>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ELH - Czeska Ekstraliga 2020/2020

Status
Zamknięty.
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Hejka

Ocelari Trinec - KV / mniej niż 6,5 gola @ 1.79

Widziałem ostatni mecz Ocelari gdzie została przerwana ich passa 20 spotkań ze zdobyczą punktową. Przypomnę,że Ocelari przegrali 0-1 z Olomoucem . Dawno nie widziałem tak słabych power play i nieskutecznosci w grze stalowników. Czyżby stracili pewność siebie? Schematy gry były rozpracowane przez przeciwnika, Konrad zasłonił rolete i przyszła porażka...Olomouc super obrona! Czyli da się ;-)
Tez moze trzeba pomyśleć cos w stronę meczu Olomouca z Libercem.bo taka gra Kogutów przynosi efekty i tutaj też under można by próbować / under 5 @ 1.8
Jeśli Olomouc sobie poradził to dlaczego nie KV. Taktyka defensywna na Triniec jak widać działa. KV prezentuje bardzo fajny szybki ofensywny hokej jednak potrafią zagrać taktyczny hokej na faworyta.
I myślę,że tak jutro sie stanie i mecz bedzie zacięty z max 6 bramkami po słusznym kursie

Do tego wydaje się,że czas na pobudkę dla Komety, bo słabo grają a to ekipa ze sporym potencjałem i aspirująca do czołówki ligi. Ostatnio przełamali sie z Olomoucem. Dobry mecz rozegrał młody Kral, który zdecydował o losach meczu. Mam nadzieje,że to da kopa Komecie i ofensywnym liderom do pokazania na co ich stać ;-) Mueller/Schneider/Holik/Zatovic... (edit: co za mecz! przestrzelka)
A Litvinov gra w kratke. Mieli zdecydowanie łatwiejszych przeciwników niż ostatnio Kometa...
Minusem tego typu jest H2H

Kometa / x @ 1.55

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +282
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Nieststy nie zauwazyłem ze mecz Ocelari tak wczesnie a miałem zagrać KV z x ✅, bo cos mi sie wydaje ze Ocelari moga wchodzi w okres mniej skutecznej gry po takiej pieknej seri wygranych
Wiec dzis grałbym cos takiego

Mlada RT kurs 1,5⛔
Ekipa zielonych jest w gazie, czasem sie zastanawiam nad fenomenem tej ekipy i mysle ze dzis daja rade Zlinowi

Pardubice ml kurs 1,6✅
Dynamo wyraznie przyspieszyło, maja fajna obrone i jezeli jest skutecznosc z przodu to sa i wygrane , wierze ze dzis rowniez tak bedzie

Kometa z x kurs 1,55 ✅
Tutaj mysle podobnie jak kolega rybarz rybarz bo potencjał w Brnie mozna by rzec ze sie marnuje i nie ekspolodowal narazie, ale moze to w PO?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +192
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam Typerów. Mam pytanie do znawców czeskiego hokeja,co sadzicie o zwycięstwie Sparty P. w dzisiejszym meczu bo kurs na to to 2.05 a sadząc po formie i bez posrednich meczach wychodzi mi pewna wygrana Sparty,no ale jak cos jest tak oczywiste i pewne to potem sie okazuje wielką bombą i do tego ten zacny kurs?
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Po świetach wielokrotnie mielismy kolejki cudów wiec dzis probuje takich typów

Litvinov z x
Mlada z x
Pardubice z x
Zlin z x

mozna sprobowac w dublach jak kto woli
Przepraszam za suchary dziś ale groch z kapustą czeka :)
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Ja akurat nie spodziewam się sensacji przynajmniej mam taką nadzieje i licze nie przełamanie nie opłatkiem ale przełamaniem złej passy : )

Stalownicy podejmują średnie Vitki nie spodziewam sie tutaj sensacji i nie sądze że trzeci raz zaliczą wtope gram tutaj bezpieczniej zw 1.49 k na ocelari a na drugim próbuje kanadyjke bramkostrzelnego obrońce Gernata który jest w gazie 1.53 k. Z innych meczy grałbym na przełamanie Pilzno mimo braku Mertla wypadałoby wygrać coś na własnej tafli i zagram też bezpieczniej zw a jak ktoś ma dylemat to kanadyjke Suchego 1.63 k i trzecim ostatnim meczem to kanadyjke Filipa Krala 1.83 k z Komety którzy z meczu na mecz graja coraz lepiej myśle że postrzelają dzisiaj beniaminkowi z Motoru ja próbuje na młodego obrónce Krala.

karne loteria no cóż ; )
 
Ostatnia edycja:
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Ja w tej kolejce skupie sie na zawodnikach.

Dominik Lakatos kb+@ 2.00 karny nie trafiony / 6 strzałów

W ostatnim czasie bardzo dobra forma. Powołany do reprezentacji, gdzie strzelił bramke. Zawodnik szybki,aktywny, mocno dążący do zakończenia akcji. Gra pierwszą formacje Vitkowic, oczywiście też power play. Jego ice time w ostatnich 3 meczach to średnio 20 min. W tym sezonie w 21 meczach zanotował 13goli +4 asysty

Matej Stransky gol @ 2.35

Główna armata Trzyńca. Tym bardziej,że Ruzicka skupia się ostatnio na asystatch, podobnie Vrana czyli partnerzy w głównej formacji. Matej zwykle wykańcza,ale nie jest to typowy center, bo to gracz bardzo kreatywny. Potrafi tez zagrac świetne indywidualne akcje. W tym sezonie w 23 meczach 17 goli i 12 asyst robi wrażenie. Ostatnio troche spada mu statystyka, dlatego myślę,że w tej kolejce odpali.

Pavel Pycha @ 1.70 gol+asysta

Również ostatnio bardzo dobra forma, Powołany do reprezentacji co na pewno dla młodego gracza spore wyróżnienie i nauka, Gracz związany z Ceskimi Budejovicami,obrońca,ale bardzo rozwojowy...W tym sezonie punktował 16 razy w 23 meczach.

Do tego kusi mnie tez Peter Straka gol, który ostatnio gra spory ice time w Pilznie. Bardzo szybki, sprytny i użyteczny gracz @ 1.77. Do tego ofensywny obrońca Liberca Rosandic @ 2.30 _dzisiaj walczył w defens), który w power play robi naprawde dobrą robote. Tutaj jednak mecz Liberca z HK wydaje się underowy i pewnie temu taki kurs na niego.W tym miejscu wspomnne ,że warto w tej kolejce popatrzec w strone Liberca, który przełamał ofensywną niemoc i notuje ostatnio dobre wyniki. Warto zaznaczyć tutaj, że obronę wzmocnił bardzo doświadczony obrońca Vitasek a ofensywne posilił R. Pavlik z HK właśnie...Kurs na zwycięstwo Liberca @ 2.06 wydaje się dobrym betem.

Ostatnio zwróciła moją uwagę bardzo ciekawa formacja ofensynsywna, którą wystawiła Mlada Claireaux, Alderson, Jaaskelainen. Jak wiadomo za morze odleciał R. Zohorna, co było kwestią czasu. Jednak szybko kupiono Claireaux, który nie odnajdywał się w Pardubicach,a w MB szybko się rozegrał. Może tez cos pogram w ich strone.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +152
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Dzień po dniu zapowiadają sie nam mecze Pilzno - Trinec

Oba zespoły w słabej formie po mocnym początku sezonu. Ostatnio serie porazek i ciągłe, lecz nie skuteczne próby złapania rytmu.
Ocelari dominowali .ale wtedy był Zadina, Chmielewski, Marcinko. Teraz jeszcze poza grą Roman, odszedł Galvins...A wzmocnienia z Frydka na razie nie działają. Ruzicka jakos nie chce strzelać ,woli dogrywać, tak jak i Vrana. Cała nadzieja w Stranskim @ 2.302 gole bo on potrafi postrzelać! Do tego Hrehorcak i Kovarciki (edit: Michal 2 gole, Ondra asysta) moze wreszcie sie pokażą. Ruzicka pewnie znowu z asystą @ 1.33 lub dwoma @ 2.30.
Kibicuje Ocelari i mysle, ze są w stanie wygrać

Co do Pilzna. Po dobrym początku tez sie męczą. Odpadł Mertl z kontuzją czyli główne ogniwo power play, niezwykle produktywny center, Gulas troche sie musiał przestawic i widać, że juz to tak nie działa. Dla mnie Peter Straka @4.20 (2 mecz hat trick ) jutro kandytadem do bramki a i kb+ 1.82 przyzwoite. Dodam jeszcze,ze nie zagra Kracik za siekniecie sędziego(stopka na 5 meczy) do tego młodziaki Prikryl i Jiricek sa na MŚ20. Moze wreszcie pokaże sie Gulas @2.55/asysta @1.32 ( edit: dwie asysty wczoraj + dwie dzisiaj) , bo to przeciez AS w rękawie Pilzna

Super kurs na obrońce Sparty Jandus kb+ @ 2.75 (edit dobry mecz) ,ma ostatnio dobre staty do tego Rousek tez w formie, no i duo Mladej Claireaux /Alderson (edit: MB no comments)

Bardzo ciekawy mecz w Brnie. Raczej zacięty i dla mnie KV jest faworytem. U gospodarzy raczej nie zagra Schneider. Mueller juz 2 mecze bez gola. Powinien cos wreszcie ustrzelic @ 2.45

U Vitków raczej nie zagra głowny snajper Lakatos i na pewno wypadł Maros

Zobaczymy jak to bedzie.Jak czytacie to dajcie jakis znak, bo nie wiem czy jest sens to pisać

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +373
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Info pojawiło się w odpowiednim dziale, ale nie wszyscy go obserwują, więc zostawiam również w najbardziej uczęszczanych tematach.

Trochę ogłoszeń parafialnych. Jako, że wchodzimy w nowy rok postanowiłem trochę odświeżyć sposób funkcjonowania działu hokejowego.

* Nazwa tematu Dyskusja LIVE została zmieniona na Hokejowy Chat. Tak jak dotychczas będzie można tam pisać co ślina przyniesie na klawiaturę. Temat pierwotnie powstał w celu podawania typów hokejowych LIVE i komentowania spotkań w trakcie ich trwania, żeby nie zaśmiecać tematów głównych. Drugi punkt zostaje bez zmian natomiast typy LIVE można będzie podawać w działach tematycznych (KHL, NHL itp.) pod warunkiem, że zostaną one zaopatrzone w komentarz i w miarę solidne uzasadnienie (2-4 zdania), kurs, bukmachera i inne. Suche typy proszę podawać w dziale Typy na Żywo. Każdy typ bez uzasadnienia będzie usuwany. Wolałbym, żeby przy podawaniu typów nie kierować się tylko i wyłącznie livescorami. Jeśli oglądasz mecz i podejrzewasz, że proponowane zdarzenie ma szansę wejścia - uzasadnij swój wybór i podaj typ. Należy pamiętać, że główną ideą forum jest pomaganie sobie nawzajem, a nie zbieranie punktów reputacji. Mam nadzieję, że moja decyzja okaże się pożyteczna i nie zakłóci sprawnego działania działu hokejowego.

* Tematy dotyczące transferów w poszczególnych ligach zostały odpięte, ponieważ bardzo rzadko pojawiają się w nich nowe treści. Informacje dotyczące ważniejszych transferów i tak najczęściej pojawiają się w temacie ligi do której zawodnik odchodzi / przychodzi, więc wzmianki o transferach proszę zamieszczać od dzisiaj w odpowiednich tematach dotyczących poszczególnych lig. Komentarz mile widziany.

* Temat Info Ile trwa tercja w hokeju? Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju zostawiam - jeśli masz pytanie dotyczące hokeja na lodzie, zasad, zdarzeń, kursów etc. możesz zapytać tutaj.

* Przypominam, że należy rozliczać swoje typy. Rozumiem, że nie wszyscy mają czas i nie każdy o tym pamięta, ale większość spędza wiele czasu przy komputerze lub telefonie, więc można poświęcić chwilę na rozliczenie.

* Regulamin zostanie poprawiony w niedalekiej przyszłości jeśli nowe zasady będą funkcjonować zadowalająco i zostaną wprowadzone na stałe.
 
M 90

mabre

Użytkownik
Hejka

Dzień po dniu zapowiadają sie nam mecze Pilzno - Trinec

Oba zespoły w słabej formie po mocnym początku sezonu. Ostatnio serie porazek i ciągłe, lecz nie skuteczne próby złapania rytmu.
Ocelari dominowali .ale wtedy był Zadina, Chmielewski, Marcinko. Teraz jeszcze poza grą Roman, odszedł Galvins...A wzmocnienia z Frydka na razie nie działają. Ruzicka jakos nie chce strzelać ,woli dogrywać, tak jak i Vrana. Cała nadzieja w Stranskim @ 2.30 bo on potrafi postrzelać! Do tego Hrehorcak i Kovarciki moze wreszcie sie pokażą. Ruzicka pewnie znowu z asystą @ 1.33 lub dwoma @ 2.30.
Kibicuje Ocelari i mysle, ze są w stanie wygrać

Co do Pilzna. Po dobrym początku tez sie męczą. Odpadł Mertl z kontuzją czyli główne ogniwo power play, niezwykle produktywny center, Gulas troche sie musiał przestawic i widać, że juz to tak nie działa. Dla mnie Peter Straka @4.20 jutro kandytadem do bramki a i kb+ 1.82 przyzwoite. Dodam jeszcze,ze nie zagra Kracik za siekniecie sędziego(stopka na 5 meczy) do tego młodziaki Prikryl i Jiricek sa na MŚ20. Moze wreszcie pokaże sie Gulas @2.55/asysta @1.32, bo to przeciez AS w rękawie Pilzna

Super kurs na obrońce Sparty Jandus kb+ @ 2.75 ,ma ostatnio dobre staty do tego Rousek tez w formie, no i duo Mladej Claireaux /Alderson

Bardzo ciekawy mecz w Brnie. Raczej zacięty i dla mnie KV jest faworytem. U gospodarzy raczej nie zagra Schneider. Mueller juz 2 mecze bez gola. Powinien cos wreszcie ustrzelic @ 2.45.

U Vitków raczej nie zagra głowny snajper Lakatos i na pewno wypadł Maros

Zobaczymy jak to bedzie.Jak czytacie to dajcie jakis znak, bo nie wiem czy jest sens to pisać

Pozdrawiam
Trochę z poślizgiem odpisuję ale sprawdziłem te gole i asysty - bardzo dobre typy, większość na plus.
Brawo!
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Hejka

Patrząc na ostatnie 2 mecze Ocelari z Pilznem i oczywiscie wczesniejsze , trzeba jednak stwierdzić,że coś sie zacieło w maszynce. Ostatnia poniedziałkowa przegrana 5-0 nie do konca jest tak dotkliwa jak pokazuje to wynik. Ocelari zagrali dobre 50 min, po 2 tercjach przeważali w strzałach 27-11. Tylko co z tego jak Pavlat wszystko trzymał a i jakość ofensywy pozostawiała sporo do życzenia. Na koniec Pilzno, a właściwie Straka wypunktował rywala! Jest problem w ataku. Ogólnie to Ocelari muszą załatać dziure po Zadinie, Jasku, Galvinsie...Chmielewski kontuzja. Dlatego Ocelari zatrudnili 2 kanadyjczyków z AHL, którzy mają ożywić gre.Ale na to trzeba czasu...

Pardubice poukładane. Po słabym początku sezonu teraz pokazują potencjał kadrowy i sa wyniki. Zrobili na mnie wrażenie w niedawnym meczu ze Spartą gdzie z 0-3 obrócili mecz na 5-4 . Fakt potem przegrali ciasno derby z HK i ostatnio po dogrywce z MB, Jednak grali dobre zacięte mecze.

Mimo,że kibicuje Ocelari to kurs na Pardubice + 1 @ 1.79 wydaje sie kuszący

Po ostatnich kolejkach zaczynam tez nabierać pewnosci co do typów na Sparte i Liberec, bo obie ekipy stabilne z potencjałem kadrowym, W zbliżającej sie kolejce zagrają ze słabszymi przeciwnikami
I wydaje mi sie,że w Libercu zobaczymy over 5 @ 1.66 , a Sparta wygra w Olomoucu @ 1.70

Cały czas myslę,że warto próbować gole Lakatosa, Repika, Stranskieho, Gulasa, Muellera... do tego ofensywni obrońcy po dobrych kursach na asysty ze sporym ice time Jandus, Zamorsky, Rosandic, Ondrusek, Sevc... młodzi na fali Pycha,Rousek kb, Kodytek kb...

Wszystkie moje kursy z fortuna, bo tam jest oferta.

Czekam na Wasze posty. Pozdro
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis zaufam trzem ekipom. Liberec od jakiegos czasu gra juz stabilnie, Sparta tez sobie radzi i zagram ten dublet w RT. Obie ekipy kadrowo mocniejsze od rywali i powinno to byc widac na lodzie

Liberec RT+Sparta RT kurs 2,2 fortuna

Tak jak wspomniał kolega rybarz rybarz Ocelari ma kłopot w ataku a i w obronie czasem cos spartolą, Dynamo ma przyzwoity skład zrównowazony atak i fajnych doswiadczonych gosci w obronie, licze ze przynajmniej punkt z Trzynca wywioza

Pardubice z x kurs 2,14 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Ocelari wraca do siebie po kilku tygodniach gry poza domem, teraz kolejne potencjalnie trudne starcie, ja w tym spotkaniu widzę over że strony gospodarzy.Mimo że Pardubice sa w solidnej dyspozycji to jednak wierzę że Trzyniec ogarnie się nieco w ataku i dzisiaj pokaże na co ich stac. W ekipie gospodarzy wiadomo liczę na dobry występ Ruzickiego i Stranskyego i mam nadzieje że jeden z nich trafi nie jeden raz do siatki rywala. To ważny mecz w kontekście zajmowanego miejsca przez Trzyniec, Sparta bardzo blisko a pamiętajmy że mają jeszcze zaległe mecze do rozegrania.

Trzyniec powyżej 3.5bramek @2.05 fortuna
Godzina: 17
Spotkanie: Trzyniec-Pardubice
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Jutro nadal idę w kierunku Pardubic, bo poziom gry bardzo dobry. Dynamo jest na fali a kurs zachęca

Litvinov - Pardubice ML @ 1.88

Do tego niestety znowu przeciwko Ocelari, bo ostatni ich mecz nie pokazał nic dobrego. Za to Liberec sie rozstrzelał, złapał pewnosc i rytm.

Ocelari Trinec - Bily Tigri Liberec / remis @ 1.75

Jak bede miał chwile to cos jeszcze rozwine

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +76
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jutro zaufam tym samym ekipom co w poprzedniej kolejce

W Werk Arena Ocelari podejmuja Liberec i mysle ze jeszcze nie graja swojego najlepszego hokeja , z kolei Liberc nabrał rozpedu a potencjał tam jest równie duzy wiec wg mnie jutro przynajmniej dwa pkt zgarną białe tygrysy

Liberec ml kurs 2,24

W Padrubicach tez wszystkow wyglada na pukładane, solidna defensywa i atak , mysle ze jutro nie przegraja

Pardubice z x kurs 1,5

I jeszcze mysle ze Sparta praga poradzi sobie z Hradkiem, mimo ze goscie to dobry zespół ale na ten moment lepiej wygladaja stołeczni

Sparta RT kurs 1,67
wsjo fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka.

Jutro zagram na Litvinov. Wydaje się,że rozwiazali worek z bramkami i ofensywnie zagrało. Ostatnio rozjechali Dynamo 5-0. Do gry wracają stare wygi Lukes gol+ Hubl , jest snajper Jarousek, Pospisil. Obrona raczej trzyma i myslę,że poradzą sobie z beniaminkiem z CB. Ostatnio CB wyglali ze Zlinem u siebie,ale to nie był jakis wyczyn. Uwazam,ze kadrowo Litvinov jest lepszy, mają doswiadczony ograny skład i złapali dobrą fale

Litvinov win @ 1.90

Liberec tez sie rozpędził . Mają super wyrównane formacje ataku. Ostatnio wypadli obrońcy,ale jak widac na wyniki to sie nie przekłada bo Ocelari nie zdołali im wbic naweet bramki. Teraz pojedynek ze słabym Zlinem, mysle,że Liberec zagra swoje i wygra ten mecz. Ostatnio moją uwage zwrócił Gryger gol kb@ 1.73 oraz wracający po kontuzji i snajper Bulir gol, obaj bardzo aktywni...

Liberec @ 1.72

Patrząc na ostatnie występy Sparty , to raczej Sparta. Szczególnie wybitny pierwszy atak Repik, Sobotka, Horak ,ale i młody Rousek...Dobrze wyglada ta kadra i widać są wyniki. A Kometa mimo wszystko cos sie ciągle męczy. Do tego brakuje Schneidera...

Sparta bez remisu @ 1.80 zwrot

Co do Ocelari to nie wiem. Kazda seria kiedyś się kończy. Ofensywa ma mega potencjał, no ale przestało im to wpadać. Myślę,że w końcu przyjdzie mecz na przełamanie, bo w ostatnich 3 spotkaniach strzelili jedną bramke ! Ja na jutro chyba zdecyduje sie zagrać typ na nowy nabytek Ocelari, bo kanadyjczyk ma dobry ice time, strzela, jest aktywny i jutro powinien zapunktować. To juz jego 3 mecz,więc by wypoadało Leier @ 2.06

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Troche ostatnio udaje mi sie poogladac czeskiego hokeja i takie typy na dzis
Podobnie jak nasz specjalista od tej ligi , kolega rybarz rybarz ide w dwie ekipy. Liberec i Sparta
Liberec dobra defensywa i bramka i nie sadze by mieli kłopot wygrac ze Zlinem tym bardziej widac ze jest moc

Liberec RT kurs 1,72 ⛔

Sparta tez mocno w gazie i mimo kilku kontuzji nie przeszkadza im to , atak Repik, Horak, Sobotka miesza każda obroną dokładaja Rousek z Sukelem a nizsze formacje tez nie odstaja. W Komecie cos jeszcze nie gra i o ile ze słabszym rywalem radza sobie to juz z mocniejszym nie wyglada to dobrze

Sparta ml kurs 1,83⛔

No i gram tez na przełamanie Ocelari. Szczerze nie spodziewalem sie ich tak dobrego meczu przeciwko bedacym na fali Libercu, gol wisiał w poietrzu , jednak Kvaca wsjo złapal a czesto dopisłao mu szczescie. Mlada ograla niedawno osłabiony mocno Olomuniec ale to było ich obowiazkiem patrzac na braki kadrowe gosci, wczesniej wpadki ze Zlinem i przegrana w Vitkach, dzis Stalownicy moga ich złamac bo widac ze jest moc ale czego brakuje z przodu, sadze ze dzis rozwiaza worek z bramkami tym bardziej ze defensywa Liberca solidniejsza od Mladej

Oclelari ml kurs 1,93⛔
wsjo fortuna

EDIT: Ja sem se posrał
 
Ostatnia edycja:
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
dziś w lidze czeskiej zapowiada się ciekawy pojedynek między libercem a kometą.
Liberec zdecydowanie się obudził pokonał na wyjeździe triniec i spartę niszcząc u siebie budziejowice. dziś przyjeżdża kometa która również osiąga ostatnio niezłe wyniki remis u siebie z pilznem i spartą ...no właśnie u siebie. kometa na wyjeździe to od lat inny zespół ale liberec jak na taką potęgę wciąż ma coś do udowodnienia. podobnie jak wczoraj jarosław moim zdaniem dziś liberec nadal ma coś do udowodnienia po covidowym zamieszaniu i będą chcieli zmniejszyć stratę do czołówki.
a więc liberec-kometa handicap - 1,5 2.7 w fortunie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom