>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Ja z Jetona wpłacam do Betsson, tam obracam po kursie 1,01 jakimś i wypłacam na Eco
Nie pisze Ci nic o proporcjonalnym wypłacaniu na metody płatności, jakich używasz do wpłat? Nordicbet (klon) ma takie zapisy i nie przejdzie mi wypłata np. z MuchBetter depozyt obrócony przez Trustly. Unibet jest perfekcyjny pod to, bo się nigdy nie przyczepił o takie wybory.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Póki co nic takiego nie pisze, robiłem do tej pory 13 takich wypłat. Co nie znaczy, że tak może się stać, ale tak jak mówisz jest jeszcze Unibet.

Co do Jeton to konto zweryfikowane w 2 godziny. Wpłaty na ruska od razu a wypłaty z ruska na Jeton w 2 minuty. Limit w Jeton na wpłatę jednorazowa mam 10k
 
D 0

dlubak91

Użytkownik
Po ostatnich zmianach jest jeszcze jakis bukmacher lub trader ktory umozliwia wplaty via ecopayz i wyplaty w kryptowalutach lub inny portfel?
 
parias 9

parias

Użytkownik
Słuchajcie, co mam im odpisać? Całkowicie nie rozumiem, dlaczego się mnie czepiają dlaczego wpłaciłem i wypłaciłem pieniądze bez operacji. Nie ukrywam, że sytuacja mnie urytuje
 

Załączniki

maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
najlepiej prawdę , a jak nie masz pomysłu to coś np . że wpłaciłeś środki na ecopayz bo planowałeś wpłacić do bukmachera lub kasyna ale okazało się że miałeś pilny wydatek i musiałeś wypłacić pieniądze
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Miał ktoś problem z weryfikacją w Jeton? Próbowalem wysłać im wyciąg z konta/potwierdzenie losowego przelewu z widniejącym adresem ale niestety odrzucają bo dokument nie spełnia ich kryteriów, a na adres, który im podałem nie dostaje żadnych rachunków..
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Miał ktoś problem z weryfikacją w Jeton? Próbowalem wysłać im wyciąg z konta/potwierdzenie losowego przelewu z widniejącym adresem ale niestety odrzucają bo dokument nie spełnia ich kryteriów, a na adres, który im podałem nie dostaje żadnych rachunków..
o a ja podesłałem im wyciąg z zamazanymi wszystkimi tytułami transakcji, odbiorcami i kwotami i mi też nie przyjęli. Dostałem info, że na wyciągu wszystko musi być widoczne, więc sobie darowałem weryfikację wyciągiem. A swoją drogą to chyba powinno to zostać przerzucone do tematu o Jetonie 🙄
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
o a ja podesłałem im wyciąg z zamazanymi wszystkimi tytułami transakcji, odbiorcami i kwotami i mi też nie przyjęli. Dostałem info, że na wyciągu wszystko musi być widoczne, więc sobie darowałem weryfikację wyciągiem. A swoją drogą to chyba powinno to zostać przerzucone do tematu o Jetonie 🙄
Tak, zły dział, ale dzięki za odpowiedź.

Co do eco i karty, próbowałem wpłaty kartą eco na 1xbet i przeszło, wypłata już nie działa bo mimo akceptacji przez 1x to wyskakuje "błąd operatora" i cofa wypłatę ostatecznie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
update in
napisze to tez tutaj, zeby nie bylo potem zdziwienia xd buki z licencja gibraltaru, isla del man tez odpadaja dla eco, bo jest to terytorium wielkiej brytanii. chyba w jednym z linkow jest wymieniony zigzag, ktorry tez nie przyjmuje juz wplat/wyplat eco a jest na licencji gibraltaru.
wyglada na to, ze sie mylilem i buki z licencja gibraltaru i isle of man dalej przyjmuja wplaty/wyplaty ecopayz. chodzi o licencje przyznana przez te dwa terytoria a nie posiadanie spolki zarejestrowanej w tych krajach.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Słuchajcie, co mam im odpisać? Całkowicie nie rozumiem, dlaczego się mnie czepiają dlaczego wpłaciłem i wypłaciłem pieniądze bez operacji. Nie ukrywam, że sytuacja mnie urytuje
Mialem to samo juz dwa razy i odpisali, ze jak jesscze raz tak zrobie to mi zablokuja konto. Podobno maja zapisane w regulaminie, ze nie wolno robic przelewu na revo i zaraz wyplacac tych pieniedzy w bankomacie. Najlepiej wplacac i uzywac karty do platnosci, ale nie wyplacac gotowki.
 
Do góry Bottom