>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Wrecz przeciwnie. Przeciez to sama prawda a przwda was wyzwoli

Pojde do nieba jescze hehehe

Co nie wlacze tvp info szczepienia szczepionka i tak co 5 sekund

To poszla lapowa czy rozkaz z centrali ze maja reklamowac eskimosom firme i produkt? ?

To nie ma innych tematow w zyciu i chorob? No ludzie

Naprawde czesc z was mysli ze jak jakis polityk zaszczepi sie w tv to bedzie to wlasnie ta szczepionka ?Ja pier....


To co mozna by sobie zamowic kilkadziesit dawek tej szczepionki do badan czy mamy uwierzyc w to co z gory zapodaja ewentualnie napasc na transport zeby sie przekonac co to takiego cudownego jest?

Znajoma pracujaca w laboratorium napisala do Pfizera prosbe o kilkadziesiat probek. Chyba im tez zalezy na tym zeby ich lekarstwo rozwinac tworczo - zachowaja prawa patentowe - o i na ogolnym zdrowiu publicznym, no nie ;)

Zobaczymy co odpisza

jak sie beda wymigiwac podejdziemy ich jeszcze inaczej

a gestapo-zomo zwane policja niech przesledzi przeplywy pieniezne od pfizera do firm zwiazanych z politykami w poszczegolnych panstwach zamaist zajmowac sie pierdolami typu maski

Ale do tego trzeba miec troszke glowy a nie mentalnosc prola
 
Ostatnia edycja:
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Może ktoś skomentować te dwa filmy i wytłumaczyć po co te szopki po co te szopki z udawanymi szczepieniami na wizji ?


 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Pojedz na wioske w PL to bedziesz wiedzial ilu chlopow wierzy w to co widzi w TV.

Do tego dodaj mlodych wyksztalconych z wielkich miast tzw lemingi wierzace w tvny bo ta sama propaganda leci (zgaduje, nie ogladam, tvp ma choc mniej reklam)

Do tego takie toto znajduje sie w parlamencie

Watch | Facebook

Nowa wladza bedzie musiala takie toto zamykac w jakichs obozach reedukacyjnych, o ile nie zrobic czegos z tym bdziewiem w stylu Pol Pota, zreszta oni sa przyzwyczajeni do takiego traktowania i pewnie jeszcze gotowi sie poswiecic dla idei :)

A poki co niech sie gryza konowałki, profesorki ,rektorki ze wscieklym tlumem. Wybieraja zlodziei i przekretasow, to niech im dadza popalic

Trzeba zmadrzec i wybrac uczciwe wladze to nie bedzie takich cyrkow. No ale jak wy Psis, PO, PSL, LSD czy juz nowy gogus Holownia na zakrecvie to nie dziwcie sie ze macie jak macie.

Chyba jeszcze troche musza ludzie sostac po tylkach zanim znajdzie sie kij na masonow i slugusow zydofinansjery
 
Ostatnia edycja:
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Pojedz na wioske w PL to bedziesz wiedzial ilu chlopow wierzy w to co widzi w TV.

Do tego dodaj mlodych wyksztalconych z wielkich miast tzw lemingi wierzace w tvny bo ta sama propaganda leci (zgaduje, nie ogladam, tvp ma choc mniej reklam)

Do tego takie toto znajduje sie w parlamencie

Watch | Facebook

Nowa wladza bedzie musiala takie toto zamykac w jakichs obozach reedukacyjnych, o ile nie zrobic czegos z tym bdziewiem w stylu Pol Pota, zreszta oni sa przyzwyczajeni do takiego traktowania i pewnie jeszcze gotowi sie poswiecic dla idei :)

A poki co niech sie gryza konowałki, profesorki ,rektorki ze wscieklym tlumem. Wybieraja zlodziei i przekretasow, to niech im dadza popalic

Trzeba zmadrzec i wybrac uczciwe wladze to nie bedzie takich cyrkow. No ale jak wy Psis, PO, PSL, LSD czy juz nowy gogus Holownia na zakrecvie to nie dziwcie sie ze macie jak macie.

Chyba jeszcze troche musza ludzie sostac po tylkach zanim znajdzie sie kij na masonow i slugusow zydofinansjery

Święta prawda kolego i jak widzę i słyszę tych idiotów i ciemniaków co tylko czekają żeby się dać zaszczepić bo będą od tego zdrowi i żyć będą min. 100 lat to mnie kręci w kiszkach ale mamy naród jaki mamy który ogląda i słucha ściekowych mediów które są sowicie opłacani za podkręcanie tematu covidu i umieralności na to a w sumie na ten wirus zmarło ok. 0,8 % czyli niecały procent czyli prawie nic.A ile zmarło ludzi nie leczonych czyli na zawały,udary,nowotwory to się w głowie nie mieści ale mamy w większości ciemny lud i wszystko łyka jak pelikan rybę.Ja w tym temacie siedzę od początku kwietnia 2020 roku i mam taką wiedzę na tą ściemę że by mi tutaj zajęło pisanie z dzień a wystarczy trochę poszperać w kompie i można się wszystko dowiedzieć a w szczególności w roku 2021 to aż włosy jeżą na głowie chociaż ja tam nie panikuję bo jestem na wszystko przygotowany a te Janusze z Grażynkami nie dalej żreją,piją i oglądają Zenka ale wszystko do czasu bo się za niedługo obudzą z rękoma w nocniku co nam szykują masoni a jak do tego dojdzie wycofanie gotówki na całym świecie to będzie tyra za michę ryżu w obozach pracy gdzie będzie nas pilnowało kapo!! A tutaj podaje jeden link dla leniwych to niech sobie zobaczą- www.wRealu.tv. Pozdrawiam
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
od kwietnia 2020 siedzisz - czyli uczysz się z internetu od tych którzy zaczęli się tego "uczyć" od... stycznia 2020? :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Mnie ciekawi czmu ludzie lataj sie testowac. Co to im da ze okaza sie pozytywni?

Rozumiem Malgorzaty Rodzynek Doroty Gardis i inny chlam ktory selfika sobie szczeli na instagramie i zrobi sie modny na salonie w ewnych kregach

Ale normalni ludzie? Po co? PRzeciez kazdy ich bedzie traktwal jak tredowatych, kotlujac sie w centrach czy szpitalach ich zdrowie tylko sie pogorszy, nici nie pomoze sluzba zdrowia

Nawet nie trzeba napedzac chetnych na testowanie

No a jak sa duze liczby to rzad i sluzby sie ciesza, mozna wprowadzac kolejne obostrzenia i zarabiac kase

Ciekawe te dane sa manipulowane, w zaleznosci od momentu, w PL sa zbijane w dol, a lokdaun i tak idzie, w UK sa z kolei zawyzane w gore zeby zrobic ustawke z zamknieciem granic i deal.

Oplaca sie zawyzac i zanizac, w zaleznosci od potrzeb rzadow. Wlascwie rzad i ich znajomkowi sa wygrani w kazdej sytuacji, teraz w PL zwieksza liczbe pozytywnych odczynow a w UK jak sie nachapia na szczepionkach i przyjdzie wiosna a wiec ilsc normalnych infekcji spadnie to zmniejsza liczbe pozytywnych yby pokazac ze sie udalo
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Teraz powinien kazdy przedsiebiorca czy osoba dotknieta przez obostrzenia wysondowac kazdego funkcjonariusza publicznego z otoczenia jaki jest jego stosunek do obostrzen.

Powinien powstac jakis centralny rejestr, gdzie sie podaje imiona i nazwiska funkcjonariuszy i ich stosunek do obostrzen.

Jak juz wladza dostanie kopa w tylek i nie tylko obecna ale rowniez PO, PSL i SLD plus holownia na tej podstawie powinna byc przeprowadzana weryfikacja i przydatnosc do unkcjonowania w nowym systemie.

Jesli ktos nadgorliwie wykonuje polecenia to w przyszlym systemie bedzie w najlepszym razie zamiatal ulice, o ile nie zostanie zastosowany wariant norymberski czyli zawisniecie dowodztwa i wariant katynski z podwladnymi, jesli nie beda rokowali swoja nadzieja na normalna postaw.

Kryterium proste:

- buntujesz sie teraz, mozesz zostac w nowym systemie tym kim byles
- nie dajesz sie we znaki - zostajesz tym kim byles abo zostajesz zamiataczem ulic
- wykonujesz gorliwie polecenia - w najlepszym razie zostaniesz dozorca, a ryzykujesz zezostajesz utylizowany

I teraz mozna stworzyc centralna liste, dobrowolnie funkcjonariusze tez moga sie wpisywac i odpowiednio stosowac, a potem trzeba przeprowadzic szybciutka weryfinacje na podstawie podanych kryteriow,. Kazdy ma wyjscie: Katyn, Norymberga, zamiatanie ulic czy pozostanie na stanowisku, teraz jest ten moment zeby sie okreslic

to jest oczywiscie tez wykonalne na podstawie zyciorysow, ale ktos ma szanse opamietania sie zanim nie bedzie dla niego za pozno

PS wlaczylem TVP info i do pierwszgo slowa 'szczepionka' minelo 1,5 sekundy. Wiec dziennikarze tv rezimowej beda sluzyc jako testerzy na rozne swinstwa zamiast niewinnych zwierzat przynajmniej do jednego sie przydadza zanim skoncza w dole :)

pewnie by wierzgali i wzywali zagranice na pomoc wiec trzeba by to tak zorganizowac zeby nie mieli mozliwosci kontaktu i wszystko do momentu utylizacji powinno byc utajnione a opublikowane dopiero po wszystkim.

zgaduje rzad ktory by to zrobil 70% poparcia w nastepnych wyborach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Ech ten Mihalkiewicz, cagle spiski.

To nie tak. Banda komunistycznych kacykow rzucila sie jak Najman na parkiet nobo oni sa pany i musza byc przed plebsem. A ze rozum maja przytepiony przez slodzenie mediow wyszlo jak wyszlo.

Taka Janda to nie wiadomo kto ja brał ze miala taki lans. Az sobie przesledze zyciorysik w wolnej chwili. A juz widze sypiala z rezyserami dla rol. W latach 70tych moze ktos sie na toto lapal jak mialo 20 lat nie wiem

O boze to jest mozdzek nie wiem traktorzystka ma chociaz rozum i robi cos pozytecznego a nie skamla o dotacje bo na wolnym rynku czekalby ja wozek do sprzatania. A ona nawet tego tego nie umie. Nie wiem moze choc papierosy umie palic


Za to zmywak ladnie podsumowal borysa i cala te pandemie od strony brytyjskiej


Znacie to:
Boris: Przedsiebiorcy przygoujcie sie na nowe zasady handlu i zatrudniania pracownikowod 1 stycznia 2021!
Przedsiebiorcy: Jakie to zasady?
Boris: yyyy, nie wiem....

Sam wymyslilem, ale ostatnio mowia mi ze moje dowcipy to nie dowcipy a zycie
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Ciekawe dlaczego nikomu nie przyjdzie do glowy nawet smiec zapytac o metode pomiaru skutecznosci szczepionek no i czy umieraja zaszczepieni a to przeciez latwe do sprawdzenia. Widzial kto dane statystyczne?

ja widze wyrazna korelacje miedzy startem szczepionek a wzrostem przypadkow smiertelnych, a tu zamiast zajac sie tym to wszyscy maja wierzyc w jakiegos wirusa i szczepionka fizera dobra jest na wszystko

Wiadomo plebs kupi tlumaczenie ze to zadziala z opoznieniem. Tak curwa, jak wiosna przyjdzie i skonczy siesezon grypowy waywalmy Pfizerowi zilion biliardow ,a politykom na konta w rajach podatkowych 10-30% tego

Bedziemy miec ich na oku, przeplywy finansowe
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Jak wprowadzic w konsternacje antyszczepionkowca i zwolennika spiskowej teorii dziejow?
- Powiedziec ze beda szczepic wszystkich zydow i masonow:D

W Izraelu zaszczepiono 25 proc. populacji. Preparat przyjmują już osoby powyżej 45 roku życia (gazeta.pl)

Naprawde w Polsce jak zamykaja firme i zakazuja wam dzialalnosci to oczekuja ze bdziecie placic pracownikom pensje i jeszcze sklaki ZUS?

Bez jaj, hehe naprawde?


Peło pewnei dzwoni do Makreli mowi 'sluchaj my bysmy z polykiem ci ten lokdaun zaprowadzili na 2500 lat 200%, wszyscy by pod ziemie musieli zlezc ' tylko jakos nie moga do koryta sie przykleic i zostal tylko skowyt wychodza i udaja przyjaznych przesiebiorcom


Ze wy tez sie tam dajecie nabierac na takich


Najlepszy cytat 'Niemcy znakomicie rzadzili Polska w 39-45' prawie z fotela spadlem hehehehhehe
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
mnie tylko cieszy to ,ze niektorzy sie w koncu budza,widza ze wladza ich robi w bambuko i odmrazaja swoje biznesy ,NBP juz szykuje nominal 1000 PLN bedzie ciekawie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
a ciekawe co Szymek Holownia sadzi o lokdaunach i zakazach dzialalnosci gospodarczej. Ktos wie? Bo ostatnio pokazua tylko buzke jak Rafala Trtzaskowskiego perzed wyborami prezydenckimi. Wiecej konkreotow bylo w belkocie zula spod zabki

Zgaduje ze Szymon by wszystko otworzylpelna wolnosc? Az sie przyjerze na nowych kontach bo blokuja po sekundzie jak ktos przypomni co sadzi o szczepieniach na przyklad
Post automatycznie złączony:


Co, otworzylby gospodarke, ktos sledzi gogusia??
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
NAWET nie byłem świadomy tego że taki szarak jak Ja jak będzie chciał się zaszczepić to co najmniej minie ponad rok albo i więcej. :(
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Wow. Just wow. Coraz wiecej o tm czytam


Ciekawe co polskie mapety trzeba wlaczyc TVP info

Linia uslyszanych slow 'szczepionka szczepienie' w TVP info w ciagu pol godziny (wiecej sie nie da sluchac) od wlaczenia

over 45,5 1,83
under 45,5 1,91

Kiedy po raz pierwszy padnie slow,szczepienie, szczepionka' po wlaczeniu TVP Info

- szybciej niz 3,5 sekundy 1,81
- pozniej niz 3,5 sekundy 1,91

Zaraz sobie rzetestujemy narzedzia sprawdzimy czy linie zostaly dobrze dobrane :)
Post automatycznie złączony:

Nawiasem mowiac pewnei za duzo sie bzykaja w rodzininach i robia dzieci ci co sa u wladzy badz kontroluja TVP Info bo reklamuja cos co est niedostepne, zostali zaprogramowani jak boty

Jeszcze zeby dla wszystkich starczylo, przynajmniej chetnych, a tu nie. To sie zdaje niegospodarnosc jest wywalac kase na reklamowanie cos, czego nie ma?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Ciekawe jak mendia tlumacza ze na trybunach w Australii na kortach pelno ludzi i jednak mozna.

Ktora opcje wybiora unikna calkowicie tematu czy pojawi sie jakis uczony w pismie ktory zaraz to prosto i logicznie objasni?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom