>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

mikko-makko 2,8K

mikko-makko

Użytkownik
Hej, mam ok 1000 zl na eco. Jak najtaniej to wyplacic? Konto silver i karta jest. Kiedys przelewalem na revoluta ale widze ze juz zablokowane.
 
mikko-makko 2,8K

mikko-makko

Użytkownik
Bankomat 2% . Na revolut się da ale 4%.
Dzieki za odp. Zawsze 2% boje sie jakiegos przewalutowania bo niby na eco wyswietla sie pln a jak robilem przelew kiedys na revoluta do bylo info ze konto wyglada na funty. Troche sie balem wyplacac z bankomatu i placic w sklepie ta karta eco. Mimo wszystko jak wyjdzie tylko 2% to spoko. Wszystko jedno jaki bankomat?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dzieki za odp. Zawsze 2% boje sie jakiegos przewalutowania bo niby na eco wyswietla sie pln a jak robilem przelew kiedys na revoluta do bylo info ze konto wyglada na funty. Troche sie balem wyplacac z bankomatu i placic w sklepie ta karta eco. Mimo wszystko jak wyjdzie tylko 2% to spoko. Wszystko jedno jaki bankomat?
Jeśli masz karte w pln i konto eco w pln to 2% bez różnicy na bankomat
 
M 0

Majkelo987

Użytkownik
Witam czy można wpłacić na fortunę karta ecopayz MasterCard a potem wypłacić przez fortunę na konto? Lub czy można doładować revoulta karta ecopayz i potem wypłacić w bankomacie lub na konto?
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Hej, mam ok 1000 zl na eco. Jak najtaniej to wyplacic? Konto silver i karta jest. Kiedys przelewalem na revoluta ale widze ze juz zablokowane.
Najtaniej ci wyjdzie jak poprosisz o wypłatę w punktach gdzie mają cashback (musisz wtedy kupić cokolwiek) np. Żabka, Orlen, Dino itp (listę punktów znajdziesz w necie)
 
mikko-makko 2,8K

mikko-makko

Użytkownik
Najtaniej ci wyjdzie jak poprosisz o wypłatę w punktach gdzie mają cashback (musisz wtedy kupić cokolwiek) np. Żabka, Orlen, Dino itp (listę punktów znajdziesz w necie)
Dzieki za odp. Mega mi sie spieszylo a karta wygasla. Zrobilem przelew na konto i zaplacilem ponad 40zl... frajerstwo :/ juz zamowilem nowa karte i licze ze nastepnym razem uda sie to lepiej ogarnac
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
W takiej Żabce jak wypłacę cashbackiem to Eco bierze jakąś opłate?
przy cashbacku nigdy nikt nie pobiera opłaty bo do zakupu doliczają ci kwotę wypłaty (tak jakbyś zrobił zakupy za całość), z tym że z tego co mi wiadomo żabki pozmieniały terminale i karty ecopayza nie realizuja cashbacku. Trzeba pytać indywidualnie w sklepach, wiem że np. sieć Lewiatan u mnie w mieście wypłaca.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
a jak zniwelować wszelakie prowizje przy posiadaniu euro na ecopayz?
zamówić kartę i kartą wypłacić za granicą w bankomacie bądź płacić na wakacjach (żeby 2% nie płacić)? Czy macie inny pomysł żeby euro spieniężyć?
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
a jak zniwelować wszelakie prowizje przy posiadaniu euro na ecopayz?
zamówić kartę i kartą wypłacić za granicą w bankomacie bądź płacić na wakacjach (żeby 2% nie płacić)? Czy macie inny pomysł żeby euro spieniężyć?
Jeżeli jesteś dobrym graczem, ogrywasz buki to te opłaty idzie przełknąć. Jeżeli słabo Ci idzie to albo zrezygnuj z bukmacherki albo sponsoruj ziemniaki bez żadnych konsekwencji
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Jeżeli jesteś dobrym graczem, ogrywasz buki to te opłaty idzie przełknąć. Jeżeli słabo Ci idzie to albo zrezygnuj z bukmacherki albo sponsoruj ziemniaki bez żadnych konsekwencji
na [CUT] piszesz takie dyrdymały jak nic ciekawego nie wnosisz do dyskusji...
te kilkaset euro pewnie odłożyłem z kieszonkowych od rodziców i po 2 euro miesięcznie przelewałem do ecopayz
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Jeżeli jesteś dobrym graczem, ogrywasz buki to te opłaty idzie przełknąć. Jeżeli słabo Ci idzie to albo zrezygnuj z bukmacherki albo sponsoruj ziemniaki bez żadnych konsekwencji
Dokladnie. Te pare procent traktuje jako koszt grania u zagranicznych bukow w czasach gdy jest to zabronione i nawet nie zwracam na to uwagi. Ale ludzie o wszystko beda plakac. Jak ktos jest na dobrym plusie to to olewa poprostu.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
jak widzę komuna się nie zmieniła od XX lat, dalej nie uzyska się konkretnej odpowiedzi na pytanie

a znajdzie się 10 typerów którzy żyją z bukmacherki hahah
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
jak widzę komuna się nie zmieniła od XX lat, dalej nie uzyska się konkretnej odpowiedzi na pytanie

a znajdzie się 10 typerów którzy żyją z bukmacherki hahah
Ty, komunista😁 Co mamy Ci odpowiedziec? Przeciez firmy typu eco zyja z prowizjii i zawsze jakas zaplacisz. Skoro te 2% to dla Ciebie duzo, to zacznij grac na pl bukach. I nie wiem co Cie tak smieszy w regularnym ogrywaniu buka. Przeciez po to sie gra zeby zarabiac a nie sponsorowac bukow.
 
mikko-makko 2,8K

mikko-makko

Użytkownik
Ty, komunista😁 Co mamy Ci odpowiedziec? Przeciez firmy typu eco zyja z prowizjii i zawsze jakas zaplacisz. Skoro te 2% to dla Ciebie duzo, to zacznij grac na pl bukach. I nie wiem co Cie tak smieszy w regularnym ogrywaniu buka. Przeciez po to sie gra zeby zarabiac a nie sponsorowac bukow.
Kolezanko cala sprawa rozbija sie o to zeby unikac dodatkowych opal, dlatego nie gra sie u polskich bukow. Skoro portfele internetowe beda pobierac dodatkowe oplaty zaczyna sie to mniej oplacac. Kilka tygodnj temu bylo trustly i nie bylo zadnych problemow. Teraz problem sie pojawia.
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Jaki niby problem się pojawia? Z ecoPayz korzystam od kilku lat i opłaty były zawsze. Mało tego utrzymują się na stałym niskim poziomie 2%
 
mikko-makko 2,8K

mikko-makko

Użytkownik
Jaki niby problem się pojawia? Z ecoPayz korzystam od kilku lat i opłaty były zawsze. Mało tego utrzymują się na stałym niskim poziomie 2%
Jeszcze jak Cie pakietam z innego forum gdzie z yogim publikowales typy z irlandii to mieszkales zagranica. Mi najtaniej wyplaty z eco wychodzily za granica w PL bylo drogo ale korzystalem ostatni raz ponad rok temu. Moze teraz sie to zmienilo, ale dyskusja zeby unikac opodatkownych bukow jest stara jak swiat. Najlatwiej bylo z trustly bo tam opal nie bylo zadnych(ewentualnie limity) teraz trzeba skupic sie na ecoPayzie. Czekam na nowa karte i zobacze jak to wyglada. 2% to nie jest dramat.
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
do roboty idzcie, na truskawki , prace sezonowe itp, a nie liczycie, ze pare groszy u bukmachera zarobicie jak problem z kosztami macie
Zawsze byly i beda, nie rozumiem tych ludzi co kombinuja, przelewaja na konta polskie itp itd by zaoszczedzic te pare/pareset pln miesiecznie
 
Do góry Bottom