>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Elminacje Ligi Europejskiej 2009/2010

Status
Zamknięty.
pawlo999 0

pawlo999

Użytkownik
Haladas - Elfsborg
Haladas - Elfsborg
uwazam ze zdecydowanym faworytem tego meczu jest szwecka druzyna w pierwszym meczu u siebie wygrala 3:0 i w tym mezu nie powinno byc niespodzianek Elsborg zajmuje drugie miejsce w lidze szweckiej natomiast Haladas 3 miejsce liga szwecka jest duzo lepsza od wegierskiej
a Wy co sadzicie na temat tego meczu?
 
bourne22 0

bourne22

Użytkownik
Dla mnie meczem numer jeden jest spotkannie Spartaku Trnava z FK Sarajevo.
Nie bede sie rozpisywal bo moje przemyslenie na temat tego meczu jest takie samo jak na temat wczorajszego spotkania Slovanu Bratyslawa ze Zrinskim Mostar.Czyli jutro Slowacja-Bosnia czesc druga.Druzyny z Bosni bez pojecia na wyjazdach slowacy w miare dobrzy u siebie a ligi tez sie roznia i dla mnie Slowacka napewno jest mocniejsza.Mysle ze Trnava spokojnie pokryje handicap 1,5 jak Slovan wczoraj ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
bourne22 popieram typ na Spartaka ;)

Spartak Trnava - FK Sarajevo
Dwa dni temu mecz mistrza Słowacji Slovana z mistrzem Bośnii Zrinjski Mostar wynik 4-0. Trnava w pierwszej rundzie pewnie ograła klub z Azerbejdżanu, w pierwszym meczu w Bosnii przegrała 0-1. Teraz jednak wydaje się, że ma szanse odrobić straty. Sarajevo przyjezdza bez kluczowego gracza Muminovicia, ktory strzelil gola w pierwszym meczu. Nie zagra rowniez kontuzjowany napastnik Alen Skoro. Wydaje mi się, że bukmacherzy trochę nie doceniają Spartaka, który moim zdaniem pewnie ten mecz wygra. 1,70 na zwykłe zwycięstwo w zupełnosci mnie zadowala.

Motherwell - Flamurtari Vlore
Motherwell w pierwszej rundzie przegralo u siebie 0-1 z Llaneli, aby później dać Walijczykom lekcję gry i pewnie ich pokonać w rewanżu. Motherwell wtedy było w sytuacji kiepskiej/przebudowa zespołu. Teraz jednak wszystko wychodzi na prostą. Przegrali w Albanii z Flamurtari ale także i z panującym wtedy upałem. Mecz rozgrywano przy temperaturze ok 35 stopni celsjusza. Teraz Szkoci w chłodniejszym juz klimacie przywitają Albanczyków. Mecz co prawda będzie rozgrywany na stadionie w Airdrie, ale i tak w Szkocji nie wyobrażają sobie innego wyniku jak pewna wygrana Motherwell. Szczerze mówiąc ja też nie. Kluby albańskie do mocarzy nie należą. Na wyjazdach wysoko przegrywają czy to Dinamo Tirana zebarło baty w Lahti, czy KF Tirana ze Stabaek, czy wreszcie Vllaznia z Rapidem. Liga szkocka jest o klasę lepsza i teraz już w normalnych warunkach Motherwell powinno pokazać Flamurtari, że jest zdecydownie lepszym teamem. Gram na co najmniej dwubramkowe zwyciestwo Szkotów.

Larissa - KR Reykjavik
Długa podróż Larissy do Reykjaviku, dwa głupie błędy w obronie i sensacyjna porażka 0-2. Kluby z Islandii jednak nie są potentatami. Porażka Keflaviku z Valettą, czy też wysokie przegrane mistrza Hafnarfjordur z Aktobe Lento nie wróżą niczego dobrego piłkarzom KR Reykjavik tym bardziej, że będą po baardzo długiej podróży i na dodatek przywitani zostaną panującymi w Grecji upałami. Larissa co prawda nie wydaje się być na papierze tak mocna jak w ubiegłym sezonie, ale u siebie Islandczyków odprawi z kwitkiem wysoko wygrywając może nawet bez potrzeby dogrywki.

z oferty Tobet
Spartak Trnava - FK Sarajevo | 1 - 1,70 (6/10)
Motherwell - Flamurtari Vlore [handicap 0:1] | 1 - 1,95 (6/10)
Larissa - KR Reykjavik [handicap 0:1] | 1 - 1,85 (6/10)
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Dzisiaj kładę tenis jak i baseball na dalszy plan i przedstawiam wam moją wizję na dzisiejsze spotkania, ale pierw przypomnę cytat.
Ta reforma ma służyć &quot;zachowaniu równowagi&quot; między potęgami piłkarskimi, a innymi krajami kontynentu, która da im szansę walczenia jak równy z równym i sposobność na awanse do kolejnych rund, gdzie parę lat temu te drużyny nawet o tym nie myślały
Platini.
Takie możliwości wykorzystały już w kwalach do LM np. Levadia, Aktobe czy Debreczyn. Dzisiaj popoluję po Europejskim podwórku inne takie ekipy które mają szansę zrobić życiowy sukces już w I. roku reformy Francuza.
FK Karabakh - Rosenborg Trondheim
(1/10)
1X @ 3.12
Azery już mocno napsuli krwi Norwegów u nich w domu ponieważ wynik był bezbramkowy, teraz czeka Norwegów bardzo daleko podróż gdzie Azerowie zdali ją bardzo dobrze. W lidze Rosenborg na wyjeździe jeszcze nie przegrał tutaj może być całkowicie inaczej, nadzieja w awans w Karabakh jest taka sama lub nawet większa jak w sezonie 99/00 gdzie w Pucharze Intertoto pokonali Maccabi Hajfę i awansowali do kolejnej rundy, może być trudno tutaj dla ekipy z Norwegii.
Pacos Ferreira - Zimbru Kiszyniów
(1/10)
Awans do kolejnej rundy?: Zimbru @ 4.00
Na zgodę ZP Zimbru zacznie ligę później niż każdy ponieważ skupia się na kwalach do LE, jak narazie u siebie zremisowali 0-0 z niewygórowaną ekipą z Portugalii, Mołdawianie obchodzą mały jubileusz 10-lecie w Europejskich Pucharach od sezonu 94/95 pod rzad grają w pucharach jak narazie największe sukcesy to podwójna trzecia runda w kwalach do LM czy II runda P.UEFA. Dla zespołu Portugalskiego to drugi raz w Pucharach gdzie dwa lata temu przegrali z AZ z Holandii, dla mnie w Europie kelnerów już nie ma, zespół z takich krajów jak właśnie Mołdawia, Azerbejdżan są bardzo kąśliwi sądzę że bramkę będą potrafić strzelić i może to być na wagę awansu.
Fram Reykjavik - SK Sigma Olomouc
(2/10)
Awans do kolejnej rundy?: Fram @ 2.55
Czesi bez ogrania sezonowego to już udzieliło się w Ołomuńcu, gdzie Fram jest już po 13. kolejkach zajmuję 7. miejsce ale ważniejsze jak dla każdego takiego zespołu półamatorów jest co da bonusową kasę czyli Europuchary, Kluby z Islandii to chyba już normalny rywal, a nie totalny kelner pokazali to już ładnych parę lat w P.UEFA z Pogonią Szczecin, ale teraz będą grać u siebie z wynikiem promującym ich dalej, a na Islandii gra się po Brytyjsku, masa wrzutek, kick and run i twarda gra w tym kraju jest na tym punkcie szał, półamatorzy nie mają nic do stracenia więc awans jest realny czemu nie?.
HNK Rijeka - Differdange FC 03
(1/10)
Awans do kolejnej rundy?: Differdange FC 03 @ 3.50
Totalny folklor, jeśli zespół z Luksemburga awansuję myślę że w Chorwacji mogą nałożyć żałobę narodową pierw sprawdziłem czy to nie zespół Dudelange chyba bardziej znany lecz Dudelange oczywiście nie gra w tak słabym przedstawicielu Europucharów jak LE, co do jednak Differdange kolejni już półamatorzy lub nawet pochodzą pod semipro połaczyli się z RB z miasta gdzie teraz nadają ton ale to tylko w Luksemburgu mają paru techników trzeciego sortu ale są Piskor, Rodrigues, Ribeiro czy Barbosa nazwiska mogłby coś mówić lecz jesli mają jakiś związek z znanymi piłkarzami to tylko przez nazwisko, jeśli dobrze sklepany zespół wygrał u siebie z Rijeką 1-0 to czemu nie mogą utrzymać tego w Chorwacji przy dobrze zbitej drużynie jak i dobrej taktyce ponieważ trenuję ich Emilio Lobo jak i Dan Theis para trenerów którzy w Luksemburgu robią szał ten drugi przez wiele, wiele lat prowadził nawet młodzieżówkę Luksemburgu która parę punktów umłuciła w kwalach do ME jak i MŚ. Co do Rijeki, sezonu jeszcze nie zaczeli gdzie Differdange nie dawno go skończyli Chorwaci w Europejskich Pucharów to chyba drużyna która najczęściej wtapiała z kelnerami wpadki z Valettą czy z St Patrick&#39;s nie daję im chwały, a druzyna z Luksemburga jeszcze nigdy w życiu nie przeszła do kolejnej rundy w Europucharach chociaż sytuację gdzie wygrali pierwszy mecz mieli raz lecz w rewanżu dostali sromotne lanie. Myślę że inwestycja jaką zrobili w klub z Luksemburgu może być bardzo dobra zachodni trenerzy, dobra myśl taktyczna, zagraniczni piłkarze mogą tutaj namieszać dzisiaj w Rijece.
Tromsö IL - Dinamo Mińsk
(2/10)
X2 @ 2.14
Białoruskie kluby kojarzą mi się zawsze z dobrą grą w pierwszych rundach Europucharów, pamiętam jak jakiś klubik z tego kraju ograł jak dzieciaków Zagłębie Lubin tylko nie wiem czy to było w Intertoto czy w P.UEFA, ale wróćmy do tego spotkania myślę że dzisiaj może być czarny dzień dla Norweskich klubów, nie grają solidnej piłki specyficzna gra jakoś mnie nie przekonywuję gdzie Białorusini jak na swój poziom moga tutaj ustrzelić jakiś bramkowy remisik który da im awans.
Larisa - KR Reykjavik
(5/10)
Awans do kolejnej rundy?: Reykjavik @ 1.85
No i jak dla mnie najbardziej pewny typ ze wszystkich dzisiaj moich write up&#39;ów, pierwszy mecz solidny i 2-0 dla Islandczyków, nie sądzę by tutaj po prostu położyli się na trawce i powiedzieli dobra ładujcie szybko te trzy gole i wracamy, tak samo jak Fram to półamatorzy którzy liczą na awans ponieważ jest to zawsze jakiś grosz, a nie są zawodowymi graczami więc prawie każda suma z ich pasji będzie dobra jako druga wypłata myślę że gola są w stanie strzelić lub utrzymac wynik na styku i awansować dalej.
Maccabi Netanya - Sliema Wanderers
(0.5/10)
Awans do kolejnej rundy?: Sliema Wanderers @ 10.00
(0.5/10)
X2 @ 5.38
To już totalny hardkor, ale czemu nie?, pierwsze spotkanie na styku bezbramkowo pare lat temu jak jeszcze było widać gołym okiem kelnerów, Maltańczycy bardzo dobrze zagrali w P.UEFA z Polonią Wawa dostawali tam wynik tylko różnicą dwóch bramek, a wtedy kiedy grali Ciesielski, Kaliszan, Żvirgżdauskas, Arek Bąk, itp, itp to był bardzo dobry wynik, piłka idzie ku przodowi dzisiaj chłopcy mają ciągle otwarty wynik grają w Izraelu ale czy to wazne gdzie się gra trzeba pokazać że kelnerzy moga wykorzystać dobre serce Pana Platiniego i awansować dalej.
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Hellraiser... dobrze że doceniasz siłę niedocenianych drużyn ale bez przesady nie każdy dwumecz będzie kończył się niespodzianką. Owszem przepaści powoli zanikają (pomiędzy Polską a resztą się powiększa) ale nie można popadać w skrajność.

Na rosenborgu sam wtopilem ale jestem przekonany że dziś będzie win Norwegów. Mają szeroką kadrę a dzięki właścicielowi fanatykowi grają bez presji. On kładzię nacisk na ambicje swoich graczy i sam oprócz trenerów ich motywuje ale jak cos im nie wyjdzie to nie gotuje się jak np u nas. Ogólnie w Norwegii Rosenborg to dość specyficzny klub.

Pacos - Zimbru. jako że Pacos to nie jest zespół strzelający zbyt wiele bramek wole mecz ominąć bo jedna wpadka i gol dla Zimbru być może oznaczający awans ale niekoniecznie. Jak już to raczej under 3,5 tu proponuje

Netanya - Sliema. Tu będzie 3,4 lub 5 do zera dla gospodarzy. co najwyżej do jednego.

Awans KR tez nie jest taki pewny.... reszty nie komentuje.

Od siebie dodam propozycję kuponu (w Tobecie wszystko)
1.Polonia - Juvenes typ:1 kurs:1,03
2.Haladas - Elfsborg typ:awans Elfsborg kurs:1,01
3.Ujpest - Steaua typ:awans Steaua kurs:1,05
4.Helsingborg - Zestaponi typ:awans Helsingborga kurs:1,05

Ako: 1,146 Stawka:1000zł potencjalna wygrana: 1146zł

Mnie prawie 150zł by zadowoliło ale za tyle nie zagram bo obecnie tyle na buku nie posiadam:/ gram za 200 tylko ale i tak do dniówki sobie dorobię
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Na niekorzysc Zimbru przemawia fakt dlugiej podrozy oraz zmiana strefy czasowej az o 3 godziny i to w ta niekorzystna strone. Dla Mołdawian mecz rozpocznie sie o 23. Mysle, ze to moze zawazyc na ich wydolnosci. Warto tez chyba postawic na Red Star.
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Ja na dziś wymyśliłem coś takiego :
OFK Petrovac - Anorthosis Famagusta
Drużyna z Czarnogóry tylko dzięki temu ze zdobyła puchar czarnogóry startuje po raz pierwszy w swojej historii w rozgrywkach europejskich i sądze ze dzis odpadna . Nie sa potęga ani nie graja ze słabym przeciwnikiem choć udało im sie strzelic na wyjezdzie bramke co daje im szanse na awans. Anorthosis nie musze mowic jak dobrze spisał sie w poprzedniej edycji LM. W lidze 3 miejsce w czym 10 na 13 meczów na wyjazdach nie przegrał! a jeden zremisował. Sądze ze czysta dwojka na gosci jest dobrym typem tym bardziej ze kadra Anorhosis jest o wiele lepsza niz gospodarzy co pokazali w poprzednim meczu dominując go juz w pierwszych minutach. w tym meczu rzuca sie do ataku o pierwsza bramke która daje im awans a kto wie moze doda im to wiatru w zagle i pokusza sie o wieksza ilosc goli ????
OFK Petrovac - Anorthosis Famagusta 2 1.6

Spartak Trnava - FK Sarajevo Kolejny mecz. Nie bede komentował gdyż juz to była powyzej dodam tylko ze dla odwaznych z handicapem można smiało iśc i mam nadzieje ze Spartak powtórzy mecz Slovana ???? w lidze cięzko jak narazie po dwoch meczach ale w LE bedzie lepiej ????
Spartak Trnava - FK Sarajevo (Typ) 1 1.65

KS Vllaznia Shkoder - SK Rapid Wien (Typ)
Pierwszy mecz 5:0 dla Rapidu. Liga jeszcze sie nie zaczeła(dla nich) wiec mysle ze mecuz nie odpuszcza. W poprzednim spotkaniu wynik otworzyl karny ktorego strzelil pomocnik Hoffman. Nastepne gole strzelali juz tylko napastnicy tworzac piekne widowisko w tym dwa razy wpisał sie wprowadzony po połowie meczu Jelavic ktory wystapi pewnie dzis od pierwszej minuty .Nie wyobrazam sobie innego wyniku niz zwyciestwo gosci.
KS Vllaznia Shkoder - SK Rapid Wien (Typ) 2 1.5

No i w koncu FC Olimpi Rustavi - Legia Warszawa (Typ)
Po wygranej 3:0 na Łazienkowskiej czas na rewanz w Gruzji. Warunki na pewno nie bedą za dobre gdyz Gruzini odwdziecza sie nam za to co spotkalo ich u nas problemy z odlotem i takie tam ???? Legia w takim samym skladzie prawdopodobnie wyjdzie a ja licze na bramke Mięciela podobną do tej w ost. sparingu z Wisłą ???? Sadze ze zwyciestwo jest pewne gdyz Urban mowil ze nie jada na wycieczke a trener Rustavii stwierdzil ze nie maja juz szans na awans a wiec i gra pewnie nie bedzie taka sama ???? Do gruzinskiej ekipy dołącza kapitan co jest wzmocnieniem ale nie sadze ze na tyle duzym aby pokonac druzyne wicemistrza kraju ???? )
FC Olimpi Rustavi - Legia Warszawa (Typ) 2 1.6 (w niedziele 1.9 ???? )
 
G 0

genoak

Użytkownik
Z tego co patrzyłem, to w dniu dzisiejszym opłaca się grać na norweskie kluby. Rosenborg moim zdaniem powinien sobie poradzić z FC Karabakh. Drużyna z Trondheim jest naprawdę w dobrej formie i można powiedzieć, że pierwszy mecz z zespołem z Azerbejdżanu był dla nich wypadkiem przy pracy. Kurs malutki, ale w dubelku można go z jakimś innym meczykiem połączyć.
W tym przypadku chodzi mi o drugi norweski zespół, Tromso IL. Zespół, który w poprzednim sezonie zajął trzecie miejsce w rozgrywkach ligi norweskiej gra z Dinamo Mińsk. W pierwszym meczu padł wynik bezbramkowy, co z pewnością jest korzystnym rezultatem dla Tromso. W dniu dzisiejszy według mnie powinni sobie poradzić z drużyną reprezentującą kraj naszego wschodniego sąsiada. Co sądzicie o tych spotkaniach?
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Moim zdaniem warto postawić w meczu Legii z Ollimpii na Under po dobrym kursie 1,8.
Z kilkubramkową zaliczką z 1 meczu i długą podróżą nie sądzę aby Legii zależało na efektownym zwycięstwie. Z Koleii Olimpia nie ma atutów aby zaatakować skutecznie. Liczę na 0-1 lub 0-2
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
To co zrobiła wczoraj Wisła idzie w parze z dzisiejszym wynikiem Rosenborga... takiej bomby chyba mało kto sie spodziewał,porazka 1:0 w Azerbejdzanie jest wielka sensacją:wowsdf: Teraz pewnie i Wiśle lżej na sercu, bo taka firma jak Rosenborg jest poza pucharami... Żeby to jeszcze była LM,mozna to zrozumieć, ale nie odpowiednik Pucharu Uefa... Wszystko idzie do przodu, a drużyny z Estonii,Armenii czy Azerbejdżanu będą eliminować niedługo wielkie firmy... Aż strach się bać co bedzie za kilka lat...

Szacunek dla Hellraisera za to ze potrafił znaleźć tą wielka sensację:spokodfhgfh:
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Hellraiser... dobrze że doceniasz siłę niedocenianych drużyn ale bez przesady nie każdy dwumecz będzie kończył się niespodzianką. Owszem przepaści powoli zanikają (pomiędzy Polską a resztą się powiększa) ale nie można popadać w skrajność.

Na rosenborgu sam wtopilem ale jestem przekonany że dziś będzie win Norwegów. Mają szeroką kadrę a dzięki właścicielowi fanatykowi grają bez presji. On kładzię nacisk na ambicje swoich graczy i sam oprócz trenerów ich motywuje ale jak cos im nie wyjdzie to nie gotuje się jak np u nas. Ogólnie w Norwegii Rosenborg to dość specyficzny klub.

Pacos - Zimbru. jako że Pacos to nie jest zespół strzelający zbyt wiele bramek wole mecz ominąć bo jedna wpadka i gol dla Zimbru być może oznaczający awans ale niekoniecznie. Jak już to raczej under 3,5 tu proponuje

Netanya - Sliema. Tu będzie 3,4 lub 5 do zera dla gospodarzy. co najwyżej do jednego.

Awans KR tez nie jest taki pewny.... reszty nie komentuje.

Od siebie dodam propozycję kuponu (w Tobecie wszystko)
1.Polonia - Juvenes typ:1 kurs:1,03
2.Haladas - Elfsborg typ:awans Elfsborg kurs:1,01
3.Ujpest - Steaua typ:awans Steaua kurs:1,05
4.Helsingborg - Zestaponi typ:awans Helsingborga kurs:1,05

Ako: 1,146 Stawka:1000zł potencjalna wygrana: 1146zł

Mnie prawie 150zł by zadowoliło ale za tyle nie zagram bo obecnie tyle na buku nie posiadam:/ gram za 200 tylko ale i tak do dniówki sobie dorobię
Nie ma to jak siedziec posrany na meczu i błagać sie o bramkę. Helsngborg w doliczonym czasie gry strzelil i tym uratowal kupon. Niezastapione uczucie...
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Chciałbym zapytać co myślicie o szansach Legii i Polonii? Ja mimo że lubie ukazać niższość naszych klubów na tle innych to jednak uważam że oba zespoły mają sporą szansę przejść dalej. Broendby gra bardzo nieregularnie o czym świadczy chociażby dzisiejszy mecz z Esbjerg. Z relacji wynika że mieli przewagę ale nijak nie potrafili jej udokumentować. Podobno katastrofalnie gra druga linia. Nie potrafią trzymać szyku i gubią się w taktyce. Podobno trener często stosuje calkowite zmiany ustawienia w trakcie meczu czego zawodnicy jeszcze nie opanowali. Legia drugą linię ma mocną i grająca solidnie. Iwański wyraźnie w formie. Szałachowski aż pali się do gry. Wszystko wygląda nawet dobrze.
Polonia powinna mieć większy problem. Bardzo wielka szkoda że 2mecz jest wyjazdowy. Według mnie u siebie wystarczy jednobramkowa zaliczka. 1:0 brałbym w ciemno. Na wyjeździe Polonia postawi twardą obronę i groźne kontry i może nawet przegra 2:1 ale awans będzie. Bo u siebie NAC gola sieknie jak nic. Atak mają cholernie mocny. Amoah Lurling Kolkka Ci zawodnicy powinni być najbardziej znani chyba. Amoah to coś w stylu Chinyamy tylko nieco skuteczniejszy. Ale też balansuje pomiędzy kapitalnymi zagraniami a licznymi kiksami. W Polonii wydaje się że skład jest mocny. Chałbiński to dobry napastnik mam nadzieję że to udowodni. ten Sarvas mnie zaintrygował. Bramki jak bramki ale zwody to ma niezłe. Co fakt widziałem jak stosował je na graczach San Marino ale mimo to potrafię je ocenić obiektywnie. Jednym zwodem wkręcić trzech obrońców to coś ładnego. Wszystko psuje tam Ivanovski bo to kompletne beztalencie. Tyle przypadkowych goli to dawno nie widziałem u jednego napastnika. Obrona nawet solidna się wydaje. Adrian Mierzejewski dobrze spełnia swoją funkcję. Daniel Mąka lepiej sprawdzi się jako joker bo jak gra w 1składzie to seryjnie psuje akcje. Ogólnie gra Polonii przypomina nieco dawny groclin choć straciła nieco na efektowności. Brakuje mi w tym zespole kogoś takiego jak Adrian Sikora. Gdyby ten gość nie wyjechał to by tu coś znaczył. Teraz gdyby wrócił niewiadomo ile by z niego zostało.
Bardzo podoba mi się też trener Polonii. Tak wiem że to kontrowersja. Ale ten Grembocki mimo że sprawia wrażenie idioty i mało profesjonalnego trenera ma wielki zapał i poziom ambicji. Na meczu to skacze jak mało kto. Prawie jak Smuda. Serducho wkłada w to co robi i trochę mu też szczęście dopisuje. Brakuje trochę doświadczenia ale gdzieś musi się wyrobić. Ten ewentualny sukces z Bredą mógłby go opromienić. Życzę mu tego bardzo. Boję się jedynie że sami piłkarze mają go za idiotę a takie głosy można z otoczenia klubu usłyszeć. Wojciechowski to też bardzo kontrowersyjna postać ale za to charyzmatyczna niezwykle. Może odkrył jakieś pokrewieństwo dusz z Grembockim i dlatego go zatrudnił ???? Mimo wielu uwag jestem jego zwolennikiem. Tarasiewicz mógłby się od niego uczyć bo tego fircyka nieznoszę jak nie wiem kogo. Woda sodowa z niego nic więcej.
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Serio wiesz na pewno? dzisiaj są transmisje meczu tego rywala Lecha na necie w lidze. Ciekawe jak sobie poradzą na wyjeździe z drużyną która jest kilka oczek w tabeli wyżej, ale to Fredrikstad FK w tym sezonie kiepsko gra, a dziwne że grają w lidze a za 3 dni w Lidze Europejskiej jakby nie mogli sobie przełożyć.
 
W 0

wierzba

Użytkownik
Bnei Yehuda Tel Aviv - Pacos Ferreira
Typ: Bnei Yehuda Tel Aviv 1 DNB
Kurs: 1,95 bet365

Po zwycięstwie w dwumeczu 1:0 z Zimbru Kiszynow, dalekiej i kosztownej podróżny, Pacos znów czeka ciężka przeprawa z Bnei Yehuda Tel Aviv (Izreale). Mecz ze względu na Maccabi Netanya która też gra z Galatasaray w Tel Avivie mecz musi być rozgrywany we wtorek. Obie drużyny nie są zbyt doświadczone na arenie europejskiej. Dla Bnei Yehuda będzie to 7 mecz w europejskich pucharach natomiast dla Pacosu 5. Co ciekawe Bnei Yehuda do tej pory w Europie nie zremisował notując 4 zwycięstwa i 2 porażki oraz jak wygrywał i przegrywał dwumecz to do zera (w tej edycji jeszcze bramki nie stracił a strzelił 9). Pacos przygotowując się do tego meczu wygrał 2:1 sobotni mecz z Beira-Mar ale w między czasie stracił kolejnego ofensywnego ważnego gracza Carlitosa za którego Paulo Sergio zmuszony był powołać na mecz obrońce Baiano. Nadal nie zdolni do gry są Paulo Sousa, Filipe Mendes oraz William. Pacos jadąc do Tel Avivu bardzo zadowolone przed rewanżem będzie z remisu. Nie mieli za dużo czasu na rozpracowywanie rywala i za dużą o przeciwniku nie wiedzą. Kolejnym problemem znów jest kosztowna i długa podróż. Przed meczem Prezydent klubu Fernando Sequeira wypowiadał się że głównym celem na ten sezon dla nich jest liga. W Izraelu jak dotąd tylko U. Leiria udało się wygrać z M. Netanya w sezonie 07/08 (ale z to jako jedyny Portugalski klub nie wygrał w domu z drużyną z Izraela) a wcześniej próbowała prawie cała czołówka ligi Portugalskiej:
Maccabi Tel Aviv - Boavista 1:0 02/03
Beitar Jerusalem - Benfica 4:2 98/99
Beitar Jerusalem - Sporting 0:0 97/98
M. Haifa - Sporting 0:0 95/96
Jedynym pocieszeniem jest to, że dalej i tak zawsze awansowali Portugalczycy nawet w sezonie 98/99 kiedy to Benfika przegrała na wyjeździe z Beitar Jeruzalem 2:4 by potem w domu rozprawić się z nią 6:0.
Arbitrem meczu będzie 44-letni Nicolai Vollquartz pochodzący z Dani. Prowadził on dwa mecze z udziałem Portugalskich drużyn, przegrany mecz Sportingu 1:3 z Spartakiem Moskwa u siebie oraz wygrany mecz Benfiki na wyjeździe z Dynamo Bukareszt 2:1.
Bnei Yehuda Tel Aviv w poprzedniej rundzie zdecydowanie wygrał z Łotewskim Dinaburgiem więc czemu teraz nie miał by wygrać z zmęczoną podróżą oraz osłabioną brakiem ważnych graczy Ferreirą.
Kadra Pacos Ferreira:
Bramkarze: Cássio, Coelho
Obrońcy: Filipe Anunciação, Ozeia, Kelly, Jorginho, Ricardo, Pedro Queirós, Baiano
Pomocnicy: Pedrinha, Leonel Olimpio, Leal, Fábio Pacheco, Manuel José
Napastnicy: Leandrinho, Romeu Torres, Cristiano, Mário Rondon
http://ligaportugalska.blogspot.com/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom