>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
byc moze ta dyskusja odbyla sie juz wczesniej i jednak wszyscy o tym wiedzieli hehehe umyje reke na wszelki wypadek xd od 2017r. pojawialy sie artykuly o konsekwencjach brexitu w swiecie hazardu. czy to poker czy kasyna czy bukmacherka... wyglada jakby ecopayz zaspalo z uzupelnieniem jakis papierow, bo 3 miesiace to prawdopodobnie byl okres karencji na uzupelnienie/dostosowanie sie do nowych regulacji prawnych.

ciesze sie, ze nie jestem turkiem im kazali zamknac konta i pobierali 5 procent od wyplat przelewem xd i ogolnie stosunku cypr/turcja niedobre xd
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a moze byc tak, ze ecopayz przenoszac sie na cypr stracil mozliwosc swiadczenia uslug poza eea przenoczac sie z uk na cypr?

'

New legal entity

Right now our services are provided to you through PSI-Pay Ltd, an electronic money institution authorised and regulated by the Financial Conduct Authority of the United Kingdom. By 1 January 2021 we will move our customers in the EEA member states over to our new European legal entity called IPS Solutions Ltd (registration number HE346719 in Cyprus), which is an electronic money institution authorised and regulated by the Central Bank of Cyprus under registration No 115.1.3.28 and thus is entitled to provide ecoPayz services in the EEA member states.'

wyglada to jak pozwolenie na swiadczenie uslug w eea a o uslugach poza eea nie ma ani slowa...

Countries that belong to the EEA include Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Republic of Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, and Sweden.

z tlumaczenia wynika, ze ecopayz jest uprawnione do swiadczenia uslug w krajach eea na cypryjskiej licencji.

edit; nie to raczej nie to, mozna sie zarejestrowac wybierajac curacao w ecopayz lol moze to chwilowe klopoty
wyglada na to, ze potwierdzilo sie to co pisalem i tylko kraje z eea i buki licencjonowane w tych krajach beda obslugiwane przez ecopayz. i wiecej informacji jest jak zmienilem sobie jezyk wyszukiwania i wpisalem w google ecopayz forum xd

https://www.wettforum.info/forum/bo.../5149504-ecopayz-nicht-mehr-für-eea-countries




niemcy maja problemy, ecopayz im odpisuje, ze obsluguja tylko kraje z eea. na sbr forum tez juz sie pojawiaja wpisy. jakis wloch pisal, ze eco zablokowalo pinnka xd

pokerstars do 18 kwietnia ma ecopayz dostepne dla norwegow pozniej koniec...

Drogi ......,
Dziękuję za skontaktowanie się z zespołem ecoPayz!
Informujemy, że na naszych klientów z krajów EOG nie czekają żadne ograniczenia. Nadal możesz korzystać ze swojego konta ecoPayz, aby kupować u sprzedawców i otrzymywać wygrane od sprzedawców, a następnie poprosić o wypłatę na konto bankowe lub wypłatę pieniędzy z bankomatu za pomocą karty ecoPayz MasterCard.
Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z nami.
Z poważaniem,
Zespół ecoPayz
[email protected]

jakby ktos mial konto w unibet, betsson, betsafe czy innym buku na licencji maltanskiej to moze spac spokojnie.
 
N 89

naza13

Użytkownik
No cóż, mogli chociaż wysłać wiadomości do klientów że takie coś nastąpi, ludzie by sobie powypłacali itd. A teraz mam ulokowane środku na buku i nie ma innej opcji wypłaty.. proponowali mi Skrill, ok, tylko Skrill z Polski też nie obsługuje buka, to proponowali przelew na bank (nie za bardzo mi się podoba ta opcja) lub wypłacić w Bitcoinach. Bardzo możliwe, że nie tylko ja teraz mam zamrożone środki :D
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
wyslali, pierwszy cytat pochodzi z maila, ktorego dostalem ja i kazdy uzytkownik odnosnie brexitu :ROFLMAO: i z tego maila wynika, nie wprost, ale wynika, ze teraz beda obslugiwac kraje ze strefy eeg :LOL: jak to mowia nieznajomosc prawa szkodzi🙃

ja bede jezdzil do poznania 120km albo do gorzowa 80km, zeby wyplacic sobie kase za bitcoiny hehe powaznie rozwazam taka opcje, ale opcji jest duzo jak ktos jest obrotny to sobie poradzi. tzn. mi jest latwiej, bo mam jedno konto eco ale jak ktos ma x kont eco to mocno to ogranicza pole manewru. reszta, w tym ja nie powinna sie martwic.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
napisze to tez tutaj, zeby nie bylo potem zdziwienia xd buki z licencja gibraltaru, isla del man tez odpadaja dla eco, bo jest to terytorium wielkiej brytanii. chyba w jednym z linkow jest wymieniony zigzag, ktorry tez nie przyjmuje juz wplat/wyplat eco a jest na licencji gibraltaru.
 
N 89

naza13

Użytkownik
wyslali, pierwszy cytat pochodzi z maila, ktorego dostalem ja i kazdy uzytkownik odnosnie brexitu :ROFLMAO: i z tego maila wynika, nie wprost, ale wynika, ze teraz beda obslugiwac kraje ze strefy eeg :LOL: jak to mowia nieznajomosc prawa szkodzi🙃
No tak, dostałem maila. Całego regulaminu nie czytałem, ale zapewniali że będzie można korzystać z Eco jak do tej pory, nic się nie zmieni, a tu proszę ;p
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Jednym z buków w których gram jest radziecki pinupbet z licencją w Curacao. Od piątku wypłaty zablokowane na ecoPayz pomimo tego że jest taka opcja. Ale nie o tym chciałem napisać. Mianowicie w tym roku dostałem dwa meile od ecoPayz bym wyjaśnił im co za interesy robię z tym nadawcą i odbiorcą pieniędzy. Prawdopodobnie już wcześniej było coś na rzeczy tylko przymykali na to oko.
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Pytanie do użytkowników, czy został jakiś sprawdzony bukmacher/broker, który przyjmuje wpłaty ecopayz, a wypłaca kasę w bitcoinach?
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Ja szukam buka który w ogóle przyjmuje krypto i wypłaca krypto i nic nie mogę znaleźć więc tym bardziej nie będzie opcji wpłaty Eco a wypłata krypto
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
buki maile juz sla, ze eco w norwegii od 18tego nie bedzie sluzyc uslug
j wi o co tam chodzi, nie zaglebialem sie w temat, ale kibel duzy jest
 
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
Do góry Bottom