>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 07/08

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kreator gry nie = 1

Byl sezon gdzie gre Mavs kreowal Dirk, jedynka prowadizla pilke do srodkowej linii, Niemiec wychodzil na 7 metr i tak naprawde on dalej dyrygowal atakiem ale to skrajnosc akurat, mimo to zdarza sie tak ze wlansie 2/3 tak robia, dzisiejsze TAU bez igora nie slabiutkie, on nadaje ton w ataku zdecydowanie.

Igor jest kontuzjowany i nawet jesli bedzie w skladize nie powinien grac.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Co myślicie o meczu AXA Barcelona-Lottomatica Roma,w sumie wyrównane zespoły w tym sezonie w eurolidze 1-1,na moje handi +6.5 na rome bardzo prawdopodobne,co do meczu Aris-Tau to hiszpanie przegrali u siebie w lidze ostatnio z przedostatnim w tabeli,Aris ograł u siebie Panathinaikos,na stronie euroligi piszą że Rakocevic doznał kontuzji w ostatnim meczu,i że może nie zagra(a nawet jak zagra to sam meczu nie wygra),więc chyba zdecydowanym faworytem jest Aris
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Moim zdaniem Tau dzisiaj wygra.Ostatnio Aris ładnie w lidze zagrał z Panatha a Tau przegrało w Madrycie,to Europejskie Puchary to zupełnie coś innego.Mysle że nie ma co tu upatrywać niespodzianki zwłaszcza że handicapy ustawione nisko.Rackevic prawdopodobnie nie zagra ale trener hiszpanów mowił że zespół mobilizuje sie na grze w defensywie o której gracze tau ostatnio czesto zapominali o czym świadczy ostatnie spotkanie w lidze.Moim zdaniem Euroliga to co innego,jest inne podejście,mobilizacja i dzisiaj niezabraknie tego Tau i pod nieobecność swojego najlepszego strzelca pokonają i tak słabo grajacy w Eurolidze zespół z Salonik
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Roxanne nie wiem skąd sobie ubzdurałeś, że Igor Rakocević nie zagra. Takiej informacji nie podał żadnen szanowany portal zagraniczny. Nawet strona oficjalna wspomina o tym, że jedzie i choć nie jest jeszcze gotowy do gry może wystąpić w tym meczu w zależności od przebiegu wydarzeń. Proszę więc nie pisz tutaj bzdur, które mogą mieć znaczący wpływ na decyzję obstawiających.
Igor Rakocević nie jest 1 ani też 2, gdyż gra na pozycji 3. Jedynie rotację, które są stosowane czasami przesuwają go na rzucającego, ale to nie jest jego nominalna pozycja.
W zeszłym sezonie też grali bez kontuzjowanych graczy o ile dobrze pamiętam w jednym ze spotkań Top16 nie zagrał Rakocević i mimo to TAU wygrało, więc i bez niego również można wygrać.
Aris gra u siebie i pokazał, że potrafi walczyć, gdyż pokonał PAO. Na pewno większa mobilizacja po stronie gospodarzy. Poza tym TAU preferuje grę ofensywną, która na wyjeździe nie jest tak skuteczna jak u siebie. Na dodatek na niezwykle gorących halach w Grecji (mam na myśli publiczność) Baskom gra się zwykle bardzo trudno.
Nie wierzę również w wygraną Maccabi bowiem według mnie Mistrzowie Hiszpanii są lepiej zbudowanym i poukładanym zespołem. Co prawda Nokia Arena niezwykle trudna do zdobycia, ale nie tak jak za czasów Gershona.
FC Barcelona według mnie to bardzo słaba ekipa. Zdecydowanie mocniejsi byli rok temu. Mieli Navarro teraz praktycznie brakuje porządnej dwójki. Poza tym Lottomatica ściągnęła Jaabera i Crosariola. Dla mnie to świetne transfery a jeśli dodać do tego, że nie tak dawno w Palau Blaugrana wygrywali już koszykarze ze stolicy Włoch to handicap +8 wydaje się być niezłym typem. Ponadto dla odważnych typ na wygraną gości z Półwyspu Apenińskiego.
Co myślicie o meczu AXA Barcelona-Lottomatica Roma,w sumie wyrównane zespoły w tym sezonie w eurolidze 1-1,na moje handi +6.5 na rome bardzo prawdopodobne,co do meczu Aris-Tau to hiszpanie przegrali u siebie w lidze ostatnio z przedostatnim w tabeli,Aris ograł u siebie Panathinaikos,na stronie euroligi piszą że Rakocevic doznał kontuzji w ostatnim meczu,i że może nie zagra(a nawet jak zagra to sam meczu nie wygra),więc chyba zdecydowanym faworytem jest Aris
Zdecydowanym? Chyba trochę przegięcie tym bardziej, że TAU i bez niego wygrywało.
Moim zdaniem Tau dzisiaj wygra.Ostatnio Aris ładnie w lidze zagrał z Panatha a Tau przegrało w Madrycie,to Europejskie Puchary to zupełnie coś innego.Mysle że nie ma co tu upatrywać niespodzianki zwłaszcza że handicapy ustawione nisko.Rackevic prawdopodobnie nie zagra ale trener hiszpanów mowił że zespół mobilizuje sie na grze w defensywie o której gracze tau ostatnio czesto zapominali o czym świadczy ostatnie spotkanie w lidze.Moim zdaniem Euroliga to co innego,jest inne podejście,mobilizacja i dzisiaj niezabraknie tego Tau i pod nieobecność swojego najlepszego strzelca pokonają i tak słabo grajacy w Eurolidze zespół z Salonik
Proszę Cię nie słuchaj Spahiji bo daleko wtedy na pewno nie zajdziesz. Ten człowiek to kompletna pomyłka nie potrafił nic wywalczyć z Maccabi i podobnie jest u niego z TAU. TAU to zawsze ofensywa. Oni nie mają porządnych graczy defensywnych więc niby jak zatrzymają Aris?Jedynie zdobywając więcej punktów. O ile dobrze wiem to mobilizacja jest zdecydowanie większa po stronie gospodarzy, którzy nie dość że grają u siebie to są w fatalnej sytuacji i to już ostatni &quot;dzwonek&quot; aby powalczyć. A Jeremiah jest w kapitalnej dyspozycji więc nie wypada tego nie wykorzystać.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ciezko mi sie powstrzymac od smiechu. Igor nigdy nie byl 3 i nie bedzie, nie ma nawet takiej mozliwosci, nie tylko dlatego, ze te ustawienie ani troche do niego pasuje ale tez warunki fizyczne nie pozwalaja mu na gre na tej pozycji. Rakocevic ma 191 cm wzrostu, wg. strony acb obronca, wg. euroligi obroca tylko wg. Ciebie skryzdlowy, nie osmieszaj sie ok a potem dopiero kryykuj innych.

Wedlug portali Igor jedzie ale watpliwy jest jego udzial, ja mam info nieco inne, ze to bardziej straszak, zobaczymy jak bedzie w 100% nikt tego nie wie wiec nie rozumiem skad taka bojowosc w Tobie.

Ponadto TAU teraz a TAU rok temu to wielka roznica wiec porownanie gorzej niz fatalne. Cerkamika miala przede wszystkim gore byl PEker oraz Scola i na tym sie opeirala gra, ponadto dobry strzelec Serkan Erdogan, kolejny strzelec Fred House a teraz ich nie ma wiec o czym Ty mowisz?!
 
docent_bukmacher 0

docent_bukmacher

Użytkownik
Kreator gry nie = 1

Byl sezon gdzie gre Mavs kreowal Dirk, jedynka prowadizla pilke do srodkowej linii, Niemiec wychodzil na 7 metr i tak naprawde on dalej dyrygowal atakiem ale to skrajnosc akurat, mimo to zdarza sie tak ze wlansie 2/3 tak robia, dzisiejsze TAU bez igora nie slabiutkie, on nadaje ton w ataku zdecydowanie.

Igor jest kontuzjowany i nawet jesli bedzie w skladize nie powinien grac.
Moim zdaniem podawanie nie do końca sprawdzonych infomacji jest w tym fachu przestępstwem myślę że gdyby Igor naprawdę nie miał grać to by po prostu do Grecji nie pojechał a tak jest to gracz przy którym stoi znak zapytania i to wszystko co można o nim w tej chwili napisać i jeszcze raz napisze Igor nie jest kreatorem gry Tau jest jej bardzo ważnym ogniwem ale w żadnym wypadku nie można nazwać go kreatorem gry.
 
docent_bukmacher 0

docent_bukmacher

Użytkownik
Dla Ciebie nie jest, dla mnie jak najbardziej. W takim razie kto wg. Ciebie kreuje gre TAU? Masazysta?
Chociazby PLANINIC ... widziałeś choć jeden mecz Tau??? Czy piszesz głupoty bo nie masz nic innego do roboty??? Aha no to podaj linka do infa że Rakocevic to dziś tylko straszak albo przestań sie ośmieszać.
 
P 0

pettersen

Użytkownik
informacja o tym, ze Igor bedzie pauzował była na oficjalnej stronie eligi.
już wczoraj ją ściągneli
nie oglądałem meczu z MMT, więc niestety nie powiem, czy coś poważnego się stało Rako
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Planicic? Dobry zart. Bardzo go lubie i cenie ale 3/4 sezonu to cien samego siebie, mylisz sie i to bardzo.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Ciezko mi sie powstrzymac od smiechu. Igor nigdy nie byl 3 i nie bedzie, nie ma nawet takiej mozliwosci, nie tylko dlatego, ze te ustawienie ani troche do niego pasuje ale tez warunki fizyczne nie pozwalaja mu na gre na tej pozycji. Rakocevic ma 191 cm wzrostu, wg. strony acb obronca, wg. euroligi obroca tylko wg. Ciebie skryzdlowy, nie osmieszaj sie ok a potem dopiero kryykuj innych.
Wedlug portali Igor jedzie ale watpliwy jest jego udzial, ja mam info nieco inne, ze to bardziej straszak, zobaczymy jak bedzie w 100% nikt tego nie wie wiec nie rozumiem skad taka bojowosc w Tobie.
Ponadto TAU teraz a TAU rok temu to wielka roznica wiec porownanie gorzej niz fatalne. Cerkamika miala przede wszystkim gore byl PEker oraz Scola i na tym sie opeirala gra, ponadto dobry strzelec Serkan Erdogan, kolejny strzelec Fred House a teraz ich nie ma wiec o czym Ty mowisz?!
Proponuje obejrzeć kilka spotkań TAU z ubiegłego (tego również) sezonu. O ile dobrze pamiętam to rotacja wyglądała tak:
Planinić/Prigioni
Erdogan/Prigioni/Rakocević
Erdogan/Rakocević/Vidal

House/Tiago/Peker/Teletović
Scola/Tiago
W tym sezonie:
Planinić/Prigioni
Planinić/Rakocević/Mickeal
Rakocević/Jasaitis/Vidal/Mickeal/Munoeke

Munoeke/Teletović/McDonald
Splitter/Teletović/McDonald
Być może trochę przesadziłem z nominalną &quot;3&quot;, ale jest graczem, który występuje przede wszystkim na 2-3.

Poza tym na stronach sobie patrz gdzie, ale tam jest podana jedna pozycja i nie zawsze dobra. Wrzucane one tam są PRZED sezonem nie w czasie jego trwania. Tak więc jeśli ktoś się ośmiesza to jedynie ty patrząc jedynie na bzdurne suche statystyki.
Skoro masz info powiedz skąd? We mnie nie ma bojowości po prostu jest to niezwykle ważna informacja ze względu na grę tej ekipy.
Tak rzeczywiście Peker był najważniejszą postacią:spokodfhgfh:
A tak apropo znam kilku mniejszych albo o takim samym wzroście koszykarzy co grają jako niscy skrzydłowi. Na &quot;3&quot; liczy się nie tylko wzrost, ale również gra na dystansie. Wzrost jest przede wszystkim potrzebny 4 i 5. Niski skrzydłowy musi mieć dobry rzut i z dystansu i półdystansu.
Dla Ciebie nie jest, dla mnie jak najbardziej. W takim razie kto wg. Ciebie kreuje gre TAU? Masazysta?
Kreuje grę? Zapewne masz na myśli, że to on jest głównym aktorem spektaklu (może być też inna możliwość informacja GUARD, która widnieje również u Planinicia, Prigioniego oznacza, że to trzech rozgrywających a wcale tak nie jest) . Nie mniej jednak kreatorem jest Prigioni i Planinić. Jeśli Zoran jest cieniem samego Ciebie to ja gratuluję bardzo. W ubiegłym sezonie spędzał zdecydowanie mniej. Grał mniej skutecznie i na pewno nie przynosił drużynie takiego pożytku jak obecnie. Lepiej spisywał się Prigioni i to głównie na niego stawiano. Nie wierzysz? Mogę Ci nagrać kilkanaście spotkań (Euroliga + ACB) z ubiegłego sezonu w wykonaniu TAU.
informacja o tym, ze Igor bedzie pauzował była na oficjalnej stronie eligi.
Całkiem inną podał serwis oficjalny drużyny oraz euroleague.net. Plotkę tą już podawaną w niedzielę po meczu tak więc niektóre serwisy mogły nie mieć pewnych informacji o tym jak naprawdę groźna była kontuzja Igora.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Fajnie, że temat się rozrasta ale 3 sprawy. Od tej pory nie będziemy w nim tolerowali
po 1 SPAMU
po 2 SPAMU
po 3 SPAMU
chyba, że macie ochotę na ostrzeżenie nr. 1 jakie wystawię w lutym ;-)
I jeszcze na koniec do Roxanne i Alexa. Niech się Państwo troszkę uspokoją i na siłę nie pokazują kto się lepiej zna na koszu ok ?
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Euroliga
godzina 19:50
Maccabi Tel Aviv - Real Madrid
mój typ: Maccabi Tel Aviv wynik: 94:75 ✅✅✅:spokodfhgfh:
kurs: 1.7
bukmacher: expekt

Dzisiaj wieczorem dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy drużyną Maccabi Tel Aviv, a Realem Madrid. Na pozór trudno wytypować w tym spotkaniu faworyta. Ja jednak więcej szans daję gospodarzom, którzy podczas ostatniego spotkania z drużyną z Madrytu okazali się lepsi i wygrali:
16/03/2006 Euroliga Top 16, Grupa E Maccabi Telaviv vs. Real Madrid 73:58
Aktualnie w grupie F wyżej jest Real, jednak oba mecze drużyna z Hiszpanii rozegrała na własnym parkiecie i wygrała:
14/02/2008 Euroliga Top 16, Grupa F Real Madrid vs. Zalgiris Kaunas Z - 88:85
21/02/2008 Euroliga Top 16, Grupa F Real Madrid vs. Olympiakos Z - 80:70
Z kolei mój dzisiejszy faworyt Maccabi również rozegrał dwa spotkania z tym że wyjazdowe wygrywając i przegrywając:
14/02/2008 Euroliga Top 16, Grupa F Olympiakos vs. Maccabi Telaviv Z - 67:75
21/02/2008 Euroliga Top 16, Grupa F Zalgiris Kaunas vs. Maccabi Tel. P - 101:82
Uważam, że dzisiejszego wieczoru Maccabi okaże się przynajmniej o punkt drużyną lepszą od swojego rywala i wygra dzisiejsze spotkanie.
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Partizan Belgrade - Montepaschi Siena 2 1,55

Dzisiaj Euroliga i z niej spróbujemy coś ugrać. Niesamowita drużyna z Włoskiej Sieny będzie podejmować w Serbii drużyne Partizana Belgrad. Faworytem oczywiście są goście, chociaż buki kursy wystawiły dosyć wysokie. Ja się nie wacham choć mecz może być zacięty, to w tej zaciętości lepsza wydaje się być Siena. Fakt Partizan ostatnio pokonał Efes, a wcześniej walczył jak równy z równym z Panathinaikosem, ale Efes wkońcu nie wiem czy przyjechał z wszystkimi zawodnikami, bo były tam jakieś problemy, Ateńczycy natomiast ostatnio zdecydowanie obniżyli loty i grają słabo przez duże S oczywiście jak na nich. Co do samego Panathinaikosu - Montepaschi też z nimi wygrało w ostatniej kolejce i warto dodać, że było to już siudme zwycięstwo z rzędu, równie dobrze idzie im w ostatnio w lidze włoskiej. Siena ma jedną z najlepszych obron w Eurolidze, a przy tym rzuca więcej punktów na mecz niż dzisiejsi gospodarze. Z tego co mi wiadomo nie ma żadnych kontuzji. W tym sezonie pomiędzy tymi ekipami doszło już do spotkania - 14 lutego lepsi okazali się dzisiejsi goście wygrywając pewnie 71:54, to kolejny powód, który przemawia ze ekipą Montepaschi.

Pozdrawiam
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Euroliga
godzina: 20:30
Tau Ceramica - Lietuvos Rytas
mój typ: Tau Ceramica Half time handicap -4.5 wynik: 45:48 ⛔⛔⛔:kwasny4565:
kurs: 1.85
bykmacher: expekt


W dniu dzisiejszym dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy drużynami Tau Ceramica, a Lietuvos Rytas. Drużyny te w obecnej edycji Euroligi spotkały się już ze sobą na parkiecie dzisiejszych gości:

13/02/2008 Euroliga Mężczyzn Top 16, Grupa E Lietuvos vs. Tau Ceramica 81:84

Powiem szczerze, że w zeszły weekend zagrałem handicap na Tau w meczu ligowym i trochę się zawiodłem, ponieważ Tau wygrało różnicą 3 punktów przy handicapie jakie sobie założyłem -11.5 pkt. Analizowałem długo ten pojedynek i postaram się krótko opisać to co skłoniło mnie do zagrania na Tau. Otóż, doszedłem do wniosku, że gra w lidze i gra w Eurolidze to zupełnie dwie inne bajki. Patrząc na wyniki Tau w Eurolidze, ręce same skłaniają się do oklasków np. ostatni mecz jaki Tau przegrało na własnym parkiecie miało miejsce 29.11.2007 roku z CSKA 76:85. Co więcej od tamtego czasu wszystkie zwycięstwa były różnicą 11 pkt. i więcej. Co więcej Tau jest drużyną niepokonaną w Eurolidze od 23.01.2008 roku kiedy to przegrali znowu z CSKA w Moskwie 70:62.
Co możemy powiedzieć o drużynie gości? Niezły lecz przegrany po dogrywce ostatni mecz w Eurolidze z Ulkerem 95:91, wygrana u siebie z Arisem oraz wcześniej wspomniana porażka na własnym parkiecie właśnie z Tau.
Mam wrażenie, że dzisiaj Tau od początku będzie się starło uciec gościom na bezpieczną odległość, aby w końcówce móc spokojnie kontrolować wydarzenia na boisku. Dlatego zdecydowałem się zagrać handicap -4.5 pkt do przerwy na Tau, co mam nadzieję uda się gospodarzom osiągnąć.
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Euroliga
godzina: 19:15
Fenerbahce - Aris
mój typ: Fenerbahce Quarter 1 handicap -2 wynik 15:22 ⛔⛔⛔:kwasny4565:
kurs: 1.85
bukmacher: expekt
Dla mniej odważnych: typ 1 (kurs 1.3)


Drugim spotkaniem, które zwróciło moją uwagę jest spotkanie pomiędzy Fenerbahce, a Arisem. Drużyny te spotkały się już raz w tej edycji Euroligi:

14/02/2008 Euroliga Mężczyzn Top 16, Grupa E Aris vs. Fenerbahce 88:96

Przemyśleń co do tego spotkania miałem sporo. Najpierw byłem skłonny zagarć handicap w całym meczu -7.5 pkt. Później handicap na połowę spotkania - 4 pkt. Ale w końcu doszedłem do wniosku, że mecz ten uważam za być albo nie być w następnym etapie rozgrywek Euroligi dla gospodarzy. Zwycięstwo w dniu dzisiejszym jest drużynie z Turcji potrzebne jak rybie woda. A okazja ku temu nie może być lepsza bo zagrają z drużyną, która do tej pory w Top 16 grupy E nie odniosła zwycięstwa przegrywając wszystkie spotkania. Dlatego jestem przekonany, że Gospodarze od samego początku zaatakują i powtórzą przynajmniej wynik pierwszej kwarty z pierwszego pojedynku tych drużyn:
Aris - Fenerbahce (21:29) Quarter 1
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ja zaproponuje na dzis spread na Efes 15.5 bardzo duzo a Panata wyraznie w duzym dolku, Efes ostatnio przegral bo pojechal w 7 do Belgradu i tak samo potrzebuja walczyc o punkty jka koszykarze z Aten. Panata straszy naziwskami, swietni gracze nie trzeba ich przedstawiac tylko, ze forma nie ta co powinna byc. Widzialam, ze handicap niektore buki posciagaly, na pewno naziemny totomix mimo, ze bylo 12 a w necie jest 15.5 - moze wygra Panata ale nie sadze ze tak wysoko, z Partizanem bylo 67:65.
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Euroliga
godzina: 19:15
Zalgiris Kaunas - Real Madrid
mój typ: Zalgiris Kaunas
kurs: 1.75
bukmacher: expekt


Witam wszystkich! Po wczorajszym dla mnie czarnym dniu przychodzi nowy i mam nadzieje, że bardziej szczęśliwy. Pierwsze spotkanie, które zwróciło moją uwagę to spotkanie pomiędzy Żalgirisem Kowno, a Realem Madryt. Drużyny te w tej edycji Euroligi spotkały się już na parkiecie Realu:

14/02/2008 Euroliga Top 16, Grupa F Real Madrid vs. Zalgiris Kaunas 88:85

Po bardzo ciekawym i trzymającym do końca w napięciu meczu lepsi okazali się gospodarze.
To co mnie przekonuje, że Żalgiris wygra dzisiejsze spotkanie to imponujący wynik gier w Eurolidze w tym sezonie na własnym parkiecie. Otóż ponieśli tylko jedną porażkę:

17/01/2008 Euroliga Grupa A Zalgiris Kaunas vs. CSKA Moscow 60:88

Natomiast Real to drużyna, która spisuje się bardzo przeciętnie w Eurolidze w przeciwieństwie do Spagnola ACB gdzie wygrywa swoje spotkania dość łatwo.
Myślę, że drużyna z Kowna wygra dzisiejsze spotkanie, rewanżując się Realowi za porażkę z pierwszego spotkania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom