>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Jak nie można robić przelewu na revo i wypłacać? Skąd Eco ma niby wiedzieć kiedy wypłacam z revo? Napisz dokładniej bo nie idzie zrozumieć o co chodzi.
Chyba, że wam chodzi o to, że wpłacam na Eco i bez obrotu wypłacam kartą Eco w bankomacie
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Chyba, że wam chodzi o to, że wpłacam na Eco i bez obrotu wypłacam kartą Eco w bankomacie
Dokladnie tak. Nie mozna wplacac kasy na eco i zaraz ich wyplacac w bankomacie. Ostatnio wplacilem 60zl przez psc, nie 600. I zaraz wyplacilem tysiaka w bankomacie to odrazu blok konta i wyjasnianie.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
macie goldy czy zwykle konta?
U mnie na goldach przemial niesamowity i zadnego problemu
Nie wiem czy ma to jakies znaczenie i czy inaczej podchodza do klientow z goldami, sam jestem ciekaw
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Oczywiscie mam golda i uzywam eco na codzien od kilku lat wiec obrotu mam juz napewno duzo ponad 100tys. Wczezniej nie bylo nigdy problemow i wyplacalem jednorazowo po kilka tys. Zaczeli sie czepiac ze dwa miesiace temu o to. Juz mi 2 razy zablokowali konto za wyplate kilku stowek po wczesniejszej wplacie. A ostatnio to musialem pisac normalnie wyjasnienia dlaczego wyplacalem pieniadze jak je 30minut wczesniej wplacilem. Napisali, ze ich regulamin tego zabrania i jak bede tak robil to mi nieodwolalnie zablokuja konto.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jest jakis tanszy sposob wyciagniecia kasy z eco niz po prostu wyplata karta z bankomatu? Przy 10k koszt to 200zl wiec do przelkniecia ale moze jest cos tanszego? Wyplata na konto bankowe odpada choc to jest najtanszy sposob bo koszt to okolo 45zl.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Dzisiaj kolejny raz zablokowane konto eco. Pytaja o jakis przelew z przed tygodnia. Do tego pytaja w jakim celu przelewam pieniadze do innych uzytkownikow i dlaczego inni mi przelewaja. Niestety ale chyba trzeba od nich uciekac bo wkoncu zablokuja jakies wieksze pieniadze i dopiero bedzie problem. Tym bardziej, ze napisalem im wyjasnienie to mi odpisali ze musza je rozpatrzyc co moze potrwac kilka dni.
 
0 0

0123

Użytkownik
Cześć
Nie wpłacałem jeszcze kasy przez ecoPayz i mam pytanie czy nie zablokują mi konta z racji używania VPN, tak jak czytałem w paru miejscach, czy choćby z info kolegi, który przy zakładaniu konta używał vpn i od razu po zakończeniu rejestracji
ograniczyli mi fukncje, że nie może wpłacać pieniędzy i musiał napisać do obsługi (bo czas nie działa) by mu odblokowali.

Jeszcze w Betssson, czy Betsafe da się obejść problem z tym związany i na czas depozytu wyłączyć go po prostu, jednak zależy mi głównie na Unibet, a tam bez vpn z kraju z ograniczeniami jak Polska , depozyt bez niego nie jest możliwy.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Przecież unibet należy do grona buków (betsson, betsafe, sportingbull, bet-at-home), gdzie jeszcze można grać i wpłacać z Polski zmieniając DNS Google. Ostatnio wpłacałem tam 2 razy z ecopayz, przed galą oskarową. Nigdy nie używałem vpn.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tak ale jak się ma zmienione DNS, to zawsze się wchodzi przez unibet.com, i przenosi nas na aktualną stronę nie zablokowaną. Sprawdziłem teraz oryginalne DNS, i strony główne buków się u mnie nie wczytują. Trzeba wpisywać adresy aktualnie nie zablokowane. Np. betsafe, to obecnie jeszcze nie zablokowane betsafe65.com. Po zmianie DNS wpisuję po prostu betsafe.com, i samo mnie przenosi na betsafe65.com. A jak to zablokują, to przeniesie mnie automatycznie do nowej strony.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Eco zrobilo sie ostatnio bardzo problematyczne. Ja konto mam juz zablokowane 3 tydodnie. Powod? Sprawdzaja je. Pytaja np po co komus wyslalem 500zl. Albo dlaczego ktos mi wyslal 300zl. To jest smieszne. Na maile odpowiadaja co 3-7dni. Z tego co czytalem na forach, to jest to masowy problem ktory zaczal sie od 1kwietna. Co do vpn to je wylaczaj jak sie logujesz bo raz mi zablokowali konto wlasnie z tego powodu. Ze raz sie loguje z Polski a raz z Angli.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ziemba bo masz pewnie multikonta u buków. Żeby wyrwać np. kilka bonusów na start u tej garstki nielegalnych buków dostępnych. A tym samym masz kilka kont Eco. Więc nie dziw się, że masz problemy. Nie powiesz mi, że wielu znajomych u ciebie z tego korzysta. U mnie oprócz mnie nikt z szerokiego grona znajomych, o czymś takim nigdy nie słyszał. A jak się ma jedno konto Eco, jak ja. To przez dłuższy czas nie mam żadnego kłopotu. Wpłacałem do buków, wypłacałem i płaciłem kartą w punktach. Przez około 2 miesiące ostatnio. Bez problemu. No raz miałem problem z dostarczaniem kodu SMS do logowania na konto. Po napisaniu do nich (czat nieczynny), odpowiedź dostałem chyba dopiero po 8 czy nawet 10 dniach!! Więc z tym kontaktem to masakra u nich. A z tym problemem z kodami SMS to już na następny dzień było już dobrze. Więc jak ktoś nie kombinuje z multikontami, nie powinien mieć problemów.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Ziemba bo masz pewnie multikonta u buków. Żeby wyrwać np. kilka bonusów na start u tej garstki nielegalnych buków dostępnych. A tym samym masz kilka kont Eco. Więc nie dziw się, że masz problemy. Nie powiesz mi, że wielu znajomych u ciebie z tego korzysta. U mnie oprócz mnie nikt z szerokiego grona znajomych, o czymś takim nigdy nie słyszał. A jak się ma jedno konto Eco, jak ja. To przez dłuższy czas nie mam żadnego kłopotu. Wpłacałem do buków, wypłacałem i płaciłem kartą w punktach. Przez około 2 miesiące ostatnio. Bez problemu. No raz miałem problem z dostarczaniem kodu SMS do logowania na konto. Po napisaniu do nich (czat nieczynny), odpowiedź dostałem chyba dopiero po 8 czy nawet 10 dniach!! Więc z tym kontaktem to masakra u nich. A z tym problemem z kodami SMS to już na następny dzień było już dobrze. Więc jak ktoś nie kombinuje z multikontami, nie powinien mieć problemów.
Amigo, nigdy nie bralem i nie biore bonusow u bukmacherow. Nigdy. Nic od nich nie chce. Maja mi tylko wyplacac to co wygram. To wszystko. To samo z kontami eco. Kazde jest zalozone na prwdziwa osobe. Wszyscy to moi znajomi. Zadnej sciemy typu kupowane konta. Problemy zaczely sie od kwietnia, czyli od wejscia w zycie jakiejs tam ustawy przez ktora eco wycofalo sie z wielu bukow. Wczesniej nie bylo zadnych problemow. Moze obracasz malymi sumami i maja to gdzies. Ja gram kupony i po 5k na typ wiec obrot na koncie eco mialem po kilkadziesiat tys miesiecznie. Poczytaj sobie na roznych grupach to zobaczysz co ludzie pisza. Duzo osob ma ten sam problem. Zreszta nawet eco mi odpisalo, ze maja teraz duzo takich spraw dlatego tak dlugo trzeba czekac na odppwiedz. Wczesniej zawsze odpisywali tego samego dnia. Zrob sobie prosty test jak mi nie wierzysz. Wpac na konto eco np 2k i tego samego dnia podjedz do bankomatu i to wyplac. Na 99% zaraz Ci konto zablokuja.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A tak wiem o tym, że zabronione w ich regulaminie jest wpłacić do Eco i wypłacić natychmiast z bankomatu. Wiem że za to jest blokada konta. No ale też bez sensu jest tak robić. I masz rację, gram generalnie mniejszymi kwotami. Raz kiedyś dawno byłem zmuszony skorzystać z nich przy dla mnie większej wygranej, jak jeszcze nie miałem karty. Gdzieś wtedy, jak skrill się wycofał. To może już z 4 lata lub więcej temu. Wypłata coś koło 2300pln. I wtedy był lekki strach, bo weryfikacja się przedłużała. A za 1-szym razem dokumenty odrzucili. Ale w końcu wypłacili, oczywiście pobierając sobie coś koło 45zł prowizji (10 euro). Wpłacać więcej regularnie, to chyba bym się obawiał. Tak przeważnie to więcej niż 200zł na kupon to raczej przez nich nie transferuje. Ziemba to nie wiem, albo przeżuć się na legalnych. Trudno wygrasz mniej z podatkiem. Ale masz wszystko legalnie. A opcje wpłat wszystkie polskie dostępne. I już nie trzeba korzystać z pośredników. Albo korzystaj jeszcze z innej metody wpłat. Niewiem gdzie przeważnie grasz.

A z tych kont znajomych to TY korzystasz? Jak tak, to się nie dziw że mogą być problemy.
 
Ostatnia edycja:
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Spokojnie. Juz sobie dalem radem. Przestrzegam tylko innych. Polskie buki nie maja w ofercie meczy ktore gram. Nikaragua, Honduras, Vietnam itp. Gram tak zeby wygrywac a nie LM czy Bundeslige i oddawac buka kase. Juz Ci pisalem,ze problemem nie sa jakies tam multikonta itp. tylko ustawa ktora niedawno zaczela obowiazywac. Nie zauwazyles, ze eco zniknelo z wiekszosci bukow? Ja sie przezucilem na ruskie portfele. Oni maja wszystkie ustawy w tylku.
 
Do góry Bottom