>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EuroBasket 2022

Status
Zamknięty.
S 48,3K

sensebuk

Użytkownik
Niemcy - Hiszpania
typ 1 win
bukmacher: Totalbet
Kurs 1,70

Ja dziś ide w stronę Niemców w tym roku mają swój pełny skład i lidera punktującego jakim jest Dennis Schroder, dodatkową nobilitacja będzie na pewno dziś pełna hala w Berlinie. Piątek, 20 30 pół finał mistrzostw europy idealne warunki aby odprawić do domu Hiszpanów którzy są w tym meczu underdogiem, przed turniejem myślę ze Hiszpanie brali by półfinał w ciemno. Największym atutem Niemców na pewno będzie w tym meczu ławka rezerwowych, podobnie jak to było we wcześniejszych spotkaniach gdzie niemeccy rezerwowi maja największa średnia punktów na tym turnieju, takiego atutu nie posiadaj Hiszpanie gdzie na ławce mają kilku starszych zadaniowców, dlatego tez mój typ może nie najbardziej wyszukany lecz zdaje konkretny win Niemcy po kursie 1,70 z oferty totalbet.
 
Ostatnia edycja:
N 349,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Polska - Francja
R. Gobert double double - tak @1,57
Unibet


Na dzisiaj skromnie, kurs niewysoki ale myślę, że bet dość pewny. Mało kto spodziewał się, że w półfinale zagra reprezentacja Polski. Dlatego też nie odważę się zagrać na win Francuzów - kurs mizerny. Podbudowywanie go handi mija się z celem, mogą równie dobrze pokonać nas +15 jak i walczyć do ostatnich sekund. W powyższych postach koledzy przytoczyli statystyki odnośnie over/under obu ekip. Niby powinien być under, ale underów grać nie lubię. Jednakże over też nikogo nie powinien zdziwić - linia 159,5 nie jest wysoka. Odpuszczam. Po raz kolejny natomiast idę w indywidualne dokonania R. Goberta. Uważam, że double double w jego wykonaniu jest jak najbardziej możliwe. Na 7 spotkań środkowy reprezentacji Trójkolorowych zanotował double double w 4 meczach. Nie udało się to w meczu z Litwą, Słowenią oraz w meczu z Węgrami (zabrakło 1 zbiórki). Natomiast w fazie pucharowej zagrał już rewelacyjnie - 20 pkt + 17 zb z Turcją i 19 pkt + 14 zb z Włochami.

Niemcy - Hiszpania
W. Hernangomez over 25,5 (punkty, zbiórki, asysty) @1,6

Unibet

Kolejny podkoszowy gracz, tym razem z reprezentacji Hiszpanii. Starszy z braci Hernangomez rozgrywa dobry turniej, jest najlepiej punktującym centrem ze średnią 17,9 pkt/mecz oraz najlepiej punktującym i zbierającym reprezentacji z półwyspu iberyjskiego - 7,1 zbiórki/mecz. Do tej pory zaproponowaną linię 25,5 pod kątem punktów, zbiórek i asyst pokrywał "zaledwie" 4 razy. 2 razy w fazie grupowej (z Czarnogórą 14 pkt + 13 zb + 1 as, z Bułgarią 16 pkt + 6 zb + 4 as). Natomiast w fazie pucharowej dał juz popis swoich możliwości i to na tych spotkanaich opieram swój typ. Willy w meczu z Litwą zdobył 21 pkt, zebrał 8 piłek oraz rozdał 2 asysty, a w meczu z Finami zdobył 27 pkt i zebral 5 piłek. Liczę, że i tym razem gra Hiszpanów będzie się na nim opierała.
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Nie jestem znawca ale ja idę w -12.5 dla Francji. Nie oszukujmy się, Słowenia to sama przegrała. Nie wierze, ze drugi mecz trafi się Polakom. Dzis będzie weryfikacja naszego poziomu
 
Otrzymane punkty reputacji: +169
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Nie jestem znawca ale ja idę w -12.5 dla Francji. Nie oszukujmy się, Słowenia to sama przegrała. Nie wierze, ze drugi mecz trafi się Polakom. Dzis będzie weryfikacja naszego poziomu
Jestem podobnego zdania. Nie ma szans na drugi tak fartowny mecz. Tym bardziej że Francuzi jako drużyna to zespół o klasę lepszy od Słoweńców. Wicemistrzowie olimpijscy grający momentami jak równy z równym przeciwko USA. Pięciu zawodników z NBA, kilku kolejnych z Euroligii, a u nas kto? Żelazna czwórka i długo długo nikt. Handi niekoniecznie musi wejść bo w końcówce mogą Francuzi odpuścić ale ogólnie nie daje naszym żadnych szans.

Francja (handicap -7 po trzech kwartach) 1.90 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +855
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Jestem podobnego zdania. Nie ma szans na drugi tak fartowny mecz. Tym bardziej że Francuzi jako drużyna to zespół o klasę lepszy od Słoweńców. Wicemistrzowie olimpijscy grający momentami jak równy z równym przeciwko USA. Pięciu zawodników z NBA, kilku kolejnych z Euroligii, a u nas kto? Żelazna czwórka i długo długo nikt. Handi niekoniecznie musi wejść bo w końcówce mogą Francuzi odpuścić ale ogólnie nie daje naszym żadnych szans.
No jakoś Francuzi ze Słowenia tego nie udowodnili ze jako drużyna o klasę lepsza od Słoweńców bo mecz przegrali niestety z nimi
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Jak można było zagrać na Polskę sam nie wiem. Pisałem o tym u góry. Tu nie było przypadku. Nawet pyklo for fun :)
 

Załączniki

barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Niemcy powyżej 9,5 trójek @2,0 betfan ✅

Bardzo ciekawy typ na drugi półfinał EuroBasketu. Gramy, że Niemcy zdobędą powyżej 9,5 trójek w meczu. Nasi zachodni sąsiedzi w tym elemencie są najlepsi na tym Eurobaskecie. Tej linii do tej pory nie pokryli tylko raz, z Czarnogórą mieli 9 trójek. Ostatnio z Grecją rzucili aż 17 trójek, z Węgrami mieli 18, 13 z Litwą, 11 z Bośnią, 12 ze Słowenią. Ma tam zdecydowanie kto rzucać za 3 pkt. Są kapitalni Schroder, Wagner, Obst czy Lo. Linia jest zdecydowanie zaniżona, na innych bukmacherach wynosi 11,5 po niższym kursie. Próbujemy 👍🏿
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1372
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Na szybko Niemcy Hiszpania 2 2,60

Hiszpanie są lepszym zespołem nie widzę Niemców w finale. Kurs to jakis żart. Sorry że tak krótko ale mecz właśnie się zaczął.
Ps:

To co pokazała Polska to kompromitacja i powinni wstydzić się tego żenującego widowiska...
 
Ostatnia edycja:
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Na szybko Niemcy Hiszpania 2 2,60

Hiszpanie są lepszym zespołem nie widzę Niemców w finale. Kurs to jakis żart. Sorry że tak krótko ale mecz właśnie się zaczął.
Ps:

To co pokazała Polska to kompromitacja i powinni wstydzić się tego żenującego widowiska...
Wstydzić to Ty się powinieneś takiego komentarza. Dołożyli Słowenii, która była faworytem do wygrania złota. W tamtym meczu roztrwonili całą przewagę w 3 kwarcie, a w 4 już przegrywali - mimo to wrócili. W całym turnieju przegrali 3 mecze, wygrali 5. Faworytami byli jeden raz. Ty chyba nie wiesz jak wygląda Polska koszykówka, szczególnie kadra od środka. Polacy zaliczyli świetny wynik na tym EuroBaskecie, bo jestem pewny, że Ukraina czy Słowenia chciałaby dostać w ryj 40 punktami w półfinale. Po za tym dziś piłka sama wylatywała Polakom ze środka obręczy, nie zagrali dobrego meczu, nie ma się czego wstydzić. Nikt nie będzie pamiętał wyniku z Francją, ale ze Słowenią, Czechami, Izraelem czy Ukrainą.

Chciałbym, żeby na poważnej imprezie piłkarze, którzy wszystko dostają na tacy i o nic nie muszą się martwić - zagrali jak równy z równym z Hiszpanią albo Niemcami. Dotarli do półfinału Euro i zaskoczyli tyle razy pozytywnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1420
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
O zobacz. Gramy turniej czy jakieś sparingi że mamy spinać się na pojedyncze mecze? Co z tego że Finowie nas rozbili jak już ich nie ma w mistrzostwach.
Prosta zasada kolego chcesz być mistrzem musisz wygrywać wszystko. Druga sprawa kolejne 10 meczy na 10 podejrzewam że Polska że Słowenia by dostała minimum plus 20 wyszedł im mecz życia i to wszystko
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Wstydzić to Ty się powinieneś takiego komentarza. Dołożyli Słowenii, która była faworytem do wygrania złota. W tamtym meczu roztrwonili całą przewagę w 3 kwarcie, a w 4 już przegrywali - mimo to wrócili. W całym turnieju przegrali 3 mecze, wygrali 5. Faworytami byli jeden raz. Ty chyba nie wiesz jak wygląda Polska koszykówka, szczególnie kadra od środka. Polacy zaliczyli świetny wynik na tym EuroBaskecie, bo jestem pewny, że Ukraina czy Słowenia chciałaby dostać w ryj 40 punktami w półfinale. Po za tym dziś piłka sama wylatywała Polakom ze środka obręczy, nie zagrali dobrego meczu, nie ma się czego wstydzić. Nikt nie będzie pamiętał wyniku z Francją, ale ze Słowenią, Czechami, Izraelem czy Ukrainą.

Chciałbym, żeby na poważnej imprezie piłkarze, którzy wszystko dostają na tacy i o nic nie muszą się martwić - zagrali jak równy z równym z Hiszpanią albo Niemcami. Dotarli do półfinału Euro i zaskoczyli tyle razy pozytywnie.
Ale ja nie twierdzę że w turnieju zaprezentowali się źle bo bardzo dobrze. Napisałem tylko że skompromitowali się z Francją bo przegrać 41 punktami w tak fatalnym stylu to kompromitacja w tym konkretnym meczu. Francja wcale nie jest lepsza od Słowenii. A co do Słowenii - jak ktoś już napisał wyszedł mecz życia plus zlekceważenie ze strony Słoweńców.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Dennis Schroder (Niemcy) +33,5 PZA @1,70 Betclic Dennis zdobył...33 PZA, buki to wiedzą jakie linie wystawiać xd

Niemiec podobnie jak Brown lider swojej ekipy. Każda akcja przechodzi przez niego. Z Hiszpanią zakończył PZA z wynikiem 39 grając prawie 36 minut (grałem +31,5 za prawie @1,98). Myślę, że parcie na medal gospodarzy jest spore i zrobią wszystko, żeby zdobyć brąz. Dennis dużo punktuje i asystuje dorzuci tez zawsze jakąś zbiórkę. W ostatnim meczu eliminacji MŚ kiedy graliśmy z naszymi zachodnimi sąsiadami 3 lipca Schroder miał 50 PZA podczas 31 minut gry (38+7+5). Jedynym minusem tego typu jest wysoki odjazd Niemców i prowadzenie powiedzmy +25 do połowy. Oba zespoły wyjdą zapewne podrażnione porażkami w półfinale, spodziewam się, że Polacy powalczą i tym razem nie będzie blow-outu. Wtedy duże prawdopodobieństwo, że typ wejdzie.

Lorenzo Brown (Hiszpania) +6,5 asysty @1,83 Betclic 11 asyst, linia pokryta w połowie 3 kwarty, jeszcze przed meczem kurs wzrósł z 1,83 na 2,18, pewka dnia, udanie kończymy ME, super impreza ;)

Reprezentant Hiszpanii miał do tej pory asyst kolejno: 5-5-8-7-7-8-11-6. Garść statystyk: średnio ponad 7 asyst na mecz oraz 1 asystę co 3,5 minuty przebywania na parkiecie. Przy przebywaniu około 28 minut w finale da spokojnie 8 asyst w spotkaniu. Teraz fakty. Oglądam mecze Hiszpanii i widać, że gra opiera się na Brownie i Hernangomezie, to oni nadają tempo gry, rytm i decydują jak potoczy się dana akcja. Z racji pozycji Lorenzo rozdziela piłki. Ostatnio z Niemcami nabił "zaledwie" 6 asyst ale to był jego dzień strzelecki i 29 punktów, więc kilka ostatnich podań zostało zamienionych na punkty. Brown zdobywał w tym meczu "oczka" głownie z pod kosza lub półdystansu. w meczu z Francją pod koszem będzie Gobert, więc spodziewam się mniej "wjazdów" pod obręcz, co za tym idzie mniej rzutów a więcej rozdzielania piłek po obwodzie. Szykuje się zacięty mecz, więc i minuty będą odpowiednie, pobieram ten typ, bo wygląda bardzo dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +234
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Lorenzo Brown (Hiszpania) +6,5 asysty @1,83 Betclic

Reprezentant Hiszpanii miał do tej pory asyst kolejno: 5-5-8-7-7-8-11-6. Garść statystyk: średnio ponad 7 asyst na mecz oraz 1 asystę co 3,5 minuty przebywania na parkiecie. Przy przebywaniu około 28 minut w finale da spokojnie 8 asyst w spotkaniu. Teraz fakty. Oglądam mecze Hiszpanii i widać, że gra opiera się na Brownie i Hernangomezie, to oni nadają tempo gry, rytm i decydują jak potoczy się dana akcja. Z racji pozycji Lorenzo rozdziela piłki. Ostatnio z Niemcami nabił "zaledwie" 6 asyst ale to był jego dzień strzelecki i 29 punktów, więc kilka ostatnich podań zostało zamienionych na punkty. Brown zdobywał w tym meczu "oczka" głownie z pod kosza lub półdystansu. w meczu z Francją pod koszem będzie Gobert, więc spodziewam się mniej "wjazdów" pod obręcz, co za tym idzie mniej rzutów a więcej rozdzielania piłek po obwodzie. Szykuje się zacięty mecz, więc i minuty będą odpowiednie, pobieram ten typ, bo wygląda bardzo dobrze.

Dennis Schroder (Niemcy) +33,5 PZA @1,70 Betclic

Niemiec podobnie jak Brown lider swojej ekipy. Każda akcja przechodzi przez niego. Z Hiszpanią zakończył PZA z wynikiem 39 grając prawie 36 minut (grałem +31,5 za prawie @1,98). Myślę, że parcie na medal gospodarzy jest spore i zrobią wszystko, żeby zdobyć brąz. Dennis dużo punktuje i asystuje dorzuci tez zawsze jakąś zbiórkę. W ostatnim meczu eliminacji MŚ kiedy graliśmy z naszymi zachodnimi sąsiadami 3 lipca Schroder miał 50 PZA podczas 31 minut gry (38+7+5). Jedynym minusem tego typu jest wysoki odjazd Niemców i prowadzenie powiedzmy +25 do połowy. Oba zespoły wyjdą zapewne podrażnione porażkami w półfinale, spodziewam się, że Polacy powalczą i tym razem nie będzie blow-outu. Wtedy duże prawdopodobieństwo, że typ wejdzie.
Nie znam się na koszu ale na totalbet.pl jest typ na najlepszego strzepc meczu 1.7 schroder drugi 5.5 ponitka. Może to warto zagrać? Żadna drużyna grając u siebie o medal w żadnym sporcie nie odpuszcza raczej przy korzystnym wyniku.
 
S 48,3K

sensebuk

Użytkownik
Francja - Hiszpania
godz.: 20:30
Bukmacher: Totalbet
typ: T. Heurtel powyżej 10.5 pt
Kurs: 1,72

Wielki finał dwie uznane marki europejskiego basketu, chociaż na pewno przed turniejem nie byli oni głównymi faworytami do gry w finale, ponieważ wyższe notowania miały ekipy Serbii i Słowenii.

Mecz finałowy więc głowni gracze dostaną maksymalną liczbę minut na parkiecie stąd mój typ na over punktowy rozgrywającego francuzów, linia do pokrycia na spokojnie, myślę ze będzie to jedna z kluczowych pozycji w tym meczu i licze na rywalizację z rozgrywającym Hiszpanów L. Brownem który w drużynie Hiszpańskiej często bierze na siebie ciężar zdobywania punktów i często to odbija się na grze obronnej. Huertel z meczu na mecz jest w coraz lepszej formie plus tylko raz gdy zagrał ponad 20 min w meczu nie pokrył swojej linii punktowej na tym turnieju w finale myślę ze zagra ponad 30 minut dlatego uważam że ten typ wejdzie dziś bez większych problemów .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +260
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom