>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Nie wiem czy ta szczepionka to nie będzie czasem taka "musztarda po obiedzie". Codziennie oficjalnie przybywa kilkanaście tysięcy chorych albo powyżej 20 tysięcy w zależności od dnia. Nieoficjalnie należy pomnożyć to razy kilka, bo przecież wielu chorych nie ma żadnych objawów i nie mają pojęcia, że są lub byli chorzy. Ci co mają lekkie objawy też w większości nie robią badań, bo nikt nie chce lądować na kwarantannie, bo dla niektórych taka kwarantanna to jest tragedia... Testują się głównie ci co mają już jakieś konkretne objawy typu wysoka gorączka.

Skoro codziennie realnie przybywa u nas po kilkadziesiąt tysięcy zakażeń, to zanim ta szczepionka zostanie wynaleziona, to pewnie z 3/4 Polski będzie już po zakażeniu wirusem...
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
a jesli pracujesz na czarno, oficjalnie tylko socjalto do socjalu nie trzeba chyba szczepien bo nigdzie nei wychodzisz wszystko zalatwiasz online
Pewnie, że będą dobrowolne. Natomiast jeśli się nie zaszczepisz to nie będziesz mógł pracować, podróżować, dziecka nie przyjmą do szkoły.
mam pomysl.

Wyjedz na bezludna wyspe splodz kilkoro dzieci, nie zapisuj ich do systemu zadne szkoly itp, tylko sam je wyksztalc, wyszkol je na zimnych zolnierzy i w odpowiednim momencie wyslij je do zadanai kilku ciosow prosto w serce funkcjonariuszom systemu ktorych im wskazesz.

Co Ty na to?

System nawet nie pierdnie nie beda sie spodziewali tego ciosu, mina dlugie lata zanim sie pozbieraja a ciebie nawet nie polacza z ta sprawa jak dobrze to rozegrasz, bedziesz tylko ogladal telewizje i mial ubaw jak im przypieprzyles

Co prawda to plan dlugoterminowy ale jak najbardziej do wykonania i kilku takich wilczkow jeszcze sie trafi jak sie wkurza.

Oczywiscie to czyste SF ale skoro kurza cie system i glupota tych dookola to czemu by im nie przylozyc, z nimi jesli nie mozna wygrac to mozna im wyrzadzic bardzo duzo szkod

Ale chyba lepiej samemu sie dobrze ustawic, 'latwiej jest oszukac niz przekonac idiote ze jest oszukiwany' Amen

A teraz pora na Premiership, dzis chyba jeszcze nie zaatakuja
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik

Hehe parowkowym skrytozercom mowimy nie

Ale przyznaje, nie wierzylem na poczatku musialem sprawdzic ze to sie dzieje naprawde
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Oj chyba w Ameryce strategia ' To ja, ja, ja chce zamoczyc mordeczke w melasie, ja glosujcie na mnie, ja, ja, ja' bez programu nie dziala tak samo jak w PL
Amerykanski trzasku tez chyba dostal po lbie
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
A jednak. To brytyjski mop i polski piesek maja teraz problem



Zaraz zaraz.

Po pierwsze to nic 'Andrzej duda' zrobil tylko dostal polecenie wykonac i w podskokach realizuje

Po drugie myslalem ze to parlament ratyfikuje umowy o ja naiwny, alez im sie spiszy

Potrzecie chyba timing jest niewlasciwy, grzecznosc wymaga by poczekac co o tym sadzi nowa administracja chyba a nie szybko kradnijmy bo potem bedzie trzeba oddawac lapowki

Apropo wynalazlem lekarstwo na koronawirusa

korona.jpg
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Każdy może mieć swój pogląd na te sprawę, zazwyczaj tak jest jak są radykalne ruchy to wywołuje to duży odzew ludzi o różnych poglądach. Mi osobiście daleko do bycia antycovidowcem, nie dlatego że ufam ślepo mediom czy mam klapki na oczach jak to piszą ludzie co mają niby taki otwarty umysł i nie dają się zaślepić tylko przez własne doświadczenia. Moi rodzice są lekarzami i zawsze ich słuchałem w sprawach medycznych. Ich opinia powiela się mniej więcej z tą którą mamy dostępną ogólnie dla wszystkich. Wirus istnieje, baaardzo dużo osób przechodzi go bezobjawowo jednak nie wiadomo jakie konsekwencje przyniesie później, po prostu nie mamy takiej wiedzy. Dla większości nie ma zagrożenia życia, jednak w przypadkach połączenia z chorobami współistniejącymi szczególnie w wieku podeszłym powoduje nierzadko zgon. To jest właśnie te 100-300 osób które umiera każdego dnia. Osobiście jestem przerażony czytając posty na FB antycovidowców i mielenia jęzorem o kagańcach. Maski nie chronią w stuprocentach ale zmniejszają łatwość rozprzestrzeniania się wirusa, nie rozumiem kompletnie co jest tutaj kontrowersyjnego albo ciężkiego do zrozumienia. Azjaci noszą i nosili te maseczki bardzo długo przed pandemią, nie dlatego że są chorzy psychicznie tylko dlatego, że jak przechodzili właśnie jakąś chorobę wirusową to ze względu na innych. Taka kultura. Co do oszacowania czy lockdown akurat przy tym wirusie jest konieczny czy opłacalny to już nie wiem, nie jestem ekonomistom, ale zapewne wy też tego nie wiecie bo nawet lekarze nie wiedzą jakie powikłania mogą czekać ludzi w przyszłości. Także mi dużo bliżej z poglądami do adamo80 adamo80 . Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
efekty locdownu wlasnie widac w zgonach niezwiazanych z covid. sierpien, wrzesien, pazdziernik systematycznie rosnie liczba zgonow niezwiazanych z covid w porownaniu z latami poprzednimi. jak tendencja sie utrzyma przez kilka miesiecy to bedzie mozna obarczyc locdown i osoby, ktore go wprowadzily o to, ze umiera wiecej ludzi niz powinno i na covid i po za covid. bylo to do przewidzenia, ze jest to bomba z opoznionym zaplonem... inteligentny locdown - tak ale ten co jest u nas i w wiekszosci krajow... pokazuje, ze politycy nie sa nikomu do niczego potrzebni i powinni sluzyc spoleczenstwu a nie sprawowac nad nim wladze. prowadzil slepy kulawego tak to wyglada w tej chwili, ale chcialbym sie mylic.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
efekty locdownu wlasnie widac w zgonach niezwiazanych z covid. sierpien, wrzesien, pazdziernik systematycznie rosnie liczba zgonow niezwiazanych z covid w porownaniu z latami poprzednimi. jak tendencja sie utrzyma przez kilka miesiecy to bedzie mozna obarczyc locdown i osoby, ktore go wprowadzily o to, ze umiera wiecej ludzi niz powinno i na covid i po za covid. bylo to do przewidzenia, ze jest to bomba z opoznionym zaplonem... inteligentny locdown - tak ale ten co jest u nas i w wiekszosci krajow... pokazuje, ze politycy nie sa nikomu do niczego potrzebni i powinni sluzyc spoleczenstwu a nie sprawowac nad nim wladze. prowadzil slepy kulawego tak to wyglada w tej chwili, ale chcialbym sie mylic.
Zgadzam się.
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
No wlasnie chyba pora sie przyjrzec doktorkom i ekspertom, bo jesli cos nie dziala (liczba zachorowan rosnie) to po co ich sluchac
O ile jakos ich nie ukarac za nieskutecznosc dzialan - pozbawienie uprawnien do wykonywania zawodu, zawieszenie, nie wiem

Ewentualnie jak sie nie znaja to niech sie gdzies schowaja a nie udaja medrcow

A jesli ktos w chwili smierci mial zalozone pomaranczowe buty, to rownie obrze tez nie wiadoo, czy tej smierci nie spowodowaly pomaranczowe buty i zablokujmy gospodarke na 5 lat, zeby przekonac sie czy calemu zlu nie sa winne pomaranczowe zabojcze buty? A moze tylko wtedy zabojcze buty zabijaja, jesli w domu bylo czerwone krzeslo? Kto to ustali? Zamkijmy gospodake najlepiej na 25 lat, a co

Przeciez to ewidentny geszeft i zmowa plus polecenia z jakiejs centrali, ktore maja wszyscy wymkonywac, inaczej maja problem z marszami 'opozycji demokratycznej'

Duzo na tym korzysta


Doktorki i pielegniareczki popijaja kawke miesiacami, kasa wpada za nic, ochroniarze tez romansuja na telefonie i z pielegniareczkami, rzad kase trzepie na dodruku, zamowieniach u swoich i odpowiednim przekierowywaniu strumieni kasy (oglozenia, kontrakty, testy, lekarstwa, sprzet, szczepionki)

Bedac politykiem to nigdy by sie to nie skonczylo to jest zyla zlota

I to jest cale wyjasnienie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Hitlerowcy tez w obozach zaglady mowil zdaje sie, ze cyklon B jest dobry bo likwiduje wszy.

Tak samo teraz maseczki sa dobre i juz.

Dziekuje, ale o tym co jest dobre dla mnie, to ja bede decydowal a nie ktos mi bedzie mowil.

A ze sie to komus nie podoba to mam to gdzies

I egoizmem nie jest to ze ja nie patrze na innych, ale to ze ktos mi kaze cos robic bo zobaczyl ze 'w telewizorze tak mowili'.

Poki co skonczylo sie tylko wyzwiskami, ale palec mnie swierzbi zeby pojsc dalej jakby ktos odwazyl sie zwrocic uwage. Ale nie mieszkam w Polsce tutaj domoroslych kapo dziadziusow jest mniej i sa mniej odwazni

Podejrzewam ze u was zle by to sie skonczylo dla kilku dziadkow


Moje miasto dumny jestem chlopaki maja jaja, jakby tak wszedzie zrobili to rzad juz by uciekal jak ci we wrzesniu 39go, tylko by szukali przez ktora granice i gdzie
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Może to będzie niezrozumiane i kontrowersyjne co napiszę, ale uważam, że wszystkie osoby, szczególnie publiczne, które na FB i w inny sposób rozsiewają idiotyzmy, że pandemii nie ma powinny ponosić odpowiedzialność karną ponieważ przyczyniają się do zarażania/zabijania innych ! PONOSZĄ NA PEWNO ODPOWIEDZIALNOŚĆ MORALNĄ I PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ OBCIĄŻY TO ICH SUMIENIE !

Do napisania tego skłonił mnie przypadek Pana Dziambora z Konfederacji, który jak reszta tego ugrupowania twierdził, że pandemii nie ma, a teraz w stanie ciężkim wylądował w szpitalu i ZAMILKŁ !


I nie piszcie, że przechodzi lekko bo do szpitala trafiają obecnie wyłącznie CIĘŻKIE przypadki bo nie ma łóżek...

Przez takie głosy ludzie którzy czytają te idiotyzmy w necie lekceważą sobie obostrzenia, zarażają innych, zabijają pośrednio innych..
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
No bo go uciszyli.

Jak ktos nie wezmie kasy za sianie tej propagandy no to mozna go jakos uciszyc roznymi srodkami znanymi sluzbom, malo to maja substancji do przesluchiwan chocby.

Ja jakbym siew to bawil to bym z gory zapowiedzial obojetne co mi sie stanie nie wierzcie w te bzdury, jesli zachoruje to jest to celowe zakazenie czyms bardzo konkretnym przez osoby ktorm sie to oplaca bo zamierzaja zrobic kase na tej propagandzie.

I zyl normalnie

A moze mu po prostu tylko pistolet przystawili zeby poudawal kto ich tam wie.

Jeszcze zaden polityk, celebryta dziwnym trafem nei zszedl, wszyscy wracaja swiezutcy, Trump to po 3 dniach?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ciezkie przypadki to sa pod respiratorami a jest ich chyba 5 do 10 procent z wszystkich przypadkow, ktore zajmuja lozka szpitalne. za szerzenie fake newsow sa juz kary ;p moze przechodzic srednio, zeby trafic do szpitala. nie znam sie na tym tam bylo cos ze spadkiem tlenu czy cos, dlatego ludzie trafiaja do szpitala. wiekszosc 'ciezkich' przypadkow opuszcza szpital...

edit; opuszcza szpital zdrowa, bo ktos moze dla jaj napisac, ze nogami do przodu xd
Post automatycznie złączony:

malo tego.... patrzac na liczbe zajetych respiratorow i lozek oraz tendencje z jakim wzrastaja zajete lozka i respiratory to mozna smialo wysnuc wniosek, ze ludzie trafiaja tam prewencyjnie...
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Najlepsi są ludzie, którzy piszą, że nie mają siły wstać i zrobić sobie herbatę albo się wysikać. Ale mają siłę nawalać dziesiątki postów na facebooku czy innym instagramie. Taka to straszna choroba.
Niestety opłaceni idioci zapchali szpitale lekko objawowymi pozytywnymi koronami, a ludzie z ostrymi schorzeniami lub po wypadkach po prostu umierają, bo są wożeni od szpitala do szpitala i nie dostają pomocy na czas. I nikt za to nie odpowie. Mordercy.
Szczepionka nas wyzwoli.
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
W Anglii to sie robi tak z lokdaunem.

1. Znajdz jakiegos doktorka - cpuna, pijaka, a najlepiej pedofila tak zeby miec na niego haki i miec pewnosc wspolpracy
2. Obiecaj mu nie tylko krycie albo/i zrobienie kariery, szybkie awanse - nie powinno byc zatem problemu
3. Podyktuj mu co ma oglaszac.
4. Powiedz tlumokom - no co, doktory - autorytety zarzadzimy. My tylko sluchamy i wszystko dla waszego dobra

Voila. Pijak i ćpun to ten po lewej, choc kto wie co tam jeszcze wiecej na niego maja

Autorytety hehe

1605166278495.png

Aha i ten klaun posrodku ostatnio naliczylem 34 spojrzenia w kartke w ciagu poltorej minuty 'Boris planu'

Myslalem ze jak ktos siedzi w polityce ze 40 lat to juz powinien meic jakies pojecie albo zrabek wizji. A jak nie ma to po co sie pchac do polityki, lepiej od razu wybrac jakiegos funkcjonariusza sluzb specjalnych, przynajmniej nie bedzie wygladal jak wieprz

Nie wiem jak media to robia ale Boris na zywo ma brzuch z metrowy liczac do przodu, widzac go na zywo od razu zwrocilibyscie uwage jaka to beczka
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Najlepsi są ludzie, którzy piszą, że nie mają siły wstać i zrobić sobie herbatę albo się wysikać. Ale mają siłę nawalać dziesiątki postów na facebooku czy innym instagramie. Taka to straszna choroba.
Byłeś kiedyś poważnie chory ??? Co ty pitolisz ??? Ja jak miałem grypę (nie covid) parę lat temu i gorączkę 38-39 st. to jak nie spałem oglądałem TV, przeglądałem net i też pisałem, a nie miałem siły przejść do łazienki ! Leżysz w łóżku i na tablecie lub nawet przy kompie siedząc możesz coś napisać w necie, a nie masz siły iść do łazienki ! Skąd takie wymysły, że nie mając siły wstać z łóżka nie można udzielać się w necie ? A dodatkowo ci ludzie czują się w obowiązku, bo przez kretynów nie przestrzegających obostrzeń sami są chorzy i chcą ostrzec innych...
Post automatycznie złączony:

A moze mu po prostu tylko pistolet przystawili zeby poudawal kto ich tam wie.
Rozmowa z wyznawcami teorii spiskowych nie ma żadnego sensu bo jak im się udowodni czarno na białym, że ziemia jednak nie jest płaska... ;) i pokaże zdjęcie z kosmosu to powiedzą, że kosmos jest też spreparowany przez służby... :ROFLMAO: Jak się ich weźmie w przestrzeń kosmiczną i powie - popatrz na naszą planetę - to powiedzą, że służby im czegoś dosypały, żeby mieli halucynacje... :ROFLMAO:
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Dokładnie, nie wiem skąd wy bierzecie siłe, żeby tak uparcie nieuznawać oczywistych rzeczy a szukać jakiś bzdur w internecie i w to za to wierzyć z wielkim przekonaniem. Państwa na całym świecie nie są się w stanie nigdy dogadać choćby o najmniejszą pierdołę, a teraz wszyscy razem w jednym rzędzie stworzyli fejk i brną w to od roku, żeby zahamować swoją gospodarkę i wysyłać ludzi statystów do szpitala. Szkoda po prostu sił na takie bzdury.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom