>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ELH - Czeska Ekstraliga 2020/2020

Status
Zamknięty.
K 268

krzysztof_77

Użytkownik
Hejka, ja za oficjalne analizy sie nie biorę - bo bardzo mało meczy oglądam.
Skupiam się na piłce bo jest u mnie nr 1 i tam lokuję swój czas. Hokej jest numer 2, chodziłem na mecze naszej ligi przez dwie dekady i czuję co piszecie, czytam uwaznie Wasze wpisy od dwóch 2/3 lat bo są na bardzo wysokim poziomie, jest to część prasówki do kawki :) - bardzo lubię.

Do Twojego typu (dam 1x), myslę że Ocelari powoli się stabilizuje, a Zlin opisywałeś, take do AKO dołożę, z KHL SKA ml bo Jokerit coś nie domaga (wciąż bez Lindbacka) a w tabeli ciasno. Sportowo ciekaw jestem jak Pardubice z Zahorną zagrają w stolicy :)

Litvinów 1x - 1,5
Ocelari 1 - 1,36
SKA ml - 1,41

Fortuna - AKO 3,28 (suchar na zielono - dzieki za Litvinów :) )

(Proszę sie nie sugerować - odpisałem ze względu na szacunek do kolegi Rybarza)

Miłej Niedzieli :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
Kometa Brno-Vitkowice. 1 , handicap -1,5
Ostatnio omijałem ligę czeską, ale dzisiaj zagram na przełamanie gospodarzy. Kometa ma u siebie zawstydzjącą passę 5 porażek pod rząd. przegrywali jednak gównie z nie byle kim bo z Mauntfield,Sparta,Triniec,Mlada i wpadka z Litvinowem. Z Litvinowem który choć słaby to i tak prezentujacym się na wyjeździe lepiej niż dzisiejsi przeciwnicy czyli Vitkowice. Vitkovice lepsze w delegacji są tylko od benadziejnej ekipy z Budziejovic. Z kim ma się przełamać Kometa jak nie z Vitkowicami właśnie.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Zastanawiałem sie nad tym, który mecz wybrać... ciekawie zapowiada sie mecz na szczycie Sparta - Trinec i tutaj sercem z Ocelari,ale realnie patrząc na braki kadrowe Trinca, to obawiam sie,że bedzie ciężko o punkty
Ciekawy mecz w Karlovych Varach, gdzie kurs na Olomouc uważam za przeszacowany i widze tu value...

Skupie sie wiec na tym meczu:

Motor Ceske Budejovice - Dynamo Pardubice @ wybierzcie sami 😜

No jakby nie patrzeć na ten to zapowiada sie przestrzelka...

Zacznijmy od gospodarzy. Ostatnie miejsce w tabeli,ale nie poddają sie i walczą. Skład bardzo fajny jak na mozliwosci klubu, szczególnie w ofensywie. Grają mocno do przodu, bez kompleksów, ciekawe kombinacje, widać,że im to wychodzi i wchodzi. W ostatnich 2 meczach wstrzelili 10 bramek ! Mają w 41 spotkaniach strzelone 107 goli, co daje ładną średnią. Dlaczego są wiec ostatni w tabeli? No nie trudno sie domyśleć. Obrona! Straciła już w tym sezonie 160 bramek... Do tego ze składu wypadł najlepszy obrońca Pavel Pycha.

O Pardubicach pisałem ostatnio. Dobra atmosfera po przyjsciu Tomasa Zohorny. Pewnie wygrali ze Zlinem w piątek,a w niedziele zacięty mecz ze Spartą. Bardzo produktywna pierwsza formacja z Kousal i Camara. Dalsze formacje tez dość ciekawe, choc jutro nie zagrają Blumel i Roman czyli dwa dosc mocne ogniwa Dynama.
Defensywne formacje sporo mocniejsze od rywala z Nakladal, Mikus, Daloga, Kolar.
Pardubice jesli tylko nie zlekcewarzą rywala to powinni wypunktować beniaminka z Ceskich Budejovic.
W mojej opini zapowiada sie mecz na przestrzelke i wygrana Pardubic

Na kolejne mecze warto tez wziąć poprawke,bo niektóre ekipy osłabione ze względu na powołania do kadry

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +129
islandski 905

islandski

Użytkownik
Vitkovice Steel - HC Motor Ceske Budejovice 5:3
Typ: Vitkovice @1,7
22bet

Na początek zagram typy z czeskiej Extraligi w hokeja. Uważam, że jest to jedna z najbardziej przewidywalnych lig w hokeju w Europie. Zobaczymy czy tym razem się uda. Dzisiejsi gospodarze to typowa drużyna własnego lodowiska. Pomimo nienajlepszej pozycji w tabeli u siebie są groźni dla każdej drużyny a przegrywają zazwyczaj tylko z czołówką. Tak było w ostatnim spotkaniu gdzie po dobrej grze minimalnie ulegli Trzyńcowi. Wcześniej wygrał tutaj lider Sparta Praga i Mountfield czyli zespoły z czołówki. Poza tym to kolejne 6 meczów u siebie Vitkovic to 6 zwycięstw i świetny bilans z zespołami z niskiej i średniej półki. Dzisiaj przeciwnikiem są Ceskie Budejovice czyli ostatnia drużyna w tabeli. Outsider ligi stracił w tym sezonie narazie zdecydowanie najwięcej goli bo aż 166. Solidne występy gospodarzy na własnym lodowisku dają mocne nadzieje na wygraną z tym przeciwnikiem.


Byli Tygri Liberec - HC Sparta Praga 2:5
Typ: Liberec OT @1,90
Unibet

Po przejrzeniu oferty na pierwszy rzut oka wydaje się, że lider ligi Sparta Praga powinien tutaj odnieść zwycięstwo. Jednak po zagłębieniu się w statystyki obstawiam dzisiaj odwrotnie. Gospodarze są w fantastycznej formie, na ostatnie 10 spotkań przegrali tylko raz. Zupełnie niespodziewanie u siebie z Ołmuńcem. Poza tą wpadką to jadą jak przysłowiowy walec. Sparta po równie wspaniałej seri ostatni mecz przegrała i może to zwiastować kłopoty przed tak ważnym spotkaniem. Szkopuł dla Sparty jest w historii bezpośrednich spotkań, ponieważ wystarczy tylko spojrzeć w H2H i widzimy, że lodowisko Liberca to dla nich piekło. Ostatnie 5 spotkań z tym przeciwnikiem na wyjeździe to 5 porażek Sparty. Ostatnie zwycięstwo w Libercu dla Sparty to październik 2018 roku więc trzeba przyznać, że bardzo dawno. Rozpędzone tygrysy z Liberca na własnym lodowisku to najgorszy możliwy rywal dla liderującej Sparty, więc myślę, że warto tutaj postawić lekko na gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
W czeskiej coraz ciekawiej. Dzis kilka starć miedzy mocnymi ekipami
Kometa od jakieoś czasu pokazuje dobry hokej i mysle , że postawi sie HK a kto wie czy nie wygra i odgryzie sie za wszystkie porazki które poniosła do tej poray z HK a były to trzy przegrane w RT, czas rewanzu nadszedł

Kometa ml kurs 2,14

W Libercu rewanz za poprzedni mecz, ale mam wrazenie ze białe tygrysy wchodza w lekki dołek, do tego kilka kontuzji a Pilzno z dołka wychodzi i kurs na Skoda przesadzony

Pilzno z x kurs 1,99

W Pardubicach lekki szpital i Motor ma szanse na dobry wynik tam, moze nawet na urwanie punktu
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka.

Jak zwykle śledze kolejkę i mimo iz ostatnio nie wrzucam postów i nie bede sie rozpisywał... to tak live Wam zapodam nazwiska graczy, którzy wracają po kontuzjach...i myślę,że warto na Nich zwrócić uwagę w najbliższych meczach ...
Widać,że są w formie i sie nakręcają Gulas/Bulir/Schneider/Sobotka no i Nasz Aron Chmielewski ;-)
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +127
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis w Czechach PO o dolna czwórkę
Kilka par ciekawych
Ja skupiam sie na dwóch

Vitki-Kometa

Vitki w mocny sposob zakonczyły sezon inaczej niz Kometa, ale dla mnie wiecej pocencjału w rosterze Komety
i tu gram awans Brna
Inna para to Hradec-Litvinow
Mimo ze Hradec mocny to Litwinov sie postawi , w klubie przemiany i kadra tez powoli odmladzana, jednak mysle ze nie na tyle by wygrac ta serie
gram awans Hradec

ako awans Kometa+HK kurs ako 2,29

I z dzisiejszych meczy
Hradec ml + Kometa z x kurs 2,26 ✅
wsjo fortuna

I jak dla mnie troche niedocenione KV. Mimo ze Dynamo doinwestowane to jednak spodziewam sie wyrównanej serii
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +47
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Witam po 7 letniej przerwie.

Najwyżej klasyfikowana przez Buków z grupy 1/8 playoff ekipa z Pilzna doznała wczoraj niespodziewanej porażki
z hokeistami Ołomuńca, w zasadzie w słabym stylu było bicie głową w mur przez większość spotkania.
Ołomuniec rozpoczął trafieniem w PP w 7 minucie i skutecznie prowadził grę defensywną dokładając drugą bramkę na początku drugiej tercji.Po długiej przerwie w 50 minucie spowodowanej wybitą pleksi i powrocie na lód Pilzno strzeliło bramkę i grało ostatnie 8 minut na wysokim tempie.

Dzisiaj nie spodziewałbym się otwartej gry ze strony Ołomuńca, poza tym ich ofensywa nie należy do najbardziej efektywnych.
Duży znak zapytania stoi po stronie gospodarzy, czy wczorajsza porażka to wypadek przy pracy? Mam nadzieję, że dzisiaj nie będzie również, aż takiej dysproporcji w liczbie nałożonych kar między ekipami, bo pierwsza tercja przesiedziana przez Pilzno na ławce kar wyraźnie.

PILZNO 1/-6.5 @1.91 FORTUNA
Pilzno zwycięstwo under 6.5
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Olomouc-Plzen
Nie ma większej niespodzianki niż podwójny wyjazdowy win Olomouca na lodzie faworyzowanego Pilzna.
Szybkie otwarcia gości w obydwu spotkaniach i nieskuteczna pogoń za wynikiem. Jest to również zaskakujące dla Kogutów, bo dzisiaj to oni mają możliwość postawienia kropki nad i. W moim odczuciu kluczowa będzie pierwsza tercja, jeżeli będzie ona minimum remisowa, to Pilzno będzie pod dużą presją. Zakładam również, że Olomouc dzisiaj nie będzie grał na hura, ale raczej defensywie...mecz na dużym ciśnieniu.

Najbardzeij wyrównane spotkania, gdzie w żadnym w zasadzie momencie nie było znaczącej przewagi jakiejkolwiek z ekip. Sytuacja 2:0 dla Vitkovic i mecz o przetrwanie dla Komety. Ciężko i tutaj przewidywać otwarty i ofensywny mecz

dubel
OLO PLZ under 6 reg
KB VIT under 6 reg
@1.91 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +223
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
No i siemano Plzen, seria 0:3 w pierwszej rundzie playoff i rozstawiona z 12 numerem Olomouc wyrzuca za burtę faworyta, która zagrał
przyzwoity sezon kończąc na 4 miejscu rundę zasadniczą. Prawda jest taka, że Plzen byl zespołem gorszym pod każdym względem.

Granie w parze Kometa Brno Vitkovice po 120 min nie przyniosła sytuacji, gdzie którakolwiek drużyna miałaby przewagę dwóch bramek. Niezwykle wyrównana para. Dzisiaj mecz o życie nr 2 dla Komety. Wczoraj grany under wszedł ultragładko, dzisiaj również obieram tą ścieżkę.

Sięgam również po spotkania z Chance Ligi.

Slavia podejmuje dzisiaj na własnym lodzie Trebic. Para wyrównana i zacięte granie. W czwartek Trebic bez ważnego ogniwa napastnika z drugiej ligi zagrał na zero z przodu. Pierwsze spotkanie underowe i 2 późne bramki w 3 tercji dały wynik 4:1. Stan serii 1:1 i ciekawe spotkanie w Pradze.

Z sympatią spojrzę na ekipę Prostejova, która dzięki niesamowitemu nieszczęściu, nie wiem jak to nazwać przegrywa serię 2:0 a w okresie 120min łączny czas, w którym przegrywała mecz to zaledwie kilka minut!, szczególnie niefartownie wyglądało to w meczu nr 2 gdzie pada bramka na 2:2 w 54min, potem gol na 3:2 pod koniec spotkania. Jastrzębie grają równorzędny hokej. Dzisiaj walka na własnym lodzie.

KB-VIT UNDER 6
SLV-TRE UNDER 6.5
PRO-POR PRO+0.5

@2.99 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Zakończyła się runda 1/8 playoff w czeskiej ekstralidze. W krótkim podsumowaniu należy napisać o zaskakującym odpadnięciu ekipy no.5 z Pilzna, która dość gładko uległa 12 po sezonie zasadniczym ekipie z Olomouca.

Solidniejsze granie na prewno zaprezentowała ekipa Hradec Kralove i ze sportowego punktu widzenia zasłużony awans.

W parze Pardubice-KV, również atuty po stronie Dynama , no i pamiętny mecz nr2, gdzie KV zainkasowały 11 bramek.

Najrówniejsza para Vitkovice Kometa Brno rozegrała 5 spotkań, gdzie jak feniks z popiołów powstała Kometa, awansując ze stanu 0:2.

Pierwsze spojrzenie na pary 1/4.

SPARTA-OLOMOUC

Ciężko przewidywać inny scenariusz niż awans pierwszej po sezonie zasadniczym Sparty, która zdobyła prawie 2 razy więcej punktów i otarła się o punktowy rekord ligi.
Kursy niezbyt korzystne na dane rozwiązanie. Value po stronie ilości meczy rozegranych w rundzie. Olomouc powinien grać na luzie swoje już ugrali, a H2H sezonowy 2:2.
Może być ciekawie. Jedno spotkanie po stronie Olomouca w zasięgu. Fortuna wycenia stan serii O4.5 na 1.42.

TRINEC-KOMETA BRNO

Kometa po 5 meczach, z czego 3 w doliczonym i historyczny owrót z 0:2 i awans. Nawet pepiczki zwracają uwagę na staty i to chyba trzeci taki przypadek u nich.
Myślę, ze tutaj może dojść do nazwijmy to demotywacji fizyczno-psychicznej, szczególnie w pierwszym meczu. Stawiam awans Trzyńca i win w meczu otwarcia.
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Trinec -KB
Pytanie na dziś, czy Trinec znajdzie sposób na ultradefensywę z Brna. Brno po 5 meczach z Vitkovicami gdzie stracili tylko 7 bramek. Po stronie gości również fakt, że play off juz trwa, oni wrócili z dalekiej podróży jakim był stan 0:2 w serii i mentalnie na pewno podbudowani.
Trzyniec wiadomo 2 miejsce po rundzie zasadniczej i dzisiaj w roli faworyta. Pytanie czy dzisiaj Trinec od razu wejdzie na pełnych obrotach przeciwko dobrze zorganizowanej defensywie. Informacja, która będzie istotna to występ
w pierwszej linii napastnika nr.1 Petra Vrany, który miał absencję. Poza tym pierwsze mecze 1/4 dla faworytów w czwartek były bardziej nerwowe niż spotkania nr 2, gdzie spokojnie zbudowali przewagę.
Granie kuponów z ujemnym handi na gospodarzy uważam za wielce ryzykowne. Jeżeli Petr Vrana nie zagra będę skłaniał się jeszcze bardziej na graniu undera w tym spotkaniu. Napastnik gospodarzy może to dać dużo jakości Trincowi jeżeli zagra wtedy skłaniam się do under 2.5 na ilość bramek przyjezdnych. Składy powinny pojawić się ok godz przed spotkaniem.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Może mało czasu na rozwinięcie ale myślę że Ocelari mogą mieć podobny problem w pierwszym meczu jak Liberec z HK i idę delikatnie w stronę remisu i handi na Kometę

Remis w podwójnej szansie kurs 2.08 ⛔
Kometa plus 1,5 gola kurs 1,82⛔
Fortuna

EDIT : Co nagle o po diable
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Widać , ze pierwsza cwórka solidnie przygotowana do PO i ciezko bedzie im sie przeciwstawić. Miałem nadzieje ze HK cos wiecej ugraja, ale Liberec ma cały skład , który jest bardzo mocny i do tego wiecej swiezosci i forma tez jest dzis gram Liberec

Liberec ml kurs 1,73 ✅

Dynamo jest chyba blizej Mlady , skład maja doswiadczony ale czy uda im sie wyszarpac jeden mecz? obawiam sie, ze nie✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +456
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Tej zakładki chyba nikt nie czyta, wiec nie ma sensu podawać typów.

Vitki w mocny sposob zakonczyły sezon inaczej niz Kometa, ale dla mnie wiecej pocencjału w rosterze Komety
i tu gram awans Brna
Inna para to Hradec-Litvinow
Mimo ze Hradec mocny to Litwinov sie postawi , w klubie przemiany i kadra tez powoli odmladzana, jednak mysle ze nie na tyle by wygrac ta serie
gram awans Hradec
ako awans Kometa+HK kurs ako 2,29 ✅

I z dzisiejszych meczy
Hradec ml + Kometa z x kurs 2,26 ✅
wsjo fortuna

I jak dla mnie troche niedocenione KV. Mimo ze Dynamo doinwestowane to jednak spodziewam sie wyrównanej serii
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
zdecydowanie ruch mniejszy na czeskim hokeju, ale uważam również, że zakładka potrzebna...

Jak dla mnie ciekawe są drugie rundy w Czechach, które pokazały jak bardzo 4 pierwsze miejsca były mocniejsze ....

Dzisiaj KB gości Trinec. W zasadzie w starciu z Vitkovicami, był ultra obrona, ale spotkały się ekipy o podobnym potencjale.
Trzyniec natomiast to zupełnie inna baja i jest 0:2 w serii. Dzisiaj gospodarze z nożem na gardle, a do sieci jak nic nie wpadało tak nic nie wpada. Wątpię, że Kometa zagra dzisiaj ultra otwarte spotkanie i rzuci wszystko na grę ofensywną, a jednak zagrają uważnie, czekając na błąd rywala, który jest o klasę lepszy i powinien dzisiaj dołożyć 3 win.

KB UNDER 2.5 @1.53
TRZYNIEC WIN & UNDER6.5 @2.54
FORTUNA
KB-TRI FT 1:4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +366
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Jak wcześniej pisałem, myślę że pierwsze cztery czeskie ekipy mocno przygotowane do PO.
Patrzac na sklad Komety rostar mocny ale tam ciagle cos nie grało, miało zagrac w PO, sadziłe ze łatwiej ograja Vitki ale była droga przez mekę i kosztowało ich to sporo zdrowia na lodzie. Stalownicy skład solidny , jest moc, timing i zgranie. Dodatkowo dochodzi czynnik pustej hali, i w zasadzie kto gdzie gra nie ma wiekszego znaczenia, dzis widze zwyciestwa gosci. Olomunc zrobił juz wiecej niz mozna , mysle ze powalcza ale nie na tyle by wystarczyło na mocnych Spartan.

Triniec ml + Sparta ml kurs ako 2,06 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +269
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
OLO-SPA

W zasadzie wszystko zgodnie z planem i faworyt prowadzi gładko i jest praktycznie po sprawie.Olomuniec juz swoje ugrał z Pilznem, wyadaje mi się, że dzisiaj już na pewno pogodzili się z przegraną rundą. Jutro swobodne granie, a właśnie z takiej pozycji startowali w 1/8 i było grane w hokeja. Nie porównam Sparty do Pilzna, bo Pilzno się rozpadło mentalnie i przestali grać. Ale z drugiej strony nie zabiorę Olomuncowi walki i choć jest 3:0 to wcale lekko nie było, mecze do końca na kontakcie bramkowym.
Myślę, że ciśnienie właśnie zeszło i widzę value po stronie gospodarzy.

KB- TRI
Gram konsekwentnie przeciw Komecie z uwagi na brak ofensywy. W 3 meczach serii tylko jedna bramka w pełnym wymiarze graczy i 2 gole w PP. Trzyniec powinien to zamknąć w 4 spotkaniach. Nie jestem w stanie przewidzieć ile Trzyniec im wrzuci więc linia bramkowa meczu ciężka do oceny, bo morale po stronie gospodarzy z tym co grają wysokie być nie mogą.

TRI (-0.5)
OLO(+0.5)
@3.94 FORTUNA
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +243
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis nie bede oryginlny i powielam typ z poprzedniego dnia. Sądze ze faworyci zakonczą dzis serie

Triniec ml + Sparta ml kurs ako 1,88 fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom