>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

EuroBasket 2022

Status
Zamknięty.
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
EuroBasket 2022
1-18 września


Już dziś, po 5 latach od ostatniego turnieju rusza EUROBASKET. Zawody mają szansę stać się najlepszymi w historii. Wiele gwiazd NBA zjawiło się w swoich reprezentacjach, oraz wszyscy możliwie dostępni gracze którzy czarują np. w Eurolidze. Faworyci? Słowenia, Serbia, Francja i Grecja, ale może będzie jakiś czarny koń którzy pokrzyżuje plany faworytom? Zapraszam do ożywionej dyskusji.


Eurobaskets-2022-Logo.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +363
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Hiszpania (-16,5) - Bułgaria 1 1.82 Fortuna 114-87

Zaczynamy eurobasket. Pierwszego dnia kilka ciekawych spotkań, turniej rozpoczyna mecz Hiszpanów z Bułgarami, gdzie Ci pierwsi są zdecydowanym faworytem starcia. Ekipa Bułgarska posiada w swoich szeregach atakującego Olympiakosu Alexandra Vezenkowa wokół którego obraca się cała gra. I w sumie to tyle co można lepszego napisać o Bułgarach. Sam Vezenkov zakręci się zapewne koło 20-25 punktów, jednak ekipa wiele w tym meczu nie ugra. Hiszpanie to też nie jest już skład jak kilka lat temu i raczej nikt nie upatruje ich jako kandydatów do zwycięstwa, jednak nadal jest to bardzo solidny z zawodnikami ligi Hiszpańskiej i braćmi Hernangomez oraz Rudym Fernandesem. Liczę na mocny początek i pokrycie handi.

Słowenia - Litwa
Litwa under 84,5 1,83 Fortuna. 92:85 :(

Słoweńcy dostali kubeł zimnej wody od Niemców co może wyjść im na dobre. Będzie większa spina, koncentracja no i drugi tak słaby mecz im się już nie przydarzy przez jakiś czas. Litwini jak zawsze ze swoimi dwiema wieżami w postaci Sabonisa i Valanciunasa oraz bardzo dużymi problemami na rozegraniu, Luka ich tam zje zmianą tempa i rozegraniem a cała Słowenia ruchliwością i generowaniem pozycji rzutowych. Spodziewam się ciągłego stania Litwinów w polu trzech sekund, gdzie zapewne wygrają ale Słoweńcy to zbyt solidna ekipa, żeby im rzucać w każdej kwarcie po 20kilka punktów, spodziewam się, że dwie kwarty będą słabsze punktowo.

Bośnia i Hercegowina - Węgry

Adam Hanga over 16,5 2,00 Fortuna. 16 pkt. Szkoda bo 1/7 za trzy i można było coś więcej uklepać

Skrzydłowy Realu Madryt bardzo dobrze pokazał się w meczach towarzyskich przed eurobasketem i od długiego czasu jest centralną postacią reprezentacji Węgier. Pomimo 33 lat na karku to fizycznie jest przekozak, piłka często będzie grana do niego, spodziewam się że odda około 15-20 rzutów, więc o ile nie będzie ogromnej cegły to powinien pokryć linię. Grupa śmierci, więc jeśli Węgry chcieliby cokolwiek ugrać w turnieju to z Bośnią mają chyba największą szansę, co może ich dodatkowo zmotywować.

Początek zawodów więc nie szaleję ze stawką i życzę powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1332
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Co sądzicie o jutrzejszym meczu z Czechami? Polska zamyka mi kupon i nie wiem, czy brać cashout. Czesi u siebie, a Polacy to jedna wielka niewiadoma. Przynajmniej dla mnie. Jakieś zdanie na ten temat kogoś kto bardziej zna się na koszu?
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Słowenia - Litwa
Litwa under 84,5 1,83 Fortuna. 92:85 :(


Bośnia i Hercegowina - Węgry

Adam Hanga over 16,5 2,00 Fortuna. 16 pkt. Szkoda bo 1/7 za trzy i można było coś więcej uklepać
Kurczę w obu spotkaniach zabrakło punktu do typu, szkoda. Oby jutro poszło lepiej.

Co sądzicie o jutrzejszym meczu z Czechami? Polska zamyka mi kupon i nie wiem, czy brać cashout. Czesi u siebie, a Polacy to jedna wielka niewiadoma. Przynajmniej dla mnie. Jakieś zdanie na ten temat kogoś kto bardziej zna się na koszu?
Znaczy postawiłeś naszych czy na Czechów? Obie ekipy mają swoje problemy, głównie na rozegraniu. Nie wiadomo jak z Satoranskim ale podobno po treningu czuje się dobrze więc może zagra, ciężko stwierdzić. Ale nawet jeśli tak to pewnie krótkie minuty. Bez niego w składzie Czesi dużo tracą, ale nadal jest to solidna ekipa z takimi postaciami jak Auda czy Vesely. No i grają u siebie. U nas dodatkowo problemy z obroną i środkiem, nie wydaje mi się, żeby Balcerowski poszalał przy Audzie czy Balvinie. Dodatkowo nadal nie wiadomo co z AJem i w jakiej będzie dyspozycji. Bez niego stawiałbym raczej na Czechów, z AJem i w dobrej formie mamy szanse powalczyć i może nawet wygrać na styku. Ciężki mecz do typowania.
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
02/09/2022 14:15 CET
Ovie Soko (Ukraina - Wielka Brytania) over 8.5 punktów
1.85 (STS/Etoto)

Prezent bukmacherów na rozpoczęcie turnieju. Linie są brane z 2 meczów eliminacji, które były grane kilka dni temu. Soko rzucił w nich 13 punktów z Belgią i 7 z Łotwą. Jest tylko jeden problem, że z Łotwą w 6 minut zrobił 5 fauli i dlatego nie mógł grać więcej. Mimo tego już i tak miał 7 punktów. Dlatego dla mnie dobra linia powinna oscylować w granicach 11,5-12,5. Soko jak gra dla swojej kadry to zazwyczaj w niej wymiata i jest topowym graczem. Kariera też po mocnych ligach, gdzie punktował wysoko. Inne buki mają po 9,5 i dalej jest to dobra linia do gry.

03/09/2022 20:30 CET
Słowenia - Węgry over 168.5
1.90 (STS/Etoto)/1.87 (Fortuna)

Słowenia praktycznie ciągle robi wysokie wyniki. Węgry z Hanga również mocno wzmocnili się ofensywnie. Linia na mecz Słowenii jest niska przy tym jak grają ostatnio Węgry i wydaje mi się, że do jutra pójdzie do góry o ileś tam punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +833
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Dzisiaj liczymy na nieco więcej szcześcia.

Chorwacja - Grecja (-6,5) 2 1.80 STS trzecia kwarta dramat

Zdecydowanie stawiam na Greków, którzy spotkanie powinni wygrać szybkością i dynamiką. Chorwaci nie mają nikogo, kto ogarnąłby Giannisa i do tego problemy w kreowaniu. W środku też nie będą aż tak dominować jak w meczu z nami. Do tego na rozegraniu zdecydowana przewaga po stronie Greków w postaci Dorseya i Calathesa. W ogóle wydaje mi się po obejrzeniu meczu z Polakami i skrótu ze Szwajcarią, że albo coś nie zgrało w przygotowaniach Chorwacji albo mental siadł. Grecy faworyci do złota, będą chcieli mocno zaznaczyć początek turnieju.

Dodatkowo spróbuję:
Dorsey (pkt+as+zb) over 19,5 1.85 ewinner wystarczyło mu 15 minut meczu :O

W dobrej formie, druga opcja po Giannisie, spokojnie powinien zakręcić się koło 15 punktów niezależnie od tego czy będzie mu siedziała trójka czy nie. Naprzeciwko niego Smith/Simon, spokojnie do ogrania co pozwoli kreować otwarte pozycje i nabić kilka asyst.

Czechy - Polska under 164,5 1.85 Fortuna

Będą problemy naszych w tym meczu. Mamy spore braki na rozegraniu, właściwie akcje kleją się tylko wtedy gdy piłkę ma ktoś z duetu AJ Slauther lub Ponitka. Czasami uda się coś w środku z Balcerowskim, ale tutaj będzie mieć kłopot z twardo grającymi obrońcami Czechów Audą i Balvinem. Nie będzie też szybkich punktów z kontry bo po prostu nie umiemy (nie mamy kim), żeby po zabranej piłce szybko przemieścić się na połowę przeciwnika. Czesi o wiele więcej atutów w ataku, ale też z problemami z powodu niedyspozycji Satoranskiego. Więc jeśli chcemy mieć jakieś szanse musimy zagrać ostro w obronie oraz mądrze w ataku.

Serbia - Holandia
Nikola Jokić over 19,5 1.75 Fortuna 19pkt

Pretendenci do tytułu z jedną z najsłabszych drużyn w turnieju. Większość buków wystawia linię na poziomie 22-23 punkty więc fortuna mocno zaniżyła i można spróbować. Sam Jokić rzadko schodzi poniżej 20 punktów. Jedyne co, boje się, że po pierwszej kwarcie będzie już duża różnica i trener nie będzie go wystawiać na parkiet. Ale jeżeli zagra swoje w okolicach 25 minut to spokojnie powinien pokryć linię.

Powodzenia
Post automatycznie złączony:

movieplk movieplk jest jakaś strona gdzie można na bieżąco live śledzić liczbę punktów zawodników na tej imprezie ?
Oficjalna strona FIBA.

 
Ostatnia edycja:
LoveAsia 2,3K

LoveAsia

Użytkownik
Co sądzicie o jutrzejszym meczu z Czechami? Polska zamyka mi kupon i nie wiem, czy brać cashout. Czesi u siebie, a Polacy to jedna wielka niewiadoma. Przynajmniej dla mnie. Jakieś zdanie na ten temat kogoś kto bardziej zna się na koszu?
Dużo zależy od tego czy Satoransky zagra... No i oczywiście od tego, po jakim kursie grałeś Polaków :)
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
02/09/2022 14:15 CET
Ovie Soko (Ukraina - Wielka Brytania) over 8.5 punktów
1.85 (STS/Etoto)

Prezent bukmacherów na rozpoczęcie turnieju. Linie są brane z 2 meczów eliminacji, które były grane kilka dni temu. Soko rzucił w nich 13 punktów z Belgią i 7 z Łotwą. Jest tylko jeden problem, że z Łotwą w 6 minut zrobił 5 fauli i dlatego nie mógł grać więcej. Mimo tego już i tak miał 7 punktów. Dlatego dla mnie dobra linia powinna oscylować w granicach 11,5-12,5. Soko jak gra dla swojej kadry to zazwyczaj w niej wymiata i jest topowym graczem. Kariera też po mocnych ligach, gdzie punktował wysoko. Inne buki mają po 9,5 i dalej jest to dobra linia do gry.

03/09/2022 20:30 CET
Słowenia - Węgry over 168.5
1.90 (STS/Etoto)/1.87 (Fortuna)

Słowenia praktycznie ciągle robi wysokie wyniki. Węgry z Hanga również mocno wzmocnili się ofensywnie. Linia na mecz Słowenii jest niska przy tym jak grają ostatnio Węgry i wydaje mi się, że do jutra pójdzie do góry o ileś tam punktów.
Nie lubię pisać po fakcie ale słaby ten prezent od bukmachera. Prezentów od bukmachera nie ma nie było i nie będzie kolego
 
Otrzymane punkty reputacji: +492
K 1,7K

konradjerzy

Użytkownik
Troche wiecej szacunku dla Lidera. MOVIEPLK jest maszyna do robienia pieniędzy a ty wstawiasz jakies smiszne komentarze
 
Otrzymane punkty reputacji: +730
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Takie moje propozycje przed meczem Polska - Finlandia:

Ponitka over 4,5 asysty 1,80 (Fortuna, STS) 5 Ponitka słaby mecz ale trochę rozgrywał za Slaugthera no i tak wystarczyło

Ostatnio podał 9, na ok. 30 minut gry nieco ponad asystę na kwartę to nie jest wygórowana linia na takiego zawodnika jak Ponitka.

Salin over 1,5 asysty 1,72 (STS) 6 tutaj easy

Gra swoje minuty, ok.~28-29. Wiadomo że będą grać na Markkanena więc podania do niego będą leciały. Linia nie wysoka, szanse duże. W ostatnich 10. meczach 8 razy pokryty over.

Markkanen over 8,5 zbiórki 1,63 (Fortuna) 5 niestety scenariusz zaciętego meczu się nie sprawdził. Finowie nas wypunktowali strasznie. Wobec tego Markkanen zagrał mniej bo tylko 23 minuty i zabrakło niestety.

Trochę zależy ile nasi będą pudłować, ale Markkanen to poziom 213cm z NBA, ostatnio w zbiórkach 9, 9, 12 - powinno się udać bo ofensywne też będą.

Dlugoterminowy na ME-Polska-Zawodnik z największą liczbą punktów: Ponitka M. @1,67 (Fortuna) Aktualnie Ponitka +8=34pkt, Slaughter +4=27pkt. Szanse rosną.⬆

Konkurencja to właściwie tylko Slaughter ale to rozgrywający, który więcej rzuca za 3, odrobinkę więcej minut od Ponitki. Ale Ponitka wyrasta na lidera, jest w formie, ogólnie dużo gra i rzuca, gra idzie na niego plus faule, osobiste. Po pierwszym meczu Ponitka 26pkt. Slaughter 23 pkt. Dla mnie 80% że to wejdzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +756
S 955

sp0ngelele

Użytkownik
no akurat tą okazje zauważyłem ze nie weszła także słaba ta okazja
A nie wiem czy to była okazja, ja tego nie zagralem, bo soko nie gra w 1 skladzie i nie wiedzialem ile zagra i tez, ze Ukraina była faworytem, wiec nie wiedzialem ile Anglia rzuci, a nie interesuje sie tez koszem w ogole. Value typy czesto sa w mma, przykład: Wrzosek vs Kaluski (Jakis ochroniarz z tindera ktory duzo wazy i tyle) na Prime mma było na poczatku kurs @1.5, na czysto 1.32, a wrzosek jest sportowcem i była łatwa walka dla niego.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Bułgaria- Czarnogóra

Vezenkov +23,5 @1,73 Betclic (typ podstawowy)
Vezenkov rzuci 20 lub więcej punktów @1,41 Betclic (typ bezpieczny)



Bułgaria pod ścianą 2 mecze 2 porażki. Ale z faworytami grupy z Hiszpanią i Turcją. Teraz teoretycznie łatwiejszy rywal. Teoretycznie bo w praktyce Czarnogórzanie postawili się mocno Turcji przegrywając w sposób pechowy (radzę obejrzeć końcówkę spotkania). Na ten mecz idę w najlepszego strzelca Bułgarów Aleksandara Vezenkova. Skoro tym silniejszym rywalom rzucił
26 oraz 28 punktów to tym bardziej w niedzielę powinien utrzymać podobny poziom. Gra dużo bo 35 minut z Hiszpanami mimo iż po połowie było wiadome, że jest po meczu (-22). Z Turkami wyrównana gra trwała do 4 kwarty co przełożyło się na aż 37 minut. Blow outu sie nie spodziewam, więc najlepszy gracz będzie długo na placu gry. Dlatego pewnie jego wynik zakreci sięw okolicach się w okolicach minimum 25 oczek.

Niemcy- Litwa 2 @1,62 Betclic

Litwa podobnie jak Bułgarzy 2 mecze 2 porażki. Niemcy na drugim biegunie poprzez sensacyjną wygraną z Francuzami w meczu otwarcia. Trzeba podkreślić, że Niemcy grają u siebie w Kolonii. Skład solidny, są gracze z NBA- Schroder, Wagner, Theis u Litwinów podobnie, jest Valanciunas i Sabonis. Szczerze nie oglądałem meczu z Francją, ale teraz patrząc, to Litwini oddali go w końcówce, mimo iż Gobert został zatrzymany (8 p 4 zb), za to Fournier poszalał (27 p). Dla mnie Litwini to bardzo solidna ekipa, która również pechowo przegrała ze Słowenią, grają bardzo dobry mecz który trzymał w napięciu do końca. Nie wyobrażam sobie, żeby taka ekipa przegrała 3 mecz z rzedu. Niemcy już dziś z Bośniakami mieli pewne problemy, odjechali w końcówce 3 kwarty, w 4 odsłonie prowadzili już 17 oczkami by po chwili wygrywać tylko 6. Skoro z takim przeciętnym rywalem jak Bośnia Niemcy mieli aż takie wahania, to Litwini to z pewnością wykorzystają, bo są ekipą lepszą. O H2H nie wspominam, bo to miazga. Nie wierzę, że w niedzielę około 17:00 Litwini będą mieli bilans 0-3, powiem więcej, uważam, że w grupie już nie przegrają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +803
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Dzisiejszy mecz Bułgarów wcale nie musi być taki otwarty jak dwa poprzednie i Vazenkov może mieć problem z pokryciem tej linii.
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
04/09/2022 13:30 CET
V. Mihajlovic (Czarnogóra - Bułgaria) over 9.5 punktów
1.85 (STS/Fortuna/inni)
5/10

Bułgaria to najsłabsza obrona turnieju. Hiszpania miała z nimi 23/36 za 2 - 63,9%. Wczoraj Turcja za 2 27/37 i 70%. Mihajlovic z pozycji SG świetnie wchodzi dynamicznie na kosz i jest to jego ulubione i najlepsze zagranie. Przy fatalnej obronie Bułgarii powinien mieć na to wiele szans i widzę ogromne szansę, że rzuci dziś dwucyfrowy wynik.

04/09/2022 19:00 CET
Turcja (over 85.5) - Gruzja
1.97 (Fortuna)/1.95 (STS)
5/10

Obie ekipy grały sparing przed turniejem i Turcja wygrała 101:88. Na porannym treningu trenował już normalnie Korkmaz, który wczoraj nie zagrał z Bułgarią, a zapewne dziś zagra i będzie to duże wzmocnienie ataku. Gruzja zniszczona kontuzjami i wyglądają bardzo słabo na tym turnieju.

05/09/2022 21:00 CET
Ukraina - Włochy over 159.5
1.85 (STS)/1.83 (Fortuna)
5/10

Włochy grają szybko, a Ukraina grała z underowymi WB i Estonią i wg mnie linia pójdzie jutro do góry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +712
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom