>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ELH - Czeska Ekstraliga 2020/2020

Status
Zamknięty.
D 0

dodgee

Użytkownik
WItam,
Czy ktoś mi podpowie co oznaczają skróy Rt ml kb i ewentualnie gdzie mogę znalezc inne, bo nie mogę tego nigdzie rozszyfrowac :/ Dzięki z góry
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
RT- regular time, zwycięstwo bez dogrywki
ML - money line, zwycięstwo z ewentualną dogrywką i rzutami karnymi
kb - nie znam rozwinięcia, ale chodzi raczej o to, że zawodnik zapunktuje (strzeli bramkę lub asystuje)
 
Otrzymane punkty reputacji: +114
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ahoj
Dzis ciekawe mecze, nawet baaardzo

KV-Pilzno

KArlove Vary po restarcie graja swietnie, mlodzi liderzy juz złapali chemie i cały zespół stanowi ciekawy monilit, mysle ze dzis postawia sie Skodzie która , chyba jezcze nie gra tego do czego przyzwyczaiła wszystkich i KV punkt urwa a kto wie czy nie wiecej

KV z x kurs 1,63 ✅

Mlada - Vitki
Ostatnio Vitki ponoć podłozyły sie Motorowi ( tak podsłyszałem u naszych południowych sasiadów) i powiedziełąem sobie ze nie zagram zadnego meczu z ich udziałem, ale mysle i mam nadzieje ze dzis wygra druzyna lepsza i rowniejsza i nie bedzie zadnych figo-fago na lodzie

Mlada ml kurs 1,68⛔

Pardubice - Ocelari
Stalownicy podili ostatio rekord ELH w seri zwyciestw i dzis maja szanse przedluzyc ten okres i srubowac rekord i nic nie stoi na przeszkodzie bo jest forma rywal, który ma problemy

Trzyniec RT kurs 1,63⛔

Z pozostalych meczy ciekawie moze byc w Budziejovicach bo Motor chciałyby dalej cos ugrac , latwo nie bedzie ale i Liberec nie gra teraz hokeja najwyzszych lotow wiec kto wie czy gospodarze nie urwa punktu✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Mecze za chwile, więc krótko.

Ja zagrałem tak :

Ocelari Trinec ML @ 1.84
KV / x @ 1.68 wałek jakiś!
Motor CB - Zlin / obie strzelą 2+ @ 1.54

Co do zawodników to

Beranek, Camara, Pycha kb+ / Gulas, Stransky, Birner kb+

Mueller gol @ 2.50

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +131
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Najbardziej z całej przyszłej kolejki kusi mnie mecz Pilzno - Kometa. Pilzno niby ustabilizowało forme, ostatnio bardzo cenna wygrana nad Spartą...ale pamiętajmy ,że Kometa ma tez swój potencjał o czym juz ostatnio pisałem. Przynajmniej ofensywny... Mimo słabych wyników to uważam,że ekipa się rozkręca a zawodnicy tacy jak Mueller, Holik, Zatovic, Schneider dają spore mozliwosci w ataku. Patrząc na H2H z ostatniego roku to w każdym z 4 rozegranych meczy było tak,że obie strzeliły 2+ . Myślę ,że i teraz tak będzie. Jeszcze co do ostatnich 4 meczy tych ekip, to 2 graczy strzeliło po 4 gole, a kb+ to juz nawet nie liczyłem. W Pilznie jest to Gulas, który trzyma obecnie forme, a w Komecie Zatovic, który do formy dochodzi, ale chyba wszyscy fani czeskiego hokeja znają jego możliwości. Do tego poważnie rozkręcił się Mueller. To rasowy snajper, w ostatnim meczu ice time 23 min i 8 strzałów (gol).

Gulas, Mueller kb+ / ako @ 2.24 mozna spróbować też gole

Do tego myślę,że KV powinni poradzić sobie z Vitkami. Owszem KV dostało ostatnio lanie od Mladej, ale wczesniej wygrało 5 meczy z rzędu i ich hokej ma dobre tempo,ekipa jest zgrana itd. Vitki są mało stabilni i potencjał w składzie dla mnie bardzo przeciętny...

KV - Vitkowice @ 1.95 / Kase kb+ @ 1.67

Co do reszty meczy to wydaje mi się, że w Trincu nie padnie więcej niż 6 goli, podobnie w Pardubicach. W Zlinie różnie może być, ale raczej obie strzelą, w Olomoucu Mlada powinna powalczyć, HK bedzie miał problem ze Spartą...

Fajny kurs jest na Jaaskelainena z MB kb+ @ 2.03 tez mi chodzi po głowie

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +135
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Cuda ostatnio przez ten Covid, ale sprobujemy dzis.

Mlada - Pardubice

Ekipa z Mladej swietnie zbilanspwana i idzie jak burza, Pardubice oststnio graja lepiej, troche sie juz poukładali ale mysle ze na Mlade bedzie dzis za mało

Mlada RT kurs 1,67 ✅

Kometa-Liberec

Mimo ze obie ekipy w tabeli dosc daleko to składy na top-5 ELH Kometa bardzo długo sie budziła i nadal moze sie poprawic ale gra coraz lepiej , gra nierowno ale dzis mocny rywal i bedzie mobilizacja. Liberec tez nie gra na miare mozliwosci , mozna powiedziec w kratke. Spodziewam sie meczu na styku ale ide w kierunku rozpedzajacych sie gospodarzy

Kometa ml kurs 2,01✅

Z pozostałych meczy widze zwyciestwa Sparty⛔, Trzynca✅ i KV✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka.

Jutro idę w strone ekip, które w poprzedniej kolejce przestrzeliły zdecydowanie rywala a mimo to przegrały

Liberec (bez remisu) - Pilzno @ 1.62

Liberec ma dobrą ekipę. Brakuje trenera Pesana, no ale cóż... Formacje 1, 2 oraz PP bardzo mocne Bulir, Birner, Lenc, Filippi, Gryger z Rachunkiem, do tego doświadczona obrona Smid, Rosandic. Szkoda,że juz nie ma Sevca, który obecnie trzyma szyki obronne w MB... a lata ze Smidem byli najlepszą obronna parą w lidze. Przydał by sie Libercowi pewniejszy bramkarz, bo Kvaca mnie nie przekonuje... I tak jak dla mnie ekipa na top 3 ELH . Ostatnio bardzo im się nie darzy, mimo,że nie grają zle. W poprzedniej kolejce przestrzelili Komete 41-17, mimo to przegrali. Ostatnie 5 spotkań bez wygranej w RT...Myslę,że jest czas na przełamanie. Przeciwnik nie łatwy, bo jak wiadomo Pilzno tez aspiruje do czołowych pozycji w lidze. Mocny pierwszy atak i PP Gulas, Mertl, Suchy, szybkie dalsze formacje Kodytek, Straka , Eberle... Ogólnie Pilzno gra w dobrym tempie, jednak ostatnio bywa, że dają sobie narzucić styl gry
W poprzednich 5 spotkaniach tych ekip zawsze wygrywał gospodarz. Ostatnie 3 mecze w Libercu Bili Tygri wygrali 4-1, 7-1 i 4-0.

Pardubice - Motor CB @ 1.77

Pardubice w tym sezonie miały spore aspiracje. Kadra znacznie wzmocniona, jednak wyniki słabiutkie. Druzynę ostatnio wzmocnił bardzo aktywny Camara i bramkarz Vladar. Rozegrał się Tybor, tez dla mnie świetny napastnik. Widać,że Pardubice sie rozkręcają . Ostatnio porażka z MB mimo przyzwoitej gry i przestrzelce przeciwnika 31-17. Teraz spotykają się z beniaminkiem z CB, który ostatnio pokazał,że potrafi powalczyc w ELH. Jednak pamiętajmy,że potencjał tych ekip jest jednak sporo na korzyść Pardubic.

Patrząc tez statystycznie to wychodziło by, że w Trincu bedzie mniej niż 7 goli . Ocelari w wysmienitej formie i grają u siebie...Kurs Trinec i under 6,5 @ 2.88 wydaje się bardzo kuszący.

Pozdrawiam
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Jeszcze dodam,że spotkała mnie ostatnio przykra sytuacja. Zawsze wykupywałem Hokejka tv ,żeby śledzić ELH na żywo ze streamu. Super to działało. Logowanie przez fejsa, perzelew bez problemu 99kc na tydzień z Czeskiego konta. Robiłem przelew i stream do 10min. Niestety ostatnio cos się zjeb... I nie ma stream , info,że neplati. Mail na support. I co się okazało :


Hello, HokejkaTV has sold the rights to watch TELH at https://www.fanseat.com/tipsport-extraliga, where you can watch matches. It will no longer be possible to watch TELH matches on Hokejka. Spectators from abroad will only be able to watch Hockey matches of the Chance liga. How does the situation look like now? Tipsport extraliga * hokejkatv.cz – streams available only in Czech Republic and Slovakia * USA, Canada – streams available on website https://www.hockeytv.com/home (is not free for czech season tickets holders) * Other countries (each other in Europe and rest of the world) – streams available on www.Fanseat.com (of course is not free for czech season tickets holders) Do you want to get your money back? We apologize to you once again. Regards, Team Hokejka
Podobna sytuacja jest z Czeską tv Sport :-( jeszcze niedawno odbierałem normalnie na DVBT bez problemu. Mieszkam 100m od granicy. W pewnym momencie wszystkie kanały CT znikły... Czuje się jakiś dyskryminowany ;-) Nie ogladasz bo do polski nie nadajemy ! Słaba akcja! Znacie serwis fanseat, jak się tam poruszać i jak to działa? Chciałbym jednak móc oglądać mecze ELH swobodnie. Nawet za opłatą, ale te ostatnie akcje mnie wkurzają. Jak możecie coś doradzić, to bede wdzięczny.
Jeszcze raz
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
L 3,1K

ledek

Użytkownik
Jeszcze dodam,że spotkała mnie ostatnio przykra sytuacja. Zawsze wykupywałem Hokejka tv ,żeby śledzić ELH na żywo ze streamu. Super to działało. Logowanie przez fejsa, perzelew bez problemu 99kc na tydzień z Czeskiego konta. Robiłem przelew i stream do 10min. Niestety ostatnio cos się zjeb... I nie ma stream , info,że neplati. Mail na support. I co się okazało :


Hello, HokejkaTV has sold the rights to watch TELH at https://www.fanseat.com/tipsport-extraliga, where you can watch matches. It will no longer be possible to watch TELH matches on Hokejka. Spectators from abroad will only be able to watch Hockey matches of the Chance liga. How does the situation look like now? Tipsport extraliga * hokejkatv.cz – streams available only in Czech Republic and Slovakia * USA, Canada – streams available on website https://www.hockeytv.com/home (is not free for czech season tickets holders) * Other countries (each other in Europe and rest of the world) – streams available on www.Fanseat.com (of course is not free for czech season tickets holders) Do you want to get your money back? We apologize to you once again. Regards, Team Hokejka
Podobna sytuacja jest z Czeską tv Sport :-( jeszcze niedawno odbierałem normalnie na DVBT bez problemu. Mieszkam 100m od granicy. W pewnym momencie wszystkie kanały CT znikły... Czuje się jakiś dyskryminowany ;-) Nie ogladasz bo do polski nie nadajemy ! Słaba akcja! Znacie serwis fanseat, jak się tam poruszać i jak to działa? Chciałbym jednak móc oglądać mecze ELH swobodnie. Nawet za opłatą, ale te ostatnie akcje mnie wkurzają. Jak możecie coś doradzić, to bede wdzięczny.
Jeszcze raz
Pozdrawiam
Ja najczęściej korzystam z tej strony http://onhockey.tv/ duży wybór lig, Ostatnio Vitki oglądałem, jakość nie najgorsza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Ja najczęściej korzystam z tej strony http://onhockey.tv/ duży wybór lig, Ostatnio Vitki oglądałem, jakość nie najgorsza.
Hejka. dzięki za info. tez korzystam z onhockey w razie draki,ale interesuje mnie żeby łapać pełny stream i bez sex game, reklam i takich tam... i bez akcji co bedzie to łykam...Fajnie mieć fulll pewny stream z kolejki, wiadomo trza zapłacić,ale gdzie?
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Podobna sytuacja jest z Czeską tv Sport :-( jeszcze niedawno odbierałem normalnie na DVBT bez problemu. Mieszkam 100m od granicy. W pewnym momencie wszystkie kanały CT znikły... Czuje się jakiś dyskryminowany ;-) Nie ogladasz bo do polski nie nadajemy ! Słaba akcja!
Witaj . a nie jest to związane z dvbt 2? Mieszkam od granicy blisko i mam ct sport w HD. Wymień dekoder na dvbt 2 hevc 265 / To samo u mnie było wczesniej wyłączyli nadajnik z najbliższej okolicy , łapałem jeszcze sygnał ze Smichova dvbt a potem juz nic ... Rozwiązaniem był dekoder dvbt2 i wszystko działa. wcześniej tez oglądałem hokej z Ct sporta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Myślałem ze poprzednia kolejka jest trudna ale taką nie okazała sie , dzis wg jest trudniej
Tak sobie myslę ze Liberec to juz dzis musi sie przełać, ostatnio troche sfrajezyli z KV ale sam mecz dobry w ich wykonaniu, dzis rywal mysle na przełamanie

Liberec RT kurs 1,46 ⛔

Tak sobie myślę iloma moze przegrac Mlada w Verk Arenie, o ile przegra. Trzyniec skład bardzo mocny ale gra Mladej tez wyglada przyzwoicie i sadze ze dzis nie poddaja sie łatwo, moze Ocelari skonczy sie seria,

Mlada plus 1,5 kurs 1,93✅

Z pozostałych meczy mysle ze Verva powinna dac rade bo w domu biją✅, i Skoda moze zaskoczyc Hradec✅ , który mam wrazenie jest w lekkim kryzysie i tytaj Skode z x bym spróbował
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis tylko jeden mecz w ELH
Kometa gości Dynamo Pardubice. Ekipa z Brna jak sie spojrzy na roster to naprawde budzi szacunek, jednak Kometa nie gra teraz tak jak oczekuja kibice i mysle ze kierownictwo klubu, z którym były juz spotkania. Goscie z Pardubic mam wrazenie ze sie rozpedzaja, orzed sezonem kilka dobrych transferów, jak spojrzec na formacje obronną to wielu facetów którzy z niejednego pieca chleb jedli, Dynamo zagrało solidny mecz z mocnym Ocelari , momentami pokazujac naprawde ciekawy hokej. Licze ze dzis moga wykorzystac słabszy okres Komety i urwac punkty faworytowi

Pardubice z x kurs 1,92 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis tez zagladam do czeskie i tutaj krótko bo w KHL tez miało byc ale jednak nie wyszło

Trzy mecze z wyraznymi faworytami i tutaj ide w ich kierunku bo maja wszystko by rozstrzygnac t w RT

Sparta+Pilzni+Trzyniec RT kurs ako 2,93 ⛔

Bardzo ciekawie moze byc w Karlovyvh Varach. Zespoł gospodarzy z młodymi liderami swietnie sobie poczyna, seria wygranych jest ale dzis rywal trudny , ktory po regresie jakby wstawał z kolan i dzis postawi sie KV, Hradec ma potencjal i znow wg mnie wchodzi na dobre tory i cos mi sie wydaje , ze dzis moze przerwac serie

Hradec ml kurs 2,04✅

W Libercu nie mniej fajnie bo gosci rozpedzona Mlade i mam wrazenie, ze gospodarze jeszcze nie graja tego co powinni i na co wskazuje potencjal, oni odpala, jak tez o tym wspomnial nasz najlepszy znawca tej ligi kolega rybarz rybarz ale nie wiedomo kiedy. Zaryzykuje , ze nie dzis.

Mlada z x kurs 1,55⛔ Mlada lepsza ale nie wyszło
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis gram spotkanie z Budziejowicach. Hradec mysle ze znow sie rozpedza i sadze ze sobie poradzi bo potencjał duzo wiekszy

Hradec RT kurs 1,71 ✅

Z innych meczy mysle ze Pilzno pomeczy sie ze Sparta i tu szedłbym w kierunku gosci✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom