>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

0 0

0123

Użytkownik
a jak najszybciej sprawić, by na konto Eco (Silver) jak najszybciej wpłynęły pieniądze?
Tak by osoba, która zrobi to w piątek np. dziś miała jeszcze w dany, ten sam weekend pieniądze?

Niektóre płatności nie mają podane procent prowizji, od czego dokładnie w danym banku zależy? (np w Aliorze albo Millenium)

I prośba o ostatnią pomoc, jaka jest prowizja przy wpłacie kartą debetową/kredytową, na profilu nie ma żadnej informacji.
Post automatycznie złączony:

P.S. na przykład wybierając opcje Paysafecard albo Przelewy24 jest napisane zamiast procent prowizji: Różne
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
a jak najszybciej sprawić, by na konto Eco (Silver) jak najszybciej wpłynęły pieniądze?
Tak by osoba, która zrobi to w piątek np. dziś miała jeszcze w dany, ten sam weekend pieniądze?

Niektóre płatności nie mają podane procent prowizji, od czego dokładnie w danym banku zależy? (np w Aliorze albo Millenium)

I prośba o ostatnią pomoc, jaka jest prowizja przy wpłacie kartą debetową/kredytową, na profilu nie ma żadnej informacji.
Post automatycznie złączony:

P.S. na przykład wybierając opcje Paysafecard albo Przelewy24 jest napisane zamiast procent prowizji: Różne
Wplacaj usługi lokalne/przelewy24 masz kase w momencie. Opłata bodajże 1.5%
 
mike123 217

mike123

Użytkownik
Dzisiaj zalogowałem się na konto, wszystko działało. Teraz po wpłacie środków nie da się zalogować na konto. Czy też macie taki problem w dniu dzisiejszym? Bo sie zastanawiam czy wypłacać kartą czy zaczekać bo to tylko chwilowy problem.
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Dzisiaj zalogowałem się na konto, wszystko działało. Teraz po wpłacie środków nie da się zalogować na konto. Czy też macie taki problem w dniu dzisiejszym? Bo sie zastanawiam czy wypłacać kartą czy zaczekać bo to tylko chwilowy problem.
Właśnie też mam taki problem. Po podaniu kodu wyskakuje mi napis "nieobsługiwane błędy"
 
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
zalecam zmianę hasła , gdzieś wyczytałem że wyciekły im jakieś dane , również nie mogłem się zalogować ale zmiana hasła pomogła
 
mike123 217

mike123

Użytkownik
Tak, tak teraz zaczęło działać. Troche się obs... bo już dawno nie używałem, a przed wpłata działało, po nie. Generalnie miałem idento temat z Wirexem i do teraz leże. Już działa i jest ok!
 
R 0

remex

Użytkownik
Bardzo dawno nie korzystałem z konta na eco i widzę, że moje nazwisko jest bez polskich znaków - tu moje pytanko, jako że zamierzam zamówić swoją pierwszą kartę w PLN - nie ma to znaczenia, czy pisać do supportu?
 
Do góry Bottom