>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

EuroBasket 2022

Status
Zamknięty.
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Francja - Hiszpania
godz.: 20:30
Bukmacher: Totalbet
typ: T. Heurtel powyżej 10.5 pt
Kurs: 1,72

Wielki finał dwie uznane marki europejskiego basketu, chociaż na pewno przed turniejem nie byli oni głównymi faworytami do gry w finale, ponieważ wyższe notowania miały ekipy Serbii i Słowenii.

Mecz finałowy więc głowni gracze dostaną maksymalną liczbę minut na parkiecie stąd mój typ na over punktowy rozgrywającego francuzów, linia do pokrycia na spokojnie, myślę ze będzie to jedna z kluczowych pozycji w tym meczu i licze na rywalizację z rozgrywającym Hiszpanów L. Brownem który w drużynie Hiszpańskiej często bierze na siebie ciężar zdobywania punktów i często to odbija się na grze obronnej. Huertel z meczu na mecz jest w coraz lepszej formie plus tylko raz gdy zagrał ponad 20 min w meczu nie pokrył swojej linii punktowej na tym turnieju w finale myślę ze zagra ponad 30 minut dlatego uważam że ten typ wejdzie dziś bez większych problemów .

Huertel nie musi zagrać tutaj nawet więcej niż 20 minut, on nie jest pierwszą opcją na jedynce u francuzów, jak trzeba będzie twardo bronić z Hiszpanami to wydaje mi się, że jednak Albicy będzie odgrywał kluczową role w bronieniu Browna, Albicy świetnie broni i może być bardziej przydatny. Moim zdaniem Francja zgarnie dzisiaj złoto, francuska obrona znów wygra mecz, w D grają najlepiej w całym turnieju.

Francja @1.62
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Hiszpania - Francja
Hiszpania @ 2.35

Hiszpania to druzyna turniejowa. Juz nie raz po slabym poczatku dochodzili do finału lub zdobywali złoto. Gra francji to przede wszystkim obrona. Ale dzis ich ta obrona na nic sie zda, bo hiszpania ma 10 rownorzednych graczy i kazdy tam moze pociagnac gre. Dodatkowo Francja z Niemcami czy Slowenia przegrywała. Jak narazie mieli farta, lub slabszych rywali
 
Otrzymane punkty reputacji: +446
H 91K

hasbaart

Typer
Niemcy - Polska

Francja okazała się niemożliwa do przejścia. Tak jak wspomniałem w poprzednim poście Polacy na tych mistrzostwach dostawali baty od drużynami w ktorych grają mocni środkowi. Poszedłem w kierunku Goberta, który już po w połowie meczu mógł sobie spokojnie siedzieć na ławce i myśleć nad finałem. I z naszej perspektywy lepiej, że w meczu o 3 miejsce spotykamy się z Niemcami, gdyż spotkanie z Hernangomezem mogłoby przynieść kolejny blouout. Nie znaczy to jednak, że będzie łatwiej, gdyż spotkanie z gospodarzami turnieju latwym meczem nie będzie. A mam troche wrazenie, że po zwycięstwie ze Słowenią trochę tak jakby misja została wykonana. Francuzi wybili nam myśl o finale z głowy, a 3 miejsce jest raczej dalej niż bliżej. Na tym etapie samym Ponitką i Slaughterem medalu nie zdobedziemy, a widać że zmiennicy nie dają takiej wartości drużynie. Francja grajaca w drugiej połowie drugim garniturem była w stanie rzucić 95pkt. Wydaje mi się, że tu dziś będzie kolejny ofensywny mecz w takich meczach lepiej się czujemy. Jednak wydaje mi się, na tym etapie to już trzeba mieć większą glebie skladu...

Niemcy OVER 90,5pkt (z dogrywką)
Kurs: 1,75

91 z Hiszpanią
107 z Grecją
85 z Czarnogorą
106 z Wegrami
80 ze Słowenią
109 z Litwą (dogrywka - 89 w regulaminowym)
92 Bośnia
76 Francja

Grają u siebie... Walka o medal... Schroder🤷‍♂️

Schroder OVER 21,5 pkt
Kurs: 1,85

Niemcy OVER 36,5 zbiórek
Kurs: 1,85

Przeciwnicy Polaków
Francja 40
Słowenia 45
Ukraina 38
Serbia 28
Holandia 24
Izrael 34
Finlandia 33
Czechy 24

Slaughter OVER 14,5
Kurs 1,85

Blowout z Finlandia- nastepny mecz Izrael AJ 24pkt
Blowout z Serbią - następny mecz Ukraina AJ 24pkt
Blowout z Francją - nastepny mecz Niemcy AJ 🤔😉🤷‍♂️

Ktoś musi rzucać te punkty 😉


Hiszpania - Francja

Dla zabawy i emocji za drobniaki:
Remis
Kurs: 15
Remis do połowy
Kurs: 15
1polowa/mecz
X/Hiszpania kurs 45
X/Francja kurs 40


A tak poważniej...

Under 159,5 pkt
Kurs 1,75

"Defence wins championship" powtórzę to kolejny raz. Francja w tych mistrzostwach przekraczała granicę 160 punktów 3 razy... 2 razy poprzez dogrywki i raz ze Słowenią (ze Słowenią każdy przekracza 😉😂) Więc jeśli nie będzie dogrywki typ wydaje się logiczny.

Gobert OVER 10,5 zbiórek
Kurs: 1,85

Z Polska mógł sobie trochę odpocząć ale w finale powinien dostać dużo wiecej czasu na boisku.
Do tej pory w mistrzostwach
Polska 6
Wlochy 14 OT
Turcja 17 OT
Słowenia 8
Bośnia 12
Wegry 9
Litwa 4
Niemcy 12

Fournier OVER 2,5 asysty
Kurs: 1,60

Nie przekroczył tej granicy tylko raz w pierwszym meczu z Niemcami...
Polska 4
Wlochy 3
Turcja 3
Słowenia 3
Bośnia 3
Wegry 5
Litwa 3
Niemcy 1
Można powiedzieć, że na styku, a można powiedzieć ze co ma zrobić to zrobi 😉😂

Kursy Superbet

Powodzenia w ostatnim dniu tych mistrzostw 😉👍
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Hiszpania - Francja
Hiszpania @ 2.35

Hiszpania to druzyna turniejowa. Juz nie raz po slabym poczatku dochodzili do finału lub zdobywali złoto. Gra francji to przede wszystkim obrona. Ale dzis ich ta obrona na nic sie zda, bo hiszpania ma 10 rownorzednych graczy i kazdy tam moze pociagnac gre. Dodatkowo Francja z Niemcami czy Slowenia przegrywała. Jak narazie mieli farta, lub slabszych rywali
Podpisuję się pod typem na Hiszpanię,ja już grałem na nich z Niemcami i teraz też gram.
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Nie znam się na koszu ale na totalbet.pl jest typ na najlepszego strzepc meczu 1.7 schroder drugi 5.5 ponitka. Może to warto zagrać? Żadna drużyna grając u siebie o medal w żadnym sporcie nie odpuszcza raczej przy korzystnym wyniku.
Popieram tym na Schroedera PZA, ale biorę linię +31,5 w STSie po 1,70 lub w Uni po 1,85. Schroeder grał sporo nawet przy dość wysokim prowadzeniu Niemców np. z Czarnogórą. Jak nam Niemcy szybko nie odskoczą na 20+ to szanse bardzo duże że ten typ wejdzie.

Schroeder over 31,5 PZA 1,70 (STS)/1,85 (Uni) 33 niższa linia popłaciła

Dodatkowo uważam że Hiszpanie mają realnie co najmniej połowiczne szanse na wygraną, a w przypadku wygranej MVP dostanie ich zawodnik, próbuję zatem MVP na Browna po 3,50 (Fortuna)

Brown L. MVP 3,50 (Fortuna) niestety się nie udało, Hiszpanie wygrali jak przewidywałem ale MVP dostał Willy Hernangomez.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
18/09/2022 17:15 CET
Niemcy (-11.5) - Polska
2.00 (STS)/1.85 (Fuksiarz)/1.82 (betclic)/1.80 (etoto)/1.76 (Fortuna)
5/10

Chyba STS został zaatakowany przez wierzących sercem Polaków i mamy na handicap 11,5 kurs aż 2.00, gdzie Pinnacle ma to po kursie 1.81.

Zostaliśmy znokautowani przez Francję, a dziś czeka nas koszmar ofensywny, bo nie mamy obrońcy na Schrodera, który jest mały i mega szybki - my nie mamy małych dobrych defensorów, bo Sokół i Ponitka dotychczas kryli ludzi z pozycji 2/3, a nie takiego małego szybkiego gościa. Poza tym ciągle pozostawiamy rogi boiska puste, a tam dziś będą stać +40% strzelcy za 3 w postaci Wagnera i Obsta. W Słowenii byli to 20% za 3 Muric oraz 32% Cancar. Dlatego Niemcy mogą dziś mocno nas karać za trzy.

Złe też jest odnoszenie się do niedawnego meczu Niemcy - Polska, bo tam Polska była najlepszym składem, a Niemcy bez Wagnera, Obsta, Theisa i Lo, czyli 4 z 5 najlepszych zawodników Niemiec. Niestety ciężko mi sobie dziś wyobrazić wygraną Polski lub wyrównany mecz i najszybciej spodziewam się wysokiej wygranej Niemców.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1220
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska - Niemcy

Dowolny zawodnik powyżej 24,5 pkt @2.30 superbet ✅

Mecz o brąz EuroBasketu. Polacy są skazywani na pożarcie, ale nie ma co się dziwić. Niemcy grają u siebie i grają znakomicie. Idę tutaj w stronę dowolnego zawodnika, że rzuci minimum 25 pkt. Nie jest to zbyt wygórowana linia punktowa. Liczę tutaj szczególnie na Schrodera, ale także Slaughtera czy Ponitke, którzy spokojnie mogą rzucić 25, a nawet 30 punktów. Lider Niemców w fazie pucharowej jest w kapitalnej formie. Z Czarnogórą rzucił 22, z Grecją 26, a z Hiszpanią aż 30 pkt. Obie ekipy grały ze sobą niedawno. 3 lipca w el. MŚ Niemcy wygrali z nami 93:83, wówczas Schroder rzucił 38 punktów, a Slaughter 32 pkt. Dla porównania ten sam typ na innym bukmacherze jest po kursie 1,5.

Bez analizy jeszcze

Niemcy over 11,5 trójek @1,75 superbet ✅
Francja over 8,5 trójek @1,75 superbet ✅
Gobert over 10,5 zbiórek @1,85 superbet ❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +774
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Dziękuje wszystkim którzy udzielali się w temacie a także na czacie. Mistrzostwa stały na bardzo wysokim poziomie, ofensywne spotkania z dramaturgią były miłe dla oka. Także chyba "my typerzy" nie mamy prawa narzekać bo wyniki zespołów jak i indywidualnych osiągnięć poszczególnych graczy były bardzo często trafione i dały one spory zysk. Gratulujemy Mistrzowi Europy- Hiszpanom a także Polsce która była największą sensacją mistrzostw. To były wspaniałe 2 tygodnie z koszykówką na najwyższym poziomie!!! Oby więcej takich imprez!!!


307910434_3210252169196665_3318149355596145888_n.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom