>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

N 89

naza13

Użytkownik
Ja mam przeczucie, że Eco tak łatwo się nie podda, pewnie już planują przenieść się gdzie indziej. Przecież większość użytkowników portfeli to hazardziści, a większość buków ma licencję curacao. Więc stracili na tym większość klientów
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja mam przeczucie, że Eco tak łatwo się nie podda, pewnie już planują przenieść się gdzie indziej. Przecież większość użytkowników portfeli to hazardziści, a większość buków ma licencję curacao. Więc stracili na tym większość klientów
Podobnie jak skrill. Wiec raczej oba portfele juz za burta. Z tym ze skrill odszedł praktycznie od wszystkich a eco tylko od curacao
 
N 89

naza13

Użytkownik
A jak napisałem że już wg mnie po Eco kilka dni temu, to na mnie skakali że pieprzę głupoty, że gówniany buk blokuje a nie Eco... ;)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ja mam przeczucie, że Eco tak łatwo się nie podda, pewnie już planują przenieść się gdzie indziej. Przecież większość użytkowników portfeli to hazardziści, a większość buków ma licencję curacao. Więc stracili na tym większość klientów
mozesz podac zrodlo, ktore mowi ze wiekszosc klientow e-portfeli to hazardzisci?
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Wypłacał ktoś w rusku kryptowaluta? Na czacie baba mi pisze, że wypłata możliwa tylko w kwocie depozytu? Ktoś to rozumie w ogóle
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
czytajcie uwazniej co ludzie pisza
Betsson, ub i inni maja inne licencje i beda dzialac eco caly czas

Co do ruska, niby nie wyplacaja, a ja wyplacilem wlansie wszystko na eco i niech pala wrotki
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
tez mam ecopayz w parimatch... skoda.... wklejal info z surbety pl o blokowaniu ecopayza. dla calej europy to weszlo. skrill i neteller tez czesto u bukow jest a jak proba wplaty/wyplaty to ten sam komunikat co przy ecopayz. to ze cos jest na obrazku nie znaczy, ze bedzie dzialac chociaz moze dzialac to nie musi... moze dzialac, ale nie musi.

1618037649978.png
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
wszystko fajnie, ale to jest burdel niesamowity
Jakim prawem jedni moga wyplacac na eco, inni nie
Jakby byla blokada to powinno dzialac to bez wyjatku
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
no jest burdel i jest tez lista krajow 'money laundry' czy cos takiego jakis ranking krajow z podejrzeniem 'prania pieniedzy' byc moze curacao znalazlo sie na tej liscie. no i weszla dyrektywa unijna aml5... tzn. jej skutki prawne weszly w zycie... ecopayz musialo wiedziec o tym przenoszac sie na cypr inaczej raiting i spadek zaufania do cypru, bo nie mozna robic sobie takich rzeczy z dnia na dzien. stabilnosc prawa w danym kraju to wazna rzecz.

nie jestem ekonomista i w ogole sie tym nie interesuje po prostu wyskakuja mi spersonalizowane artykuly xd byc moze na jakim branzowym portalu cala sytuacja zostala opisana. nie polskim, ale zagranicznym, bo to dotyczy calej europy.

edit; ecopayz suspensed curacao curacao suspensed ecopayz withdrawal gambling gambler - a tak sobie napisalem moze jakies wiadomosci google na ten temat wyskocza xd lubie jak google mysli za mnie xd

edit2; poszeszukalem troche internetu i nic na temat blokady ecopayz nie znalazlem xd tak jakby nikt na to nie narzekal lol zadnych artykolow, zadnych informacji, nic...
 
Ostatnia edycja:
N 89

naza13

Użytkownik
Od paru dni mam problem z zalogowaniem się do Eco, mam wpisać kod weryfikacyjny, który wysyłają sms'em ale go nie dostaję. Też tak macie?
Dopiero za 3-4 próba sms dochodzi
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a moze byc tak, ze ecopayz przenoszac sie na cypr stracil mozliwosc swiadczenia uslug poza eea przenoczac sie z uk na cypr?

'

New legal entity

Right now our services are provided to you through PSI-Pay Ltd, an electronic money institution authorised and regulated by the Financial Conduct Authority of the United Kingdom. By 1 January 2021 we will move our customers in the EEA member states over to our new European legal entity called IPS Solutions Ltd (registration number HE346719 in Cyprus), which is an electronic money institution authorised and regulated by the Central Bank of Cyprus under registration No 115.1.3.28 and thus is entitled to provide ecoPayz services in the EEA member states.'

wyglada to jak pozwolenie na swiadczenie uslug w eea a o uslugach poza eea nie ma ani slowa...

Countries that belong to the EEA include Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Republic of Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, and Sweden.

z tlumaczenia wynika, ze ecopayz jest uprawnione do swiadczenia uslug w krajach eea na cypryjskiej licencji.

edit; nie to raczej nie to, mozna sie zarejestrowac wybierajac curacao w ecopayz lol moze to chwilowe klopoty
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom