>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Elminacje Ligi Europejskiej 2009/2010

Status
Zamknięty.
akselek 552

akselek

Użytkownik
Elfsborg - Haladas
Elfsborg to czołowy klub ligi szwedzkiej u siebie imponuje formą, a ostatnio wygrywaniem spotkań do zera. Haladas męczył się z Irtyszem Pawłodar wygrywajac u siebie 1-0 a na wyjezdzie przegrywajac 1-2. Liga szwedzka zdecydowanie silniejsza od wegierskiej do tego Elfsborg w pelni sezonu. Zdecydowane zwyciestwo gospodarzy.
Haladas have 3 major injuries.
The most important is, that Kenesei, their best and most important player, leader goalscorer /scored 14 goals this year/ - (who played abroad in Italy etc...) broke his arm 1 week ago, and is out for 4-5 weeks - after this injury happened, many of the fans gave up hopes...he means a LOT for this team - for example he scored both goals against their kazah opponent last round, both in the home and the away game. (1-0, 1-2)
They also missing 2 other starter players, 1 from def, and 1 from midf.
Haladas&#39; squad is not amongst the best 5-6 in Hungary, still, they don&#39;t have any very good players except of the injured Kenesei.
They were a 2nd league team 2 years ago, and they didn&#39;t sign any valuable players after finishing 3rd place this year.
Haladas mocno osłabione...
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Nova Gorica - Lahti (hc 0:1) 1 3,50

Już dziś o godz. 20:00 na malutkim Športni Park Nova Gorica, bo mogącym pomieścić zaledwie 3 tysiące kibiców vice mistrz Słowenii Nova Gorica podejmie 3 zespół Finlandii ubiegłego sezonu Lahti w ramach II rundy eliminacji Ligi europejskiej. Gospodarze przygotowują się do nowego sezonu rozgrywając serie sparingów, w których prezentują się dosyć słabo:

23.6.09, Hit Gorica : Dukla Bystrzyca 0:2 (0:2)
25.6.09, Hit Gorica : FC Zestafoni 0:0
27.6.09, Hit Gorica : SK Sturm Graz 1:1 (1:0)
02.7.09, Hit Gorica : Šenčur 4:1 (2:1)
04.7.09, Hit Gorica : Triglav 4:1 (1:0)
07.7.09, Hit Gorica : Inter Zaprešič 2:1 (2:1)
11.7.09, Hit Gorica : Istra 1961 Pulj 3:2 (1:2)

Widać po tym, że gra zespołu się zazębia, forma idzie w górę i z sparingu na sparing ich gra wygląda coraz lepiej. Miran Srebrnič ma dość ciekawy skład, bardzo dobrze w poprzednim sezonie prezentowali się Mladen Kovacevic (8 goli), młodziutki, bo zaledwie 20 latek Etien Velikonja, strzelec aż 17 goli, Milan Osterc (10 goli), Bośniak Enes Demirovic (10 goli) czy Admir Krsic. Nova Gorica to niezwykle ofensywnie usposobiona drużyna, która nie ma problemu ze strzelaniem goli.

Jeśli chodzi zaś o fiński zespół, to są oni w trakcie sezonu, jednak ich gra wygląda słabo - dopiero 9 miejsce w lidze, na wyjazdach ponieśli 3 porażki w 6 spotkaniach, nie wygrywając ani razu. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo odnieśli 28 października 2008r z HJK Helsinki (2:1). Klub powstał w 1996 w wyniku fuzji klubów Reipas Lahti i Kuusysi Laht. Jest to ich debiut w europejskich pucharach, jednak byli już bardzo blisko odpadnięcia, po zwycięstwie w 1 meczu z Dinamo Tirana u siebie 4:1 na wyjeździe przegrali 0:2, a więc Albańczykom zabrakło zaledwie 1 gola, by wyeliminować Lahti. Fiński zespół przystąpi do tego meczu osłabiony brakiem Brazylijczyka Rafaela oraz Janne Moilanena. Brak czołowego napastnika i obrońcy z pewnością wpłynie na postawę zespołu, który i tak prezentuje się bardzo słabo na wyjazdach. Nie widzę więc innej możliwości jak pewne zwycięstwo gospodarzy.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wyłapałem jeszcze dziś taką perełkę:

Spotkanie: Basel - Santa Coloma
Typ: Over 1.75 HT
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365


Niezwykle ciekawy zakład znalazlem dzisiaj w Bet365. W ramach kwalifikacji Ligi Europejskiej szwajcarski Basel zagra z amatorami z Andory drużyną Santa Coloma. Faworyt jest tylko jeden, naturalnie taką drużyną sa piłkarze z Bazylei jednak na ich zwycięstwo bukmacherzy proponują tak niskie kursy, że nawet nie warto się tym interesować.

Przeciwnie do ilości goli. Moją uwagę zwrócił zakład na ilość goli w 1 połowie tego spotkania. Linia 1.75 wydaję się bardzo zaniżona. Sądze, że podopieczni Thorstena Finka już od pierwszych minut będą mocno atakować tak aby już w pierwszej połowie wygrać to spotkanie, a w drugiej dobić rywala i już w tym meczu zapewnić sobie awans do kolejnej rundy Ligi Europejskiej. Tacy zawodnicy jak Streller, Varela, Carlitos czy Huggel powinni w meczu z amatorskim rywalem urządzić sobie prawdziwy festiwal strzelecki.

Amatorzy z Andory grali już kilka razy w europejskich pucharach i zawsze do domu wracali z bagażem kilku goli. Moim zdaniem dziś będzie podobnie.

Nie ma potrzeby nikogo przekonywać, że różnica pomiędzy wicemistrzem Szwajcarii, a wicemistrzem Andory jest tak kolosalnie duża, że wysokie zwycięstwo piłkarzy FC Basel nie podlega żadnej dyskusji i jest niemal pewne.

Jedyną niewiadomą jest ile bramek Basel zdoła strzelić drużynie gości. Osobiście obstawiam końcowy wynik 7-0, a do przerwy przynajmniej 2-0 co mnie zupełnie zadowala bo gwarantuje mi trafiony typ.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Falkirk FC - Vaduz (Połowa/Koniec spotkania) ⛔
Typ: Falkirk FC/Falkirk FC
Kurs: 2.25
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 20.30 polskiego czasu rozpocznie się spotkanie II rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej, w którym szkocki Falkirk FC podejmować będzie reprezentanta Liechtenstainu - FC Vaduz.
Ekipa The Bairns, która w poprzednim sezonie zmuszona była do walki o utrzymanie w Scottish Premier League, a które wywalczyła dopiero w ostatniej kolejce, grę w europejskich pucharach zawdzięcza udziałowi w finale Pucharu Szkocji. Mimo wszystko, to właśnie drużyna prowadzona przez Eddiego May&#39;a jest zdecydowanym faworytem tego dwumeczu. Bo czy może być inaczej, kiedy za rywala ma się półprofesjonalny klub z nieliczącego się piłkarsko w Europie Liechtensteinu?
Aczkolwiek FC Vaduz, prowadzone przez Niemca, Pierre&#39;a Littbarskiego gra na co dzień w Szwajcarii, a w poprzednim sezonie grało nawet (po raz pierwszy w swojej historii) w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ale co z tego, skoro nie zdołało się w niej utrzymać? Coroczna dominacja w Pucharze Liechtensteinu sprawia, iż FC Vaduz, w przeciwieństwie do dzisiejszego rywala, posiada dużo większe doświadczenie w grze na arenie międzynarodowej (w europejskich pucharach wystąpiło dotychczas 18 razy i 4-krotnie udało mu się awansować do następnej rundy).
Skład Falkirk, podobnie zresztą, jak ekipy z Liechtensteinu, obecnie jest zlepkiem wielu nowych i kilku starych zawodników. Z klubu ze środkowej Szkocji odeszli: Pedro Moutinho, Tim Krul, Kenny Milne, Michael Higdon, Dean Holden, Steve Lovell i Kevin McBride, z których większość w poprzednim sezonie odgrywała bardzo ważną rolę w drużynie prowadzonej wówczas przez Johna Hughesa. Aczkolwiek nowy menedżer - wspomniany Eddie May - sprowadził w ich miejsce kilka ciekawych piłkarzy: Dermota McCaffrey&#39;a, Jackiego McNamarę, Lee Bullena, Neila McCanna, Burtona O&#39;Briena, Scotta Flindersa, Seana Lyncha, Marca Twaddle&#39;a, Alexa MacDonalda oraz Marka Stewarta. Jak poradzą sobie w pierwszym ważnym sprawdzianie i czy udowodnią trenerowi, że warto było na nich &quot;postawić&quot;?
Z całym szacunkiem dla piłkarzy z Liechtensteinu, ale moim zdaniem, nie mają oni czego szukać w dzisiejszym pojedynku z The Bairns. Mimo, iż sytuacja w szkockim klubie nie jest jeszcze ustabilizowana, jestem przekonany, że ich gra będzie wyglądać przyzwoicie i odniosą pewne zwycięstwo, które pozwoli im ze spokojem udać się na rewanż.
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
Steaua B. - Ujpest (Moj TYP 1) Kurs 1.40
Wedlug mnie Steaua Bukareszt to zdecydowany faworyt tego pojedynku:
po 1: Gra u siebie
po 2: Maja kilku bardzo dobrych zawodników ktorzy stanowia o sile zespolu takich jak:
Dorin Goian, Banel Nicolita, Mirel Radoi, czy Adrian Neaga!!
Kadra Ujpestu jest zdecydowanie słabsza od tej Steauy Bukareszt:
Sparingi Ujpestu
Ujpest 1- 3 Pandurii (Pandurii 11 miejsce w lidze rumuńskiej a Steaua zajela 6; fakt ze Pandurii strzelilo 3 bramki w ostatnich 10 minutach meczu i gralo z przewaga 1 zawodnika od 62 minuty ale to niczego nie tlumaczy)
Ujpest 1-1 Wisła (A po tym co wczoraj widzielismy Wisła nie jest w dobrej formie skoro remisuje z Levadia Talin czyli Ujpest tez nie jest...)
Mysle ze atut własnego boiska oraz Ci zawodnicy których wymienilem zrobia róznice potrzebna do wygrania tego meczu... Według mnie zakonczy sie wygrana Steauy roznicą 2 bramek (2-0 lub 3-1)
Co sadzicie o tym moim typie?
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
hej, mój typ na dzisiaj to:
Honka - Bangor(+1,5) 1 (czyli Honka z handicapem) kurs 1,55,

ponieważ:
1. W rankingu UEFA COUNTRY RANKING 2009 liga fińska jest na miejscu 28., a liga walijska na miejscu 46.
2. Honka gra u siebie.
3. Honka jest wicemistrzem Finlandii, a w tym sezonie też grają dobrze - są na piątym miejscu. Bangor skończył zeszły sezon dopiero na szóstym miejscu i gra dzięki krajowemu pucharowi.
4. O poziomie ligi walijskiej niech świadczy wynik wtorkowego meczu Rhyl-Partizan w eliminacjach LM.
5. Ostatni, ale bardzo ważny argument: Honka jest w trakcie sezonu (wiosna-jesień), a Bangor nie jest (Walia gra jesień-wiosna).
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
Kr Reykjavik vs Larrissa Typ 2 (1.95)
Według mnie napewno faworytem jest Grecki zespol... dlatego ze Kr Reykjavik zajmuje 2 miejsce w tabeli ze strata 12 pkt do hafnarfjordur i ostatnie mecze KR reykjavik wygladaja zle:
KR Reykjavik 3 - 4 Valur (2 kolejki wczesniej Hafnarfjordur ogral Valur 5-0)
Stjarnan 1 - 1 KR Reykjavik
KR Reykjavik 3 - 2 Breidablik ( przegrywali 0-2 i 3 bramki w 2 polowie strzelili w tym 3 bramke w 90 minucie... to o czyms swiadczy)
Mecze sparingowe Larissy:
Augsburg 0 - 1 Larissa
Mysle ze jednak mecz moze byc juz rozstrzygniety po pierwszych 45 minutach... Chyba ze Larissa w okienku tak bardzo sie wysprzedala i najlepsi opuscili ten klub...(z tego co wiem Żuraw łowca muraw przeszedl do Omonii Nikozja)... Wiecie cos wiecej???
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
2009-07-16 19:00 Piłka Nożna&gt; UEFA Europa League
Spotkanie: Elfsborg v Haladas
Drużyna gospodarzy wygrywa i utrzymuje czyste konto
Typ: TAK
Kurs: 1.94
Buk: betsson
Pięciokrotny mistrz Szwecji podejmuje na woim terenie węgierskim klub piłkarski Haladas.
Głównym powodem takiego typu jest dla mnie to, że u gości nie za gra lider zespołu Kenesei.
Kenesei tydzień temu złamał rękę. W ostatniej rundzie (1-0, 1-2) zdobył gola u siebie jak i na wyjeździe, a więc jest to bardzo duże osłabienie. Na dodatek nie zagra jeszcze 2podstawowych graczy.
Gulingarna (żółci) bardzo dobrze sobie radzą w Allsvenskan zajmując 2lokatę, a co ciekawe w lidze od 22.04 u siebie pokonali kolejno Malmö 1-0, IFK Göteborg 2-0, Halmstad 4-0, Trelleborg 1-0, Örgryte 4-0.
Co świadczy szczególnie o dobrej grze u siebie.
Brak głównego wykonawcy u gości + dobra obrona u siebie gospodarzy.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
radzę sprawdzić jeszczeraz :jezora:
Sevojno - Serbia Prva Liga(czyli 2 liga serbska) półfinalista pucharu Serbii :spokodfhgfh:
FBK Kaunas - wicemistrz A Lyga (czyli najwyższy szczebel rozgrywek ligowych w Litwie)
Ale z FBK Kowno wycofał się sponsor, drużyna poszła w rozsypkę nie dostała licencji na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej... Także radzę sprawdzić ;) To zupelnie inna druzyna niz ta z poprzedniego sezonu.
 
bourne22 0

bourne22

Użytkownik
I jest losowanko

Broendby/Flora - Legia Warszawa
Polonia - NAC Breda
Fredrikstad FK - Lech Poznań

Mysle ze Lech powinien spokojnie awansowac do 4 decydujacej rundy.
Legii chociaz mocno jestem z nim sercem daje 50na50 blizej meczu z Flora bowiem wygrali w Kopenhadze 1-0.
A Polonia mysle ze jest bez sznas z ofensywnie grajacą Bredą
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Lech w sparingach pokazuje kapitalną formę , 5 zwyciestw z rzędu a rywale różni , myśle że słabo spisujące się w tym sezonie Fredrikstadt mimo iż w norwegii trwa w nalepsze sezon nie poradzi sobie z Lechitami.
Legii jeżeli przyjdzie mierzyć się z Florą daje 70% szans na awans , nie wiem jak Flora zagrała w pierwszym meczu ale po wyniku mozna sie spodziewac ze udało im sie strzelić bramke i poźniej wyniku bronili. W Talinie również powinni go bronić i sądze że jakaś przypadkowa kontra może Dunczykom wpaść. jeżeli już Legia zagra z Flora to tak jak pisałem w pierwszym meczu jak zagrają mądrze to i powinno być dobrze. a W Wawie tylko przypieczetować.
 
bourne22 0

bourne22

Użytkownik
Football,UEFA,Champions League,League,Soccer,Calcio,UEFA Cup, Euro 2004,Europe
Co do Polonii. Mogło być gorzej w ostatniej kolejce losowania została właśnie Breda i Fulham , wcześniej jeszcze było Atletic , Lille , Galatasaray , Brugge , trafiła źle aczkolwiek bez szans nie jest.

Nie było żadnego Athletic ani tez lille nie było tez Bruggi.Mógł byc Fulham Galatasaray Basel/Santa Coloma Rudar/Crvena Zvezda lub wylosowana Breda.

Jak dla mnie są bez sznas.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wiem teraz spojrzałem dopiero jakie był koszyki ale i tak Breda jest w zasięgu. Fakt faktem że siła Bredy to ofensywa , Polonii bardziej defensywa więc spotkanie może być ciekawe. faworytem na pewno nie są ale wierzyć trzeba , fajnie by było jak by w komplecie zagrali w 3 rundzie.
 
budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik
Moim zdaniem Polonia raczej nie przejdzie Bredy, ale i tak trafili na jeden ze słabszych zespolow na jakie mogla trafic. Legia moze przejsc Flore czy broendby, ale tak jak ktos wspomnial tylko wtedy jezeli osiągną dobry wynik w Polsce. Co do Lecha to moim zdaniem pewnie przejdzie norwegow.
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Moim zdaniem Polonia raczej nie przejdzie Bredy, ale i tak trafili na jeden ze słabszych zespolow na jakie mogla trafic.
No czy na taki jeden ze słabszych to nie wiem. Breda potrafi imponować grą a Amoah jest jednym z najlepszych strzelców w lidze.
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
to zalezy czy polonia bedzie grala pierwszy mecz u siebie czy na wyjezdzie. Jezeli pierwszy by grali na wyjezdzie to mogliby grac na remis a u siebie zawalczyc aby strzelic bramke ktora dalaby im awans Polonia w lidze pieknego futbolu to nie grali ale wazne ze skutecznie. Na pewno bym ich od razu nie skreslal nawet mimo tego ze w czwartek u siebie Breda rozgromila 6-0 Grandzasar. jednak jezeli mialbym wymieniac jakas druzyne ktora odpadnie z polskich druzyn to na pewno jest nia Polonia. Co do legii to mam nadzieje ze trafia na dunczykow anizeli na Flore. Lech wcale tez nie ma tak latwo z Fredrikstadem ze skandynawami sie ciezko gra ale mogli trafic duzo gorzej
 
N 0

new_user

Użytkownik
Polonia gra pierwszy mecz u siebie ( jak awansuje ).
Według mnie z NAC nie ma szans, zwłaszcza, że kilku podstawowych zawodników ma odejść z drużyny.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Kurs wystawiony na Legie w rewanżu z O.Rustawi @ 1.90 to wielkie promo od buka.
Na meczu w Warszawie byłem i się nie zawiodłem, Legia ciągle przeważała i konsekwentnie grała swoje, dzięki czemu padały bramki.
Drużyna z Gruzji to zespół pół-amatorski, na koszulkach nawet nie mają loga klubu.
Bramkarz ma ok.170 cm i i zbyt wielkich umiejętności nie posiada, wszystko co leci w niego wybija przed siebie.W pierwszym spotkaniu gracze z Rustawii wyprowadzali kontry, niektóre nawet groźne, ale nie przyniosło im to skutku.
Podejrzewam, że buk wystawił taki kurs myśląc, że Legia po wygranej 3:0, w drugim meczu nie będzie zbytnio narzucać tempa i będzie bronić wyniku.
Według mnie będzie odwrotnie, Legia nie pojedzie do Gruzji bronić wyniku, tylko pokazać kto jest lepszy.Prawdopodobnie Jan Urban nie będzie zbytnio zmieniał składu, no chyba że kilku reprezentantów wróci do wyjściowej 11 m.in.Rzeźniczak, Roger, Komorowski.
Jeśli tak się stanie, skład Legii będzie jeszcze silniejszy i zwycięstwo gwarantowane.
Dla mnie tak wysoki kurs to wielkie promo, i podejrzewam, ze kurs będzie malał.
Polecam typ na win Legii @ 1.90 i handi -1,5 @ ?.
EDIT:TBM możliwe, że pauzuje, dokładnie nie wiem, ale za Rogera gra teraz P.Giza i radzi sobie bardzo dobrze, Legia zaczęła grać dwoma napastnikami i od razu pada więcej bramek.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Kurs wystawiony na Legie w rewanżu z O.Rustawi @ 1.90 to wielkie promo od buka.
Na meczu w Warszawie byłem i się nie zawiodłem, Legia ciągle przeważała i konsekwentnie grała swoje, dzięki czemu padały bramki.
Drużyna z Gruzji to zespół pół-amatorski, na koszulkach nawet nie mają loga klubu.
Roger chyba ma jeszcze jeden mecz pauzy za kartkę z ubiegłego roku, ale nie pamietam dokładnie ;)

Jeśli chodzi o Olimpi Rustawi jest najsłabszą drużyną z Gruzji jaka w tym roku gra w europejskich pucharach. Mocniejsze są Zestaponi, Dinamo Tbilisi oraz Wit Georgia Tbilisi. Olimpi Rustawi nie ma wybitnych graczy w swoim składzie, ale ostatnio zaiwestowali w graczy z Brazylii, którzy jednak mają problemy z aklimatyzacją. Co do Legii fajnie byłoby aby wygrała i zdobyla tak cenne punkciki do rankingu dla naszego kraju. Ja jednak z typem jeszcze się wstrzymam i najwczesniej jak zagram to we wtorek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom