>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 07/08

Status
Zamknięty.
jamal_312 13

jamal_312

Użytkownik
Zgadzam sie, watpliwosci sa glownie przy meczu Olympiakosu bo...

... jest to faktycznie bardzo wazny mecz dla OLY, lecz z drugiej strony jak dotąd udowodnili nam, ze po prostu nie radzą sobie na wyjazdach. 1 wygrana póki co. Biorąc pod uwage 1 konfrontacje pomiedzy tymi druzynami trzeba przypomniec, ze to wlasnie OLY byla lepsza druzyna (90-74). Maja szanse na wyzsza pozycje w tabeli ale przeciez o to samo walczyc beda gospodarze... jeszcze sie wstrzymam co do tego meczu, jak ktos bedzie mial jakies info to smialo.
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Le Mans - Cibona 1 2.45 7/10 ✅
Le mans - Cibona +5.5 1 1.9 9/10 ✅


Ja sądzę ze ciekawym spotkaniem jest Le Mans - Cibona. Gospodarze którzy przegrali wszystkie dotychczasowe spotkania w Eurolidze mają szanse na przełamanie. Oglądając ich spotkania łatwo zauważyć ze francuzi bardzo się starają i podchodza do meczy bardzo zdeterminowani, lecz nie oszukujmu się nie jest to az tak klasowy zespoł jak większośc grupy B. Pomimo to każdy ich mecz był zaciety i wyrównany. Przegrywali małą ilością punktów. Przed nami ostatnia kloejka spotkań grupowych. Myśle ze francuski zespół na własnej hali bedzie chciał podziękować swoim kibicom za wspaniały doping i za to że tak licznie zbierali się na wyjazdach. Drużyna Cibona to dla mnie taki &quot;jeździec bez głowy&quot; zdarzają im się wspaniałe mecz w których zdobywają niewiargodne ilości punktów, zaś są też momenty gdy dostają srogie lanie. Drużyna ta gra bardzo w kratke, ma swoje zrywy. Tym razem to oni są goścmi a wiemy ze Cibona to raczej drużyna własnej hali. Wyjazdy jej nie służą. Wierze ze w tym pojedynku lepsze okaze się Le Mans.
Pozdrawiam.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Zgadzam sie, watpliwosci sa glownie przy meczu Olympiakosu bo...
... jest to faktycznie bardzo wazny mecz dla OLY, lecz z drugiej strony jak dotąd udowodnili nam, ze po prostu nie radzą sobie na wyjazdach. 1 wygrana póki co. Biorąc pod uwage 1 konfrontacje pomiedzy tymi druzynami trzeba przypomniec, ze to wlasnie OLY byla lepsza druzyna (90-74). Maja szanse na wyzsza pozycje w tabeli ale przeciez o to samo walczyc beda gospodarze... jeszcze sie wstrzymam co do tego meczu, jak ktos bedzie mial jakies info to smialo.
Tak tylko na ławce jest Pinni Gershon, a co on potrafi pokazał w maju ubiegłego roku po tym jak przegrali w Elite8 z TAU a następnie niespełna miesiąc później walczyli z PAO na równi. Fakt był inny skład: Penn, Zizić, Domercant, Acker, ale teraz posiada również dobrych graczy. Poza tym ostatnio z Prokomem nie grał Macijauskas (dziś zagra?) do tego świetny Jackson liczę na lepszy występ Greer&#39;a i co by nie mówić OLY najlepsza ofensywa Euroligi i szanse na wygraną a co najmniej walkę na równi są.
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
Powiem tak na Cibonę ani przeciw niej nie warto grać, śmiem twierdzić po przegranym przez nią meczu z Vojvodiną w Lidze Adriatyckiej, że oni ten mecz celowo odpuścili, większość zawodników prawdopodobnie po tej rundzie opuści zespół, nastąpią roszady, więc szkoda kasy na nich i przeciw nim, grają wg mnie nieczysto, taki zespół jak Cibona nie ma prawa przegrywać u siebie z jakąś Vojvodiną...jest to dla mnie podejrzane, a kurs na Vojvodine był wtedy niemały...
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
A ja skuszę się na Prokom z handicapem +16,5 po kursie 1.9 w bet365. Mecz z Oly pokazał, że w tej drużynie jest potencjał, tylko jak do tej pory nie był praktycznie wykorzystany. W końcu swoje zagrał Gurovic, dobrze też Slanina. Świetnie funkcjonowała obrona, która nie dała Grekom rozwinąć skrzydeł. Oczywiście dużym brakiem będzie nieobecność van der Spiegela, ale myślę, że Stanojević grający na dobrym poziomie też powalczy pod koszami. Myślę, że nawet jak Prokom przegra, to będzie to mniej niż 17 punktów.
Siena - Prokom handi +16 ,5 2 1.90
 
jamal_312 13

jamal_312

Użytkownik
no Panowie....dzisiejsze ryzyko postawienia na Fenerbache i Olympioakos wcale nie jest az takim zlym pomyslem ... Olympioakos faktycznie ma tyci bardziej wartosciowe zestawienie, a Fenerbache juz na luzie zagraja, po wczorajszej porazce Barcy. A Panathinakos moze odpuscic dzisiejszym mecz...jakies porpozycyje ? bo kurs nie z tej ziemi... a szanse wydaje mi sie, ze są
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
ja gram olympiakos na pewnym kuponie, zawsze sobie z nimi radzili i tym razem nie sądzę aby przegrali z zespołem na który mają patent ????
 
H 177

h3sus

Użytkownik
A co myślicie o jutrzejszym meczu:
Fortezza Bologna-CSKA M. H(10-0) kurs 1,9 taki HC wystawil totomix
Wg mnie typ bardzo pewny Fortezza w tym sezonie słabo przegrała nawet z Prokomem. Porażki w wiekszości kilkunasto punktowe. Za to CSKA gra wyśmienicie do tej pory tylko 2 porażki średnio wychodzi ze na mecz zdobywają okolo 13 pkt więcej od drużyny przeciwnej wieć ten HC sie łapie. Wydaje mi sie ze tu bedzię wygrana nawet 20-30 pkt tak jak z Prokomem no chyba ze CSKA zagra rezerwami ????
 
L 0

lukaszzxc

Użytkownik
h3sus co do meczu:
Fortezza Bologna-CSKA M. H(10-0)
to ja balbym sie rozszad w tabeli. CSKA z tego co widze nie potrzebuje juz wygranej.

co myslicie o meczu:
Prokom Trefl Sopot - Olimpija Ljubljana
bo jak dla mnie to 1
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Kurs na CSKA spadł już na 1,65
A co do Prokomu jest to ich ostatni mecz w tej edycji Euroligi wiec wydaje mi się iż mogą sie postarać i wygrać. Myśle że zagrają podobny mecz co z Olympiakosem możliwe ze go wygrają.
 
slav 0

slav

Użytkownik
Co sądzicie o tym typie?

Real Madrid vs. Panathinaikos 2 2.25

Real ostatnio miał niełatwą przeprawę ze słabiutkim Estudiantes, za to Panathinaikos jak zwykle gra fantastycznie. Historia również przemawia za Grekami. Czy wiecie w jakich składach wystąpią te drużyny? Z góry dzięki za odpowiedź ????
 
H 177

h3sus

Użytkownik
A co myślicie o jutrzejszym meczu:
Fortezza Bologna-CSKA M. H(10-0) kurs 1,9 taki HC wystawil totomix
Wg mnie typ bardzo pewny Fortezza w tym sezonie słabo przegrała nawet z Prokomem. Porażki w wiekszości kilkunasto punktowe. Za to CSKA gra wyśmienicie do tej pory tylko 2 porażki średnio wychodzi ze na mecz zdobywają okolo 13 pkt więcej od drużyny przeciwnej wieć ten HC sie łapie. Wydaje mi sie ze tu bedzię wygrana nawet 20-30 pkt tak jak z Prokomem no chyba ze CSKA zagra rezerwami ????
Tak jak myślałem gładka wygrana CSKA 92:68 a najlepsza byłą pierwsza kwarta 24:5 to tak jakby zagrali z naszą szkolną drużyna :p
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Co sądzicie o tym typie?

Real Madrid vs. Panathinaikos 2 2.25

Real ostatnio miał niełatwą przeprawę ze słabiutkim Estudiantes, za to Panathinaikos jak zwykle gra fantastycznie. Historia również przemawia za Grekami. Czy wiecie w jakich składach wystąpią te drużyny? Z góry dzięki za odpowiedź ????
Podobno Panathinaikos zagra bez 4-5 podstawowych graczy.
 
slav 0

slav

Użytkownik
Real Madryt - Panathinaikos Ateny 83-83 OT 95-87

Skusiłem się i obejrzałem druga połowę meczu. ???? Trener Zelimir Obradovic wziął jednak do Madrytu swoich podstawowych graczy Spanoulisa (22 pkt. w meczu), Diamantidisa i Jasikeviciusa. Całkiem dobry mecz ,trzymał w napięciu. Gdyby nie fatalnie rozegrana ostatnia akcja w regulaminowym czasie gry Panathinaikos wygrałby to spotkanie. 3 trójki Bullocka w dogrywce przesądziły o wyniku. W ostatniej chwili jednak wstrzymałem się od grania na to spotkanie, co jak się okazuje wyszło mi na dobre :jezora:
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Efes Pilsen - Panathinaikos HC(-2,5) Połowa czasu 2 1,85 ⛔

Pierwsza kolejka Top16 Euroligi, o 19:15 zagrają ze sobą zespoły z Istanbułu i Aten. W tamtym roku Efes nie był postrzegany jako zbyt dobra drużyna, jednak z tym sezonem zespół z Turcji znalazł kilka wzmocnień i trzeba się z nimi liczyć, ale czy nowy trener i nowi zawodnicy wystarczą na Ateńczyków ? Moim zdaniem NIE. Po pierwsze nowi gracze zawsze wnoszą coś do zespołu, tu się zgodze, ale przede wszystkim muszą się zgrać, wiem już więcej niż pół sezonu za nami, jednak według mnie drużyna nad dobrą współpracą powinna jeszcze troszke dłużej popracować. Ateńczycy zgranie moim zdaniem mają już wypracowane i mimo tego, że dzisiaj nie zagra Kostas Tsartsaris stawiam na nich. Jest to jedna z najbardziej solidnych europejskich drużyn, a ich sam trener przed meczem podkreślał, że każda piłka jest ważna i każdy jeden mecz w Top16 jest ważny, więc nie ma tu mowy o jakimś rozluźnienu ze strony gości. Wracając do gospodarzy, jak sami mówią ostatnio są troche w dołku, polegli w Pucharze Turcji i muszą się teraz odbudować, teraz warto sobie postawić pytanie czy na Panathinaikosie będzie się łatwo odbudować ? Chyba nie. Ateńczycy są lepsi również w statystykach takich jak: Ilość rzucanych punków na mecz, procent rzutów za 2, procent za 3 i asysty. Turecka drużyna prowadzi tylko w zbiórkach. Ponadto analizując ostatnie mecze Turków w Eurolidze zobaczymy, że faktycznie dobrze grają u siebie, jednak oprócz Lietuvosu to drużyny, z którymi wygrywali nie były mocne. A Grecy i z mocnymi potrafią wygrywać, przegrali tylko z Lottomaticą, gdzie wszyscy faworyci chyba polegli i po dogrywce z Realem. Gracze z Aten na pewno są zmotywowani, ciekawe jak wypadnie Nikola Prkacin, który grał w Efesie 4 lata. Jak sam mówi, to spotkanie będzie kluczowe, jeśli wygrają to otworzą im się drzwi do kolejnej fazy rozgrywek. Mam nadzieje, że drzwi się otworzą już po połowie spotkania. Handi na połówke, a nie na cały gram głównie dlatego, że przypatrzyłem się grze Greków i częściej mają oni lepszą pierwszą połowe od drugiej, a -2,5 pkt to w miare mało i powinno wejść.

Pozdrawiam
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Rytas - Tau 1 1.80 8/10
Rytas - Tau -1,5 1 1.90 8/10

Dziś rozpoczynają się rozgrywki Euroligi w których występować będzie top16 drużyn europejskiego basketu. Po przejrzeniu oferty to spotkanie od razu wpadło mi w oko. Rytas znajdują sie aktualnie w grupie wraz z takimi drużynami jak Tau, Aris i Fenerbache. Faworytem wygrania tej grupy jest Rytas i Tau, więc dzis bardzo ważny mecz przed Litwinami. Rytas ostatnio niestety nie zachwycają formą. Myślę ze jest to spowodowane brakiem najlepszych graczy którzy oszczędzani byli na to spotkanie. Tau to bardzo dobra i doświadczona ekipa. Są mocni w obronie jak i w ataku. Hiszpańscy koszykarze brali ostatnio udział w Pucharze Króla gdzie rozegrali 3 spotkania co jest dużym wysiłkiem nawet dla najbardziej wytrzymałych. Nieco osłabiona ekipa Tau będzie sprawiała mniejsze problemy dla Litwinów, którzy muszą wygrać to spotkanie. Rytas gra bardzo dobre mecze na własnym parkiecie. Jeśli myślą o wygraniu grupy dzisiejszy mecz będzie dla nich najważniejszy.
Pozdrawiam.
 
mmaaciek 0

mmaaciek

Użytkownik
02.14 20:45 AXA Barcelona vs. Unicaja Malaga [HC 0:6]*1*1.88*Expekt⛔
Dzis nastąpi dokończenie pierwszej kolejki TOP16 koszykarskiej Euroligi. Ja wybrałem sobie jeden hiszpański mecz.
We własnej hali BArcelona podejmować bedzie Unicaję MAlaga.
Zdecydowynym faworytem są oczywiscie gospodarze, którzy posiadaja atut własnej hali . a to powinno byc o tyle ważne, bo Unicaja w tym sezonie na wyjazdach radzi sobie fatalnie .
Patrząc na staty styki H2H zauwazyłem , że na 70% wszystkich spotkań rozgrywanych pomiedzy sobą zawsze gospodarz był górą. O ile Unicaja meczyła sie zazwyczaj z BArca (choc ostatnio pewnie wygrała , lecz na własnym parkiecie) , to Blaugrana zazwyczaj pewnie ogrywała ekipę z MAlagi :
29/04/2007 Spagnola ACB Axa FC Barcelona vs. Unicaja 68:51
05/04/2007 Euroleague Playoffs, Men Axa FC Barcelona vs. Unicaja 80:58
Mój typ na to spotkanie to Barca -6 1

64:62⛔ Cóż nie udało się :/, ale MAccabi tez nieźle zaskoczyło!! ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Maccabi na 100% bez Vujcica, pierwszego centra, w Pireusie nie ma Joke ale to mniej istoty gracz pod koszem takze chyba warto zagrac Olympiakos w takich ukladzie.

Dusko juz nie jest trenerem Barcy wiec troche loteria ten mecz z Malaga.
 
docent_bukmacher 0

docent_bukmacher

Użytkownik
Żalgiris Kowno (LTU) - Maccabi Elite (ISR)
typ- Żalgiris Kowno (LTU)

kurs - 1,65

Łapcie ludzie kurs póki możecie bo idzie na łeb :-D co prawda obie druzyny są w formię ale Maccabi może zabraknąć wysokich pod koszami do tego jednak to Zalgiris zrobił na mnie lepsze wrażenie mimo porażki ale z kim i gdzie. W dodatku mecz na litwie a wiadomo co to znaczy dla przeciwników....
 
docent_bukmacher 0

docent_bukmacher

Użytkownik
CSKA - Barcelona
typ - CSKA - 9,5
kurs - 1,9

CSKA nie grało ostatnio najlepszej koszykówki ale moim zdaniem to zwolnienie tempa moskwian było spowodowane tym że Messina z najwyższa forma chce trafić na końcówkę sezonu i najwyższy czas by drużyna zaczeła pokazywać aspekty które na te zwyżkę formy by wskazywały... po drugiej stronie Barcelona która mimo a moze nawet właśnie dlatego że zwolniła trenera nie przekonuje mnie. Dla mnie CSKA jest jak najbardziej w stanie pokryc to handi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom