>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ELH - Czeska Ekstraliga 2020/2020

Status
Zamknięty.
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Lata świetlne nie udzielałem się w temacie, ale nie mogłem przejść obojętnie obok takie meczu ;)

Sympatyzuję ze Spartą od lat w czeskiej lidze i dzisiaj dla nich to najważniejsze spotkanie od ładnych paru lat. Po dłuższym czasie niepowodzeń w walce o tytuł udało się stworzyć ekipę, która w końcu może przywrócić tytuł mistrza Sparcie.

Mecz 7, o których Ci co chwilę już interesują się hokejem wiedzą wszystko. Będzie pewnie sporo taktyki, unikanie kar, kto pierwszy trafi będzie mocnym faworytem do awansu. Zastanawiam się na ile w tej serii wpływ będzie miał powrót Sparty ro rywalizacji ze stanu 0-3 na 3-3 przy tym wygrywając dwa spotkania po dogrywkach gdzie wiadomo obciążenie zarówno psychiczne jak i fizyczne jest ogromne, bo tak na prawdę pół błędu mogło skończyć się odpadnięciem. Są o jedno spotkanie o domknięcia powrotu, o którym będzie mówić się latami i tym samym awansu do finału gdzie chyba moim zdaniem będą faworytem. Na początku tej serii przecierałem oczy ze zdumienia i myślałem sobie, że po raz kolejny u Stołecznych się coś zacięło w najważniejszym momencie, dwa oddane mecze 1-5 i 1-3 za damski **** ;), porażka po dogrywce w 3 spotkaniu i byli nad przepaścią.

Ogólnie nie skupiam się w tym spotkaniu zbytnio na personaliach i aktualnej formie ani opisie drużyn w przekroju całego sezonu czy wygrzebywaniu statystyk. Po prostu mam wrażenie, że Sparta w tej serii już przeszła tyle dramatów i sytuacji na krawędzi, że w meczu 7 mentalnie będą o jeden krok przed rywalami.

Sparta - Liberec
Typ; 1 ML - 1,72 Fortuna

Dla mieszkających blisko granicy z Czechami - jak ja, mecz na CT Sport zupełnie za darmo o ile antenka DVBT ich ściąga ;)
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
To zaczynamy finały.
Obie ekipy wyrównane , seria z roznymi podtekstami o których nie bede teraz pisał, wilu znakomitch graczy po obu stronach , spodziewam sie wyrownanej serii dzis ide w strone gosci, bo wlasny lód to nie jest handikap

Liberec z x kurs 1,8 fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom