>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Elminacje Ligi Europejskiej 2009/2010

Status
Zamknięty.
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
a wie ktoś czy są planowane jakieś zagraniczne transmisje z różnych meczy na różnych kanałach ? Interesuje mnie cyfra.
Jak ktoś wie czy będzie coś pokazywane to niech odpowie ????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
-
Llanelli AFC - Motherwell​
Liga Europejska - 1 runda eliminacji - 9.07. 20:00​

Typ: 1 Kurs: 4,20​

Konsekwentnie przeciwko Szkotom. Zespół Motherwell to obecnie rozsypka, jak już wcześniej pisałem z klubu odeszli bardzo ważni zawodnicy - Graeme Smith, Steven Hughes, Brian McLean, Bob Malcolm, Maros Klimpl, Cillian Sheridan, Artur Krysiak, David Clarkson co miało odzwierciedlenie w pierwszym meczu, nie dawno z klubem pożegnał się kolejny zawodnik - Paul Quinn odszedł do Cardiff. W chwili obecnej w składzie znajduje się bardzo wielu młodych zawodników - rocznik 89: Archdeacon czy Forbes, ściągnięci z zespołu młodzieżowego McHugh, Page, Slane, Meechan czy w końcu Kosiorowski. Czy takim składem można cokolwiek ugrać? Nie sądzę. Llanelli AFC w zakończonym sezonie było najlepszym zespołem jeśli chodzi o zdobycz pkt na własnym boisku - 14 zwycięstw w 17 spotkaniach 51 strzelonych goli i tylko 18 straconych robi wrażenie. Spotkanie będzie rozegrane na Parc-Y-Scarlets, stadionie gdzie lokalna drużyna rugby. Boisko może więc wyglądać jak typowe &#39;kartoflisko&#39; a wiadomo, że na takim łatwiej jest się bronić. Goście muszą zaatakować, nie mają już nic do stracenia, a to sprzyjać będzie szybkim wypadkom gospodarzy. Rhys Griffiths (30 goli w poprzednim sezonie) czy Jordan Follows (13 goli) z pewnością będą wiedzieli jak zakończyć szybkie wypady. W następnej rundzie czeka już albański Flamurtari Vlorë, rywal na pewno w zasięgu Walijczyków a więc jest o co grać.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zestaponi - Lisburn Distillery
Pierwszy mecz 5-1 dla Zestaponi dla wielu była to dosyć nieoczekiwana łatwa i pewna wygrana. Jednak to profesjonalny klub, mają ładny stadion, a do rozgrywek pucharowych przygotowywali się na obozie w Słowenii gdzie rozgrywali sparingi z Polonią Warszawa, Goricą i Mariborem. Każde spotkanie kończyło się remisem. Co istotne klub przed tegorocznymi rozgrywkami się nie osłabił, a wzmocnił 4 zawodnikami. Piłkarze Lisburn dziś wylecieli samolotem do Stambułu, stamtąd do Tbilisi a w dniu meczu 3 godziny autokarem na miejsce rozgrywania spotkania. Czekają ich męczące podróże a jak one wpływają na grę można było zobaczyć przed tygodniem np. w pojedynku Valetty z Keflavikiem. Ogólnie inny klimat, ciężko tak od razu zafunkcjonować. Moim zdaniem Zestaponi, które w swojej kadrze ma kilku reprezentantów Gruzji po raz kolejny udowodni wyższość nad rywalem.

Birkirkara - Slaven Belupo
Oglądałem pierwszy mecz i gdyby Slaven chciał to spokojnie mógłby wygrać mecz znacznie wyżej aniżeli 1:0. Birkirkara to drużyna słaba nawet na krajowym podwórku. Z Valettą czy też mistrzem Hibernians potrafiła przegrywać w domu po 0-3, 0-4. Dla porównania Hibernians przegrał u siebie z Mogren Budva 0-2 w kw. do Ligi Mistrzów. Slaven Belupo to drużyna z ligi chorwackiej, a kluby z tej ligi z maltańskimi radzą sobie znakomicie. Przed rokiem Birkirkara zostala sprowadzona na ziemię przez Hajduk Split wysoko przegrywajac w domu 0-3. Natomiast Slaven tez calkiem niedawno goscił na Malcie wygrywajac z Marsaxlokk 4-0. Slaven jest zdecydowanie lepszą drużyną i jeśli powaznie podejdzie do meczu to pewnie go wygra, tym bardziej, ze gospodarze pewnie będą chcieli się otworzyc co tylko moze doprowadzić do porażki, bo atutów w ofensywie oni nie mają. Goscie będą dominowali w posiadaniu piłki i pewnie ten mecz wygrają.

Rosenborg - NSI Runavik
Do składu gospodarzy wracają Strand i Dorsin, którzy powinni wystapic w pierwszym składzie. Nie ma natomiast Rade Prica, ale w ataku powinien zagrac skuteczny ostatnio Zahora. Runavik na krajowym podwórku na wyjazdach potrafił dostawac po 3-4 bramki i to niejednokrotnie więc dlaczego nagle w Trondheim ma zagrac dobrze w defensywie ? Konan Ya, Iversen, Zahora, Tettey to zawodnicy głodni strzelania bramek. Powinno byc wysokie zwycięstwo gospodarzy, aczkolwiek jak goście strzelą honorową bramkę to nic się nie stanie.

TNS - Fram
Długa nazwa drużyny z Walii więc piszę w skrócie :wink: Walijczycy w pierwszym meczu dominowali, a przegrali 1-2. Wiemy jednak, że takie mecze w piłce nożnej się zdarzają, ale czy dwa razy pod rząd? Mam nadzieję, że nie. TNS to czołowa drużyna w Walii i choć poziom piłki jest tam mizerny to od czasu do czasu kluby z tego kraju potrafią wyeliminować większego rywala np. Llaneli wyeliminowało szwedzkie Gefle, a w tym roku jest bliskie wyeliminowania Motherwell. TNS jak na swoje warunki ma niezły skład i spore ambicje, wszyscy są optymistycznie nastawieni do pojedynku z Fram, na trybunach zanosi się na komplet widzów. Wystarczy zagrac trochę bardziej skutecznie i powinno być ok. W lidze na własnym stadionie poniesli tylko jedną porażkę, az 9 krotnie zachowujac czyste konto. Fram nawet na krajowym podworku na wyjazdach nie zachwyca także nie widzę opcji aby nagle znacznie się przebudziło. Typ na gospodarzy wolę jednak podeprzec remisem, który jest w zasięgu drużyny gości bo różnicy klas tak dużej jak w poprzednich parach tutaj nie ma.

z oferty Tobet
Zestaponi - Lisburn Distillery | 1 - 1,35 (10/10) ✅
Birkirkara - Slaven Belupo | 2 - 1,40 (10/10) ⛔
Rosenborg - NSI Runavik | over 2,5 - 1,35 (10/10) ✅
TNS - Fram | 1x - 1,37 (10/10) ⛔
*grane jako AKO: 3,50
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przydatna informacja do meczu Mika Asztarak - Helsingborgs. W kadrze Helsingbors na ten mecz brakuje Henrika Larssona oraz Markusa Lantza środkowego pomocnika. Są to zawodnicy regularnie występujący w pierwszym składzie. Poza tym Szwedzi na wyjazdach tak w lidze jak i pucharach grywają kiepsko. Radziłbym uważać na ten mecz.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Spotkanie: Llanelli AFC - Motherwell
Typ: Llanelli zakwalifikuje się do następnej rundy
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bwin
Analiza: Muszę zacząć od tego, że zupełnie nie rozumiem kursów na to spotkanie, waleczni zawodnicy Llanelli po zwycięstwie wyjazdowym nad Motherwell nie mają nic do stracenia, szkoda zmarnować taką dobrą zaliczkę ze Szkocji... do awansu wystarczy remis lub oczywiście zwycięstwo w dzisiejszym meczu, być może wszystko rozstrzygnie się dopiero w dogrywce, ale kurs z pewnością jest wart ryzyka. Motherwell po kiepskim sezonie opuściło wielu dobrych zawodników, a obecna jedenastka nie jest ze sobą zgrana tak jak życzyliby sobie kibice ze Szkocji, braki w składzie widać było już w pierwszym spotkaniu, które zakończyło się zwycięstwem gości 1:0. Llanelli z kolei mają za sobą udany sezon, drugie miejsce w tabeli i najlepsze wyniki pod względem meczów na własnym stadionie mogą zadowolić. Piłkarze z Walii są teraz głodni sukcesów w Europie, w razie awansu do kolejnej rundy czeka ich dwumecz z Flamurtari Vlorë, w którym nie są bez szans i istnieje duże prawdopodobieństwo, że awansują jeszcze dalej.
Bukmacherzy faworyzują zdecydowanie Motherwell, ale ja niekoniecznie, stawiam na remis bądź wygraną gospodarzy.
 
piotrekr 0

piotrekr

Użytkownik
Spotkanie: NK Siroki Brijeg- Banants Erewań
typ: 1 (handicap 0:1)
kurs: 2,70
buk: sportingbet

Analiza: O 20:30 na Pecara Stadion rozpocznie się rewanżowe spotkanie 1 rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej w którym Siroki Brijeg zmierzy się z ormiańskim Banantsem Erewań. W 1 spotkaniu Bośniacy nie pozostawili złudzeń rywalom zwyciężając pewnie 2-0 i praktycznie zapewniając sobie tym samym awans do kolejnej rundy. Dzisiejsze spotkanie powinno być formalnością i dlatego muszę przyznać troche zaskoczyły mnie te stosunkowo wysokie kursy wystawione przez bukmacherów na zwycięstwo gospodarzy. Bez dwóch zdań liga bośniacka stoi na wyższym poziomie aniżeli liga ormiańska.
W zakończonym nieco ponad miesiąc temu sezonie Siroki Brijeg zajął 6 miejsce z 42pkt na koncie z czego aż 38pkt!! wywalczonych zostało w meczach na własnym boisku. Zdecydowanie można ich nazwać ekipą własnego podwórka. Z 15 spotkań na własnym stadionie Siroki wygrało aż 12, dwukrotnie remisując i tylko raz przegrywając.
W tych 15 meczach NK zdobyło 41 bramek co daje 2,73 gola na mecz.
W 10 z tych 15 spotkań padł wynik over 2,5.
Ekipa gości to 5 zespół poprzeniego sezonu. Jako że liga ormiańska nie rozgrywa spotkań systemem jesień/wiosna w tej chwili Banants jest już po 14 meczach nowego sezonu. Zajmuje 3 miejsce, ale co warte odnotowania zespół ten przegrywa ostatnio praktycznie wszystkie mecze z górą tabeli- widać nie że było przypadku w porażce w pierwszym meczu z Siroki.
Podsumowując sądzę że dzisiaj Siroki Brijeg nie będzie miał żadnych problemów z odniesieniem kolejnego wysokiego zwycięstwa. Jest to drużyna która ma w składzie doświadczonych zawodników, która na własnym stadionie jest znacznie mocniejsza niż na wyjazdach. Skoro wygrali 2-0 w pierwszym spotkaniu to dzisiaj na własnym podwórku powinno bez problemu ten wynik powtórzyć.

Ps. Typu na 100% nie polecam gdyż rosnące kursy na gospodarzy trochę mnie niepokoją- być może doszły słuchy że trener NK ma zamiar wystawić rezerwy- tego nie wiem. Gram to troche w ciemno, głównie podpierając się statystykami.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Llanelli AFC - Motherwell FC ✅
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 20.00 polskiego czasu na Excelsior Stadium w szkockim Airdrie rozpocznie się rewanżowe spotkanie I rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej, w którym naprzeciw siebie staną drużyny walijskiego Llanelli i reprezentującego Scottish Premier League - Motherwell FC. Pierwsze spotkanie zakończyło się sensacyjnym zwycięstwem Walijczyków 1:0 i, mimo wiadomych, poważnych problemów kadrowych The Well, wynik ten był sporą niespodzianką.
Ale tamten mecz to już historia. Piłkarze Llanelii mieli sporo szczęścia, kiedy w jednej z nielicznych akcji udało im się po stałym fragmencie gry wyjść na prowadzenie i utrzymać je do końca. To zwycięstwo na pewno znacznie przybliżyło ich do awansu do kolejnej rundy, ale, moim zdaniem, czeka ich ku temu jeszcze długa droga. Co prawda trudno jest oczekiwać, by nowo mianowany trener Jim Gannon, który przed pierwszym meczem nie miał zbyt dużo czasu, by odpowiednio przygotować swoich podopiecznych, przez ostatni tydzień stworzył zupełnie inną drużynę - zwłaszcza, że Motherwell przystąpi do dzisiejszego spotkania niemal w identycznym ustawieniu. Ale uważam, iż piłkarze nie pozwolą sobie na koleją kompromitującą porażkę i przy odpowiedniej mobilizacji, której na pewno im dziś nie zabraknie, stać ich na odrobienie strat z pierwszego meczu.
Mój typ: 2:0 dla Motherwell.
 
budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik
Keflavik - Valletta 1 1,4 bah

Ten kurs to dla mnie prawdziwy prezent od bukmacherów. Spytacie się dlaczego? Przecież w pierwszym meczu Valleta na własnym terenie rozgromiła islandczyków 3-0.

Gracze Keflavika na pierwszy mecz musieli lecieć 3000km do Malty i grać w koszmarnych warunkach - było bardzo gorąco i parno. Powiecie, że przecież obie druzyny grają w takich samych warunkach - ale Maltańczycy grający praktycznie każdą kolejkę w takich warunkach mieli przewagę nad drużyną z Islandii, która przyzwyczaiła się do niskich temperatur podczas rozgrywania spotkań - i to napewno wpłyneło na ich formę podczas meczu. Moim zdaniem, kiedy Maltanczycy przylecą do Islandii będą mieć takie same problemy jak ich rywale na Malcie. Będzie chłodno, będą po bardzo długiej i wyczerpującej podróży.

Warunki pogodowe i długa podróż miała duży wpływ na wynik pierwszego meczu i to samo będzie miało miejsce w rewanżu. Keflavik są bardzo mocni u siebie, grają zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach. Widzę tutaj conajmniej dwubramkowe zwycięstowo Islandczyków, którzy stracili tylko 1 punkt do mistrza ligi islandzkiej Hafnarfjordur.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Linfield - Randers​


Rewanżowy mecz 1 rundy kwalifikacji Europa League. W pierwszym spotkaniu Randers wygrali u siebie 4:0. Awans mają więc praktycznie w kieszeni. Dlatego uważam, że dziś nie będą na siłę próbowali wygrywać, bo nie jest im to potrzebne, a po co mają się przemęczać. Jak dla mnie dziś typ na ten mecz to 1 DNB, zwłaszcza, że kurs 3.50 (bet365) zachęca do podjęcia ryzyka. Można też 1X po kursie 1.97 w bwin.

UN Kaerjeng 97 - Anorthosis Famagusta FC​


Tu to samo, co w powyższym spotkaniu, z tym, że w pierwszym meczu, było nie 4, a 5 do zera. Po prostu uważam, że Anorthosis trochę odpuści sobie to spotkanie, bo nie ma ryzyka, że przegrają wyżej niż 5:0. Uważam, że spokojnie można zaryzykować 1 DNB, po kursie 7.50 (bet365). Można też 1X po kursie 3.58 w bwin.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
IBV Keflavik - Valletta FC 1 1,45 - pierwszy mecz zdecydowanie pod dyktando gospodarzy i wynik 3:0 dla Valletty właściwie rozstrzyga sprawę awansu, ale - wiadomo, że drużyny z Islandii czy Malty nie prezentują wysokiego poziomu, trochę gry z przypadku, trochę szczęścia. Keflavik jest piekielnie silny na własnym obiekcie, gdzie w tym sezonie jeszcze nie przegrał. Mecz na Keflavíkurvöllur powinien być podobny do tego pierwszego czyli pod dyktando gospodarzy. Nie wiem czy Islandczycy są wstanie odrobić straty ale jeden gol strzelony przez Vallette rozstrzygnie losy dwumeczu. Gospodarzy stać na zwycięstwo.

MTZ Ripo Minsk - FK Sutjeska 1 1,85 Gospodarze wystąpią bez 3 podstawowych zawodników. Są nimi Zrnanovich, Bubnov, Ryndyuk. Z różnych przyczyn nie zagrają również Vitus i Stashchenyuk. Nie mniej jednak obecny sezon dla Ripo jest katastrofalny w porównaniu do poprzedniego - zaledwie 11 miejsce w lidze, tylko 4 zwycięstwa i aż 6 porażek w 12 spotkaniach. Dobra gra w w Lidze Europejskiej może jeszcze uratować ten sezon. Gra na 0:0 która premiowała by gospodarzy jest bardzo ryzykowna, Czarnogórcy mogą przecież strzelić gola, dlatego myślę, że mimo braków kadrowych Białorusini wygrają ten mecz, bowiem w pierwszym meczu uzyskali w sumie korzystny wynik.

Llanelli AFC - Motherwell 1 4,20
IBV Keflavik - Valletta FC 1 1,45
MTZ Ripo Minsk - FK Sutjeska 1 1,85
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
VS.

Mecz: Renova - Dinamo Mińsk
2009-07-09 17:00, UEFA Liga Europejska - kwalifikacje, Europa
Typ: Dinamo Mińsk
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bwin
stawka 3/10
Analiza:
O 17 dojdzie do meczu 1 rundy kwalifikacyjnej ligi europejskiej pomiędzy macedońskią drużyną Renovy ,a białoruskim Dinamo Mińsk. Drugi raz dopiero mi się obiła o uszy nazwa Renova , klub ten powstał dosyć nie dawno bo w 2002 roku. Jest to klub piłkarski uwaga ze wsi Džepčište (w północno-zachodniej Macedonii) W sezonie 2008/2009 zakwalifikował się do rozgrywek Ligi Europejskiej zajmując w lidze 3 miejsce. FK Renova swoja mecze rozgrywa na stadionie miejskim w Tetovie z powodu słabego stanu swojego macierzystego boiska. Klub mało znany zmierzy się już z znanym w europie Dinamo Mińsk . W pierwszym meczu Dinamo wymęczyło wynik 2-1. Zdecydowanym faworytem tego dwumeczu jest drużyna ze stolicy kraju. Będzie to ogromna niespodzianka jeśli zespół ze wsi pokona wicemistrza Białorusi. W ubiegłym roku Dynamo doszło tylko do 2giej rundy kwalifikacyjnej w tym sezonie na pewno mają wyższe cele. Ponadto drużyny ze wschodu na prawdę istnieją w europejskich ligach. Chociaż Dynamo dziś wystarcza remis by awansować to nie wyobrażam sobie tego iż mógłby być inny wynik niż wygrana gości.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Taka moja mała uwaga co do meczu Keflavik - Valetta.

W okoliacach początku czerwca tego roku w ekipie Valetty doszło do poważnych zmian. Prezes klubu doszedł do wniosku, że warto trochę zainwestować w futbol i ściągnął do swojego klubu holenderskiego szkoleniowca, który trenował m.in Rodę Kerkrade czy Metalurg Donieck, z którym grał w pucharze UEFA ok 3 lat temu. &lt;teraz nazwiska nie pamietam&gt;. Oprócz niego do drużyny sciągnięto dwóch doswiadczonych zawodników. Napastnika Jordi Cruyffa, ktory jednoczesnie jest asystentem trenera oraz doswiadczonego obronce niegdys m.in w Graafshap Den Oudena, ktory swietnie wykonuje rzuty wolne oraz swoim spokojem w grze kieruje grą obrony.

I choc Valetta to i tak na poziomie europejskim słaba drużyna to myślę, że warto brac to pod uwagę typując mecze na tym szczeblu. Moim zdaniem kurs na Keflavik trochę za niski i choć teoretycznie powinni wygrać to chyba lepiej odpuscic ;)
 
V 0

vevs

Użytkownik
Ja mam takie pytanie :
Poniewaz nie znam sie az tak bardzo jak wy ale czemu dali tak niski kurs na polonie ? Jak dla mnie z tym skladem &quot;chodzi mi o to ze bramkaz i jeszcze jeden gracz jest na testach w innym klubie&quot; 1,1 na wyjezdzie ?
Mozecie cos powiedziec o tym meczu ?

a tak do do mojego typu to po ostatnich meczach legi czysta 1 nie bedzie tu zla ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ja mam takie pytanie :
Poniewaz nie znam sie az tak bardzo jak wy ale czemu dali tak niski kurs na polonie ? Jak dla mnie z tym skladem &quot;chodzi mi o to ze bramkaz i jeszcze jeden gracz jest na testach w innym klubie&quot; 1,1 na wyjezdzie ?
Mozecie cos powiedziec o tym meczu ?

a tak do do mojego typu to po ostatnich meczach legi czysta 1 nie bedzie tu zla ????
Ich przeciwnicy to druzyna amatorska w pelnym tego slowa znaczeniu. Prawo udzialo zdobyli grajac w sanmarynskiej (tak sie pisze?? :-?) lidze ale graja rowniez we wloskiej lidze amatorskiej.
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
kolega Vevs nie wyciągnął wniosków po ostatnich latach. Legia w meczach towarzyskich z polskich klubów prezentuje się zdecydowanie najlepiej i ogrywa naprawde silne ekipy. Ale gdy przychodzi zmierzyć się z rywalem w pucharach pojawia się niemoc i fatalne przygotowanie fizyczne. Nie widzę żadnych wskazań na to by w tym roku było inaczej. Z daleka ominę ten mecz.

Broendby - Flora 1
gdyby to było sezon temu to bym się zastanowił ale w obecnym sezonie Flora gra zdecydowanie poniżej oczekiwań. Skład mają mocny kasy troche też ale gra się nie klei. Meczą się z wygrywaniem w rodzimej lidze. Często są to 1-bramkowe wygrane. Broendby z kolei wreszcie gra na miare przyzwoitości. Sezon w Dani nie został zaczęty mimo to różnica klas powinna być widoczna

Anortosis - Petrovac 1
skłania mnie do tego typu fakt że Anortosis u siebie gra dobrze. Wydawało sie ze po małej rewolucji zespół może zawodzić. Dwumecz z Luksemburczykami może nie jest wyznacznikiem formy ale Cypryjczycy zaprezentowali się obiecująco. O rywalu uczciwie mówię nie wiele wiem...

Aalborg - Slavia Sarajevo 1
liga bośniacka kojarzy mi się z ogromnym procentem wygranych meczów przez gospodarzy. Nawet solidne ekipy na wyjeździe już nie są faworytami. Co prawda Siroki nie potwierdziły tego w elm.LM ale Slavia to nie Siroki. Aalborg bardzo ładnie zaprezentował się w pucharach w poprzednim sezonie. Nie wiem nic na temat zmian ale tak czy inaczej wyjdą po to by wygrać

FC Basel - Santa Coloma 1
z 1000zł wygramy 30 ale chyba komentarz do typu niepotrzebny

jeszcze jest kilka ciekawych typów ale poczekam na inne opinię
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Należy brać pod uwagę, że liga cypryjska rusza 28 sierpnia więc Anorthosis na pewno nie będzie w swojej najlepszej formie.
Forma Aalborga jest zagadką, grają w Lidze Europejskiej dzięki temu, że dotarli do finału Pucharu Danii ale sezon zakończyli na niskim miejscu. Tego meczu bym się nie czepiał.
Z Brondby sytuacja wygląda podobnie. Pamiętam jak kilka lat temu Esbjerg grał z Florą i pierwszy mecz przegrał u siebie 1-2 a w rewanżu wygrał 6-0 więc to coś daje do myślenia ;].
FC Basel to pewniak.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Należy brać pod uwagę, że liga cypryjska rusza 28 sierpnia więc Anorthosis na pewno nie będzie w swojej najlepszej formie.
Forma Aalborga jest zagadką, grają w Lidze Europejskiej dzięki temu, że dotarli do finału Pucharu Danii ale sezon zakończyli na niskim miejscu. Tego meczu bym się nie czepiał.
Z Brondby sytuacja wygląda podobnie. Pamiętam jak kilka lat temu Esbjerg grał z Florą i pierwszy mecz przegrał u siebie 1-2 a w rewanżu wygrał 6-0 więc to coś daje do myślenia ;].
FC Basel to pewniak.
Co do Anorthosisu to jednak uwazam, ze beda w formie. Na pewno chca cos ugrac w pucharach podobnie jak rok temu, wiec jestem pewien, ze beda ready. A swoja droga ten Petrovac-ladna miejscowosc ???? Ja polecam stawiac na Rosenborg- sa w swietnej formie. No i moze Maccabi Netanya.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja widze kilka ciekawych spotkań. Na pewno wszystkich nie zagram, wybiorę te moim zdaniem najlepsze.
Jako pierwszy w oko wpadł mi mecz Galatasaray z Tobołem. Uważam, że w tym meczu mimo, że piłkarze z Kazachstanu będą grać u siebie, Galatasaray wygra zdecydowanie a kurs 1.60 jest moim zdaniem wysoki i warto go zagrać.

Kolejny ciekawy typ to mecz słabego w tym sezonie St.Patricks z promowaną kilka postów wcześniej maltańską Valettą. Irlandczycy wcale w tym meczu nie muszą zwyciężyć a typ na x2 jest zaoferowany z bardzo kuszącym kursem.

W meczu Vetra - HJK zagrają ze sobą dwie wyrównane drużyny i nie rozumiem czemu Litwini są faworyzowani. X2? Owszem. Czysta 2? Również do głebokiego zastanowienia ale za niską stawkę.

I kolejny dziwny kurs. W meczu Suduva - Randers. Przelicznik na gospodarzy to 4.00. Nie wiem dlaczego. Są liderem ligi, w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Jeżeli liczą na ugranie czegoś no to mecz na własnym stadionie to ku temu największa szansa. Randers nigdy nie był siłą w Danii i nie sądze, że taką się stanie. 1x również warte gry.

Zaskakujące są też kursy na Pacos Ferreire, która zagra w Kiszyniowie z Zimbru. Nie wydaję mi się, żeby Portugalczycy przegrali w Mołdawii.

Podobnie oceniam spotkanie pomiędzy Flamurtari Vlore a Motherwell. Gospodarze to słabiutka drużyna z Albanii. Szkoci powinni ugrac korzystny rezultat tak aby w rewanżu spokojnie zapewnić sobie awans.

Pomijam wypisywanie typów z niskimi kursami takich jak: Legia (1.30), Rosenborg (1.10), Mettalurg (1.35), Rijeka (1.25), NAC (1.10) czy Maccabi Netanya (1.45), które nie powinny mieć żadnych problemów z pokonaniem słabiutkich rywali.

Moje krótkie przemyślenia nie są podparte informacjami o transferach czy też atmosferach panujących we wspomnianych klubach. Jeżeli ktoś ma jakieś ciekawe informacje co do tych spotkań to proszę o podzielenie się. Calkiem możliwe, że takie info zmieni moje, a także innych userów podejście do danego meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom