>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EuroBasket 2022

Status
Zamknięty.
K 1,5K

karmelo5

Użytkownik
Hiszpania - Finlandia
Poniżej 22,5 celnych rzutów za 3 pkt obu drużyn
1,80 ewinner ✅

Hiszpanie przekroczyli tę linię tylko w blowoutcie 114-87 z Bułgarią na początku mistrzostw, kiedy oba zespoły trafiły łącznie 26 trójek. Kolejne mecze Hiszpanii, to: 18, 19, 17, 14 oraz 18 trafionych rzutów za trzy w meczu.
Finlandia natomiast gra szybki basket i zdecydowanie chętniej rzuca za trzy, ale ta linia też nie jest dla nich taka łatwa do przekroczenia. Zrobili to w dwóch meczach, a po kolei od początku mistrzostw wygląda to tak: 22, 23, 21, 23, 18, 20

Liczę tu przede wszystkim na dobrą obronę Hiszpanów oraz na fakt, że mecz jest o dużą stawkę, co też może się przełożyć na decyzyjność zawodników

Dodam jeszcze, że na etoto kurs na under 21,5 celnych trójek to 1,55

Dodatkowy typ:
Niemcy under 12,5 celnych rzutów za trzy po 1,65 również na ewinnerze ❌
Przekroczyli tę linię dwa razy: w łatwym meczu z Węgrami oraz w meczu z dogrywką z Litwą.
Grecy natomiast pozwolili swoim rywalom na tyle trójek w zaledwie jednym meczu - 13 celnych Włochów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1479
H 91K

hasbaart

Typer
Słowenia - Polska

Nie ma co ukrywać, że pomiedzy drużynami jest przepaść... Tą przepaścią jest Luka Doncic - gracz, który robi różnicę. I nie sądzę abyśmy byli w stanie jako drużyna zrobić to, co zrobili wczoraj Niemcy z Giannisem... Będzie to niestety mecz bardziej w stylu z Finlandia czy Serbią niż Ukrainą czy Izraelem...

Drużyny spotkały się ostatnio w kwalifikacjach olimpijskich w 2021r i wynik mówi sam za siebie: Słowenia 112-77 Polska. Wiem, że To 'tylko' towarzyski ale obrazuje jednak nasze miejsce w szeregu. Przyglądając się statystykom tego meczu przykuło moja uwage trójki:
Słowenia 18/32 (53,5%) i nie widzę powodów zeby tu było inaczej dlatego:

Słowenia OVER 10,5 trafionych za 3pkt 11
Kurs: 1,85
(Superbet)

W poprzednich meczach trafione 3pkt
Słowenia: 7 Belgia, 10 Francja, 12 Niemcy, 10 Bośnia, 11 Węgry, 10 Litwa

3pkt Przeciwko Polsce: Ukraina 9, Serbia 11, Holandia 9, Izrael 13, Finlandia 17!, Czechy 10

Suma zbiorek w tamtym meczu Słowenia 44 - 27 Polska (14-5 w ataku)
Slowenia zbiorki: 40 Belgia, 30 Francja, 41 Niemcy, 38 Bośnia, 48 Węgry, 35 Litwa
więc:

Slowienia OVER 37,5 zbiórek 45
Kurs: 1,85
(Superbet)

Asysty: Słowenia 33 - 21 Polska
Zastanawialem się też nad asystami ale tu juz nie wygląda to już tak ciekawie. Po pierwsze trochę bardziej wyrownanie to wygląda na mistrzostwach nawet z lekką przewagą Polski i jesli miałbym sie w to bawić to próbowałbym ewentualnie OVER 17,5 Polaków a z drugiej strony widać, że im więcej Luka rzuca tym mniej asyst ma Słowenia...

Belgia - Luka 35pkt, Slowienia 14 asyst
Francja - Luka 47pkt, Słowenia 11 asyst
Niemcy - Luka 36pkt, Słowenia 10 asyst
Bośnia - Luka 16pkt, Słowenia 22 asysty
Węgry - Luka 20pkt, Słowenia 25 asyst
Litwa - Luka 14pkt, Słowenia 25 asyst

Widać, im dalej w mistrzostwa tym bardziej Luka się rozkręca, natomiast cierpia na tym asysty więc linia 20,5 asysty jest odrobinę wysoka patrzac na to, że chce jednak zagrać punkty lidera Słoweńców. Wydaje mi się, ze Luka tracąc z konkurencji Giannisa i Jokica jest na protej drodze do MVP, a narzucanie over 30 pkt Polsce i awans dalej zblizy go to tego bardzo. Więc

Doncic OVER 29,5pkt Potwierdziło się i tu tylko nie w tą stronę co myślałem Luka 14, Słowenia 21 asyst🤷‍♂️
Kurs: 1,85
(Superbet)

Z duzymi handi mam troche problem ale do jakiegoś dubelka -9,5 jak najbardziej 😉

Słowenia (-9,5) 😳😲 jestem w szoku pozytywnym ale jednak szoku 😉😁
Kurs 1,50
(Superbet)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1935
N 332,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Francja - Włochy
R. Gobert over 13,5 @1,70
R. Gobert over 25,5 (punkty, zbiórki, asysty) @1,72
Unibet


Na dzisiaj proponuję zagrać na indywidualne dokonania drugiego najlepszego strzelca (14,0 pkt/mecz) oraz najlepszego zbierającego (10,3 zb/mecz) reprezentacji Francji. Francuzi po niemrawym początku i porażce z Niemcami wyraźnie się rozkręcili. Rudy Gobert jest drugą opcją w ataku trójkolorowych po Evan'ie Fournier (14,7 pkt/mecz), zresztą Evan często asystuje do Gobert'a podając piłkę na obręcz. Gobert nie ma sobie równych w grze pod koszem jeśli chodzi o zbiórki, jest 4. w tej klasyfikacji na całym turnieju. Do tej pory nisko wynik pod względem zebranych piłek zanotował jedynie w meczu z Litwą - 4 zbiórki - ale tam rywalizował z Sabonisem i Valanciunasem. W meczu z Włochami taki rywali nie będzie, najlepszy zbierający Italii Achille Polonara (205 cm wzrostu ) ma średnio 7 zb/mecz. Rudy Gobert mierzy 215 cm wzrostu, więc będzie górował nad swoimi rywalami. Turniej wchodzi w decydującą fazę więc odpuszczanie nie będzie. Zresztą środkowy Francuzów w 1/8 finału z Turcją pokazał klasę notując 20 pkt, 17 zb i 2 asysty, w meczu w którym była dogrywka, ale na parkiecie był ledwie 30 minut.

edit: Rudy Gobert - 19 pkt, 13 zb, 2 as
Linie pokryte już po 4 kwartach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2159
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Polska-Slowenia
Nie ma co tu się zbytnio rozpisywać, niespodzianki tu nie będzie chyba że Doncic będzie miał kontuzje;)

To jest jakaś promocja czy jak?Polska średnio po 20pkt w kazdej kwarcie z Słowenia?bez przesady,dla mnie pewniak na dziś
Polska mniej niż 81,5pkt 1.83 Fortuna
I trochę ryzykownie
Ponitka mniej niż 14.5pkt 1.96 Fortuna
Stawiam tu raczej na jego kreowanie a nie na popisy strzeleckie
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Slowenia -5.5 ht 1.61 betclic

Dawno mnie nie bylo ale do rzeczy.W pkt Doncica sie nie bede bawil bo zakladam ze do ht bedzie po wszystkim a wtedy
Luka moze siasc na lawke.Linia bardzo pr,yjemna.Nasi w meczu z Ukraina szarpali ten mecz difens szczegolnie obwodu w przekroju calego turnieju kuleje.2 trojki wiecej wg mnie do przyjecia

Edit: Nasi zrobili Kosmos!!
 
Ostatnia edycja:
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska - Słowenia

Dowolny zawodnik Słowenii zdobędzie double-double @2,75 superbet ✅

Nie ma co ukrywać Polacy są skazywani na pożarcie w ćwierćfinale EuroBasketu. Słowenia ma w swoich szeregach jednego z najlepszych koszykarzy świata, Doncicia. Luka gra kapitalny turniej. Rzuca, podaje, zbiera. W 2/6 meczach tego EuroBasketu zrobił DD. Poza tym double-double może zrobić Tobey. Obie ekipy zmierzyły się przed rokiem w el. IO. Wówczas Słoweńcy wygrali 112:77, a Doncic zdobył 18 pkt i zaliczył 10 asyst. Ten kurs to spore value, bo na samo DD Doncicia kurs wynosi 1,9. Próbujemy 👍🏿
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2151
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Cudownie, fantastycznie, za to kochamy sport

Natomiast nie da się ukryć że sędziowanie lekko gospodarskie. Nie ma Słoweńców to wydaje się że już nikt Niemców nie zatrzyma
 
avio 1,1K

avio

Użytkownik
Coś ciekawego na mecz z Francuzami? Ślizgają się strasznie tutaj, byłem nawet pewien że odpadli z Turkami jak 12 sekund przed końcem Turcja miała +2 i 2 rzuty wolne, ale wyłączyłem trackera a później dopiero zobaczyłem że to jednak wyciągneli, chyba najlepszy rywal z tych co zostali tutaj, ostatnie mecze z nimi mieliśmy bliskie.Kusi mnie +9 Polska
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
To ze francja grała w ostatnich 2 meczach dwie dogrywki. A graja praktycznie w 7. Buki porypało z tym kursem. Dlatego plusowe handi na Polske mozna pobrac. Francji na tych mistrzostwach juz dawno nie powinno byc. Mają takiego farta ze cos niemozliwego. Pogromu Polaków tutaj nie powinno byc. A kursiwa na Francje to jakis zart. Zwłaszcza ze stawką meczu jest finał
Typ: Polska +8,5 @ 1.9
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
To ze francja grała w ostatnich 2 meczach dwie dogrywki. A graja praktycznie w 7. Buki porypało z tym kursem. Dlatego plusowe handi na Polske mozna pobrac. Francji na tych mistrzostwach juz dawno nie powinno byc. Mają takiego farta ze cos niemozliwego. Pogromu Polaków tutaj nie powinno byc. A kursiwa na Francje to jakis zart. Zwłaszcza ze stawką meczu jest finał
Typ: Polska +8,5 @ 1.9
Nie ma znaczenia że ktoś gra dogrywki jak masz dzień czy nawet trzy odpoczynku. Francja gra w siedmiu a My gramy w czterech. Ławka na bardzo słabym poziomie. Trzeba liczyć na cud by któryś coś dorzucił (Zyskowski ze Słowenią). Jedyne co może zadziałać na naszą korzyść to zlekceważenie przez rywali.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
H2h to potwierdza grając z nimi ostatni raz w 2017, wcześniej 2015 i 2007.
Faktycznie ma to sens.

Nie wiem czy wejdzie czy nie ale.powolywanie się na h2h w takiej sytuacji nie ma żadnego sensu.
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska - Francja

Przygotowałem dla was na to spotkanie trzy zakłady, które możecie połączyć na jeden kupon u bukmachera Superbet. Pierwszym typem jaki gramy, to że żadna z ekip nie będzie prowadzić w tym meczu więcej niż 18 punktami. Polacy w 1/8 finału pokonali Ukrainę, a w ćwierćfinale ograli głównych faworytów do tytułu, czyli Słowenię. Francuzi natomiast w fazie pucharowej mają za sobą już dwie dogrywki, w 1/8 z Turcją, a w ćwierćfinale z Włochami. Trójkolorowi na tej imprezie nie zachwycają zbytnio, jednak w składzie mają uznanych zawodników. Dzisiaj spodziewam się dość równego meczu, podobnego do tego jaki Francja grała z Włochami w ćwierćfinale. Tam największa przewaga jakiejkolwiek drużyny to było 11 punktów.

Kolejny zakład jaki gram to, że dowolny zawodnik zdobędzie powyżej 18,5 pkt. W takich meczach o losach spotkania przesądzają indywidualności. Obie reprezentacje mają swoje gwiazdy. Po naszej stronie to na pewno Ponitka czy Slaughter. Mateusz ze Słowenią zaliczył triple-double jako trzeci zawodnik w historii M, to go powinno tylko napędzić. Po stronie Francuzów największymi gwiazdami są gracze NBA, czyli Evan Fournier i Rudy Gobert. Szczególnie tego pierwszego stać na bardzo wysoką zdobycz punktową. W fazie pucharowej ciężko znaleźć spotkanie, w którym jakikolwiek zawodnik nie rzuciłby minimum 19 punktów. Ten zakład to powinna być formalność.

Na koniec gramy jeszcze trójki Francuzów. Linia ustawiona jest na poziomie 8,5, a więc Trójkolorowi muszą rzucić 9 razy celnie za 3 punkty. Pod tym względem Francja rozkręca się z meczu na mecz. W grupie rzucała 7 trójek Węgrom, Litwinom czy Niemcom, potem było 10 trójek przeciwko Słowenii, a w ćwierćfinale aż 13 celnych rzutów za 3 pkt z Włochami. W tym elemencie Francja ma kim straszyć. Jest kapitalny Fournier czy Heurtel, ale może także skuteczny Yabusele czy Luwawu-Cabarrot. Polacy słabo bronią pozycje za 3 punkty. W każdym meczu tego turnieju rywale rzucali nam minimum 9 trójek. Najwięcej razy zza łuku rzucili nam Finowie, bo aż 17 razy. W ostatnim meczu ze Słowenią rywale rzucili nam 11 trójek.

# Dowolny zawodnik powyżej 18,5 pkt @1,55 superbet
# Francja powyżej 8,5 trójek @1,75 superbet
# Największa różnica w meczu poniżej 18,5 pkt @1,57 superbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +628
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Moim zdaniem bardzo dużą rolę dziś będą odgrywać głowy. Polacy wyszli na spotkanie ze Słowenią z myślą, że nic nie muszą i grali na luzie, 3 kwarta gdy już było.. jesteśmy prawie w półfinale Polacy wyszli mocno spięci.
Jeśli dziś wyjdziemy ponownie w głowach, że My już jesteśmy wygranymi na tym Euro to możemy naprawdę sprawić kolejną sensację a przynajmniej możemy zagrać równe spotkanie - gorzej jeśli wyjdziemy w głowach, że jest to mecz o finał - może nas to mocno spiąć i będzie problem.

Tak samo uważam o 2gim meczu, Hiszpania to stare wygi mimo, że skład mocno zmieniony to ich mentalność jest ta sama a Niemcy u siebie, spora presja bo to Oni są faworytem tego meczu.
 
H 91K

hasbaart

Typer
Polska - Francja

"Jak do tego doszło, nie wiem?" - cytując 'klasyka'😂 Chyba nikt z nas nie ma z tym problemu. Fakt trochę kuponów pewnie popalonych po meczu ze Słowenią no ale niewielu sie spodziewało takiego obrotu sprawy. Pewnie trochę inaczej bym dobrał kupony wiedząc o kontuzji kostki Doncic'a... 😉 Było minęło... lecimy dalej.

Bardzo ofensywne te mistrzostwa, pada mase punktów. Tylko, stare prawidła mówią, że "defence wins championship" i tym tropem pójdę dziś

Suma punktów UNDER 161,5pkt
Kurs :1,75

Suma punktów Polski w ostatnich meczach to jakieś szaleństwaoi jakoś nie wydaje mi się, żeby Francuzi poszli na wymianę ciosów...

W fazie pucharowej mecze Polaków były bardzo overowe:
Słowenia 177pkt
Ukraina 180pkt

Ale już w fazie grupowej wyglądało to tak:
Serbia 165pkt (przy wygranej Serbii 96-69)
Holandia 144pkt (75-69)
Izrael 161pkt (85-76)
Finlandia 148pkt (przy wygranej Finlandi 89-59)
Czechy 183pkt (99-84)

Widać, że jak już się dasz rozszaleć Ponitce, Slaughter'owi to suma punktow szybuje w górę.
Druga rzecz chyba ważniejsza Polacy maja ewidentny problem i przegrywalismy wyraźnie mecze z drużynami z dobrymi centrami
Finlandia - Markkanen 17pkt, 4zb, 4as Polska 59pkt
Serbia - Jokic 19pkt, 5zb, 1as Polska 69pkt

We Francji:
Gobert
19pkt, 14zb z Włochami
20pkt, 17zb z Turcją
19pkt, 8zb ze Słowenią
11pkt, 12zb z Bośnią
15pkt, 9zb z Węgrami
8pkt, 4zb z Litwą
11pkt, 12zb z Niemcami

+ Yabusel na 4
15pkt, 7zb z Włochami
9pkt z Turcją
- ze Słowenią
15pkt, 5 zb z Bośnią
17pkt, 3 zb z Węgrami
9pkt, 5zb z Litwą
18pkt, 4zb z Niemcami

Wygrane w fazie pucharowej wydaja sie byc wysokie
Włochy 93-85 (178pkt)
Turcja 87-86 (173pkt)
Ale oba mecze zakończyły się dogrywkaz a w obu po 4 kwartach widniał wynik 77-77(154pkt) zadziwiająca precyzja 😉😁

Natomiast jeśli popatrzmy na faze grupową
Słowenia - 170pkt (82-88)
Bośnia - 149pkt (81-68)
Wegry - 153pkt (78-75)
Litwa - 150pkt (77-73)
Niemcy - 139pkt (63-76)

Tak wiec pod warunkiem, że nie będzie kolejnej dogrywki wydaje mi się, że wynik nie powinien przekroczyć 160pkt. Pomimo faktu, że wolę ģrac overy to tym razem wydaje mi under 161,5 pkt wydaje się dobrą opcją.

Do tego:
Yabusele OVER 4,5 zb
Kurs: 1,85

Gobert OVER 11,5 zb
Kurs: 1,75

Którykolwiek z Francuzów zdobedzie double/doubel
Kurs: 1,40
(trochę mały kurs ale coż🤷‍♂️)

Niemcy - Hiszpania
Niemcy (z dogrywką)
Kurs: 1,53

Wydaję się, że Niemcy u siebie awansują do finału. Zaznali to tej pory tylko jednej porażki z Luką (36pkt,10zb,4as). Poradzili sobie z Giannisem. Półfinał nie będzie spacerkiem ale myślę, że Shroder i spółka dadzą radę.

Wagner OVER 4,5zb
Kurs - 2,10

Mecz liczba asyst OVER 33,5
Kurs - 1,57

Kursy Superbet
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom