>>> 600 zł CASHBACK - ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

G 475

gzjjr

Użytkownik
Jak nie można robić przelewu na revo i wypłacać? Skąd Eco ma niby wiedzieć kiedy wypłacam z revo? Napisz dokładniej bo nie idzie zrozumieć o co chodzi.
Chyba, że wam chodzi o to, że wpłacam na Eco i bez obrotu wypłacam kartą Eco w bankomacie

Z 199

ziemba

Użytkownik
Chyba, że wam chodzi o to, że wpłacam na Eco i bez obrotu wypłacam kartą Eco w bankomacie
Dokladnie tak. Nie mozna wplacac kasy na eco i zaraz ich wyplacac w bankomacie. Ostatnio wplacilem 60zl przez psc, nie 600. I zaraz wyplacilem tysiaka w bankomacie to odrazu blok konta i wyjasnianie.

H 2,5K

hagi84

Użytkownik
macie goldy czy zwykle konta?
U mnie na goldach przemial niesamowity i zadnego problemu
Nie wiem czy ma to jakies znaczenie i czy inaczej podchodza do klientow z goldami, sam jestem ciekaw

Z 199

ziemba

Użytkownik
Oczywiscie mam golda i uzywam eco na codzien od kilku lat wiec obrotu mam juz napewno duzo ponad 100tys. Wczezniej nie bylo nigdy problemow i wyplacalem jednorazowo po kilka tys. Zaczeli sie czepiac ze dwa miesiace temu o to. Juz mi 2 razy zablokowali konto za wyplate kilku stowek po wczesniejszej wplacie. A ostatnio to musialem pisac normalnie wyjasnienia dlaczego wyplacalem pieniadze jak je 30minut wczesniej wplacilem. Napisali, ze ich regulamin tego zabrania i jak bede tak robil to mi nieodwolalnie zablokuja konto.

ranczo0123 28,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jest jakis tanszy sposob wyciagniecia kasy z eco niz po prostu wyplata karta z bankomatu? Przy 10k koszt to 200zl wiec do przelkniecia ale moze jest cos tanszego? Wyplata na konto bankowe odpada choc to jest najtanszy sposob bo koszt to okolo 45zl.

Z 199

ziemba

Użytkownik
Dzisiaj kolejny raz zablokowane konto eco. Pytaja o jakis przelew z przed tygodnia. Do tego pytaja w jakim celu przelewam pieniadze do innych uzytkownikow i dlaczego inni mi przelewaja. Niestety ale chyba trzeba od nich uciekac bo wkoncu zablokuja jakies wieksze pieniadze i dopiero bedzie problem. Tym bardziej, ze napisalem im wyjasnienie to mi odpisali ze musza je rozpatrzyc co moze potrwac kilka dni.