>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 07/08

Status
Zamknięty.
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Oto moje typy
Milano - Aris 2 1,80
Włosi grają beznadziejnie, ostatnio przegrali u siebie z Ciboną 63-72, co przekreśliło ich szanse na awans do TOP 16. Ogólnie mają 2 zwycięstwa i 9 porażek. Grecy ostatnio przegrali u siebie z Lietuvosem 69-72 ale wygrali np. w Zagrzebiu 83-76, z Efesem u siebie 67-64 i z Malagą u siebie 87-83. Ogólnie mają 6 zwycięstw i 5 porażek, co daje im 5 premiowane awansem miejsce w tabeli. Zwycięstwo z grającym jedynie o honor Milano znacznie przybliży ich do TOP 16.
Lottomatica - Partizan 1 1,35
Do bardzo ciekawego pojedynku dojdzie w Rzymie. Lottomatica i Partizan mają taki sam bilans, 4 zwycięstwa i 7 porażek, więc ten mecz rozstrzygnie kto zajmie 5 miejsce w grupie. Rzymianie potrafili pokonać u siebie Real Madryt 69-64 czy Panathinaikos 85-67. Partizan na wyjazdach gra fatalnie, przegrał z najsłabszą drużyną w grupie Brose Baskets aż 78-62. W tym meczu można śmiało postawić Lottomaticę z handicapem ???? .
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Jak dla mnie tez 2 ;))

a co sądzicie o Brose (+5.5) - Fenerbahce 1.80 ??
ja tutaj gram under 143 sądze ze będzie ostra walka i Brose łatwo na własnym boisku skóry nie sprzeda.... fenerbache na wyjazdach nie błyszczy, popełniaja duzo błędów.
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Prokom Trefl Sopot - Olympiakos Pireus

Mecz kolejnej kolejki niezwykle prestiżowego turnieju jakim niewątpliwie jest Euroliga, który odbędzie sie jutro o godzinie 19:45 w hali 100-lecia. W tym spotkaniu zmierzy sie nasz jedynak na europejskich parkietach tego poziomu koszykówki Prokom Trefl Sopot, oraz niewątpliwie jeden z najsilniejszych zespołów europejskiej koszykówki, pretendenta do Final 4 Olympiakos Pireus. Może zacznę od przedstawienia sytuacji gości. Tak wiec Olympiakos Pireus zajmuje drugie miejsce w tabeli Grupy A. Wyprzedza ich tylko Rosyjska potęga basketu CSKA. Bilans gier greckiego zespołu to 7-4. Olympiakos Pireus obecnie znajduje sie w znakomitej formie. Na swoim koncie notuje świetną serie ośmiu zwycięstw. Radzi sobie świetnie w rodzimej lidze greckiej jaki i na parkietach całej Europy. W ostatniej kolejce koszykarze tego klubu pokonali lidera grupy CSKA Moskwa 71:67, co było niewątpliwie bardzo cennym osiągnięciem. Wcześniej w dwóch poprzednich spotkaniach wygrali z Olimpią i Virtusem. W swojej lidze grają oni również znakomicie. Po dwunastu kolejkach ich bilans to jedenaście wygranych i tylko jedna porażka. W ostatni weekend pokonali oni AEL 1964 Larissa dość efektownie bo 69:96. Warto również wspomnieć, ze Sopocka drużyna spotkała sie już w tym sezonie z koszykarzami z Pireusu i wynik był ... tragiczny. Polski zespół został rozgromiony 109:65. O takim wyniku zadecydowała gra głównie dwóch zawodników:
Arvydasa Maciejauskasa, który w tamtym meczy zdobył dwadzieścia siedem punktów, oraz Qyntela Woodsa z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów. Arvydasa Maciejauskasa jest najskuteczniejszym zawodnikiem greckiego klubu i średnio na mecz zdobywa 19,3 pkt. Warto dodać, że jest to drugi wynik spośród wszystkich koszykarzy Euroligi. W moim przekonaniu Polski zespól nie ma czego szukać w tym meczu. Ambitne plany Prokomu o Top16 runęły już przed rozpoczęciem sezonu, jak nie dawali oni sobie rady z ligowymi średniakami. Następnie zmiana trenera roszady kadrowe i niby trochę sie poukładało. Gra zaczela sie wreszczie kleić i jakoś teraz to wygląda. Jednak na taki klub jak Olympiakos to zdecydowanie za mało. W tym spotkaniu myślę, ze Prokom przegra różnicą około 13-15 punktów. Tak więc handicapem 7,8 zdecydowanie warty grania, ponieważ w moim przekonaniu będzie on pokryty.

Typ: Olympiakos Pireus ( - 7,5) 1,85
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Spotkanie: Żalgiris Kaunas - CSKA Moskwa
Typ: Żalgiris
Kurs: 3.00
Bukmacher: Betfair
Arcy ciekawe spotkanie w 12 serii spotkań Euroligi. Gospodarze nie pokonani jeszcze w tym sezonie na własnym parkiecie będą gościć leadera grupy A. Moim zdaniem warto zagrać na Żalgiris. Po pierwsze primo fakt że są nie pokonani u siebie o czymś świadczy, a przecież grali już z Montepaschi jak i z TAU. W pierwszym meczu lepsi okazali się oczywiście goście dzisiejszego meczu, ale meczów na własnym parkiecie a na wyjeździe w przypadku Kaunas nie ma co porównywać to prawie jak niebo a ziemia chociaż nie jest aż tak źle. W Moskwie przegrali zaledwie 8 oczkami i tutaj na pewno będzie ciekawy mecz. Aczkolwiek CSKA ma awans już prawie w kieszeni i może mecz odpuścić, natomiast Żalgiris nie może tego zrobić muszą wygrać!! Sytuacja w tej grupie jest bardzo ciekawa aż 4 zespoły mają identyczny bilans meczów (7-4) i walka o ostateczny awans będzie się toczyła do ostatniego spotkania. Także gospodarze na pewno zagrają ofensywnie do czego już zdołali przyzwyczaić swoich kibiców. Kluczową postacią będzie jak w każdym prawie meczu Collins ten zawodnik najlepiej w tym sezonie asystuje na parkietach europejskich, więc i w tym meczu powinien zagrać dobrze. CSKA u siebie gra rewelacyjnie tak jak i Litwini, ale na wyjeździe nie jest już tak kolorowo bilans (3-2) to nie jest zły wynik, ale wiadomo to nie jest to samo co mecze u siebie. A więc dzisiejszy typek na Żalgiris jak najbardziej tak!! POELCAM
Pozdro :spokodfhgfh:
 
M 0

mojo

Użytkownik
ja tutaj gram under 143 sądze ze będzie ostra walka i Brose łatwo na własnym boisku skóry nie sprzeda.... fenerbache na wyjazdach nie błyszczy, popełniaja duzo błędów.
Ulker na wyjeździe przegrał tylko z Realem i AXA więc trudno o to by z nimi wygrał, natomiast wygraną na wyjeździe ma z Lotto, Roanne i Belgradem...

Jak dla mnie to
Brose Baskets - Fenerbahce Ulker (-3,5) 2 @ 1,70
Prokom Trefl Sopot - Olympiacos (-7,5) 2 @ 1,70
Panathinaikos (-17,5) - Chorale Roanne 1 @ 1,70
 
blacha 0

blacha

Użytkownik
Prokom Trefl Sopot - Olympiakos Piraeus (+8.5/-8.5)
Typ: 2
Kurs: 1.85

17 stycznia 2008r. o godzinie 19-45 w hali 100-lecia przy ul. Gouki 7 w Sopocie odbędzie się kolejny już mecz w ramach rozgrywek Euroligi pomiędzy Prokomem Trefl Sopot a Olympiakosem Pireus. Prokom zajmuje ostatnie miejsce w grupie z bilansem w ostatnich 6 meczach: 5 porażek i jedna wygrana. Większość porażek w Eurolidze była bardzo znacząca i dlatego myślę że Olympiakos spokojnie powinien wygrać 9 punktami a kurs na takie rozstrzygnięcie tego spotkania jest bardzo kuszący

Blacha Blachowski.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
mojo masz racje ale uwazaj z kim zadzierasz bo pan T. twierdzi, ze dobry typeer kazdy mecz umie obstawic hehhehe

Faktycznie Ulker gra w tym roku niespodziewanie dobrze na wyjzdach i powinni wygrac, under rowniez bardzo mozliwy, ja sie wstrzymuje przez mocnym grnaiem euroligi bo ostatnio za duzo niespodzianek ale pisanie, ze Ulker nie blsyzczy na wyjazdach jest nieporozumieniem.
 
slav 0

slav

Użytkownik
Cibona Zagrzeb - Maccabi Elite 1 2.75
Ciężko wytypować jakieś mecze w tej kolejce Euroligi, ale moją uwagę zwrócił własnie ten mecz. Chorwacka drużyna po serii 4 porażek z rzędu pokonała Armani Jeans Milano i zahowała jeszcez szanse na awans do TOP 16. O ostatnie premiowane miejsce toczy jeszcze korespondencyjny bój z Partizanem i zapewne będzie walczyć w tym meczu do końca. Maccabi mimo, iz jest druzyna teoretycznie lepsza, ma juz zapewniony awans do dalszej fazy i jego motywacja bedzie na pewno mniejsza
 
volky 0

volky

Użytkownik
ja tutaj gram under 143 sądze ze będzie ostra walka i Brose łatwo na własnym boisku skóry nie sprzeda.... fenerbache na wyjazdach nie błyszczy, popełniaja duzo błędów.
Zgadzam się w pełni ZAUWAŻYŁEM
i POSTWIŁEM UNDER 36 pierwsza kwarta
Brose tylko w jednym spotkaniu u siebie zdobyło max 34 punkty w pierwszej kwarcie ale ANI RAZU 36 w spotkanaich nawet z takimi mocarzami jak Real 17-16 , Panathinaikos 8-17, Roanne 10 -19,Roma 11-16 .
 
M 0

mojo

Użytkownik
no to sprzedawczyki z Grecji się popisali bo inaczej tego ująć nie można...chyba że ktoś twierdzi że Prokom jest lepszy niż Olymp....

Jeszcze raz się sprawdza że lepiej nie grać na drużynę która o nic nie walczy...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Oglądałem mecz i z całą stanowczością stwierdzam , że mecz nie był sprzedany. Olympiakos chciał to wygrać ale zlekceważył Polaków w końcówce . 2 głupie straty , specjalnie spudłowany rzut wolny . Gurović &amp; Slanina &amp; Van d.Spiegel = rewelacja . Brawo Prokom . Dziś grali jak równy z równym .
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Hmm mojo oglądałeś mecz?? Może i racja że Olimpiakos trochę odpuścił. Ale prokom walczył niesamowicie do samego końca i barwa dla nich no i przede wszystkim dla Gurovica, który rzucił 28 punktów dla Sopocian ogólnie naprawdę obie drużyny grały dobrze w obronie, ale Prokom widać było, że włożył w ten mecz całe serce i wygrał i chwała im za to!!

Co do Żalgirisu to 1. porażka na własnym parkiecie nie mówię że się tego spodziewałem bo miałem nadzieję że drużyna z Kowna jednak wygra stało się inaczej CSKA pewnie wygrało i udowodniło swoją wyższość w tym sezonie Euroligowym.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
no to sprzedawczyki z Grecji się popisali bo inaczej tego ująć nie można...chyba że ktoś twierdzi że Prokom jest lepszy niż Olymp....

Jeszcze raz się sprawdza że lepiej nie grać na drużynę która o nic nie walczy...
A może to tylko i aż sport?
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
heh dałbym na prokom fajny kurs z handicapem napewno na prokom mozna dac oni beda walczyc bo sie jeszcze licza w walce o top 16 takze kto wie co się pojutrze będzie działo w sienie :p
 
haggard 0

haggard

Użytkownik
No Prokom ma szansę na awans ale tylko teoretyczne. W praktyce to wygląda kiepsko... Musieliby wygrać oni wszystkie pozostałe mecze grupowe, oraz liczyć na przegrane Cibony,Armani,Partizanu... Nie ma co się oszukiwać. Siena pewnie wygra spotkanie. Fajnie wygląda 2 w spotkaniu Le Mans - Cibona. Zagrzeb musi wygrać ten mecz jeśli chcę jeszcze awansować do Top 16. Francuzi to chyba najsłabszy zespół tegorocznej Euroligi i nie odniosą żadnego zwycięstwa. Cibona ma o co walczyć i myślę, że można na nich postawić.
 
jamal_312 13

jamal_312

Użytkownik
Witam, oto moje propozycje na mecze środowo/czwartkowe Euroligi:
1. CSKA - Tau 1
2. Siena - Prokom 1
3. Barcelona - Roma 1
4. Efes Istambul - Aris 1
5. Kowno - Olympiakos 1
6. Macabi - Milan 1
7. Lublana - Bologna 1
8. Panathinaikos - Fenerbahce 1
9. Partizan - Bamberg 1
10. Roanne - Real 2
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jak widać, wg mnie dominatorami najblizszej kolejki powinni byc gospodarze. Prokom nie da rady wywiezc zwyciestwa z Włoch no nie oszukujmy sie.. choc ostatni mecz z Olympioakosem moze temu zaprzeczyc, aczkolwiek stawiam na pewna wygrana Sieny. Barcelona jak i Panathinaikos powinny spokojnie rozprawic sie ze swoimi, nizej notowanymi, rywalami. Mam nadzieje, ze podobnie zrealizuje swoj plan Real. Macabi jest zdecydowanie silniejsza druzyna od Milanu, tym bardziej, ze gra u siebie, nie mam watpliwosci co do ich wygranej. Rownie podobna sytuacje mamy w meczu powmiedzy Kownem a Olympiakosem. Goscie po ostatniej porazce z Prokomem pewnie beda chcieli osdzyskac honor, lecz uwazam ze nie dadzą rady silnemu na wlasnym parkiecie Kowno. Parizan, choc przegral pierwsza batalie z Bambergiem teraz jest obsadzany w roli faworyta i wcale mnie to nie dziwi, tym bardziej, ze maja jeszcze o co walczyc. CSKA na wlasnym parkiecie wygrywa praktycznie z kazdym. Efes moze jeszcze wspiać sie wyzej w tabeli, dlatego tez z pewnoscia wykorzysta tę szanse i wygra z Arisem. No i Lublana... nie powinna miec klopotow z druzyna, ktora ulegla w Sopocie... Jedyny mecz tej kolejki, ktory nei zaryzykowalem obstawic to spotkanie pomiedzy Wilno a Malaga. Jest to spotkanie liderow grupy i W TYM PRZYPADKU moze pasc kazde rozwiazanie...
Pozdrawiam.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Witam, oto moje propozycje na mecze środowo/czwartkowe Euroligi:

1. CSKA - Tau 1
2. Siena - Prokom 1
3. Barcelona - Roma 1
4. Efes Istambul - Aris 1
5. Kowno - Olympiakos 1
6. Macabi - Milan 1
7. Lublana - Bologna 1
8. Panathinaikos - Fenerbahce 1
9. Partizan - Bamberg 1
10. Roanne - Real 2

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jak widać, wg mnie dominatorami najblizszej kolejki powinni byc gospodarze. Prokom nie da rady wywiezc zwyciestwa z Włoch no nie oszukujmy sie.. choc ostatni mecz z Olympioakosem moze temu zaprzeczyc, aczkolwiek stawiam na pewna wygrana Sieny. Barcelona jak i Panathinaikos powinny spokojnie rozprawic sie ze swoimi, nizej notowanymi, rywalami. Mam nadzieje, ze podobnie zrealizuje swoj plan Real. Macabi jest zdecydowanie silniejsza druzyna od Milanu, tym bardziej, ze gra u siebie, nie mam watpliwosci co do ich wygranej. Rownie podobna sytuacje mamy w meczu powmiedzy Kownem a Olympiakosem. Goscie po ostatniej porazce z Prokomem pewnie beda chcieli osdzyskac honor, lecz uwazam ze nie dadzą rady silnemu na wlasnym parkiecie Kowno. Parizan, choc przegral pierwsza batalie z Bambergiem teraz jest obsadzany w roli faworyta i wcale mnie to nie dziwi, tym bardziej, ze maja jeszcze o co walczyc. CSKA na wlasnym parkiecie wygrywa praktycznie z kazdym. Efes moze jeszcze wspiać sie wyzej w tabeli, dlatego tez z pewnoscia wykorzysta tę szanse i wygra z Arisem. No i Lublana... nie powinna miec klopotow z druzyna, ktora ulegla w Sopocie... Jedyny mecz tej kolejki, ktory nei zaryzykowalem obstawic to spotkanie pomiedzy Wilno a Malaga. Jest to spotkanie liderow grupy i W TYM PRZYPADKU moze pasc kazde rozwiazanie...

Pozdrawiam.
Tylko w meczu Oly z Żalgirisem jest pare ale. Po pierwsze OLY gra na wyjeździe i ma szansę zająć nadal wysokie 2. miejsce w tabeli a to oznacza lepsze rozstawienie w Top16. Poza tym TAU gra na wyjeździe z CSKA, a więc jest o co walczyć. Siena za silna na Prokom tym bardziej, że PTS to zdecydowanie ekipa własnego parkietu i nawet Sow, który grał już w Lega Basket nie pomoże. Efes jest dobry, ale nie oszukujmy się Aris również. Gospodarze mają atut w postaci hali i szkoleniowca Davida Blatta natomiast Aris ma naprawdę silny fajny zespół, który może i przegra to spotkanie, ale jest w stanie pokryć handi. Dodajmy fakt, iż VidiVici jest obecnie bez szkoleniowca przynajmniej wczoraj zwolniono Pillastriniego więc pewnie zastąpi go 2 trener. Wilno to ewidentnie ekipa własnego parkietu. Malaga ostatnio dużo o niej a raczej o transferach, których mają zamiar dokonać przed Top16. W moim przekonaniu Unicaja, która na wyjazdach nie spisuje się najlepiej przegra ten pojedynek. Partizan powinien wygrać, ale kurs niski nie wiem jaki jest over, ale uważam, że dobra defensywa Bamberga będzie w stanie zatrzymać Partizan na dość niskim progu. Poza tym Peković już sprzedany do PAO choć przejdzie dopiero po sezonie, a więc kłopoty finansowe a najlepsze na nie będzie awans do Top16 bo Euroliga to również duże pieniądze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom