>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Tym bardziej że są,
do roboty idzcie, na truskawki , prace sezonowe itp, a nie liczycie, ze pare groszy u bukmachera zarobicie jak problem z kosztami macie
Zawsze byly i beda, nie rozumiem tych ludzi co kombinuja, przelewaja na konta polskie itp itd by zaoszczedzic te pare/pareset pln miesiecznie
[/QUOTE
Tym bardziej że znam i gram na 2 polskich bukach które mają kursy bardzo wysokie w porównaniu do zagranicznych i obstawiam sobie na nich bez podatku bo gram 3 mecze na kupon bez żadnego kombinowania z wpłatami i wypłatami. Gdzie na takim unibet np kursy są śmiesznie niskie i opłaca się grać tylko single bo nawet przy dublu na takiej fortunie czy Totalbecie wyjdzie wam taki sam kurs z podatkiem jak na zagraniczniaku bez. Plus do tego jakieś prowizję od wypłat itp a dajcie ludzie se spokój.
Post automatycznie złączony:

Tym bardziej że znam i gram na 2 polskich bukach które mają kursy bardzo wysokie w porównaniu do zagranicznych i obstawiam sobie na nich bez podatku bo gram 3 mecze na kupon bez żadnego kombinowania z wpłatami i wypłatami. Gdzie na takim unibet np kursy są śmiesznie niskie i opłaca się grać tylko single bo nawet przy dublu na takiej fortunie czy Totalbecie wyjdzie wam taki sam kurs z podatkiem jak na zagraniczniaku bez. Plus do tego jakieś prowizję od wypłat itp a dajcie ludzie se spokój.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Tym bardziej że są,

Post automatycznie złączony:

Tym bardziej że znam i gram na 2 polskich bukach które mają kursy bardzo wysokie w porównaniu do zagranicznych i obstawiam sobie na nich bez podatku bo gram 3 mecze na kupon bez żadnego kombinowania z wpłatami i wypłatami. Gdzie na takim unibet np kursy są śmiesznie niskie i opłaca się grać tylko single bo nawet przy dublu na takiej fortunie czy Totalbecie wyjdzie wam taki sam kurs z podatkiem jak na zagraniczniaku bez. Plus do tego jakieś prowizję od wypłat itp a dajcie ludzie se spokój.
Miesiac w miesiac zarabiam u bukow wiecej niz w pracy. Nie sa to miliony ale mam z tego druga pensje. Gram tylko single bo tylko tak mozna zarabiac. Buki specjalnie robia gre bez podatku przy min 3 zdarzeniach bo wyliczyli, ze statystycznie 95% graczy bedzie przegrywalo grajac takie ako. A naiwni gracze mysla, ze buki zrobily gest w ich strone z tym podatkiem. Nie powiem, nieraz cos pogram na sts czy fortunie ale tylko dlatego, ze gram niszowe ligi. Madre zagraniczne buki jak widza na live, ze cos sie dzieje to blokuja rynki. A naszym jak juz wystawia taki mecz do oferty to nie spieszy sie z blokami i ja to wykorzystuje. I tylko dlatego tam nie raz gram. Szczerze mowiac nie mam pojecia jakie mam oplaty na eco, revo czy jettonie i nie obchodzi mnie to. Jezeli jest to w miesiacu te 100 czy 200zl to mam to gdzies. Jest to koszt grania u zagranicznych bukow ktorego wogole nie odczuwam. I jestem pewny, ze wiekszosc graczy ma podobne podejscie do mojego. A ciulacze ktorzy wygrywaja pare groszy w miesiacu zawsze bede marudzic. Dlatego komus kto wygrywa w miesiacu pare stowek proponuje, zeby gral sobie u Polskich bukow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
w takim razie "ciulacz paru groszy w miesiącu" poleca przeznaczyć Ci te 100 czy 200 zł na korki z ojczystego języka
Bo od pierwszej Twojej wiadomości nie wniosłeś nic rzeczowego i merytorycznego poza [CUT] jakim jesteś dobrym typerem.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
w takim razie "ciulacz paru groszy w miesiącu" poleca przeznaczyć Ci te 100 czy 200 zł na korki z ojczystego języka
Bo od pierwszej Twojej wiadomości nie wniosłeś nic rzeczowego i merytorycznego poza [CUT] jakim jesteś dobrym typerem.
Tu nie chodzi o to kto jakim jest typerem tylko o placz dzieci, ze oplaty z eco czy innego portfela sa wysokie. Grajcie sobie w takim razie u Polskich bukow i nie placzcie. A czepianie sie czyjejs pisowni to jest wlasnie pierwsza czynnosc jak brakuje arguentow do obrony swojego placzu. Graj sobie u Polskich i nie bedziesz mial tej kolosalnej 2% prowizjii.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Ile trwa wpłata na ecopayz przez trustly? Bo wpłaciłem wczoraj a do dziś nic niema na koncie??
Nigdy przez trustly nie wplacalem ale wedlug mnie pieniadze powinny byc odrazu na koncie. Tak zawsze dziala trustly. Jak wplacam na eco przez psc, karta, revo czy ze skrila to kasa jest zawsze odrazu.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Tu nie chodzi o to kto jakim jest typerem tylko o placz dzieci, ze oplaty z eco czy innego portfela sa wysokie. Grajcie sobie w takim razie u Polskich bukow i nie placzcie. A czepianie sie czyjejs pisowni to jest wlasnie pierwsza czynnosc jak brakuje arguentow do obrony swojego placzu. Graj sobie u Polskich i nie bedziesz mial tej kolosalnej 2% prowizjii.
ale jakie 2%?
2% to jest przy wypłacie z ecopayz w pln w bankomacie Polskim

a ja pisałem o ecopayz w euro wypłata w PL, także poza 2% dochodzi Ci jeszcze przewalutowanie po beznadziejnym kursie bankowym. Także wyjdzie pewnie około 6-8% także jest to już spora część yieldu do oddania dla samej wypłaty. Na tych korkach oprócz pisowni, poproś jeszcze o lekcję czytania ze zrozumieniem.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
ale jakie 2%?
2% to jest przy wypłacie z ecopayz w pln w bankomacie Polskim

a ja pisałem o ecopayz w euro wypłata w PL, także poza 2% dochodzi Ci jeszcze przewalutowanie po beznadziejnym kursie bankowym. Także wyjdzie pewnie około 6-8% także jest to już spora część yieldu do oddania dla samej wypłaty. Na tych korkach oprócz pisowni, poproś jeszcze o lekcję czytania ze zrozumieniem.
Ecopayz masz wielowalutowe. Wymień sobie euro na pln u nich po niskich opłatach a nie w bankomacie
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Z 4.5 jaki jest kurs obecnie, na 4.37 zł = 1 euro
Chyba będzie to najbezpieczniejsze wyjście i najbardziej opłacalne

Kombinowałem jeszcze z kantorami internetowymi, tyle że tam ciężko jest znaleźć któryś żeby wpłacić kartą eco
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Z 4.5 jaki jest kurs obecnie, na 4.37 zł = 1 euro
Chyba będzie to najbezpieczniejsze wyjście i najbardziej opłacalne

Kombinowałem jeszcze z kantorami internetowymi, tyle że tam ciężko jest znaleźć któryś żeby wpłacić kartą eco
Wczoraj przy wypłacie 1k pobrało 235 Euro czyli po odliczeniu prowizji jakieś 4.35
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Osobiście przelewam euro z eco na revolut . Oplata 4% ale bardzo dobre przewalutowanie później w revolut i darmowa wyplata na konto oraz w bankomacie do 800zl miesięcznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
ale jakie 2%?
2% to jest przy wypłacie z ecopayz w pln w bankomacie Polskim

a ja pisałem o ecopayz w euro wypłata w PL, także poza 2% dochodzi Ci jeszcze przewalutowanie po beznadziejnym kursie bankowym. Także wyjdzie pewnie około 6-8% także jest to już spora część yieldu do oddania dla samej wypłaty. Na tych korkach oprócz pisowni, poproś jeszcze o lekcję czytania ze zrozumieniem.
Mialem Ci podpowiedziec ale jednak nie bo za madry jestes skoro innym zalecasz korki a sam jestes na tyle...... , ze nie wiesz jakie mozliwosci ma portfel ktorego uzywasz. Zalecam przedszkole i placz.
Edit.
Przewalutowanie z euro na zl to koszt u mnie na koncie eco 1,5%. Skoro Cie to przeraza to idz graj do Polakow.
 
Ostatnia edycja:
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Dzieki za odp. Mega mi sie spieszylo a karta wygasla. Zrobilem przelew na konto i zaplacilem ponad 40zl... frajerstwo :/ juz zamowilem nowa karte i licze ze nastepnym razem uda sie to lepiej ogarnac

Zrobiłeś przelew na konto przez zestpay? Ile to w praktyce trwa? Czy może ktoś inny robił tak wypłatę u nich i może powiedzieć ile to trwa w praktyce (razem z akceptacją przez nich, wszystko razem)?
 
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Jeśli bym chciał zrobić wypłatę (np. jutro) i zależałoby mi na czasie (a skoro 3 dni to by doszło po weekendzie), czy ktoś zaufany z forum komu mniej zależy na czasie albo ma kartę ecopayz i wypłaca szybko bez wielkich prowizji, mógłby np. za niewielką prowizję dla siebie zrobić np. przelew blik na telefon w zamian za przelew na ecopayz ;)? Albo czy jest jakaś możliwość szybszej wypłaty u nich bez posiadania fizycznej karty ecopayz ani karty revolut? Wirtualnych kart już chyba nie mają? Interesują mnie jakiekolwiek kombinacje (np. czy jest buk który ma i ecopayz i revolut? szybko robi weryfikację i po wpłacie ecopayz obrocie po 1,01 wypłacił by na revolut, a potem wirtualną kartą revolut można by np. wpłacić do totalbet i tam szybko wypłacić?) Czy jakąkolwiek inną kombinację ktoś zna? Może się na przyszłość nawet przydać.
 
Ostatnia edycja:
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Gdy dodaję konto bankowe podając IBAN, to system eco sam podaje kod SWIFT, ale różni się on tym od oryginalnego, że dodaje "XXX" na koniec. Czy tak ma być? Nie da się wpisać tego ręcznie, on generuje to na podstawie IBAN.
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Trzy dni czekam już na akceptację przelewu ( wypłaty na konto)
Śmiech na sali normalnie, MuchBetter to kwestia 2 godzin tylko tam trochę więcej tracę na przewalutowanie.
 
Do góry Bottom