>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<
  • Ważny komunikat dla wszystkich biorących udział w Ekstraklasa Expert Proszę o zapoznanie się z informacją!

ecoPayz - ogólna dyskusja

crossmen 556

crossmen

Użytkownik
Pytanko dla tych co wypłacali.We wszystkich bankomatach prowizja 2% i żadnych kosztów dodatkowych.dzięki z góry za info

P 6,1K

psychol32

Użytkownik
Miasto
Whitestok
W tygodniu przyszła do mnie nowa karta. Dzisiaj wypłacałem pieniądze i o dziwo nie pobrali za przewalutowanie (zdziwiło mnie że na bankomacie nie wyświetliła się ta informacja)

anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Miasto
Oberschlesien
Zleciłem wypłatę na ecopayz dzisiaj około 1:00 i zazwyczaj po dwóch godzinach była już na koncie. Wstaje rano a tu zonk bo wypłaty nie ma. Coś zmienili ostatnio ?

P 3,1K

przestrzalninja

Użytkownik
a konto ecopayz masz w zl czy
W tygodniu przyszła do mnie nowa karta. Dzisiaj wypłacałem pieniądze i o dziwo nie pobrali za przewalutowanie (zdziwiło mnie że na bankomacie nie wyświetliła się ta informacja)
a konto ecopayz masz w zl czy euro?
A ja za każdym razem dostaje po takim czasie.

zleciłem na nowo dzisiaj po 8:30 i po 11 były już na koncie
w jakim banku masz konto i jaka metoda wyplacasz? mi to ksiegowanie wyplaty dluzej zajmuje xd

slomiany400 511

slomiany400

Użytkownik
Niektóre funkcje Twojego konta są tymczasowo niedostępne. Prosimy skontaktować się z Zespołem Wsparcia Klienta, który będzie mógł udzielić dalszej pomocy.

Ktoś ma jakiś pomysł? Wpłaciłem w piątek, dzisiaj chciałem skorzystać z tych pieniędzy i konto zablokowane, live chat niby dostępny, a jednak nie.

A 2,2K

ar0nek

Użytkownik
Miasto
internet
Niektóre funkcje Twojego konta są tymczasowo niedostępne. Prosimy skontaktować się z Zespołem Wsparcia Klienta, który będzie mógł udzielić dalszej pomocy.

Ktoś ma jakiś pomysł? Wpłaciłem w piątek, dzisiaj chciałem skorzystać z tych pieniędzy i konto zablokowane, live chat niby dostępny, a jednak nie.
Wróżbitów tu raczej nie ma. Moga poprosić cię np. O dodatkowe dokumenty (skąd pochodzą fundusze - akurat ja tak mialem)

Otrzymane punkty reputacji: +10
jesse 905

jesse

Użytkownik
Zamówiłem kartę w walucie PLN i z tego co widzę to ta karta ma być ważna do lutego 2021 roku. Oni wydają te karty tylko na trzy miesiące, a następnie trzeba ponownie zamawiać? Wiem, że niektórzy mają tą kartę w polskiej walucie od lipca/sierpnia, fajnie jakby się wypowiedzieli jak to z tym jest.