>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
adamo80 jak za parę lat runie gospodarka przez lockdown i rozdawnictwo socjalne bandytów z rządu i będziesz kajzerkę kupował za 5 zł i płacił dwa razy większe podatki niż teraz to wszystko zrozumiesz.
Komu Ty to tłumaczysz? Gość ma tak zmanipulowaną banię, że kompletnie nic do niego nie dociera. Na "świadomości" takich właśnie osobników budowana jest ta plandemia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jakies dwa miesiace temu naukowcy odkryli, ze wirus ma mniejsza transmisje na wilgotnej maseczce bawelnianej niz suchej. naukowcy to odkryli... jest w fizyce pojecie gestosci, ucza o tym w podstawowce i szkole sredniej... woda ma wieksza gestosc niz powietrze... nie trzeba byc naukowcem, zeby to wiedziec, ale naukowcy odkryli, ze wilgotna maseczka bawelniana jest bardziej skuteczna niz sucha... jprdl... po roku czasu... odkryli cos co jprdl...czy swiat jest na prawde taki glupi? czy jest jeszcze glupszy? i co mam wierzyc takim naukowcom?? no kur... przeciez ludzie wierza w takie rzeczy a smieja sie z 'plaskoziemcow'...

edit; chyba swiat jest jeszcze glupszy... jechalem dzisiaj na ryby. miedzy wioskami 3km, brak pobocza brak ludzi, brak chodnika i gosc w polowie drogi miedzy wioskami, jedna wioska ma 4 domy... idzie w maseczce pasem drogowym, zeby nikogo nie zarazic... jak wracalem z ryb to gosc wracal tez w maseczce...
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
adamo80 jak za parę lat runie gospodarka przez lockdown i rozdawnictwo socjalne bandytów z rządu i będziesz kajzerkę kupował za 5 zł i płacił dwa razy większe podatki niż teraz to wszystko zrozumiesz.
Co do rozdawnictwa w pełni się zgadzam i tego w całości nie popieram. 100% racji. Co do lockdownu dotknęło to tylko niektóre branże, a inne rozkwitły i mają zyski 3xtakie więc tak to właśnie jest jak teoretycy od Korwina zabierają głos. Wierz mi, że wszystko się wyrównało... Cała sprzedaż online, którą obecnie ma prawie każda firma odnotowuje niespotykane od 30 lat zyski. Wszystko wokoło nich jak kurierzy, pakowanie itd również. Twórcy na YT i wszystkie osoby zarabiające przez internet łącznie z dziewczynami 3xzyski. Choć to brzmi jak czarny humor, ale cała branża cmentarna - znicze, kwiaty, usługi pogrzebowe (producenci trumn mają zamówienia na rok do przodu). Ucierpiała tak naprawdę głównie gastronomia czy hotelarstwo...

Co uważasz, że miało nie być żadnego lockdownu ? Boris Johnson - chyba dość bliski Korwinowi póki sam nie zachorował też tak to traktował i 1 falę i 2 falę UK przeszło bardzo źle, ale na 3 był już lockdown... W Polsce moim zdaniem był od stycznia do marca za mały lockdown i przez to niepotrzebnie umarli ludzie, ale będą na ten temat liczne badania kolejne 100 lat... Można nie zamykać było gospodarki i poświęcić z 10% obywateli (głównie tych najstarszych) i tak będzie w Indiach czy Brazylii, ale ja się z tym nie zgadzam... Ty uważasz, że ok... Różnica zdań... Dla mnie każde życie jest ważniejsze niż gospodarka... A na marginesie jak ktoś prowadzi knajpę czy hotel to powinien mieć jednak odłożony zapas gotówki, a nie jechać z dnia na dzień na kredytach... Ale i te branżę dostały sporą kasę głównie w postaci subwencji z funduszów (bo te postojowe czy zwolnienia z ZUS to oczywiście śmiech na sali, ale z subwencji umarzanych to naprawdę niezłą), a do tego zawieszenie rat kredytów więc nie było tak, że PiS zostawił tych ludzi samych sobie...

Ja byłem kiedyś jak już pisałem w UPR - doskonale znam ludzi z tego środowiska jak i samego Korwina i z częścią ich poglądów wciąż się zgadzam, ale niestety tam są bardziej teoretycy niż praktycy... To są ludzie z księżyca i nie biorą pod uwagę setki czynników, a wyłącznie skupiają się na kasie i gospodarce... A młodzież to chwyta bo nie zna jeszcze sama życia.
Post automatycznie złączony:

Komu Ty to tłumaczysz? Gość ma tak zmanipulowaną banię, że kompletnie nic do niego nie dociera. Na "świadomości" takich właśnie osobników budowana jest ta plandemia.
Nic nie mam zmanipulowane... Na polityce zjadłem zęby... Oglądam TVN jak i Michalkiewicza, którego znam osobiście... a zmanipulowani półprawdami i kłamstwami to są ludzie przez populistów... Uważasz, że jak ci ktoś coś napisze o jakimś spisku albo bóg wie czym to tylko ty znasz prawdę objawioną, a reszta ludzi jest zmanipulowana... LOL.... Jest dokładnie na odwrót.... :ROFLMAO:

I żeby tu jeden z drugim nie nazywał mnie od lewaków to ja od 1989r. ANI RAZU nie oddałem głosu na SLD czy obecnie jak to się nazywa Lewicą... Wiele razy głosowałem na Korwina (nawet w I turze wyborów co był Komor i Duda), wiele razy na partie związane z Korwinem. Wiele razy na PO i nawet raz na PiS ale na Lewicę nigdy (dotąd)...
 
Ostatnia edycja:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
jakies dwa miesiace temu naukowcy odkryli, ze wirus ma mniejsza transmisje na wilgotnej maseczce bawelnianej niz suchej. naukowcy to odkryli... jest w fizyce pojecie gestosci, ucza o tym w podstawowce i szkole sredniej... woda ma wieksza gestosc niz powietrze... nie trzeba byc naukowcem, zeby to wiedziec, ale naukowcy odkryli, ze wilgotna maseczka bawelniana jest bardziej skuteczna niz sucha... jprdl... po roku czasu... odkryli cos co jprdl...czy swiat jest na prawde taki glupi? czy jest jeszcze glupszy? i co mam wierzyc takim naukowcom?? no kur... przeciez ludzie wierza w takie rzeczy a smieja sie z 'plaskoziemcow'...

edit; chyba swiat jest jeszcze glupszy... jechalem dzisiaj na ryby. miedzy wioskami 3km, brak pobocza brak ludzi, brak chodnika i gosc w polowie drogi miedzy wioskami, jedna wioska ma 4 domy... idzie w maseczce pasem drogowym, zeby nikogo nie zarazic... jak wracalem z ryb to gosc wracal tez w maseczce...
Trafne uwagi. Każdy kto przechodził elementatne szkolenie ppoż., wie, że w zadymionym i ogarniętym pożarem pomieszczeniu schodzisz po poziomu podłogi i zakrywasz ryj szmatą, najlepiej mokrą. To daje największe szanse na wydostanie się z pułapki i działa na zasadzie fizycznej, którą wskazałeś. A ten przykład z tym idiotą na drodze to tylko dowód na to, że propaganda, zwłaszcza telewizyjna dociera wszędzie. Najlepiej się przed tym bronić wyrzucając telewizor za okno. Zrobiłem to 1,5 roku temu i dzisiaj propaganda dociera do mnie z trudem, najczęściej w miejscu pracy.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Co do rozdawnictwa w pełni się zgadzam i tego w całości nie popieram. 100% racji. Co do lockdownu dotknęło to tylko niektóre branże, a inne rozkwitły i mają zyski 3xtakie więc tak to właśnie jest jak teoretycy od Korwina zabierają głos. Wierz mi, że wszystko się wyrównało... Cała sprzedaż online, którą obecnie ma prawie każda firma odnotowuje niespotykane od 30 lat zyski. Wszystko wokoło nich jak kurierzy, pakowanie itd również. Twórcy na YT i wszystkie osoby zarabiające przez internet łącznie z dziewczynami 3xzyski. Ucierpiała tak naprawdę głównie gastronomia czy hotelarstwo...

Co uważasz, że miało nie być żadnego lockdownu ? Boris Johnson - chyba dość bliski Korwinowi póki sam nie zachorował też tak to traktował i 1 falę i 2 falę UK przeszło bardzo źle, ale na 3 był już lockdown... W Polsce moim zdaniem był od stycznia do marca za mały lockdown i przez to niepotrzebnie umarli ludzie, ale będą na ten temat liczne badania kolejne 100 lat... Można nie zamykać było gospodarki i poświęcić z 10% obywateli (głównie tych najstarszych) i tak będzie w Indiach czy Brazylii, ale ja się z tym nie zgadzam... Ty uważasz, że ok... Różnica zdań... Dla mnie każde życie jest ważniejsze niż gospodarka... A na marginesie jak ktoś prowadzi knajpę czy hotel to powinien mieć jednak odłożony zapas gotówki, a nie jechać z dnia na dzień na kredytach... Ale i te branżę dostały sporą kasę głównie w postaci subwencji z funduszów (bo te postojowe czy zwolnienia z ZUS to oczywiście śmiech na sali, ale z subwencji umarzanych to naprawdę niezłą), a do tego zawieszenie rat kredytów więc nie było tak, że PiS zostawił tych ludzi samych sobie...

Ja byłem kiedyś jak już pisałem w UPR - doskonale znam ludzi z tego środowiska jak i samego Korwina i z częścią ich poglądów wciąż się zgadzam, ale niestety tam są bardziej teoretycy niż praktycy... To są ludzie z księżyca i nie biorą pod uwagę setki czynników, a wyłącznie skupiają się na kasie i gospodarce... A młodzież to chwyta bo nie zna jeszcze sama życia.
Post automatycznie złączony:



Nic nie mam zmanipulowane... Na polityce zjadłem zęby... Oglądam TVN jak i Michalkiewicza, którego znam osobiście... a zmanipulowani półprawdami i kłamstwami to są ludzie przez populistów... Uważasz, że jak ci ktoś coś napisze o jakimś spisku albo bóg wie czym to tylko ty znasz prawdę objawioną, a reszta ludzi jest zmanipulowana... LOL.... Jest dokładnie na odwrót.... :ROFLMAO:
pzeciez sam manipulujesz i piszesz ponownie o indiach gdzie umiera mniej ludzi niz u nas... nie trzeba byc matematykiem, zeby wiedziec, ze 3 jest wieksze od 1... podawaj wszystkie fakty a nie polprawdy... jak mozna pisac, ze w indiach jest przesrane wiedzac, ze maja mniej zakazen i mniejsza smiertelnosc 3 razy mniej zakazen niz u nas na mieszkanca... przeciez to w uj roznica...

edit; brazylia 211 milionow mieszkancow dzienna liczba zakazen w najgorszym momencie 100 tysiecy... w polsce bylo gorzej niz w brazylii i indiach... kurde no w watykanie mieszka 1000 osob zakazonych 500 to co mam pisac, ze w watykanie jest lepiej niz w indiach, bo maja tylko 500 zakazonych... przeciez tak wyglada przedstawianie faktow...
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
pzeciez sam manipulujesz i piszesz ponownie o indiach gdzie umiera mniej ludzi niz u nas... nie trzeba byc matematykiem, zeby wiedziec, ze 3 jest wieksze od 1... podawaj wszystkie fakty a nie polprawdy... jak mozna pisac, ze w indiach jest przesrane wiedzac, ze maja mniej zakazen i mniejsza smiertelnosc 3 razy mniej zakazen niz u nas na mieszkanca... przeciez to w uj roznica...

edit; brazylia 211 milionow mieszkancow dzienna liczba zakazen w najgorszym momencie 100 tysiecy... w polsce bylo gorzej niz w brazylii i indiach... kurde no w watykanie mieszka 1000 osob zakazonych 500 to co mam pisac, ze w watykanie jest lepiej niz w indiach, bo maja tylko 500 zakazonych... przeciez tak wyglada przedstawianie faktow...
Nie dyskutuję z tym co piszesz, ale granicą wydolności państwa jest działanie służby zdrowia... W Indiach służba zdrowia się załamała... Ludzie umierają na ulicach... A wszystkie rządy dlatego wprowadzały lockdown żeby właśnie do tego nie dopuścić...

Po za tym wrócimy do tematu za rok i wtedy podsumujemy te statystyki... A przede wszystkim myślisz, że tam ktoś to jeszcze liczy... Podają Ci oficjalne żródła i tych ludzi co się w ogóle dostali do szpitala i zostali zbadani i sprawdzeni pod kątem COVID, a krematoria nie nadążają z paleniem ludzi ! W tym małych dzieci ! Oni nie są ujęci w żadnych statystykach ! Szanuję matematykę, ale trzeba na to wszystko patrzeć całościowo...
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
E tam pandemia sremia

Mam ten komfort ze od poczatku wiedzialem ze to sciema i mialem niezly ubaw jak dookola latali ludzie z podobno wyzszym wyksztalceniem

Jak mowie kilka lat temu przypadkiem odkrylem ze czolowi politycy UKIP sa marionetami tudziez wspolpracownikami wywiadu brytyjskiego, a w mediach sie mowi ze rosyjskiego, taaa

Od kilku lat przygladm sie dzialniom sluzb specjalnych i pojawila sie hipoteza robocza ze pewni ludzie beda chcieli zarobic duze pieniadze na straszeniu. I tak pozno sie polapali ze jest kasa do zgarniecia, na poczatku Borys zaczal cos pierdzielic o odornosci stadnej, potem dopiero go przeflancowali, poziom sluzb naprawde obnizyl sie dramatycznie, juz za czasow morderstwa Diany bylo slaiutko, ale to co jest teraz to pozal sie boze

a wy tam w PL jestescie na koncu lancucha, wasze sluzby byly dobre za czasow PRL, naprawde Zwiazek Radziecki trzymal ich poziom, jeszcze na pcozatku lat 90tych byly sprawne akcje jak ta operacja Samum, ale od kilkunasu lat to tworzenie i dublowanie agencji bezpieczenstwa, pociotkow i roznego talatajstwa a nic nie produkujecie oprocz zbijania palet i montowania samochodow, w finansach tez sie nie liczy waluta, ot czekaja z rozdziawiona reka az skapnie cos z unii i dzida

Co sie okazalo ze wirus nie wirus, chlop musi sluchac pana, maska na dziob bo bedzie walenie harapem, jakby kosmici atakowali to panowie policjanci tez zamiast do nich strzelac to uganialiby sie i wlepiali mandaty ze swiatlo sie swieci albo zle zalozony kombinezon.

A opozycja krzyczy 'lokdaun, lokdaun, 2500 lat zakopac sie po szyje pod ziemia, Makrela sypnij nam euro my ci taki lokdaun zrobimy ze nikt sie nie ruszy'

Zadziwiajacy jest ten brak organizacji ze nie wezmiecie ich za szyje i nie wykopicie na ksiezyc, tylko polowicznie znam przyczyny, ale czesciowo znam
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Zdejmij ten garnek z głowy w takim razie i walnij się w łeb. Przez takich idiotów sytuacja właśnie tak wygląda. Najszybciej kto się pozbył wirusa? Chiny, które podporządkowały się praktycznie w 100%. Nikt nie chodził po ulicy i nie pisał na forum ZmAnIpUloWany ŁeB przez telewizje. WyŁąCz TV WłącZ Myślenie i inne takie idiotyzmy. Wy sobie zdajecie sprawe, że stworzenie i utrzymanie takiego spisku byłoby droższe niż faktyczna pandemia. Wszystkie kraje co nie mogłby się dogadać zawsze o 1% jakiegokolwiek obszaru lądowego teraz wszyscy razem za rączke trzymają wielki spisek o wirusie którego nie ma. Szkoda słów na was idioci przez wielkie I.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Dlaczego ja przeciez idiotami sa ci co sluchaja co im powiedza wtelewizorze do spoly ze skorumpowanymi doktorkami ktorzy na pandemii dwa razy wyzsza kase klepia. Wiec beda wymyslac coraz ot nowe wirusy a idioci ich sluchac i zakladac sobie majty na leb jesli tylko im powiedza w telewizorze ze to pomaga na mutopetowirusa dajmyna to za rok pojawi sie, a za dwa lata kolejny i tak w kolko.

Ja po prostu w to nie wchodze i jaos zyje, trudno moze umre ale nie bede sie poruszal jak to jeden niedoszly powiedzial kanalami bo 50% plus jeden cymbałow wierzy we wszystko co zobacza w tv. Niech wierza w co chca ale nie kaza innym sie dostosowywac bo mozna oberwac przy tm. Tylko tyle i az tyle
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
I moja matka i mój ojciec oboje są lekarzami z 30 letnim stażem. Żadne z nich nigdy nie wzięło żadnej łapówki bo nie muszą tego robić. Temat zglebili i w pracy i gdzie tylko mogli. Jestes madrzejszy bo czytasz foliarskie strony jasne. To by bylo na tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zdejmij ten garnek z głowy w takim razie i walnij się w łeb. Przez takich idiotów sytuacja właśnie tak wygląda. Najszybciej kto się pozbył wirusa? Chiny, które podporządkowały się praktycznie w 100%..
A ja jeszcze tu dodam Izrael gdzie najszybciej zaszczepiono ponad 70% ludzi i mogą sobie chodzić do restauracji czy na koncerty... Jedyna "teoria spiskowa" w jaką wierzę to ta, że Żydzi mają ogromne wpływy.... Hahahaha :) Nie USA nie Szwajcaria i nie Niemcy, a właśnie Izrael najszybciej miał największą ilość szczepionek... Uważam, że z uwagi na to, że dookoła nich są państwa gdzie nic się nie robi, nie wspominając o kontekście historycznym po prostu im się to należało i nie to, że to jest jakaś krytyka z mojej strony tylko stwierdzenie faktu + wyciągnięcie wniosku...

Może to przekona wszystkich sceptyków co do szczepionek i pandemii, że jak już Żydzi zaufali tym szczepieniom i to w skali ponad 70% całego kraju to szczepionki są ok. Nie wykluczam absolutnie, że jakiś promil procenta może mieć bardzo złe skutki po szczepieniu, łącznie ze mną samym, ale tak jest z każdym lekarstwem i każdą szczepionką na świecie.
Post automatycznie złączony:

Dlaczego ja przeciez idiotami sa ci co sluchaja co im powiedza wtelewizorze do spoly ze skorumpowanymi doktorkami ktorzy na pandemii dwa razy wyzsza kase klepia. Wiec beda wymyslac coraz ot nowe wirusy a idioci ich sluchac i zakladac sobie majty na leb jesli tylko im powiedza w telewizorze ze to pomaga na mutopetowirusa dajmyna to za rok pojawi sie, a za dwa lata kolejny i tak w kolko.

Ja po prostu w to nie wchodze i jaos zyje, trudno moze umre ale nie bede sie poruszal jak to jeden niedoszly powiedzial kanalami bo 50% plus jeden cymbałow wierzy we wszystko co zobacza w tv. Niech wierza w co chca ale nie kaza innym sie dostosowywac bo mozna oberwac przy tm. Tylko tyle i az tyle
Europejczykom to się z tego dobrobytu w dupach tak poprzewracało, że działają na własną szkodę... W takiej Nigerii czy Bangladeszu za szczepionkę to by ci dali córkę lub nawet kozę :) a u nas ZA DARMO niektórzy nie chcą ich brać...

rondani rondani ja mam dla ciebie pomysł - udowodnij wszystkim czynem, a nie samym gadaniem, że nie wierzysz w COVID i to ściema i bez maski, bez szczepionki jedź do Indii do Bombaju, najlepiej do szpitala... Nie będziesz oglądał "skorumpowanych doktorków w skorumpowanej telewizji" tylko na własne oczy sprawdzisz jak to jest z tą pandemią... ;)
 
Ostatnia edycja:
L 388

lelit

Użytkownik
To dla mnie zastanawiające, ze naczalstwo tego forum pozwala na paranoje rondani. Ten człowiek, propaguje nachalnie przeróżne chorobliwe, pozbawione sensu i dowodów, teorie spiskowe. Jestem pewny, ze wyleciałby z hukiem z każdego innego, w miarę normalnego forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Chyba każdy kto ma oczy widzi że COVID to jest temat szyty grubymi nićmi. Najpierw było gadane że nie wiadomo kiedy w ogóle będzie jakaś szczepionka, już pomijając fakt że prawdziwą szczepionke powinno się badać latami. Nagle szczepionki zostały wydawane jedna po drugiej, niczym grzyby po deszczu wyskoczyły ;) Po co jest tyle różnych szczepionek ? Bo każdy chce teraz na tym zarobić. Jest okazja ku temu, dlatego wciskają ludziom "preparaty" które nie są nawet porządnie przebadane. I w zasadzie po co się szczepić nawet kilkukrotnie skoro po szczepieniach dalej można zachorować. To ja się pytam gdzie tu jest w ogóle sens tego wszystkiego ? Już zaczyna się gadanie o 3 dawce, potem będzie 5 i 10 itd. Nagle nakażą się szczepić co roku, potem co pół, co miesiąc nie wiadomo nawet czym i każdy to będzie robił jak stado baranków ? W sumie cel już został osiągnięty, ludzie zostali zastraszeni na całym świecie bo ktoś ma w tym duży interes. Nic się nie dzieje bez przyczyny.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chyba każdy kto ma oczy widzi że COVID to jest temat szyty grubymi nićmi. Najpierw było gadane że nie wiadomo kiedy w ogóle będzie jakaś szczepionka, już pomijając fakt że prawdziwą szczepionke powinno się badać latami. Nagle szczepionki zostały wydawane jedna po drugiej, niczym grzyby po deszczu wyskoczyły ;) Po co jest tyle różnych szczepionek ?
Nie jestem w stanie tego spokojnie czytać !!! :mad: :mad: :mad: Człowieku ! [CUT]! Firmy i laboratoria na całym świecie pracowały dzień i noc żeby uratować ludzi i DLATEGO jest tak szybko !!! W Średniowieczu czy Odrodzeniu czy jeszcze na początku XX w. ludzie umierali na co drugą chorobę ! Wiesz jaka wtedy była średnia długość życia ? Ciesz się, że żyjesz w takich czasach ! To właśnie kurwa totalna ignorancja i niewiedza wprowadza takie brednie ! Była pandemia na początku XX i zobacz co się działo jak nie było szczepionki.

Bo każdy chce teraz na tym zarobić. Jest okazja ku temu, dlatego wciskają ludziom "preparaty" które nie są nawet porządnie przebadane. I w zasadzie po co się szczepić nawet kilkukrotnie skoro po szczepieniach dalej można zachorować. To ja się pytam gdzie tu jest w ogóle sens tego wszystkiego ?
No za darmo miały firmy je rozdać ? A wiesz ile kosztowało jej wynalezienie w tak krótkim czasie ? Ile to było nakładów pracy i pieniędzy dla tych firm ? Można zachorować po szczepieniu, ale ŁAGODNIE lub WCALE I NIE UMRZEĆ !!!

Już zaczyna się gadanie o 3 dawce, potem będzie 5 i 10 itd. Nagle nakażą się szczepić co roku, potem co pół, co miesiąc nie wiadomo nawet czym i każdy to będzie robił jak stado baranków ? W sumie cel już został osiągnięty, ludzie zostali zastraszeni na całym świecie bo ktoś ma w tym duży interes. Nic się nie dzieje bez przyczyny.
Bo wirus też mutuje, a odporność nie jest jeszcze znana w sensie czasu na ile lat starczy po szczepieniu. Teraz jest gaszenie pożaru żeby choć ludzie byli odporni na rok lub dwa.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +20
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Nie jestem w stanie tego spokojnie czytać !!! :mad: :mad: :mad:
Jak nie jesteś w stanie tego czytać to przyjmij szczepionke na uspokojenie po prostu. Ja nie jestem w stanie patrzeć na ten świat a musze ;) Człowiek to jest najpodlejsza istota jaka żyje na ziemi. Dla pieniędzy i władzy zrobi absolutnie wszystko co w naszych czasach widzimy aż nadto. Dlatego żadne jakieś regułki mnie nie przekonają, już zbyt dużo widziałem ;)

Już samo wprowadzanie różnorakich obostrzeń które są zdejmowane potem znowu wprowadzane, dzielenie ludzi Ty możesz tu, Ty tam a Ty wcale jest no jak to nazwać czym ?. Tak jak w tej chwili dotarł do Polski wariant indyjski a obostrzenia będą zdejmować ?. Ja nie twierdzę że nie ma żadnego choróbska ale to co się dzieje to jest całkowity cyrk.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
65zl - tyle dostaję się za każdego zaszczepionego od rządu. Nie lekarz a osoba po kursie szczepień tyle dostaję. Jakby ktoś chciał zarobić to dobry biznes. Ograniczenie do 5 osób na godzinę jest. Hindusi umierają, bo Europa i USA szczepi sie ich kosztem. Kazdy kto nie musi sie szczepić a sie zaszczepił jest odpowiedzialny za covid w Indiach xD jakby kogoś przerażało palenie ciał w Indiach to tak wygląda tradycyjny pogrzeb xD jaja jak berety z tym covidem i anty covidem xD takie berety z antenką xD szkoda nerwów na to wszystko ludzkość trochę głupia jest... To co napisałem na początku to prawda, tyle dostają prywatne osoby za zaszczepienie jednego człowieka. Nie, nie obejmuje to kosztów szczepionki...
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Chyba każdy kto ma oczy widzi że COVID to jest temat szyty grubymi nićmi. Najpierw było gadane że nie wiadomo kiedy w ogóle będzie jakaś szczepionka, już pomijając fakt że prawdziwą szczepionke powinno się badać latami. Nagle szczepionki zostały wydawane jedna po drugiej, niczym grzyby po deszczu wyskoczyły ;) Po co jest tyle różnych szczepionek ? Bo każdy chce teraz na tym zarobić. Jest okazja ku temu, dlatego wciskają ludziom "preparaty" które nie są nawet porządnie przebadane. I w zasadzie po co się szczepić nawet kilkukrotnie skoro po szczepieniach dalej można zachorować. To ja się pytam gdzie tu jest w ogóle sens tego wszystkiego ? Już zaczyna się gadanie o 3 dawce, potem będzie 5 i 10 itd. Nagle nakażą się szczepić co roku, potem co pół, co miesiąc nie wiadomo nawet czym i każdy to będzie robił jak stado baranków ? W sumie cel już został osiągnięty, ludzie zostali zastraszeni na całym świecie bo ktoś ma w tym duży interes. Nic się nie dzieje bez przyczyny.
Szczepionki i testy byly juz zanim pojawil sie wirus. Ot czysta woda, gdzie jest jakiekolwiek potwierdzenie naukowe skutecznosci?

Kto powiedzial ze spadek liczby rzekomych zakazen to skutek szczepionek a nie np ze wiosna idzie?

Ale za dobra kase doktorki czepią no to bedzie kolomyja latami kiedys ktos sie na nich wezmie ale poki co za duzo ciemniakow (w tym i;uz z wyzszym wyksztalcenie, to kolejny dowod ze wyksztalcenie a rozum to rozbieznosc) wierzy w te bajdurzenia o wirusie zabojczym tak wiec myslaca mniejszosc musi zacisnac zeby.

I tak dobrze ze tylko kase trzepia, moglby byc przeciez eksperyment na ludzkosci i/lub kontrolowana zaglada/depopulacja.

Ale to moze przy nastepnym 'wirusie' nic straconego, jeszcze przeciez cos moga opracowac i wypuscic, na razie skupili sie na stukaniu kasy.

Ale jak nastukaja moze im zaczac przeszkadzac plebs smierdzacy dookola uzywajacy zasoby, moga sie za niego wziac zostawic tylko tych na nich zasuwajacych

Lewakom widze marzy sie jedna prawda krzycza 'zablokowac innych', nie moze byc tak zeby kazdy mogl publikowac i czytac co chce jest tylko jedna prawda objawiona, a ja owie takich trzeba zamykac i reedukowa o ile nie eksterminowac bo potencjalnie dzialaja na szkode ludzkosci zmuszajac do czegos. Zreszta dobrze robili to komunistyczni liderzy typu stalin czy Pol Pot ale ciagle skads wyrastaja ich wyznawcy

Wiadomo robic sie nie chce a zryc czyims kosztem jak najbardziej stad wymysly o 'rownej dystrybucji' 'blacklivematters' i innych pierdow
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Komentarz Tygodnia: Polska Zjednoczona Prawica Redystrybucyjna - YouTube

Ten to byl zapalony pisowiec bujal sie po posadach w IPN itp jak byl powiazany nagle mu sie odwidzialo

A zatem jak zyc panie Tusk? Maksymalne benefity ciagnac, doszkolic sie jak ciagnac co sie da plus wyrobic sobie umiejetnosci cenione na czarnym rynku (w tym obstawianie) i laczyc dochody plus pakowac je w cos co nie traci wartosci i jest nietykalne dla tej swoloczy

Bo te pandemie beda trwac, cudowne szczepionki nie pomoga, choc oczywiscie mimo to nalezy calowac panow dochtorow po tyłkach i placic im 200%

Skro kredyt 750 miliardow czy iles tam to taki impuls to ja proponuje wziac 10 razy tyle jeszcze lepszy bedzie impuls. Brac ile wlezie potem oglosic bankructwo albo zmienic walute i wierzyciele niech sie bujaja. Ewentualnie udowodnic ze wierzyciel nie mial tej kasy tylko ja stworzyl z powietrza (bo tak bylo) na podstawie wychodzonego lobbingu i tak naprawde jak nie dostanie nic z powrotem to nic nie straci bo nie mial tego czegos co 'pozyczal' nic go nie kosztowalo wytworzenie tego

Ja powiedzialem Barclaysowi z 10 lat temu jak wzialem kredyt na kilka tysiecy niech sobie wydrukuja te kase, dlaczego ja mam wypracowywac krwawica jak oni maja ja z niczego, zamiast ja mam sie meczyc niech zrobia to co zawsze czyli sobie dopisza po prostu. Pani zdawala sie nie rozumiec mniejsza o to.

Ewentualnie niech sobie idzie do tych politykow co zaciagali kredyty pnow Morawieckich i spolka i niech sobie sciaga z ich majatkow


Ja nie rozumiem prawicowych publicystow jak mowia 'nasze dzieci beda splacac'. Jaki to problem wystawic wierzyciela jest na to 1000 sposobow a panstwo to chyba wiekszy byt niz jakis macher a zydow jest mniej niz gojow wiec mozna przeglosowac ze panowie z pejsami musza oddac majatek na ten przyklad zamiast na nich tak chuchac

'Ucz sie demokracji, ucz
zebys umial zrobic pucz'

I tyle w temacie ,hehe

Przepis jest wszedzie taki sam.

1. Znajdz wsrod lekarzy cpuna, pedofila, pijaka, hiene
2. Obiecaj mu ze zrobi kariere jak wyglosi co mu podyktujesz
3. Pojawia sie w mediach taki Simon, Horban czy w UK ten z pijana morda, juz zapomnialem jak mu tam
4. Zamknij gospodarke i gnoj ludzi pod pretekstem ze takie sa zalecenia autorytetow w dziedzinie

I o ile w UK trzeba znalezc kogos kto ma mocno za u
szami zeby byl nasz (a juz wiem chris Whitty) to w PL doktorki na wyscigi beda sie pchaly ze wyglosza co im tylk ozostanie podsuniete

A potem mecz sie obywatelu. No co, to nie my, autorytety medyczne tak zalecaja

To ze tyle matołów, przede wszystkim z wyzszym wyksztalceniem, wierzy w 'zaraze' to z jednej strony dobra wiadomosc (spokojnie sobie poradzimy we wspolczesnym swiecie jak juz na starcie wiemy co jest grane a inni sa w jakiejs chmurze pyłu), ale z drugiej strony smutne bo ngle jakiemus znajomemu moze odbic szajba i powtarza te pierdy co slyszymy w TVP info czy tvn
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
efekty uboczne "zostan w domu" i "lockdownu"


mimo tego, ze umieralnosc i tak byla wysoka... bardzo bardzo wysoka...


lekarze w praktyce:


bo tu jest Polska i tu sie kradnie... w sumie nic dziwnego, kawaly o kopertach dla lekarza nie wziely sie bez przyczyny... w naszych warunkach lockdown nie zadzialal i zabil wiecej ludzi niz covid i zabije jeszcze wiecej... ten apel onkologow to przesada. sporo z tych osob juz umarlo...
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
+Niektorzy szerzacy teorie spiskowe to oczywiscie 'mental' jak np Alex Jones i jego Infowars. Chlop juz naprawde przesadza, tam nawet o zbijanie kasy nie chodzi


Mozna latwo sie rozprawic z jedna z nich: ze wwirus jest wypuszczony celowo przez elity zeby wytluc goi/plebs.

Po pierwsze kto bedzie na 'panow' zasuwal, ktos musi

Po drugie, wazniejsze, te 'elyty' maja dziadkow, mamusie czesto po 80tce lezace na ogol w szczynach, gdzie wysilkiem ich dnia jest sie odlac. Zgadnijcie kogo pierwszego by taki wirus wyzamiatal. Nie bylo by im do smiechu. Zanim my, mlodzi, silni wymrzemy to takie ojcowie Johnsona itp kalesraki juz dawno by wachaly kwiatki od wschodu/spodu.

Myslicie ze tego chca? Nie, tu chodzi o ostra kase i wladze, zreszta jedno sie wiaze z drugim

Poki co, potem moga oczywiscie pojawic sie pomysly o poglebionym eksperymencie, bardzo dobrze idzie z lemingami poki co
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom