>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Niestety opłaceni idioci zapchali szpitale lekko objawowymi pozytywnymi koronami...
Zadam Ci pytanie, a Ty zastanów się nad odpowiedzią bo nie mam ochoty na żarty.

Czy uważasz, że mój dobry kolega, ratownik medyczny, który od tygodnia leży ledwo żywy pod tlenem, trafił do szpitala z wysoką gorączką, po tym jak nie mógł oddychać i wręcz się dusił jest opłaconym idiotą?
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Jak najbardziej kazdy moze zostac przy swoim pogladzie, tylko sekta kowidowcow ma z tym problem i chcialaby zeby to inni dostosowali swoje zachowanie do ich urojen.

A nie kazdy ma ta to ochote.

Ja np nie mam z tym problemu, ze ktos sie trzesie ze strachu, jego problem.

Najlepsze jest ze 'kowidiotami' media okreslaja tych co nie wierza w wirusa, zawsze myslalem ze to ci co uciekaja na strych bo ktos kichnal, tak to przynajmniej bylo na poczatku.

A co do tej liczby pozytywnych testow i ze nie wprowadza wam lokdaunu to tlo jest takie, ze po prostu sa naciski zeby testow robic mniej i zamowiony zostal wynik 22-24 tysiace przy progu 25 przez kilka dni. Czyli te wyniki jakie sa zostaly zamowione i podyktowane. Nie ma to nic wspolgo z rzeczywistymi rozmiarami 'epidemii' nawet teoretycznej.

Poza tym podobno w PL sytuacja gspodarcza jest zla i 'nie stac ich na drugi lokdaun'.

Ci ogarnieci bardzo dobrze sobie poradza, malo tego dochody i majatki znaczaco wzrosna, ale kiedystrzeba by to jakos z przyjemnoscia wydawac - nie tylko na netflixy, allegro czy spoify - a nie wchodzisz do baru i jestes traktowany jak tredowaty i atakowany przez pieski na wejsciu - ja przynajmniej tak to odbieram.
 
malinapel 1,1K

malinapel

Użytkownik
Przesadna reakcja rządów na covida to fakt, ale dlaczego aż tak przesadna?
Mi najbardziej podoba się opinia, że maseczki trzeba nosić aby wszyscy widzieli ,że rząd działa :)
Ogłoszono że szczepionka już jest więc koniec tego cyrku bliski :)
 
M 0

MarzenaF

Użytkownik
Uważam, że te wszystkie ograniczenia wprowadzone dotychczas pod pretekstem "Pandemii koronawirusa" to dopiero przedsmak tego co nas w najbliższym czasie czeka. Przed nami obowiązkowe szczepienia (czymś niewystarczająco sprawdzonym) oraz coraz większy rozkład gospodarek krajowych i zadłużanie obywateli.
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
Mówią, że szczepienia nie będą obowiązkowe ale nawet gdyby były to jak to wyegzekwuje to "Państwo z tektury"?
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Czy uważasz, że mój dobry kolega, ratownik medyczny, który od tygodnia leży ledwo żywy pod tlenem, trafił do szpitala z wysoką gorączką, po tym jak nie mógł oddychać i wręcz się dusił jest opłaconym idiotą?
Nie on. Miałem na myśli architektów tych pomysłów, by zamiast leczyć zawałowców na zawał a udarowców na udar, zapycha się oddziały zakaźne z powodu pozytywnego testu. Wobec czego ludzie nie mają dostępu do odpowiedniej pomocy medycznej.
Dla kolegi dużo zdrowia.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ten mój post powinien połączyć zarówno fanów teorii spiskowych / antycovidowców jak i osoby takie jak ja, które stosują się do obostrzeń. Nazwać ten post powinienem: "Polska na papierze"... Hahaha ;) a dla pamiętliwych pisowców walczących z PO "Państwo teoretyczne"

Przyjrzyjmy się prawnym regulacjom:

1. Obowiązek zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej: wszędzie oprócz parków i lasów, także w miejscach pracy
- Mieszkam w dużym mieście pow. 500 000 mieszkańców. Sytuacja wygląda tak, że gdzieś z połowa nie nosi tych masek właściwie tzn mają na brodzie albo pod nosem... Po godz 17 w ogóle połowa nie ma masek na ulicach bo nikt nie widzi ? W Biedronce ostatnio ekspedientka całkowicie nie miała maski i gadała z koleżanką, która miała maskę pod brodą. Para z małym dzieckiem w tej samej biedronce bez maski... To przykład z wczoraj, ale codziennie są ich setki... Oczywiście wszelkie pijaczki na odważnego bez masek i z fajkami..

2. Limit w MPK
- Tak się składa, że dzisiaj musiałem wracać autobusem. Godz 16. Limit a w autobusie 25 osób, a było z 60. Jeden stał przy drugim.

3. Osoby do 16 roku życia w godz 8 -16 tylko pod opieką dorosłych
- To chyba jakiś żart ? Nawet bez komentarza. Na moim osiedlu całe grupki 13-14 latków wałęsają się w tych godzinach

4. Obowiązek zakrywania ust i nosa w pracy
- Przejdźcie się bo byle biurowcu gdziekolwiek.

Więc do cholery jasnej po co stanowić jakiekolwiek prawo skoro nikt tego nie egzekwuje ?

A ja mimo, że bardzo uważałem boję się, że to złapałem bo męczy mnie kaszel i czuję duże osłabienie... Potencjalnych źródeł zakażenia były setki. Np. gościu na poczcie, który wychodząc odsunął maskę i zaczął kaszleć, a ja nie zdążyłem wyhamować i wszedłem 5 sek. po nim w tą przestrzeń...

Ta choroba nie jest jeszcze apokalipsą, ale gdy przydarzy się naszej cywilizacji rzeczywiście coś co będzie wymagało dużej dyscypliny to cywilizacja euro-atlantycka nie przetrwa... Przetrwają zdyscyplinowani Azjacji, a nie my... I skończy się jak z Imperium Rzymskim tylko tym razem być może obędzie się bez najazdu barbarzyńców... Zniszczymy się sami...

A Polska w sensie egzekwowania przepisów jest Polską z papieru, państwem teoretycznym z dykty. Państwem gdzie się coś uchwala, właściwie nie wiem po co... Chyba tylko po to, żeby połowa zdyscyplinowanych ludzi była frajerami męczącymi się w tych cholernych maskach, a druga połowa cwaniaków sobie totalnie olewa bo nikt ich nie łapie...
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ta choroba nie jest jeszcze apokalipsą, ale gdy przydarzy się naszej cywilizacji rzeczywiście coś co będzie wymagało dużej dyscypliny to cywilizacja euro-atlantycka nie przetrwa...
Niedawno sam tak sobie myślałem co by było gdyby zamiast covidu była pandemia np. eboli czy czegoś podobnego., to by dopiero była masakra... No ale wtedy to już by chyba dali całkowity zakaz wychodzenia z domu, zresztą kto by wtedy ryzykował wyjście z domu?

Z maseczkami to raczej nie jest tak, że wszyscy ci co noszą je np. na brodzie robią to z samolubnych powodów. Niektórzy(zwłaszcza starsi ludzie) po prostu źle się czują mając cały czas założoną maseczkę i od czasu do czasu muszą sobie trochę od tego odpocząć. W zimę na mrozie to dopiero będzie przechlapane.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Mnie zaskoczyly przede wszystkim te szopki.

Najpierw z ladujacym samolotem, jak ladowal przed kamerami i premier urzadzal konference, teraz to samo ze stadionem narodowym

Przeciez to jakby bylo w kolonii, gdzie kacyk wital stateczek przybwajacy z metropolii ze swiecidelkami.

Nic to, ze za chwile ten statek wezmie setki niewolnikow i jak ktos skorzysta na transakcji wymiennej to nie sa to meiszkancy wiosek.

Nic to, ze te swiecidelka sa bezwartosciowe i zostaly wyprodukowane z powszechnie dostpnych materialow. W kolonii pierwszy raz zobaczyli takie swiecidelka i 'taki diuuuziy statek' i czuja sie dumni, ze przyjechal akurat do nich.

Nic to, ze wodz i starszyzna dostaly lapowe, zeby paowie kolonizatorzy wybrali sobie setke najzdrowszych niewolnikow i ich zabieraja.

Ide o zaklad, ze takie szopki robilo sie w koloniach, choc jakos szczegolnie historrii kolonizacji nie studiowalem.

Przyznam, nie widzialem takiego drugiego kraju, co z przyjazdu samolotu czy budowy szpitala urzadzal takie propagandowe show.

Co ciekawe w samej Warszawie jest pelno zamknietych szpitali, ktore stoja wybudowane i jest bankrut. Albo wybudowane i niet


Ale musi byc nakrecone show w telewizji, jakto wladza dba o obywateli i przeksztalcila im stadion narodowy

Przeciez to propaganda w stylu PRL i to w okolicach stanu wojennego. Jerzy Urban w porownaniu z obecnymi gebelsikami mial mnostwo klasy i zdarzaly mu sie przyplywy szczerosci.

No i majac wiekszosc ci amatorzy nie umieja nawet stworzyc ustawy, zeby noszenie masek mozna bylo jakos wyegzekwowac. Obecnymi przepisami mozna sobie tylek podetrzec, sadu musza odrzucac kary i mandaty. Nie ma stanu wyjatkowego, jest tylko jakies rozporzadzenie

Niezle cieniasy
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Wydrukowalem sobie kilka tysiecy ulotek z usmeichnietym doktorem Mengele 'W koncu was zaszczepimy Brytole' i zamierzam je puscic po okolicy jak bede mial wiecej czasu

Ale tak sobie czytam ktos juz to zrobil i chca go scigac, ewentualnie niektory plebs sie skarzy na tresc otrzymanych ulotk.

To jak to, jest demokracja czy jej nie ma? Obowiazuje okreslona retoryka a kto mysli inaczej do piachu?

Co jesli ja mysle, ze nie ma zadnej nowej chorby, ot zwykla mutacja wirusa grypowego jak co roku, ale rzadzacy zwietrzyli szanse zarobku, lekarze sa szantazowani i oplacani zeby kupili te retoryke no i oczywiscie firmy farmacautyczne i media celowo rozsiewaja panike.

O ile oczywiscie reptilianie nie chca zdepopulowac ludzkosci jakas trucizna - hello ten pan od opryskow moze cos powie na ten temat?

Wlasnie to powinno byc karalne a nie 'wolne slowo'

Tutejsza opozycja az sie wyrywa zeby obostrzenia zwiekszyc, karac media publikujace tych co nie zgadzaja sie na osobiwzujaca retoryke

Tak to jest jak nie ma sie zadnego programu tylko 'mordka, ja ja chce kase ja bo ja' plus promowanie sieczki typu imigracja i LGBT jak pan trzaskowski, to bedzie sie przebierac nozkami zeby robic dobrze tjemniczym sponsorom i robic to lepiej niz robi to obecny rzad

A potem zdziwko ze PIS zamiata scenepolityczna 'jak to najwieksze zlodzieje w historii'
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wydrukowalem sobie kilka tysiecy ulotek z usmeichnietym doktorem Mengele 'W koncu was zaszczepimy Brytole' i zamierzam je puscic po okolicy jak bede mial wiecej czasu

Ale tak sobie czytam ktos juz to zrobil i chca go scigac, ewentualnie niektory plebs sie skarzy na tresc otrzymanych ulotk.

To jak to, jest demokracja czy jej nie ma? Obowiazuje okreslona retoryka a kto mysli inaczej do piachu?

Co jesli ja mysle, ze nie ma zadnej nowej chorby, ot zwykla mutacja wirusa grypowego jak co roku, ale rzadzacy zwietrzyli szanse zarobku, lekarze sa szantazowani i oplacani zeby kupili te retoryke no i oczywiscie firmy farmacautyczne i media celowo rozsiewaja panike.

Wlasnie to powinno byc karalne a nie 'wolne slowo'
Wolność słowa owszem jest, natomiast i wolność słowa ma swoje granice... Granice te w szerokim rozumieniu wyznacza wolność i godność innego człowieka, a najważniejsze ZDROWY ROZSĄDEK, a w wąskim rozumieniu PRAWO...

Jakie widzę przykłady gdzie absolutna wolność słowa jest krępowana ? Np. nie można chwalić nazizmu, nie można pochwalać pedofilii, nie można wzywać do zabijania jakiś grup społecznych... Sądy badają każdy przypadek indywidualnie i nie wyobrażam sobie, że ktoś kto pochwali Hitlera za dobry program gospodarczy, który pozwolił Niemcom wyjść z kryzysu może odpowiadać karnie, ale... oczywiście szum medialny byłby ogromny... Tak samo dyskusja np. o obniżeniu wieku dozwolonych kontaktów seksualnych (w Holandii jest chyba nawet jakaś partia to głosząca)...

Ale po za prawem, po za nawet etyką i naszymi poglądami jest takie coś jak nasze odczucie czy jest demokracja i wolność czy nie ma... Podam prosty przykład kiedy zdecydowanie nie ma wolności słowa... Jak ktoś w 1950r. by opowiedział koledze dowcip o Stalinie, a kolega by na niego doniósł, to ten dowcipny miałby na 2 dzień milicję i byłby za to torturowany i spędził z 5 lat w więzieniu ! To jest oczywiście 2 biegun... Po drodze są różnego rodzaju szykany itd, ale to co jest obecnie to na pewno nie jest brak wolności słowa...

Co temu człowiekowi co rozdawał te ulotki grozi ? Pouczenie, grzywna... Dajcie spokój...

Obecnie nie ma problemów z wolnością słowa tylko jest wielki problem z odróżnieniem prawdy od manipulacji bo prawie każdy z 2 mld.
ludzi na świecie może o każdej porze dnia i nocy w ciągu kilku minut założyć kanał na YT czy konto na mediach społecznościowych i głosić, że świat opanowali obcy, którzy np. zmienili się we wszystkich przywódców świata i trzeba ich usunąć albo podobne niebezpieczne rzeczy...

Już tu kiedyś pisałem, ale powtórzę - uważam, że jesteśmy blisko (gdzieś max 500 lat) do czegoś takiego jak cofnięcie się w rozwoju ludzkości ze starożytności do średniowiecza i stanie się to właśnie przez to, że bardzo wielu uwierzy bardzo niewielu w głoszone jakieś idiotyzmy i to doprowadzi do jakiejś zagłady...
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
No dobrze, ja jestem ekonomista i uwazam ze polityka dodrukowywania pieniadza jest zabojcza i co tez nalezy domagac sie zaprzestania publikacji i karania keynesistow?

Tymczasem panowie Krugmany, bernanke i inne bryluja sobie w najlepsze w mediach

Inna sprawa ze jedynie to zostalo rzadom, dopoki ludzie sie nie zorientuja, jeszcze pare lat to potrwa.

Poza tym kwik euroopejskich postepakow ze Polska straci na wecie. Bardzo dobrze robia, dlaczego unia tak sobie wprowadza nowe zasady bez uzgodnienia z krajami. Jak przystepowali to w traktacie tego nie bylo, za chwile co sie okaze ze zeby miec dotacje trzeba byc gejem i murzyneem?

Poza tym waluta europejska to wałek, rownie dobrze mozna swoja miec i tez drukowac do woli. Roznica polega na tym ze nikt nam nie bedzie rozkazywal i od siebie uzaleznial. A waluta taki sam wałek bez pokycia jak euro i tyle samo warta czyli smiec. Bo co to za waluta ze byle kiedy ot tak niektorzy specjalnie uprawnieni mwia ,to ja jeszcze sobie dopisze kilka bilionow'.

Tak ze zadnej łaski unia nie robi, nic ich nie kosztuja zapisy ksiegowe i powiekszanie dlugu.

Inna sprawa ze zeby miec liczaca sie walute trzeba cos zaoferowac swiatu lub soba, a Polska w tym zakresie przypomina Ukraine, po trzydziestu latach 'wolnosci' to jakby nie wyciagnieto do nich reki to by sie utopila. W srodku Europy na przecieciu najwazniejszych szlakow handlowych.

Ale to juz nie problem unii ze nie umiecie gospodarowac tudziez wybrac tych ci potrafia i jestescie sprowadzeni do roli pracownikow pomocniczych typu transport, rolnoctwo, budownictwo, gastronomia itp. A jak by sie chcialo to mozna przysiasc i nawet po szeciu miesiacach dostawania po tylkach i placzu jak to jest zle w nowej roli to byscie sie rozkrecili i cos osiagnei.

tylko zeba chciec i wierzyc ze sie da a nie szczytem marzen ma byc wyjazd do Holandii, praca na szklarni i spanie na paletach

 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Ciekawe kiedy w koncu pojawi sie jakas partia ktora powie ,walic obostrzenia, pogonic doktorkow', to znaczy moze jakies juz sa ale sie nie przebijaja

Naprawde tak ciezko sie zorientowac ze sa ludzie waleni w kakao przez sprzedajnych politykow, ktorzy wlasnie zapewniaja sobie transfery na offshorowe konta o firm szczepionkowych, a ludziom funduja mniej wiecej to co wladze okupayjne w Generalnym Gubernatorstwie w latach 39-45?

teraz nawet jest gorzej, za Hitlera mozna bylo isc do kawiarni i zatanczyc przy muzyce chociaz,nie pamietam zeby hitlerowcy zamykali punkty rozrywkowe

Tak samo zeby isc do fryzjera trzeba sie zakonspirowac, jak w podziemiu organizowano tajne nauczanie, teraz nie mozna bylo sie nawet ostrzyc normalnie tylko za parawanem po kryjomu

Podobnie z dorobku doktora Mengele korzystaly nieraz przyszle pokolenia lekarzy i wynaleziono dzieki niemu wiele lekow, a co mamy dzieki obecnym 'ałtorytetom'?

I tylko Norymberga dla tych, co wprowadzaja obostrzenia i sa katami narodu, powinna byc taka sama. Wylapac wszystkich, osadzic i nie pozwolic im zblizac sie do urzedu.

Taki program spokojnie powinien wystarczyc na 30% na starcie, ale jakos nie garnie sie nikt. Wszyscy w tym siedza tudziez sie skompromitowali?

W Anglii jedno slowo wystarczalo do wygrania wyborow, nawet nie musialo byc zdanie
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Koronawirus. Loty z Wielkiej Brytanii do Polski zawieszone - WP Wiadomości

nic ino wlasne przejscie graniczne otworzyc. Mozna kasowac ze hoho.

Trohe ludziom sie dziwie, motorowki sa, nawet latajace plecaki, a oni pchaja sie jak bydlo na przejscia bo chca miec pieczatke w paszporcie

Tymczasem bez problemu mozna przeleciec kanal La Manche. Kazdemu taki plecak i rura, iekawe jak wylapia 2000 osob naraz


Flying Frenchman crosses English Channel by hoverboard - YouTube

Nie mowiac juz o przesylkach specyficznych towarow. Wysylamy podpuchy, sciagamy uwage sil i rura z wlasciwym transportem. To sa leszcze


Dobra ja rozumiem kwarantanna, zamkniecie na okreslony czas, nie ma problemu zeby sie dostosowac. Zamykamy, siedzim yw domu, nadrabiamy zaleglosci, uczymy sie lepeij obstawiac po czym wracamy sillniejsi i madrzejsi. Tymczasem czas mija i....

Ale nie tak ze zamykamy na nie wiadomo ile, cuja to da i potem zamiast olac to to zamykamy jeszcze badzij.

Dlaczego skoro nie ma efektow?

Ale ludzie sa niepelnosprawni umyslowo daja sobie wciskac takie pierdy ze szok.

Tym lepiej dla nas wykorzystajmy nie tylko ograniczonosc tlumow, ale tez przekonanie pseudoelit, ze moga robic wszystko i sa bezkarni. Miejmy ich na oku, sledzmy jak wala ludzi w bmbuko i wykorzystujmy to.

Alez mozliwosci sie teraz pojawilo.

tylko gdzie wydawac te pieniadze .Jedziesz do Grecji a tam fru na granicach barany w maskach, rzygac sie chce. We Wloszech z karabinami podobno sprawdzaja w metrze czy kktos ma zalozona maske.

Ladnie Unia Europejska podsypala tamtych populistow, robia jej dobrze lepiej niz 'europejscy liberalowie ludowi i socjaldemokraci'

A mialo byc inacej, heh

Dobra zmiana

No ale w klasycznej ekonomii zaraia sie tylko gdy gospodarka rosnie ,w nowoczesnej najwieksza kase sie trzaska na spadkach,kryzysach i zaproponowanych rozwiazaniach na wyjsciach z tych kryzysow.

dlatego je sie kreuje i jet ich tak wiele. Drobnomieszczanscy dorobkiewicze beda ochac i achac co to bedzie, coraz gorzej panie itp

A ci co wiedza o co chodzi aja niesamowite mozliwosci

Matt Hancock: UK jest w punkcie krytycznym epidemii (londynek.net)

Nie ma to jak chlopaczek z City od podawania kawy nage zamienia sie wkesperta od wirusologii, medycyny a wszyscy wpatrua sie w toto jak w obrazek.


Za chwile ten chlopaczek bedzie ekspertem od edukacji, potem medioeww. I tak w kolko

Piers Morgan admits he's a 'Covidiot' after being snapped not wearing mask in taxi - Daily Record

Czy ja czegos nie wiem, myslalem ze w Londynie jak jest Tier 4 to restauracje sa pozamykane. Czy tylko dla goji?

A tu facet wraca z rodzinnego obiadu z restauracji w Londynie juz po ogloszeniu Tier 4. Do tego nie ma maski, a jeszcze do kompletu jedzie po rzadzachcyh jak psy w telewizji, ze nie zaostrzaja ograniczen, nie kaza zakladac masek wsystkim wszedzie itp.

No trzymajcie mnie

Tu nie ma co gadac, tu trzeba zarabiac
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
PILNE: W Dover wybuchły bójki kierowców ciężarówek z policją - bham.pl

Panowie, jakie bojki. Wsiada jeden do obciazonej odpowiednio ciezaworki i jeden koles w lipcu 2016 w Nicei pokazal co sie robi z tlumem 400 osob w kilka minut, gora dwie

Nastepnych kilku paczkojadow by sie rozmyslilo ze sluzenia okupantowi i bycia zomowcem, to nie same przyjemnosci : wladza i emeryturki za sciganie babc na straganach i osob nie zakladajacych masek .

Myslenie nigdy nie bylo mocna strona kierowcow, a ja niestety nie jezdze ciezarowkami.

Ogladalem dzis pol dnia, nawet jeden nie pomyslal jakie ma narzedzie w reku ktore rozwiazaloby sprawe. No ale jak kazdy sie boi, liczy na innych to latami tak beda nimi poniewierac ludzie nie widza prostych rozwiazan i mysla ze jak juz to niech inni sie poswiecaja.

Ewentualnie nikt na to nie wpadl.

Too oczywiscie tylko luzne dywagacje, ale rzygam juz tymi gestapowsko zomowskimi sluzbami poniewierajacymi obywateli, w koncu ktos sie wkurzy na powaznie

W ogole mysle nad otworzeniem wlasnego przejscia granicznego, skoro oficjalne nie dzialaja albo robia problemy i pod gore no to musi sie pojawic jakies alternatywne rozwiazanie.

Na tym bedzie do zrobienia lepsza kasa niz bukmacherce, kazdy Wietnamczyk to 10000, jak to w tej felernej ciezarowce wyliczyli.


Apropo po Brexicie bedzie Monty Python. Do UK wjedzie kazdy kryminalista, kto tylko chce. W ogole bedzie to duzo latwiejsze niz teraz i normalnie bedzie mozna w samochodzie, autobusie, nawet samolotem z Belfastu wprost do Londynu.

Wystarczy ze zrobi to przez Irlandie Polnocna. Anglicy nigdy w zyciu nie postawia granicy przed swoimi bracmi z Irlandii Polnocnej. No chyba ze chca stracic Irlandie Polnocna w 2-5 lat jesli postawia granice

To Unia bedzie pilnowac zeby byla granica miedzy Irlandia PLn a Wielka Brytania. I to od strony Wielkiej Brytanii. Ciekawe jak to bedzie funkcjonowac zgaduje ze Brytyjczycy wtydzien kopna ich w tylek bo inaczej Irlandia Polnocna sie obrazi i oddzieli.

Ciekawe kopna w tylek urzedasow z Brukseli czy straca Irlandie Pln a za chwile zapewne tez Szkocje. Powodzenia panie Johnson a wlasciwie instruktorzy z MI5 i MI6 w podejmowaniu decyzji (bo on to co najwyzej wie jak poderwac kolena laske o twarzy konia co leci na kase i wladze, no chyba nie na inteligencje i wyglad) . Troszke zapedziliscie sie i z tego nie wyjdziecie bez strat a podobno jestescie tacy nieomylni i madrzy :)

Kumacie czacze? To jakby Rosja pilnowala polskiej granicy, zeby nikt wam nie wjechal niepozadany

Czyli to Unia bedzie pilnowac, zeby do GB nie wjezdzali zli ludzie i towary, samo UK ma to gdzies.

Niezle jaja, co :)

To mozna gdzies dostac te szczepionke albo kupic zeby sobie poanalizowac jej sklad czy zgaduje jest niedostepna tylko do wstrzykniecia i juz?

A dlaczego skoro taka jest siuper? Moze ktos zrobilby z niej cos jeszcze lepsiego.

Skoro to takie fajne jest, to czemu nie udostepnic wszystkim co chca sobie przeanalizowac, przeprowadzic badania i moze ja jeszcze rozwina tworczo.

Czyzby nie wolno?
 
Ostatnia edycja:
L 388

lelit

Użytkownik
rondani rondani

Czy ty jesteś kochany przez kogokolwiek? Wątpię! Lubisz czy kochasz cokolwiek? Wątpię! Piszesz tutaj tyle krytycznych i pełnych negatywnej i pesymistycznej tresci postów, ze uważam, ze powinieneś zacząć pić na umór albo pójść do psychologa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom