>>> 600 zł CASHBACK - ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Epidemia Koronawirusa

adamo80 9,1K

adamo80

Użytkownik
".... PONOSI MORALNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ŚMIERĆ LUDZI ..."

Większej głupoty dawno nie czytałem. Na takich właśnie wszystko łykających pelikanach budowana jest ta wszechobecna panika.
Kompletnie się dziwię, że w tym momencie, teraz kiedy mamy najgorszą sytuację od początku są takie głosy... O ile wcześniej pisałem to na podstawie tego co wiedziałem z mediów to teraz cała moja rodzina ma COVID... Ja rozumiem, że wy po prostu zakładacie, że to taka sama choroba jak grypa i nich umrą ci co mają umrzeć... Takie myślenie jak w Brazylii.... Tacy ludzie nie zasługują na państwo polskie i na UE !!! Polska ma zresztą obecnie 3 od dołu miejsce w zwalczaniu pandemii... Ale tym razem nie przez rząd tylko przez naród olewający obostrzenia. A rząd jest jedynie winny temu, że zamiast pouczeń nie było wysokich mandatów i kar więzienia bo do Polaków jak widać bez kija nic się nie wskóra.... Ja na wszystkich forach od listopada pisałem, żeby wprowadzić natychmiast twardy lockdown jak w Niemczech, a rząd zrobił to dopiero teraz... Szkoda tych ludzi co poumierali i jeszcze umrą lub będą mieli zniszczone płuca i serce... Bo oni cierpią przez takich co lekceważyli sobie obostrzenia...

Szkoda po prostu słów, ale od początku wiedziałem gdzie żyję i byłem bardzo zaskoczony podejściem Polaków na początku... Niestety paliwa starczyło na parę miesięcy...

I na razie więcej nie będę pisać na ten temat... Bo nie zamierzam walczyć o swoje racje ze wszystkimi na forum. Jak ktoś myśli tak jak ja i pisał o tym już w tym wątku wcześniej, proszę niech dołączy do dyskusji bo się robi wszyscy na jednego... Np może się wypowiedzieć: @Camilla P. której kolega ratownik medyczny widzi to wszystko z bliska...

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +213
rondani 18,1K

rondani

Użytkownik
UE to jest jeden wielki kabaret kktory tonie w przyspieszonym tempie.

Te niepelnosprytne panie ktore sa na czele ciagna lajbe na dno i Angole sobie gratuluja ze opuscili ten syf.

Z jednej strony nie dopuszczaja szczepionki, zawieszaja stosowanie a jednoczesnie blokuja eksport i konfiskuja, no ludzie

Powinny Astry Zeneki i inne gnojowicy nabrac do fiolek i niech sie barany szczepia i jeszcze za to placa i co i tak beda po rekach calowac bo wiosna idzie, liczba zakazen spadnie a beda trabic ze to dzieki szczepieniom.

Nie wiem kto sie tym zachwyca moze Korea Polnocna i inne dyktatury, kazde normalne kraje lepiej przeda bez babla w postaci cwanych pasozytow z poludnia skamlajacych o doplaty, pozyczki, ratunki ktorych trzeba karmic

Do tego wymuszaja jakies LGBT i inne gendery

Nawiasem mowiac wszyscy prorokowali ze funt zleci na pysk bo pies z kulawa noga nie bedzie chcial jezdzic i dealowac z UK a tymczasem wczoraj 5,46 juz jakies 10% wiecej od momentu zerwania z Unia, jak na 3 miesiace chyba calkiem niezle?

Szkoda ze Lepper nie zyje, im wiekszy rozpieprz ktos u was bedzie robil, tym wieksza szansa ze bym nawet zaglosowal, bo wiecej mozna kupic za zarobione za granica pieniadze, im gorzej tym lepiej

I tylko panienki do towarzystwa sie wkurzaja bo musza robic wiecej za mniej :D

Tak ze Unia moze zaimponowac jakims kolonialnym niegramotnym krajom, kazdy normalny dbajacy o swoje interesy i kluczowe galezie jak badania i rozwoj wyjdzie lepiej na nie byciu ograniczonym w tej biurokratycznej patologii ktora sama nie wie czego chce poza utrzymywaniem tysiecy urzednikow i rodzinek na czyjs koszt tzn dodruk kasy

Teraz znalazl sie pretekst do wydrukowania kolejnej kasy, przewalow i korumpowania lokalnych kacykow dla przedluzenia agonii.

Gdyby nie Covid to znalazlby sie inny pretekst ze np Joachim Lelevel przegral insurekcje kosciuszkowska w 1794tym, wiec zadluzmy sie na 22 biliony

Najlepiej to wychodzi im we Wloszech gdzie tak skorumpowali tych co pomstowali na nich, ze musieli wziac premiera eurofila, czyli partia ktora wygrala wybory na antyunijnej retoryce wziela sobie na premiera eurofila jednego z najwyzej postawionych Wlochow w UE. Takie uda wianki tam obchodza, a terroryzm na ulicy wiekszy niz za Mussoliniego

Ostatnia edycja:
A 1,1K

atr

Użytkownik

Testy analne, "superszczepionka" (oczywiście przyjmowana co kilka miesięcy). Co będzie następne??
Typuję przymusowe czołganie się (jeśli ktoś dostanie wizji że wirus porusza się na wysokości powyżej metra), lub obowiązek poruszania się skacząc (jeśli wizja będzie zakładać że jednak przemieszcza się przy gruncie)

Otrzymane punkty reputacji: +40
rondani 18,1K

rondani

Użytkownik
Czolganie sie na uszach.

No chyba ze polikwiduje sie Holownie, lewice i inne badziewie to sie nastepni naucza ze polityka to nie same przyjemnosci ale ofiara i przestana sluzyc jakims ciemnym mocom

Ale wiekszym problemem jest stumaniale spoleczenstwo ktore wierzy tym gogusiom wiec nic nie musi pomoc ze Szymona zamieni sie w mokra plame na ten przyklad, bo pojawi sie nastepny zbawca ktorywmowi ciemniakom ze to dla ich dobra.

Ale to nie moje problem na szczescie

Co do szczepionek, tyle jest artykulow, jakie to super rozwiazanie, przymus itp

Skoro sa takie fajne to dlaczego fanboje martwia sie o innych bardziej niz oni sami? Skoro sa zaszczepieni tyo sa przeciez bezpieczni ?A podobno to i tak nie chroni przed zachorowaniem i rozsewaniem? To co wobec tego maja do innych??

Jakos nigdzie nie widzialem wyjasneinia tego paradoksu....

Ostatnia edycja:
rondani 18,1K

rondani

Użytkownik
Podobno na Zanzibarze nikt nie wierzy w te bzdury, zjezdzaja sie turysci i jest czadowo

Kolega pisal ze od Rosjanek nie moze sie opedzic

Co ciekawe Murzynow tam dyskryminuja i wywalaja z hoteli, ogolnie maja tam mocno pod gorke, ciekawe dlaczego nawet dwugwiazdkowych, jak na afrykanski kraj jestem zaskoczony

5xharoldx5 67K

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ale afera ze szczepieniami w Rzeszowie. Obawiam się, że w wielu innych miejscach szczepień jest podobnie. Współczuję ludziom, którzy się tam szczepili, bo pewnie teraz żyją w strachu czy nie złapali jakiegoś HCV itp.

rondani 18,1K

rondani

Użytkownik
Wyksztalciuchy porazaja

Jak mozna miec wyzsze wyksztalcenie i podobno byc inteligentnym i wierzyc w te pierdy o wirusie. Rok temu pamietam w banku gdzie wchodzilem patrzyli jak na antychrysta i chcieli poganiac krzyzami

Przypomina mi to Irak czy Iran, tez podobno znakomicie wyksztalcone spoleczenstwa ale Saddam Husejn czy Ajatollah zabraniajacy alkoholu to bozy pomazancy, a juz conajmniej cacy

Kupilem zatem zielonego dinozaura, napisalem nanim KORONAWIRUS i nastepnego dnia przeszlismy sie z kolega, ja na kiju niby atakowalem jak lajkonikiem a on krecil

Na virala to nie pojdzie bo nie mam w tym interesu, ale znajomi podobni wiekiem mowia ze nie widzieli nic zabawniejszego od czasu Saturday Night Live z Jimem Carreyem, ewentualnie klotni z filmu sprzedawcy kto jest lepszy Jedi z Gwiezdnych wojen czy Wladca pierscieni.

I kto tu jest idiota, naprawde ja?

Jak mozna byc podobno po uniwersytetach i latac dookola jak debil tylko dlatego ze w telewizji jakis skorumpowany polityk do spolki z mediami i sprzedajnym pseudoktorkiem ktory podpisal podyktowane teorie bo mu powiedzieli ze nie beda weszyc w stronach z maymi dziewczynkami ktore odwiedza albo obiecali ze zrobi kariere (albo jedno i drugie) i trzeba zamykac gospodarke bo 'autorytety w dziedzinie medycyny tak mowia'

Ja tam zalatwilem uproszczona sciezke do maksymalnych benefitow i czekamy na kolejne fale z deska surfingowa (bo jak biznes za krotko to sie jedzie na uniwersalnych zasadach, ale juz chyba nawet nei trzeba ukrywac dochodow, po co jak sie produkuje pieniadz ot tak) , powodzenia bo ze beda kolejne fale to jest pewne jak amen w pacierzu, nigdy nie bylo tak lukratywnych interesow (choc mam podrukowane i sfotografowane oswiadczenia ze jak lemingi wezma szczepionke to juz nigdy wiecej) tak wiec strategia zalecana jest branie maksymalnych grantow i robienie czegos na boku zeby sie nie nudzilo

Nie tylko praca i zamkniete przed gestapo imprezy, ale doskonalenie

Ciezko mi sobie wyobrazic bardziej optymalna sciezke wlozenia kija w otwor obowiazujacej narracji

Na przyklad doszkalanie sie w bukmacherce, platnosciach, oczywiscie poza systemem oficjalnym najlepiej, albo gdzies za granica tak jak to robia czolowi politycy konserwatywni i labour - z tym ze oni nie maja pojecia o bukmacherce to sa prostsze umysly

A podobno konserwatysci nie kradna, hehe. Ukradli tyle co wszystkie poprzednie rzady razem wziete, no ale skoro spoleczenstwo gópie to charatać.

Oczywiscie sytuacja ma tez swoje plusy dawno nie bylo tak przejezdnych drog

Ale nie zawsze bedzie tak latwo. Dlatego radze w inwestowac cos cennego na trudniejsze czasy bo w koncu to pieprznie a zyc trzeba

W sumie podobny mechanizm jest jak z religia. Niektorzy chodza w kolko i klepia zaklecia za jakims starcem na patyku, a tu pozamykali im koscioly, czego nawet nie robili hitlerowcy, a nawet chyba enkawudzisci a ci zginaja kregoslup i 'Bog tak chcial, zeslal koronawirusa, mowi o tym ksiega dziwscie siedemdziesiata dziewiata w liscie proroka Ochlejasza do Kuropatow, werset 18ty przeciez'

Ostatnia edycja: