>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 07/08

Status
Zamknięty.
guzior 6

guzior

Użytkownik
Ostatnimi czasy bardzo dobrze i konsekwentnie gra Euroliga.
Szkoda, że nie wpisywałem tu swoich typów, bo jak widzę - gram inną strategią niż wszyscy ????
Ja bardzo lubię obstawiać pierwsze kwarty z handicapami. W każdej kolejce są min. 3 takie spotkania, które mają 98% szans na wejście. Tak też było wczoraj i dziś.

Stawka niewielka (tzn. zależy dla kogo, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa), a kurs można zmontować doskonały.
Gdzieś na początku tego tematu pisałem swoje typy, ale mnie &quot;opieprzono&quot; za brak analiz, więc zaprzestałem ich podawać (nie mam czasu na pisanie analiz).
Pozdrawiam ????
 
rss05 3

rss05

Użytkownik
Lottomatica Roma (ITA) - Fenerbahce Ulker (TUR)
1 (1.35) Lottomatica-6.5 (1.91)⛔
W tym spotkaniu faworyt moze byc tylko jeden. A jest nim Lottomatica Roma. Zespol ten swietnie spisuje sie u siebie (3-1) wygral na wlasnym parkiecie z takimi potentatami jak Panathinaikos Ateny(+18 ) czy Real Madryt(+5). A w czwartek spotykaja sie z tureckim Fenerbahce Stambul. Pewne zwyciestwo gospodarzy (1.35 kurs w bwin) ale mozna takze zaryzykowac ten mecz dajac na niego minusowy handicap (-6.5 na Lottomatica po kursie 1.91 na bwin) ktory wg mnie ma 90% szans by wejsc.

Tau Cerámica (ESP) - Prokom Trefl Sopot (POL)
1 (1.03) Tau-20.5 (1.91)✅
Prokom nic nie gra w tegorocznej Eurolidze, ciagle porazki i kompromitacje, bardzo wysokie porażki. W czwartek mysle ze bedzie podobnie. Tau Ceramica gra na wlasnym parkiecie i jest podbudowana zreszta sobotnią wygrana ze swietnie spisujcym sie w Pucharze ULEB i hiszpanskiej ACB zespołem DKV Joventut (80:73). Kurs na Tau nie jest zbytnio zachecajacy (1.03 w bwin) ale juz handicap (TAU-20.5 po kursie 1.91). Pierwszy mecz Tau wygralo z Prokomem 66:82 czyli roznica 16 punktow. Sadze ze u siebie dosc pewnie i jeszcze wyzej wygra Tau - jeden z pretendentow do wygrania Euroligi.

Real Madryt (ESP) - Brose Baskets (GER)
Real-18.5 (1.91)✅
W tym spotkaniu faworyt jest tylko jeden i jest nim zespol Królewskich. Swietna dyspozycja w meczach u siebie, znakomity sklad i grajacy coraz lepiej Bullock w czwartek rozniosą mistrza Niemiec, miśków z Hamburga. Ostatnio Real zmiótł z parkietu w meczu ligowym zespol Ricoh Manresy (94:70). Bukmacherzy na ten mecz ustawili linie handicapu na -18.5/+18.5 co jest moim zdaniem do przeskoczenia przez Real. Ja polecam zagrac Real-18.5 (kurs 1.91 w bwin).

I to by bylo na tyle jesli chodzi o Eurolige. Mecze środowe są moim zdaniem do nie ruszania poniewaz albo kursy sa bardzo niskie albo linie handicapów ustawione dosc wysoko i w środowych meczach moga pasc rozne wyniki. Pozdrawiam! ????
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
CSKA Moskwa v Union Olimpija 02/01/2008 18:15 CET
Faworyt w tym meczu jest jeden - CSKA, co odzwierciedla niski kurs - pomiędzy 1.02 a 1.04.
CSKA jest na razie na czele swojej grupy w Eurolidze i z pewnością jest jednym faworytów do zwycięstwa - na 9 spotkań, 8 zwycięstw i 1 porażka - zresztą właśnie z Olimpią Ljubljana na ich parkiecie.
Tym razem CSKA weźmie rewanż. Handicap ustawiono na poziomie -20 i wydaje się on możliwy do osiągnięcia. Co prawda CSKA wygrywa średnio u siebie 15 punktami, ale trzeba wziąć pod uwagę, że grało nie tylko z Prokomem i Kinder Bolonią, ale też z Monte Paschi, Olimpiakosem i Żalgirisem, gdzie aż o takie zwycięstwa jest trudno.
Natomiast Ljubljana średnio przegrywa na wyjeździe 22,5 pkt:
z Monte Paschi 28,
z Żalgirisem 19 pkt,
z Kinder Bolonią 10 pkt,
z Olimpiakosem 33 pkt.
Porównując klasy rywali wydaje się, że CSKA winno ten 20 pkt handicap osiągnąć, nawet jak w pewnym momencie wejdzie rezerwa do gry.
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Unicaja MalagaHC(-13,5) - Armani Milano 1 1,90

Czas na kolejne rewnaże w Eurolidze, myśle że dzisiaj najpewniejszym typem z ładnym kursem będzie Unicaja. Drużyna grająca bardzo dobrze u siebie, w eurolidze na własnym parkiecie nie zaliczyła jeszcze żadnej porażki, pokonując pewnie swoich rywali różnicą większą niż 14 punktów, wyjątek stanowiła tylko mocna ekipa Lietuvosu. Gospodarze na własnych parkietach w lidze ACB również grają bardzo dobrze, zaliczyli tylko 2 porażki, po drodze pokonując potęgi tej ligi jak i euroligi: Real, Barcelona. Poza tym jeśli Unicaja dzisiaj wygra, to przy korzystnych wynikach innych gier może sobie już zagwarantować awans do Top 16. Malaga bez większych kontuzji, chociaż nie zagra jej drugi center Daniel Santiago, który troche zapunktował w ostatnim spotkaniu tych ekip, ale bez niego też powinni dać rade. Dodatkowo do sukcesu gospodarzy może przyczynić się fakt, że ostatni mecz w ACB grali oni u siebie i dzisiaj tez graja u siebie, goście będą grali już 3 mecz z kolei na wyjeździe. Co do samych gości, drużyna, która z przeciętniakami sobie radzi, ale z lepszymi drużynami już nie, fakt ostatnio 2 razy z rzędu wygrała na wyjeździe, jednak byli to ligowi przeciętniacy ligi Pro A. Kończąc, mimo braku swojego drugiegio centra Unicaja powinna sobie dać rade z handicapem 14 punktowym i pokazać również co to znaczy doświadczenie, bo goście mają wielu młodych graczy.


Pozdrawiam
 
mack01o 0

mack01o

Użytkownik
Unicaja Malaga - Armani Jeans Milano [HC 0:3,5(pierwsza kwarta)] 1 1,90 Unibet
Ja osobiście zgadzam się co do twojego typu kapa. Miałem to spotkanie opisać, ale widze , że mnie uprzedziłeś. Dodam tylko cos jeszcze od siebie:
Obserwując grę Unicaji zauważyłem , że ostatnio (jeśli wygrywają) wypracowują oni sobie sporą przewagę po pierwszej kwarcie , by następnie stopniowo ją utrzymać , ewentualnie powiększać . Zresztąwiele zespołów grając z teoretycznie gorszymi zazwyczaj pewnie wygrywa 1 kwartę, bo potem się nie przemęczać i kontrolować mecz.
Pzdr.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zalgiris Kowno - MDP Siena 2 1.83

Mam nadzieje, ze po meczu napisze iz to najwieksza wpadka kursowa bukow w 2008, Siena ma bilans 6-3 i w czwart porazke nie wierze. Ten zespol jest stworzony do wygrywania. Ponadto Litwini maja dwie serie do skonczenia, pierwsza to trzy wygrane z rzedu w Eurolidze, druga to passa wygranych u siebie ale co tu sie dziwic skoro Siene i CSKA Moskwa mieli w pierwszej rundzie na wyjezdzach. Jedyna cenna wygrana to z TAU ale Hiszpanie zawodza dla mnie to zadna niespodzianka. W pierwszym meczu w Italii miejscowi pokonali Zalgiris bardzo wysoko 89-64, drugi raz na taki pogrom nie licze ale jestem pewna, ze Wlosi wygraja. Jedna gwiazda kolo drugiej, Ress Kaukunas Lavrinovic Thornton McIntyre Ilievski Sato oraz solidni Stonerook i Eze, to daje 9 graczy znakomitych plus doswaidczony Cararretto ktory czasem wchodzi, 10 optymalna. Zalgiris moze pomarzyc o takim zestawieniu. Najwieksza przewaga, wrecz olbrzymia jest na niskich pozycjach 1-3. Z calym szacunkiem do tych graczy ale Popovic, Collins, Maciulis czy Jurak jednak mocno dstaja, Salenga z Brownem jedynie moga powalczyc. To wszystko jest duzo za malo na MDP Siene, mimo, ze zagraja chyba bez Kukenasa i Lavrinovica. Bez nich naluzie ograli Dorlando +22 wiec problemu nie bedzie na Litwie.

Ponadto popieram typ na Lotto Rome kolegi wyzej.
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Unicaja MalagaHC(-13,5) - Armani Milano 1 1,90 ✅ 89:70

Czas na kolejne rewnaże w Eurolidze, myśle że dzisiaj najpewniejszym typem z ładnym kursem będzie Unicaja. Drużyna grająca bardzo dobrze u siebie, w eurolidze na własnym parkiecie nie zaliczyła jeszcze żadnej porażki, pokonując pewnie swoich rywali różnicą większą niż 14 punktów, wyjątek stanowiła tylko mocna ekipa Lietuvosu. Gospodarze na własnych parkietach w lidze ACB również grają bardzo dobrze, zaliczyli tylko 2 porażki, po drodze pokonując potęgi tej ligi jak i euroligi: Real, Barcelona. Poza tym jeśli Unicaja dzisiaj wygra, to przy korzystnych wynikach innych gier może sobie już zagwarantować awans do Top 16. Malaga bez większych kontuzji, chociaż nie zagra jej drugi center Daniel Santiago, który troche zapunktował w ostatnim spotkaniu tych ekip, ale bez niego też powinni dać rade. Dodatkowo do sukcesu gospodarzy może przyczynić się fakt, że ostatni mecz w ACB grali oni u siebie i dzisiaj tez graja u siebie, goście będą grali już 3 mecz z kolei na wyjeździe. Co do samych gości, drużyna, która z przeciętniakami sobie radzi, ale z lepszymi drużynami już nie, fakt ostatnio 2 razy z rzędu wygrała na wyjeździe, jednak byli to ligowi przeciętniacy ligi Pro A. Kończąc, mimo braku swojego drugiegio centra Unicaja powinna sobie dać rade z handicapem 14 punktowym i pokazać również co to znaczy doświadczenie, bo goście mają wielu młodych graczy.


Pozdrawiam
:spokodfhgfh:
 
rss05 3

rss05

Użytkownik
hej
co myslicie o handi na TAU-20.5? mysle ze powinni sobie łatwo poradzić z Prokomem? napiszcie swoje przemyslenia odnosnie tego meczu. Pozdrawiam!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
hej
co myslicie o handi na TAU-20.5? mysle ze powinni sobie łatwo poradzić z Prokomem? napiszcie swoje przemyslenia odnosnie tego meczu. Pozdrawiam!
Nie ulega wątpliwości że Tau Ceramica to zespół zdecydowanie lepszy od Prokomu który w Eurolidze gra bardzo słabo, jednak uważam że handi jest bardzo wysokie i może być różnie. Może byc tak że Tau będzie wysoko prowadzić a w późniejszych kwartach może zaczynać odpuszczać, dla mnie to ryzykowny typ
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Zgadzam się w pełni z Sutkiem. Prokom pomimo wielu porażek w Eurolidze to jedyny mecz jaki wygrał to właśnie na wyjeździe z Vidivici Bologna. Jeżeli to by był handi około 13.5 to śmiało można by zagrać a tu za wysokie i moim zdaniem. Może być różnie, sam zastanawiałem się nad tym typkiem i go w końcu odpuściłem. ;)
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Żalgiris - Montepaschi Siena 1 2.18 Betfair Moim zdaniem mecz warty uwagi. Litwini bardzo dobrze grają u siebie 4 mecze i 4 zwycięstwa i po moimo tego iż przegrali pierwsze spotkanie różnicą aż 25 punktów to ja i tak dzisiaj w nich wierzę. De JUAN COLLINS ma z drużyny gospodarzy ma najwięcej asyst w tegorocznej Eurolidze (46) i napewno w tym meczu również pokażę na co go stać. Goście dzisiejszego spotkania z 4 meczu rozegranych na boiskach rywali wygrali 2 i przegrali 2 a więc bez żadnych rewelacji. W ostatnim meczyu Kaunaus wygrali swój pierwszy mecz na wyjeździe, po niesamowitym meczu pełnym walki i emocji do samego końca pokonali Prokom Trefl, natomiast Siena również po wyrównanym meczu przegrała z CSKA. Ogólnie uważam, że gospodarze, którzy moim zdaniem są absolutną rewelacją tego sezonu euroligowego, wygrają również dzisiaj i tym samym zrównają się punktami z drużyną gości. Uważam też iż w dzisiejszym meczu padnie dużo punktów. Zalgiris u siebie gra bardzo otartą koszykówkę i zdobywa bardzo dużo punktów i drużyny której tutaj przyjeżdżają zazwyczaj dostosowują się do jego stylu gry i również dużo rzucają. Myślę że Over 164.5 punktu może wejść kursik 1.90 jest moim zdaniem interesujący. Pozdrawiam
 
mack01o 0

mack01o

Użytkownik
Unicaja Malaga - Armani Jeans Milano [HC 0:3,5(pierwsza kwarta)] 1 1,90 Unibet✅✅✅
Ja osobiście zgadzam się co do twojego typu kapa. Miałem to spotkanie opisać, ale widze , że mnie uprzedziłeś. Dodam tylko cos jeszcze od siebie:
Obserwując grę Unicaji zauważyłem , że ostatnio (jeśli wygrywają) wypracowują oni sobie sporą przewagę po pierwszej kwarcie , by następnie stopniowo ją utrzymać , ewentualnie powiększać . Zresztąwiele zespołów grając z teoretycznie gorszymi zazwyczaj pewnie wygrywa 1 kwartę, bo potem się nie przemęczać i kontrolować mecz.
Pzdr.
24:20:spokodfhgfh:✅✅
 
volky 0

volky

Użytkownik
Kurcze suchy szkoda że tak późno napisałeś swoje zdanie na temat KAUNAS .... bo postawiłem na odwrót. Na razie raczkuje w Eurolidze więc info takich nie mam.
Ok ja za to polecam takie cuś :
Chyba najbardziej podoba mi się typ na
VidiVici Bologna - Olympiakos (1. Połowa - Razem)Poniżej 84.5
bet 365 kurs 1,83
A czemu ?? bo
po pierwsze - Olimpiakos zaliczyło tylko raz w połowie tak wysokie handi i w dodatku z Tau Ceremica ( równo 85 oczywiście biorąc pod uwagę grę na wyjeździe).
po drugie - gra na wyjeżdzie i siłą woli nie uzyska zbyt wysokiej ilości punktów. Gospodarze słabsi ale mogą próbować zdobywać punkty.Chciałem postawić handi dla oplympiakos po pierwszej kwarcie ale zbyt wysokie jak na drużynę na wyjeździe. Wole nie ryzykować bo kwestia wyniku może być różna tak samo jak w przypadku panthiniakos wczoraj .
Za to zaryzkowałem handi -5 w spotkaniu
Real Madryt - Brose Baskets
(1. kwarta - Handicap) Real Madryt -5.0
bet 365 kurs 1,83
Real prawie zawsze miał taką przewagę
REAL MADRID LOTTOMATICA ROMA 29-17
REAL MADRID KK PARTIZAN 20-11
REAL MADRID ROANNE 24-15
REAL MADRID FENERBAHCE ULKER 26-18
Więc we wszystkich spotkaniach jakie odbył w eurolidze i w dodatku będąc gospodarzem REAL zaliczał handi od 12 do 8 punktów przewagi.
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Lottomatica RomaHC(-7,5) - Fenerbahce 1 1,85

Lottomatica to przede wszystkim gra na własnym parkiecie, to we własnej hali zdobywają prawie wszystkie punkty i to u siebie przyszło im pokonać dwóch z grona kilku pretenderów Euroligii (Real, Panathinaikos). W pierwszym spotkaniu tych drużyn bardzo wyraźnie wygrał obecny mistrz turcji 85:66, spotkanie oczywiście grane było w Stambule, a Roma nawet z jeszcze gorszymi zespołami niż Ulker na wyjazdach przegrywa. Dzisiaj jednak moim zdaniem sytuacja obróci się o 180 stopni, Roma u siebie nie przegrała meczu już od 5 spotkań, ostatnia porażka miała miejsce 28 listopada z Barceloną. Ważny jest też układ grupy, Roma zajmuje 6 miejsce (od 5 już jest awans do top16) z 6 punktowym dorobkiem, przy czym ma tylko jedną porażke więcej niż zespoły wyżej: Beograd i właśnie Ulker. Jeśli dzisiaj wygrają to wskoczą na 4 pozycje, którą obecnie zajmuje drużyna z Stambułu. Motywacja moim zdaniem bardzo dobra i licze na pewne zwycięstwo Lottomatici.


Pozdrawiam
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Lottomatica RomaHC(-7,5) - Fenerbahce 1 1,85
Lottomatica to przede wszystkim gra na własnym parkiecie, to we własnej hali zdobywają prawie wszystkie punkty i to u siebie przyszło im pokonać dwóch z grona kilku pretenderów Euroligii (Real, Panathinaikos). W pierwszym spotkaniu tych drużyn bardzo wyraźnie wygrał obecny mistrz turcji 85:66, spotkanie oczywiście grane było w Stambule, a Roma nawet z jeszcze gorszymi zespołami niż Ulker na wyjazdach przegrywa. Dzisiaj jednak moim zdaniem sytuacja obróci się o 180 stopni, Roma u siebie nie przegrała meczu już od 5 spotkań, ostatnia porażka miała miejsce 28 listopada z Barceloną. Ważny jest też układ grupy, Roma zajmuje 6 miejsce (od 5 już jest awans do top16) z 6 punktowym dorobkiem, przy czym ma tylko jedną porażke więcej niż zespoły wyżej: Beograd i właśnie Ulker. Jeśli dzisiaj wygrają to wskoczą na 4 pozycje, którą obecnie zajmuje drużyna z Stambułu. Motywacja moim zdaniem bardzo dobra i licze na pewne zwycięstwo Lottomatici.

Pozdrawiam
Tak w pełni zgodze się kapa, ponieważ raz atut własnej hali, dwa widać że kryzys mają już za sobą i zaczynają wygrywać zarówno w lidze jak i na europejskich parkietach. Handi nie zbyt duże a kursik naprawdę kuszący.
Pozdrawiam suchy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom