 1 1,9 Gamebookers
Rozpoczęła sie runda rewanżowa Euroligi.
Nasz jedynak w tych rozgrywkach Prokom Trefl Sopot nie radzi sobie w nich najlepiej. A przecież nie tak miało być . Celem było TOP8 Euroligi. Tymczasem Sopoocianie z bilansem 1-6 467:588 zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Mają bardzo małe szanse na powtórzenie zeszłorocznego sukcesu jakim było TOP16.
Kolejnym rywalem polskiej ekipy bedz9ie CSKA Moskwa. Zajmuje pierwsze miejsce z bilansem 6-1 564:491 Rosjanie są głównym faworytem do wygrania tych rozgrywek. 22/10/2007 CSKA pokonało w Sopocie Prokom 69:88.
Wg mnie polski zespół jedzie do stolicy Rosji po baty. Po baty jakie zebrał całkiem niedawno w Pireusie 109:65 . Olympiakos ma podobny potencjał co CSKA.
Prokom zagra bez Harisisa, Gurovica i Masiulisa.
Jedyne czego się obawiam , to to czy gospodarzom będzie się chciało pokonać tak wysoko zespół Krauzego.
Jednak , kto nie ryzykuje ten nie wygrywa . Ja zaryzykuję ????
Byc może za 100PLN
 
d.macko10 0

d.macko10

Użytkownik
Lietuvos Rytas (LTU) - Armani Jeans Milano (ITA)[HC 0:8,5] 1 1,9 Unibet
W grupie B Lietuvos Rytas podejmował będzie włoskie Armani Jeans Milano .
Na inaugurację Euroligi Włosi polegi na własnym parkiecie z Litwinami 76:83 .
O wzięcie rewanżu będzie bardzo trudno w Wilnie, bowiem Lietuvos jest w świetnej formie , ostatnio pewnie pokonał Cibona Zagreb 93:59 i aktualnie lideruje w grupie B z bilansem 5-2. Z takim samym bilansem Sciga zespół z Wilna hiszpańska Unicaja i izraelskie Maccabi.
Armani Jeans Milano co prawda ostatnio w Eurolidze gra nawet nieźle, wygrało dwa spotkania z trzech ostatnich:
Le Mans vs. Armani Milano W - 63:71
Armani Milano vs. Maccabi Telaviv L - 81:82
Euroleague, Men Group B Aris vs. Armani Milano W - 70:77 ,
ale pomimo to zajmuje przedostatnie miejsce z bilansem 2-5, wyprzedza tylko francuskie Le Mans , które przegrało wszystkie siedem spotkań.
Bezpośredni bilans spotkań jest na korzyść Litwinów :2-1.
25/10/2007 Euroleague, Men Group B Armani Milano vs. Lietuvos 76:83
04/01/2006 Euroleague, Men Group B Armani Milano vs. Lietuvos 88:88
95:101 (OT)
09/11/2005 Euroleague, Men Group B Lietuvos vs. Armani Milano 59:65
Bariera dziewięciu punktów jaką proponuje Unibet jest jak najbardziej do przekroczenia.
Typuję pewne zwycięstwo Litwinów, którzy umocnią sie na prowadzeniu w grupie B.
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Podzielam wasze zdanie co do typu na CSKA. Według mnie również pokryją oni handi. Pomiędzy tymi zespołami jest różnica przynajmniej dwóch klas. CSKA to główny faworyt do wygrania całego turnieju. Na własnej hali są niepokonani i myślę, ze z Prokomem są w stanie wygrać nawet 40 punktami. Jak będzie przekonamy sie już jutro jednak jakoś jestem spokojny o ten mecz ????
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Deutsche Bank Skyliners - Pamesa Valencia

Wybrałem na dzisiaj mecz z Pucharu ULEB, który odbędzie sie dzisiaj o godzinie 20:00. Na parkiecie zmierzą się ze sobą Deutsche Bank Skyliners i Pamesa Valencia.Zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście i postaram sie was o tym przekonać. Ja w tym pojedynku typuje zwycięstwo gości wynikiem większym niż 6,5 punkta, czyli popularnie zwany handicap. Myślę, że z taką linią ustawiona przez bukmacherów zespół z Hiszpanii łatwo i bez większych problemów powinien sobie poradzić. Gospodarze, to nie ta sama drużyna co w zeszłym sezonie. Obecny sezon to katastrofa. Dopiero trzynasta pozycja, to zdecydowanie za mało jak na taki zespół. Graja oni bardzo słabo, poza tym ś a w słabej formie i nic im nie &quot; idzie&quot;. Niedługo mają przed sobą kolejne ligowe zmaganie z Albą Berlin, która również moim zdaniem ich rozniesie. W Pucharze ULEB również idzie im fatalnie. Na pięć rozegranych meczy przegrali wszystkie pięć, a bilans punktowy wychodzi im na - 41. Ich rywal to bardzo mocna drużyna z Hiszpanii. Zajmują oni w niej dobre szóste miejsce z bardzo niewielką stratą do lidera. To co również może cieszyć, to fakt, że Pamesa Valencia znajduje sie obecnie w dobrej formie i ich gra naprawdę może sie podobać. W Pucharze ULEB również radzą sobie doskonale. Zajmują drugie miejsce, a ich bilans to cztery spotkania wygrane i tylko jedna porażka ( z obecnym liderem grupy), chociaż tylko różnicą trzech punktów, co obrazuje, że mecz był na pewno bardzo zacięty i wyrównany. Myślę, że dobra forma i fakt iż jeżeli to spotkanie wygrają, będą już jedna nogą w kolejnej fazie tego turnieju. Gospodarze, którzy nie4 maja już najmniejszych szans na awans, mogą to spotkanie odpuścić, w kontekście spotkań ligowych, które są dla nich w tym momencie zdecydowanie ważniejsze. Myślę, że handi będzie łatwo pokryte.

Typ: Pamesa Valencia ( -6,5 )
W złym temacie ale na plus ✅✅✅ 68:76
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Real Madrid HC(-7,0) - Fenerbahce Połowa czasu 1 1,85

Dzisiaj kolejne rewanże, Real Madrid będzie podejmować u siebie turecki zespół - Fenerbahce. Ostatnio drużyna gospodarzy dostała niezłe baty od Unicajy w ACB, jednak była to gra na wyjeździe, a Real to przede wszystkim gra u siebie póki co jeszcze nikt ich nie pokonał w eurolidze na ich terenie, czy dzisiaj uda się to mistrzowi turcji ? Wątpie chociaż są oni ostatnio na fali wygrali swoje ostatnie dwa mecze wyjazdowe, jednak moim zdaniem troche z drugą ligą europejską, bo zespół Roanne czy Beograd nie umieściłbym w jednej lini z Realem czy Tau. W Turcji Real wygrał 72-80 wygrywając pierwszą połowe różnicą 17 punktów, a więc większą niż całe spotkanie. Ogólnie to zespół gospodarzy u siebie w eurolidze do połowy wypracowywał sobie przewage większą niż 7 punktówm, wyjątek stanowiła tylko Lottomatica. Typ może nie najłatwiejszy, ale jakieś 70% szans na wejście ma.


Pozdrawiam
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Co myslicie o meczu Olimpija - Montepaschi ? Niby Włosi powinni wygrac, ale jak pewny jest to mecz? Ljubliana ma szanse powalczyc? W sumie ma o co, kwestia tego czy ma ku temu argumenty...
 
d.macko10 0

d.macko10

Użytkownik
Ja osobiście bym tego nie grał, bo gospodarze u siebie poradzili sobie już z Olympiakosem 87 - 78 i z CSKA 74 - 72 . Na własnym parkiecie są zupewłnie inną ekipą .
Zresztą wejdź sobie na oficjalną stronę mistrza Włoch . Tam znajdziesz wypowiedź ich trenera , który bardzo obawia się tego meczu ????
Ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom