>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Elminacje Ligi Europejskiej 2009/2010

Status
Zamknięty.
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: Sliema Wanderers - Maccabi Netanya (połowa/koniec)
Typ: X/2
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś analizuję bardzo ciekawy mecz eliminacji Ligii Europejskiej...Faworytem jest ekipa z Izraela jednak tutaj nie bez szans pozostaje także gospodarz maltańska Sliema...Moim zdaniem będzie to bardzo interesujący mecz...ale po kolei...jest to 2 faza eliminacji więc tu już presja o awans do kolejnej fazy jest na pewno spora...analizę rozpocznę od formy gospodarzy ekipy Sliemy:
29/05/2009 U*BET FA Trophy Valletta vs. Sliema Wanderers W - 3:3
3:3 (OT)
6:7 (AP)
23/05/2009 BOV Premier Division, Championship Pool Birkirkara FC vs. Sliema Wanderers D - 0:0
16/05/2009 BOV Premier Division, Championship Pool Sliema Wanderers vs. Floriana FC W - 3:0
11/05/2009 BOV Premier Division, Championship Pool Hibernians FC vs. Sliema Wanderers D - 0:0
03/05/2009 BOV Premier Division, Championship Pool Sliema Wanderers vs. Marsaxlokk FC L - 1:3

Jak widzimy od maja ta ekipa gra sporo meczy...bilans w lidze 1-2-1 nie jest jakoś specjalnie imponujący...ostatni mecz 29 maja w Pucharze który był bardzo emocjonujący na pewno był dobrym zakończeniem sezonu dla Sliemy...dziś jednak na ich drodze czeka bardzo dobra drużyna - Maccabi Netanya. Ekipa gości na pewno leci na Maltę po zwycięstwo aczkolwiek na pewno remis w tym meczy także złym wynikiem (niekorzystnym) nie będzie dla nich...Ekipa z Netanyi radzi sobie bardzo dobrze:
30/05/2009 Toto League Hapoel Tel Aviv vs. Maccabi Netanya W - 1:2
23/05/2009 Toto League Maccabi Netanya vs. Maccabi Haifa L - 0:2
16/05/2009 Toto League Hapoel Bnei Sakhnin vs. Maccabi Netanya D - 0:0
13/05/2009 State Cup Maccabi Haifa vs. Maccabi Netanya L - 1:1
1:1 (OT)
6:5 (AP)
09/05/2009 Toto League Maccabi Netanya vs. Kiryat Shmone L - 1:3
02/05/2009 Toto League Maccabi Tel Aviv vs. Maccabi Netanya W - 0:1

Jak widzimy drużyna ta już na równi rywalizuje z takimi potęgami izraelskiej piłki jak Maccabi Tel Aviv czy Maccabi Hajfa...bilans w lidze od początku maja był bardzo dobry 2-2-2...w porównaniu z formą dzisiejszego rywala oczywiście...dlaczego zatem typ na X/2 ?
Kurs bardzo dobry...ja tu myślę, że pierwsza połowa przebiegnie pod dyktando zdecydowanej walki i badania sił...tak jak mówiłem uważam także, że ekipa z Izraela mimo iż jest faworytem tego meczu nie będzie tu za wszelką cenę chciała wygrać ponieważ rewanż w zanadrzu więc myślę, że jednak wszystkie siły będą rzucone na ten drugi mecz...dzisiaj przewiduję tutaj underowy wynik mam nadzieję, że jednak w 2 połowie Maccabi strzeli gola który pozwoli im na większy komfort przed rewanżem...jest to drużyna lepsza pod względem sportowym zatem dziś gospodarze jeśli powalczą na równi to tlyko w pierwszej połowie ;) Jak będzie zobaczymy ????

Edit//
0:0/0:0
ajj szkoda..było bardzo blisko...no nic dzisiaj pechowy dzień dlatego trzeba dokładniej jeszcze po analizować spotkania, ;-)
 
B 0

_bender

Użytkownik
Liga Europejska, Sliema Wanderers – Maccabi Netanya
Typ: 2
Kurs: 1,40
Buk: Bwin
W 2.rundzie eliminacji Ligi Europejskiej maltański zespół Sliema Wanderers spotyka się z izraelskim Maccabi Netanya. Zwróciłem uwagę na tę parę, bo kurs na gości wydał mi się niezwykle atrakcyjny, biorąc pod uwagę siłę zespołów z Malty. Od czasu do czasu sprawiają one niespodziankę remisując z kimś, bądź nawet pokonując teoretycznie lepszy od siebie zespół, jednak ma to miejsce raczej wtedy, gdy rywalizacja jest już rozstrzygnięta. Dziś ten dwumecz się zaczyna i goście będą chcieli uzyskać jak najlepszy rezultat, nie oszukujmy się – będą chcieli po prostu wygrać I jeżeli do jakiejś niespodzianki dojdzie to raczej w rewanżu po dzisiejszym pewnym zwycięstwie gości. Izraelczycy w pierwszym meczu Sliemy nie zlekceważą, z czego wynika, że powinni wygrać.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja dziś osobiście przyglądam się spotkaniu Crusaders FC - FK Rabotnicki Skopje , Zdecydowanie kurs na gospodarzy zawyżony , grają ciekawy futbol w Irlandii ich rywal z Macedonii moim zdaniem nie zdobędzie korzystnego rezultatu na Irlandzkim terenie który jest bardzo ciężkim terenem osobiście typuje tutaj zwycięstwo gospodarzy po kursie 3,85.
 
D 0

djork

Użytkownik
Ktoś tu pisał że kurs na Polonię jest niski. Wolne żarty. Dawno nie widziałem tak wysokiego kursu przeciwko drużynie z San Marino. Brać w ciemno.
 
N 0

new_user

Użytkownik
Bukmacher bwin pozyskał wyłączne prawa do przeprowadzenia transmisji z czwartkowego meczu 2. rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej Legia Warszawa – Olimpi Rustawi. Spotkanie będzie będzie można bezpłatnie obejrzeć na stronie internetowej http://www.bwin.com. Początek o godzinie 20.
Transmisja dostępna będzie nie tylko w Polsce, ale też we wszystkich krajach, w których swoje usługi oferuje bwin. Zarejestrowani użytkownicy portalu będą mogli obejrzeć mecz za darmo.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
To ja dodam coś od siebie ;)

Jeśli chodzi o typowanie skupiam się przy typach na gospodarzy oraz jednej wygranej drużyny gości. Zagram głównie po niskich kursach, na faworytów, ale nie na wszystkich, ale tych przeanalizowanych przeze mnie, którzy przeszli drogę selekcji ;)

Brondby Kopenhaga - Flora Talinn
Brondby stracilo pomocnikia Lorentzena na rzecz Randers, ale zyskało solidnego defensora Nilssona z Panathinaikosu. Jest drużyną o klasę lepszą od Flory Talinn, która jest jednym z czołowych zespołów ligi estońskiej, ale tylko ligi estońskiej. W pojedynku w Kopenhadze raczej bez wielkich szans. Brondby wydaje się byc dobrze przygotowane do sezonu, który zaczyna już w najbliższy weekend.

Anorthosis Famagusta - Petrovac
Anorthosis już bez ambitnego trenera Ketsbai, za to z niemiecką myślą szkoleniową. Na klub z Luksemburga wystarczyło, czy wystarczy na ekipę z Czarnogóry? Myślę, że zdecydowanie tak. Petrovac to sredniak ligi Czarnogóry, przegrywal po 0-3, 0-4 z Buducnostią Podgorica czy Mogrenem więc do potentatów nie należy. Anorthosis na swoim gorącym terenie spokojnie powinien ograć Petrovac.

Elfsborg - Haladas
Elfsborg to czołowy klub ligi szwedzkiej u siebie imponuje formą, a ostatnio wygrywaniem spotkań do zera. Haladas męczył się z Irtyszem Pawłodar wygrywajac u siebie 1-0 a na wyjezdzie przegrywajac 1-2. Liga szwedzka zdecydowanie silniejsza od wegierskiej do tego Elfsborg w pelni sezonu. Zdecydowane zwyciestwo gospodarzy.

Rosenborg - Karabach
Ekipa z Trondheim ma szeroką kadrę co pozwala jej wygrywac mecz za meczem na wszystkich frontach. Ostatnio w ligowym spotkaniu z Stromsgodset nie było im łatwo o zwycięstwo, ale w domowym spotkaniu z Karabachem powinni pewnie zwyciężyć tak aby nie doszlo do nerwowki w rewanżu. Obojetnie kto zagra w ataku, Prica, Iversen czy choćby majacy szanse gry w Lidze europejskiej z Runavikiem Zahora to i tak moim zdaniem gospodarze powinni stwarzac sporo bramkowych sytuacji i 2-3 wykorzystają.

Rapid Wiedeń - Vllaznia
Vllaznia dosyć niespodziewanie uporała się z klubem z Irlandii w 1 rundzie, ale nie był to zaden czołowy zespół, a drużyna z dolnej części tabeli, do tego ta wygrna zdecydowana nie była. Rapid to klub z tradycjami, klub któremu nie wypada nie wygrywać takich spotkań.

Legia Warszawa - Olimpi Rustawi.
Olimpi w Polsce jest mało znaną drużyną, a i w Gruzji do potentatów nie należy. Mocniejszymi teamami wydają się być Dinamo Tblisi, Wit Georgia oraz Zestaponi. Olimpi Rustawi to drużyna, z którą Legia nie powinna miec problemów. Piłkarze stołecznej drużyny bardzo dobrze prezentowali się w grach sparingowych, teraz powinni potwierdzić swoją wysoką dyspozycję.

Juvenes/Dogana - Polonia Warszawa
Nie wyobrażam sobie innego wyniku jak pewna wygrana nad klubem złożonym przede wszystkim z amatorów.

Moje propozycje:
Brondby - Flora | 1 - 1,20 w Bet365
Anorthosis - Petrovac | 1 - 1,28 w bet365
Elfsborg - Haladas | 1 - 1,40 w tobet
Rosenborg - Karabach | 1 - 1,10 w bet365
Rapid - Vllaznia | 1 - 1,20 w bet365
Legia - Olimpi | 1 - 1,28 w bet365
Juvenes/Dogana - Polonia | 2 - 1,12 w bet365

---

Jeśli chodzi o pozostałe spotkania zwracam uwagę na mecz Zestaponi - Helsingborgs. Gruzini to profesjonalnie zarządzany team. Nie mieli kłopotów z aplikowaniem kolejnych bramek klubowi z Irlandii Polnocnej, ktory rozgromili w dwumeczu 11-1. Helsingborgs mial już problemy w Armenii, gdzie zremisował z Miką 1-1, a u siebie wygral po bramkach w koncowce. 1x realne.

Slaven Koprivnica w pierwszej rundzie totalnie olewatorsko podszedl do przeciwnika z Malty, z ktorym grał &#39;na stojanowa&#39;. Piłkarzom Slavenu albo brakowalo wtedy ambicji, albo poprostu są w fatalnej dyspozycji fizycznej. Granie ich na wyjezdzie z Milano Kumanovo po tym co widziałem w dwoch meczach z Maltanczykami mija się z celem.

Aalborg się sypie i trzeba to otwarcie przyznać. Z drużyny, która grała w Lidze Mistrzów nie zostaje nic. Odchodzą najlepsi zawodnicy m.in Augustinssen oraz Risgard. Ligę zakonczyli na 7 miejscu, grają dzięki pucharowi Danii. Slavija Sarajewo niewiele mogę o tej drużynie powiedziec, ale wobec kiepskiej sytuacji kadrowej w Aalborgu zwyciestwo tej druzyny nie jest taką oczywistą sprawą.

Czerno More Warna nie może rozgrywać spotkan na własnym boisku, a swoj mecz rozegra w Burgas bodajze na sztucznej nawierzchni. Rywal nie powala na kolana, ale warto brać to pod uwagę.

Sevojno - FBK Kowno to pojedynek klubów, ktore grają w drugiej lidze serbskiej i drugiej lidze litewskiej. Odradzam typowanie, bo może być różnie nawet mimo tego, że Kowno to klub po totalnym rozpadzie - rezygnacji sponsora.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja dziś osobiście przyglądam się spotkaniu Crusaders FC - FK Rabotnicki Skopje , Zdecydowanie kurs na gospodarzy zawyżony , grają ciekawy futbol w Irlandii ich rywal z Macedonii moim zdaniem nie zdobędzie korzystnego rezultatu na Irlandzkim terenie który jest bardzo ciężkim terenem osobiście typuje tutaj zwycięstwo gospodarzy po kursie 3,85. ✅
Typ jak w masełko końcówka należała do Irlandczyków i 3,85 ukute ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Typ jak w masełko końcówka należała do Irlandczyków i 3,85 ukute ????
Dobi nie załamuj mnie z tym meczem...
Bardzo ciekawa sprawa. Pozwolę sobie wytłumaczyć co i jak.
Mecz zakończył się w dziwnych okolicznościach.
Miałem zagrany kupon over Zurich + under w tym meczu (czujni wiedzą, że to grałem). Overek siadł. Został mi under.
Ostatnie minuty meczu to jakiś koszmar co tam się działo.
Na początku zapis wydarzeń na oficjalnej stronie UEFA wyglądał tak.
84 Sekuloski (Rabotnicki) fouls.
87
Naumovski (Rabotnicki) is shown the red card.
89
Donnelly (Crusaders) misses from the penalty spot.
90
(1 - 1) Rainey (Crusaders) scores!
90+4
(2 - 1) Rainey (Crusaders) scores!
The final whistle is blown.
The final whistle is blown
Wynikało z tego, że było 2-1. Obserwowałem ten mecz na bukach które miały live betting czyli bet365 i bwin. Oba zakończyły mecz wynikiem 1-1 FT. Tyle, ze buki biorą rezultaty z oficjalnych raportów po meczu. Czyli wynik 2-1 ten co wyżej.
Dlatego początkowo miałem wygrany kupon, później przegrany. A teraz ponownie wygrany.
Strona UEFA miała błąd. Poprawiono na stronie i poprawiono w bukach.
Poprawne wydarzenia na boisku wyglądały tak:
68
Coates (Crusaders) is dismissed.
70
Da Silva (in) - Muarem (out) (Rabotnicki)
74
Black (in) - Doherty (out) (Crusaders)
76 Donnelly (Crusaders) takes the corner.
76 Owens (Crusaders) has an attempt on goal.
84 Sekuloski (Rabotnicki) fouls.
87
Naumovski (Rabotnicki) is shown the red card.
89
Donnelly (Crusaders) misses from the penalty spot.
90
(1 - 1) Rainey (Crusaders) scores!
The final whistle is blown.
The final whistle is blown.

&gt;&gt;&gt; LINK &lt;&lt;&lt;
&gt;&gt;&gt; Relacja minuta po minucie &lt;&lt;&lt;
Komuś się pomyło i wpisał dwa razy bramkę Raineya. Generalnie zamieszanie z wynikiem spore. Ale dla mnie zakończyło się happy endem.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Vader gratulacje ;)

Przyznam jednak, że dwa tygodnie temu miala miejsce podobna sytuacja. Livescory pokazywały w meczu Zimbru Kiszyniów - Okzsthepes 1:2, a na stronie UEFA widniał wynik 1-0, potem 2-0 i 3-0 koncowy ! Potem z 3-0 zrobilo sie 1-1, aż w koncu ostatecznie potwierdzony wynik 1-2. Tam były istne jaja z wynikiem ;)

Jeśli chodzi o pojedynek Crusaders z Rabotnickim to wygrana klubu z Macedonii wydaje się być dobrym typem na rundę rewanżową ;) Typy na pierwsze spotkania opisałem parę postów wyżej.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
St.Patricks - Valletta FC
W tym meczu widzę całkiem realnie x2 po b.dobrym kursie. Kurs na St. Patricks mocno przesadzony. Klub z Malty wyeliminował w pierwszej rundzie Keflavik. Najpierw u siebie pewne 3:0, potem na wyjeździe 2:2. St. Patricks przystępuje do rozgrywek w drugiej rundzie. Valletta przystąpi do tego meczu w takim samym ustawieniu jak w czasie kiedy grali z Keflavikiem Myślę że 2,25 jest warty zaryzykowania. Nie mam jakiś konkretnych informacji odnośnie których można by pewniej wytypować ten mecz. Mogę powiedzieć że Valletta to pierwsza drużyna maltańska która przeszła przez pierwszą rundę ! Myślę że &quot;historyczny&quot; moment i radosne chwile drużyny nie ukrócą Irlandczycy.
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
Mecz St. Patricks vs Valletta FC

To bedzie tak ST. Patricks w obecnym sezonie zajmuje 6 msc w tabeli swojej 10 zespolowej Lidze... ze strata 18 pkt do 1 Bochemians ktory ma 1 mecz mniej niz ST. Patricks wiec nie ma zadnych szans na zwyciestwo tej druzyny w swojej lidze... Ostatnie mecze St Patricks wygladaja nastepujaco:
St. Patricks 1 - 2 Galway
Cork City 0 - 1 St. Patricks
St. Patricks 1 - 2 Shamrock
Drogheda 1 - 0 St. Patricks
Limerick FC 0 - 1 St Patricks Athletic (puchar)

Mecze te imponujaco nie wygladaja ale warto zauwazyc ze St. Patricks ogralo Cork City(2 zespol w lidze) na wyjezdzie... No z tego co wiem to Liga Irlandzka jest w trakcie a Maltanska ma przerwe... Napewno lepszym skladem personalnym dysponuje St. Patricks...
Według mnie w tym meczu Irlandczycy odniosą skromne zwyciestwo... dlatego ze Valletta w 1 fazie rzeczywiscie wyeliminowala Keflavik ale to tez nie jest hegemon nawet Ligi Islandzkiej... I Valletta wygrala ten mecz u siebie 3-0 a na wyjezdzie bylo 2-2 a ST. Patricks jest zespolem mimo wszystko lepszym od Keflavika...
Wiec moj TYP na ten mecz to:
St Patricks - Valletta 1 Wynik(1-0)

Pozostale moje typy ktore postawilem wygladaja tak:
Zestafoni - Helsinborg X2 ( Nie wiem czy Henka Larrson bd gral?)
Elfsborg - Haladas 1
Steaua B. - Ujpest 1
Kr Reykyavik - Larrissa 2
Tobol - Galatasaray 2
Sturm Graz - Siroki Br. 1
St. Patricks - Valletta FC 1

Komentujcie moje typy... ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
pawelstrzala tak wszyscy płaczą, bo grali Wisłę i Salzburg... ;|

Czemu tutaj tak cicho, dzisiaj sa grane eliminacje do LE wiec powinno byc bardzo glosno na forum co do typów i analiz... Pozdrowienia
To opisz wszystkie swoje mecze jakie typujesz, będzie ciekawiej, a prosisz aby inni opisywali je za Ciebie... ;)

Jeśli chodzi o mecz St.Patrick&#39;s - Valetta to warto pamiętać o holenderskim zaciągu Valetty. Tam prezes zniechęcony brakiem sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej postawił na holenderskiego trenera, który w przeszłosci prowadzil Metalurg Donieck oraz Rode Kerkrade. Ten zrobił mały zaciąg sciągneli m.in doswiadczonego obronce z Grafschaap oraz Jordi Cruyffa napastnika, ktory jest rowniez asystentem trenera.

Zestaponi - Helsingborgs
Swego czasu pisałem, że Zestaponi to w pełni profesjonalny, dobrze zarządany klub z fajnym stadionem. Jednakże nie jestem pewien czy ten mecz czasem nie będzie rozgrywany w Tblisi, ale jeśli ktoś jest pewny tego to prosiłbym o potwierdzenie tej wiadomości to może mieć istotne znaczenie. Tak czy siak w Gruzji ok 30-35 stopni dzisiaj bardzo ciepło. Helsingborgs z Lantzem i Larsssonem w składzie &lt;nie grali na wyjezdzie z MIKĄ&gt; ale za to bez Sundina, ktory też jest znaczącym zawodnikiem. Dla mnie 1x realne.
 
J 0

jaras09

Użytkownik
Bnei Yehuda - Dinaburg

Spotkanie Eliminacji ligi Europejskiej. Naprzeciw siebie staną Izraelski Bnei Yehuda i łotewski Dinaburg. Faworytem spotkania są gospodarze. porównując siłę oby dwu lig nie mam wątpliwości , że liga izraelska jest zdecydowanie silniejsza od łotewskiej. Nie raz w lidze mistrzów występowały drużyny z Izraela choćby Maccabi Tel aviw , liga łotweska bez większych osiągnięć. Mało tego rywal gospodarzy Dinaburg to typowy średniak tej ligi. W lidze nie idzie im za dobrze a co dopiero z silniejszym rywalem , który gra n własnym stadionie niesiony 12 zawodnikiem (publicznością) i do tego drużyna z większym potencjałem. Bnei Yehuda jest tutaj zdecydowanym faworytem i bez dwóch zdań nie widze tutaj innego wyniku jak zwycięstwo gospodarzy conajmniej 2 bramkami. Wcześnie gospodarze wyeliminowali azerski zespół Simurq na wyjezdzie 1-0 u siebie pewnie 3-0. Dinaburg w poprzedniej kolejce wyeliminował estoński Nomme JK Kalju 0-0 (wyjazd) 2-1 (dom). Typ na gospodarzy.

Mój Typ: 1
Stawka 9/10
1,45 Unibet
 
J 0

jaras09

Użytkownik
Rosenborg - Karabakh

Eliminacje ligi europejskiej i spotkanie Rosenborg vs Karabakh. Gołym okiem widać kto tutaj jest typowany do zwycięstwa ,nie trzeba być expertem aby wskazać faworyta. Rywal Rosenborga to drużyna z Azerbejdżanu , która dzisiaj zaczyna swoją przygodę z Europą. Jednak nic na to nie wskazuję aby mogli w niej długo pograć , ponieważ trafili na kilkukrotnego mistrza Norwegii - Rosenborg Trondheim. Granie na Rosenborg nie ma za bardzo sensu bukmacherzy wystawili kusy 1.05-1.10. Niestety żadne z potencjalnych bukmacherów nie wystawił nam handicapów na te spotkanie dlatego granie 1 X 2 po takim kursie nie ma sensu , jest po prostu nie opłacalne. Dlatego zdecydowałem się zagrać na ilość bramek w ty m spotkaniu. Typ na powyżej 2,5 bramek to jest prezent od bukmacherów. Nie wierzę aby norwedzy u siebie nie strzelili z 3 bramek . Rosenborg na pewno będzie to chciał załatwić już u siebie więc liczę na 3-0 ,4-0. Jeśli gości by trafili to jeszcze lepiej chociaż nie mają za dużych szans nawet na bramkę w tym meczu. Kurs 1,45 jaki wystawił nam bukmacher expekt to moim zdaniem prezent który warto wykorzystać .

Mój Typ: over 2.5
Stawka 9/10
1,45 expekt
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
eliminacje
Witam. Ja także wczoraj przez Wisłe wtopilem troszke kasy ale glowa do góry dziś też jest dzień.
DOświadczony wczorajszymi meczami próbuje ułoży jakis dobry kuponik podparty rtym co przeczytam na gronie.

Mam na mysli dwa kupony i nie moge się zdecydować może przydałaby mi sie Wasza pomoc.

1. kupon
Galata ST-- 1
HJK ST--- 1
Pacos ST-- 1
Crvena Zvezda ST--1
Helsingborg ST--1

2 kupon

Anarthosis: Petrovac-- 1
Elfsorg: Halasad-- 1
Tobol: Galata--2
Rosenborg: Qarabag lb2,5-- 2
Cherno More: Iskra Stali-- 1

Co sądzicie? Pierwszy to taki wybór faworytów teoretycznie powinien wejść obowiązkowo, ale wisła wczoraj też miała wejść obowiązkowo..:/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom