>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien i Allsvenskan 2012

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dziś wznawia rozgrywki Elitserien. Awizowane składy:
Początek wszystkich meczów o godzinie 19:00.

Dackarna Malilla: Andreas Jonsson, Darcy Ward, Patryk Dudek, Michael Jepsen Jensen, Fredrik Lindgren, Jonas Davidsson, Tim Gudmundsson.
Piraterna Motala: Maciej Janowski, Linus Sundstroem, Chris Holder, Przemysław Pawlicki, Greg Hancock, Anton Rosen, Piotr Pawlicki.

Elit Vetlanda: Leon Madsen, Martin Vaculik, Emil Sajfutdinow, Thomas H. Jonasson, Jason Crump, David Ruud, Jacob Thorssell.
Hammarby Sztokholm: Grzegorz Walasek, Troy Batchelor, Magnus Zetterstroem, Dennis Andersson, Adrian Miedziński, Sebastian Alden, Rory Schlein.

Valsarna Hagfors: Grigorij Łaguta, Artiom Łaguta, Krzysztof Buczkowski, Tomasz Gapiński, Daniel Nermark, Victor Palovaara, Robert Kościecha.
Vastervik: Jurica Pavlic, Mikael Max, Chris Harris, Davey Watt, Peter Ljung, Oskar Karlsson, Daniel King.

Vargarna Norrkoeping: Peter Karlsson, Bjarne Pedersen, Peter Kildemand, Adam Skórnicki, Nicki Pedersen, Kim Nilsson, Andre Hertzberg.
Indianerna Kumla: Joonas Kylmaekorpi, Hans Andersen, Niels Kristian Iversen, Antonio Lindbaeck, Piotr Protasiewicz, Mathias Thoernblom, Kenneth Bjerre.
Więcej tutaj.
Pojawia się powoli oferta, więc zapraszam do podawania typów. I jak ktoś odnajdzie zmiany w składach to proszę o informacje (ze źródłem)
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Wczoraj na Orange Sport pokazywali wywiad telefoniczny z młodszym z Pawlickich i mówił coś że braciszek dzisiaj nie pojedzie z Dackarną bo jest poobijany po jakiejś młodzieżówce (chyba chodzi o I rundę MDMP i występ w barwach WTS W-wa) więc można spodziewać się pewnych korekt i przetasowań w składzie Piratów no ale zapewne to zostanie potwierdzone dopiero wieczorkiem.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Wczoraj na Orange Sport pokazywali wywiad telefoniczny z młodszym z Pawlickich i mówił coś że braciszek dzisiaj nie pojedzie z Dackarną bo jest poobijany po jakiejś młodzieżówce (chyba chodzi o I rundę MDMP i występ w barwach WTS W-wa) więc można spodziewać się pewnych korekt i przetasowań w składzie Piratów no ale zapewne to zostanie potwierdzone dopiero wieczorkiem.
http://www.youtube.com/watch?v=P_fvdttUlBE

Przemek zanotował upadek w III biegu (od 0:09:05)
Pedersenowi się opóźnia lot z Gdańska ????
wyleciał. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Valsarna bez Gapińskiego. Jeszcze nie wiem, kto jedzie za niego.
Pedersenowi się opóźnia lot z Gdańska ????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Magic Janowski over 6,5 @1,85 tobet ⛔ 2
Maciek tylko 7pkt? Dla mnie to jakiś żarcik... Ok rozumiem, że Maciek w pierwszych 3 meczach w Szwecji nie przekroczył tej lini zdobywając odpowiednio 6, 5, 4, ale to był maj, okres w którym Janowski miał problemy ze swoim tunerem. Jak to powiedział Cieślak mądrze i krótko, że jak jakiemuś tunerowi za dobrze idzie to bierze za dużo silników i robi kiszkę. Ostatnie mecze Maćka to wyniki dwucyfrowe (nie licząc Anglii, ale to inna bajka). W Polsce lider, w Szwecji bardzo dobre wyniki. Finał DPŚ będzie w Szwecji, więc uważam, że Polacy którzy liczą na powołanie będą chcieli się pokazać i na pewno nie będą odpuszczać i oszczędzać silników. Greg Walasek, PePe, Buczek, Maciek pojadą na maxa.
7pkt w parze z Sundstroem jest do zrobienia na luzie w takiej formie jakiej jest, powołanie na DPŚ to nie był przypadek.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dackarna Malilla - Piraterna Motala 1 @ 1,72 Unibet ✅ 55-35
Szybko pojawia się oferta na Elitserien, więc trzeba grać już teraz bo kursy mogą pospadać. Na pierwszy ogień mecz na szczycie Dackarna podejmuje Piraternę. To będzie close match ale ze względu na dyspozycję liderów oraz własny tor faworytem są gospodarze. Dzisiaj Gwiazdy pojadą z pełną Z/Z za Warda więc dodatkowy bieg będą mieli Jonsson, Lindgren, Dudek i Jensen. Więc oni spokojnie zrobią tyle punktów co by zrobił Darcy. Z rezerwy jedzie Davidsson więc też powinien fajnie zapunktować. 3 tygodnie temu wygrali u siebie z najmocniejszą drużyną ligi Elit Vetlandą więc myślę że dzisiaj też nie powinni mieć problemów z pokonaniem Piratów. Motala w pełnym zestawieniu, jednak nie pewny jest występ Przemka Pawlickiego który poobijał się w jakiś zawodach młodzieżowych. Jeśli nie pojedzie to strata ogromna. Hancock w tym roku ma słabsze momenty w Elitserien i jeśli dzisiaj taki dzień nastąpi to dostaną srogie lanie. Holder niby szybki, ale w tej Szwedzkiej brakuje punktów by nazywać go liderem. Piotruś Pawlicki powalczy z Davidssonem na rezerwie ale raczej nie powinien go pokonać. Ogólnie kadrowo Dackarna wygląda lepiej w tym spotkaniu i to w ich wygraną za lokuję dzisiaj swoje pieniądze.
Maciek Janowski over 6,5 @ 1,85 Tobet ⛔ 2 ale zwalił mecz :sad:
Drugi typ też z tego meczu to over punktowy Maćka Janowskiego, Magic jest w dobrej formie, sprzętowo też widać sporą poprawę. W Polsce jest liderem Unii Tarnów, w Szwecji raczej nie zawodzi chociaż jak dotychczas szału nie ma. Jednak dzisiaj jedzie w parze z Sundstroemem więc to on będzie liderem tej pary. Przed rokiem w Mallili wywalczył 10 punktów. Dzisiaj liczę na podobny rezultat, tym bardziej że Maciek walczy o miejsce w składzie na DPŚ który odbędzie się w Szwecji więc będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony trenerowi Cieślakowi. 7 punktów to Maciek powinien spokojnie w 4 biegach zrobić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
mi w oko wpadł typ z meczu Vetlandy z Hammarby:
Magnus Zetterstrom under 7 @ 1,65 Tobet - Szwed w tym sezonie w kiepskiej formie, na wyjazdach odpowiednio: 7,6,6 pkt, dzisiaj pojedzie pewnie tylko 4 razy, bardzo silnie obsadzone biegi z jego udziałem. Ciężko będzie mu wygrać z Vaculikiem, Madsenem, Sajfutdinovem, Jonnasonem czy Crumpem. Według mnie typ wart zagrania. Co o tym myślicie?
i do tego
Peter Karlsson - Bjarne Pedersen 1 @ 1,75 Tobet - jadą razem w parze, PK ostatnio jakby odzyskiwał formę, w Anglii w Lakeside dobre występy, Bjarne nie najlepszy sezon, w Grand Prix w Gorzowie fatalnie, Szwed powinien dziś zdobyć więcej punktów od Duńczyka .
i jeszcze jeden typ
G. Łaguta over 10,5 @ 1,70 Tobet - Grisza po kontuzji wraca do świetnej dyspozycji, W Częstochowie bardzo dobre występy, dziś według mnie nie bardzo ma z kim przegrać. Jedzie w parze z bratem, a w ekipie gości nie ma tuzów. Harris, Watt, Pavlic, Ljung spokojnie do objechania. Może się zakręcić koło kompletu, a 11 pkt na bank zdobędzie.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Radhu21 pewnie można pograć, ale nie za jakąś grubą kaske
Mi wpadła właśnie w oko perełka z betsafe
Madsen - Vaculik @4,0 &lt; ! 6 - 6 szkoda ????
Ja rozumiem, że Madsen jeździ troszkę słabiej niż na początku sezonu, Vaculik odwrotnie jego forma troszkę zwyżkuje. Widzę tu jednak spore value na rzecz Duńczyka. Obaj jadą w parze (na podstawie składów z SF) więc mogą na sobie tracić punkty. Tutaj szanse ocenił bym bardziej na Vaculik -1 i kurs 1,80, a nie 4,0. Prezent można zagrać ja polecam. Wcale nie jest powiedziane, że Madsen będzie gorszy, śmiem twierdzić, że zdobędzie punkt więcej. Nawet jak przegra zakład to na pewno nie będzie np 12-4 tylko na styku.
O tym, że Madsen ma lepszą średnią w lidze szwedzkiej (4 w generalce) i polskiej od Słowaka nie muszę wspominać?
POLECAM
Iversen powyżej 10pkt @1,75 bet365 ✅ 15
W Polsce na 10 meczy tylko 2x by ten typ nie wszedł. Zrobił 8pkt we Wrocławiu i 10 w Czewie. W szwedzkiej na 6 meczy tylko raz nie wszedłby ten typ 6pkt w Vetlandzie. Iversen jest w tym sezonie fenomenalny jak widać na 16 meczy mamy 2x under 10 i raz równe 10. Tak to same dwucyfrowe wyniki. W Szwecji ostanie mecze w pięknym stylu same trójki. Na 21 biegów 15 wygrane i 2+1 bonus. Rzadko przegrywa, to jest jego sezon, sezon życia. Dziś musi wykręcić przynajmniej 11 oczek za przeciwników ma Nickiego, no i może P Karlssona, Skóra czy Bjarne nie powinni mu zagrozić. Jedzie w parze z Lindbaeckiem który słabo się spisuje w swojej &quot;ojczyźnie&quot;, więc na nim pkt nie powinien tracić. Jedyny punkty jakie może stracić to na Nickiem i PePe, ale oni są w jego zasięgu. Gram over 10 z podpórką na 10. Linia niska bardzo niska jak na Iversena.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Lindgren - Holder +3 (trzydrogowo) 2 kurs 1,65 ✅ 5 - 7
Znowu czegoś nie rozumiem, albo kolejny dar od niebios. OK liga szwedzka, Fretka jest Szwedem, jedzie u siebie. Widzicie jeszcze jakieś plusy w jego stronę? Holder w tym sezonie to plusowe handi może dostać w Gdańsku w parze z Nickim ale to chyba wszystko i to jeszcze +3?? Oświećcie mnie nim postawię i wtopię;D
A już tam super Fredka i słaby Holder +3 to jakaś magia;]
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Lindgren pojedzie w jednym z biegów za Warda, a do tego zobacz na wyniki punktowe Holdera w Szwecji. Typ 50/50
2 typy na dzisiaj:
Kościecha - Nermark 2 2.20 Betsson ✅
Kościecha miał jechać z rezerwy jednak pojedzie w parze z Buczkiem. Nermark jedzie z rezerwowymi i właśnie raz z Kościechą. Atrakcyjny kurs właśnie przez to, że Kościecha miał jechać z rezerwy
Buczek- Pavlic 1 2.00 Bet365 ⛔
Buczek jedzie u siebie i myśle, że będzie miał ok. 8 punktów, natomiast Pavlic nie ma stabilnej formy. Może zdobyć ok. 7 punktów ale nawet to będzie zbyt mało do pokonania Buczkowskiego.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Dackarna Malila - Piraterna Motala 1 1,70 Bet365 ✅
Andreas Jonsson over 13 punktów 1,95 Bet365 ✅

Szlagier dzisiejszej kolejki w Malili. Gospodarze bez Warda który jest kontuzjowany ale za to wykorzystają Z/Z. Jonsson, Dudek, Jensen czy &quot;Fredka&quot; to takie ogniwa na chwile obecną, że spokojnie Z/Z zostanie wykorzystana tak jak powinna. Do tego Davidsson który na pewno w Szwecji dysponuje lepszymi silnikami niż w Polsce przynajmniej tak pokazują wyniki, a może ma na to wpływ odejście z Falubaz Hancocka? Jeśli chodzi o gości to na pewni liczyć mogą na Grega i Chrisa którzy pokazują skuteczną formą w każdej lidze oraz w GP. Pytanie czy pojedzie Przemek, a jeśli jednak wystąpi to w jakiej dyspozycji będzie. Wiadomo, że jest również Maciej Janowski który po słabszym początku sezonu widać wchodzi już na odpowiednie &quot;obroty&quot;. Piotr Pawlicki również w formie, ale jednak jest to młody zawodnik do tego biorąc pod uwagę, że dzisiaj Piraterna jedzie mecz na wyjeżdzie różnie może być.. Gram dzisiaj w stronę Dackarny oraz over punktowy Andreasa.

Nicki Pedersen over 11 punktów 1,60 Bet365
✅
Nicki w kapitalnej formie od początku sezonu, co się gra na niego to praktycznie nie zawodni. Szkoda, że tej formy nie odzwierciedla w GP. Bo jednak w lidze polskiej i szwedzkiej jego szefowie muszą być zadowoleni z wyników Duńczyka. Dzisiaj jego drużyna podejmie vc mistrza Szwecji. Drużyna z Kumli jest bardzo silna więc kolejna szansa dla Nickiego na sześć biegów, a przy tylu startach i jego obecnej formie zrobienie 12 punktów to po prostu formalność. Stawiam na over Nickiego w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Lindgren - Holder +3 (trzydrogowo) 2 kurs 1,65
Znowu czegoś nie rozumiem, albo kolejny dar od niebios. OK liga szwedzka, Fretka jest Szwedem, jedzie u siebie. Widzicie jeszcze jakieś plusy w jego stronę? Holder w tym sezonie to plusowe handi może dostać w Gdańsku w parze z Nickim ale to chyba wszystko i to jeszcze +3?? Oświećcie mnie nim postawię i wtopię;D
Holder jeździ bardzo przeciętnie w Szwecji, często zdarza się, że ma tylko 4 biegi, a Fredka ma 4 swoje + z/z i być może nominowany...
Holder w nominowanym jeździ rzadko więc typ wg mnie ryzykowny ja bym na Fredke stawiał... Hancock i Holder w Szwecji to nie ci sami zawodnicy co w GP i na polskich torach
EDIT: jeśli Holder za Przemka ma z/z to typ mam nadzieje, że ci gładziutko wejdzie
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Gral ktos jakies pary z udzialem G. Laguty wczoraj ? bo jedne zrodla podaja ze zdobyl 12 punktow inne ze 11
praktycznie wszędzie podają, że zdobył 11+2 i na 99% tak też było. Sugeruj się stroną svemo.se, która jest oficjalną www czegoś na kształt szwedzkiego związku motorowego - tam również widnieje 11+2.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Może się przyda ta informacja.
Dzisiaj zaległy mecz Hammarby - Indianerna. Spotkanie odbędzie się na neutralnym gruncie na Cramo Arena w Nykøping (stadion Griparny). Tor krótki, bardziej techniczny. Z zawodników awizowanych w obu drużynach (próbuję coś znaleźć na temat składów, ale jak to w Szwecji zwykle bywa nic ciekawego znaleźć nie można) przyjemność startowania w ostatnich 2 latach miało tylko dwóch zawodników - Magnus Zetterstroem (14, 17, 15, 14, 5 - dzwon) i Antonio Lindbaeck (13 i 12). Zdobycze punktowe to raczej marny wyznacznik, bo poziom Allsvenskan jest po prostu słaby. Ale &quot;Zorro&quot; ten tor zna i lubi, jakaś ciekawa linia punktowa na niego może być do łyknięcia. To tyle. Czekamy na kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Hammarby - Indianerna @1,60 bet365✅
Stawiam na gości, jeśli za gospodarza można uznać drużynę ze Sztokholmu, która nie jedzie na swoim torze. Liderzy Pepe i Iversen zrobią wg mnie więcej punktów niż Walasek i Zorro, Miedziński i Batchelor można powiedzieć, że w moim mniemaniu są trochę gorszą parą niż Fin z Hansiem. Wszystko będzie zależało od postawy Lindbaecka na którego bardzo liczę i Bjerrergo. Wierzę, że ten drugi będzie objeżdżał rezerwowych z Hammarby i Kumla zaliczy drugię wyjazdowe zwycięstwo w przeciągu 2 dni. Gospodarze bez handicapu swojego toru myślę, że przegrają ten mecz.
Iversen over 11 tobet @1,85 11 zwrot
Wczoraj go opisałem, nie ma co się powtarzać. Można do moich statystyk dodać jeszcze jeden występ na plus bo zdobył 15pkt. Dziś stawiam kasę znowu na Duńczyk, który jest pewny i nie jeździ w kratkę jak Walasek, Pepe czy Zorro. Dziś jak ma stracić jakiś punkt to chyba tylko pojedyńczy na którymś z w/w. Wiadomo to jest sport, ale jeśli wszystko zagra od 1 biegu jak wczoraj to jestem spokojny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom