>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Musi być przewalutowanie. Nie ma innej opcji. Przykładowo 1$=4 PLN . Wypłacasz 500$ . Przewalutowanie 2,99%×4×500 =59,8 PLN. Plus 2%od transakcji. Nie można inaczej. Chyba że przelew
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Gościu ty jesteś normalny? Mam kartę PLN! Nie ma żadnego przewalutowania. Mam Ci zdjęcie karty wysłać czy co?
Post automatycznie złączony:

IMG_20200716_121727.png

Trzymaj zrzut z apki bo nie chce mi się robić zdjęć karty.
 
Ostatnia edycja:
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Gościu ty jesteś normalny? Mam kartę PLN! Nie ma żadnego przewalutowania. Mam Ci zdjęcie karty wysłać czy co?
Post automatycznie złączony:

Pokaż załącznik 1406

Trzymaj zrzut z apki bo nie chce mi się robić zdjęć karty.
Zrób zdjęcie . Proszę . Aplikacja to jest do przelewów , robienia zakupów . A karta ecocard to w ogóle zupełnie co innego. Nie pajacuj.
Post automatycznie złączony:

Miały wejść w PLN od 16 lipca .
edit by admin: link do konkurencyjnego serwisu
 
Ostatnio zmieniony przez al_capone:
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
A sprawdzałeś bilans czy nie ma przewalutowania? Bo może już jest normalnie w PLN . To jeszcze lepiej by było , bo tylko prowizja 2%
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Ty to poważnie piszesz?jakie przewalutowanie jak karta jest podpięta do konta PLN! Za wypłatę z bankomatu jest 2% i tyle jest opłat. Wczoraj wypłacałem 500 zł i wzięło 510 równe. Pozdro
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
To teraz zacytuj gdzie pisałem, że wypłacałem a jak nie zacytujesz to zamilcz. To nie ja pisałem, proponuję zakup okularów. Mogłem to olać ale tłumaczę typowi powyżej krok po kroku z dowodami, że jest karta PLN. To że wy nie macie takiej opcji to macie pecha i płaćcie prowizję. Mam do ciebie jeszcze wskazówke. Pisałeś, że liczysz euro po 4 złote i później masz nadwyżke niby i prowizję masz gdzieś. To licz po 3 złote to będziesz miał jeszcze większą nadwyżke 😅 Głupich nie sieją
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Ty to poważnie piszesz?jakie przewalutowanie jak karta jest podpięta do konta PLN! Za wypłatę z bankomatu jest 2% i tyle jest opłat. Wczoraj wypłacałem 500 zł i wzięło 510 równe. Pozdro
Wstawię ci odpowiadź:

Dzień dobry,

Dziękujemy za kontakt z ecoPayz!

Uprzejmie informujemy, iż karta płatnicza ecoCard, wydawana jest wyłącznie w walutach EUR, USD i GBP. W chwili obecnej nie posiadamy żadnych dodatkowych informacji dotyczących planowanych zmian w odniesieniu do waluty PLN.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, skontaktuj się z nami.

Z poważaniem,
The ecoPayz Team
[email protected]

Aby mieć pewność, że e-mail ecoPayz trafiają do Twojej skrzynki odbiorczej, prosimy o dodanie adresów: [email protected], [email protected] i [email protected] do książki adresowej twojej poczty e-mail, lub listy bezpiecznych adresów.

Chroń swoje hasło
PSI-Pay Ltd NIGDY nie będzie prosił o ujawnienie twojego hasła. Jeżeli ktokolwiek prosi cię o ujawnienie hasła przez telefon, email, lub jakąkolwiek stronę internetową inną niż www.ecopayz.com, odmów przekazania informacji i natychmiastowo zgłoś ten fakt na adres: [email protected]

© 2000 - 2020, ecoPayz. Wszelkie prawa zastrzeżone. ecoPayz jest zarejestrowaną nazwą handlową spółki PSI-Pay Ltd.

PSI-Pay Ltd. Jest podmiotem posiadajcym autoryzację Financial Conduct Authority (FCA) na mocy rozporządzeń o Pieniądzach Elektronicznych z roku 2011 (FCA numer rejestracji 900011) do wydawania pieniędzy elektronicznych.

PSI-Pay Ltd. Zarejestrowana siedziba: Afon Building, Worthing Road, Horsham, RH12 1TL, England (Wielka Brytania).




Ticket Details
Ticket ID: OTC-701-54831
Department: Customer Support
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Z karty w walucie PLN mogą okazyjnie skorzystać tylko wybrane osoby, które dostały maila:

Bądź pierwszą osobą, która wypróbuje naszą nową kartę ecoPayz Mastercard®

Dzień dobry,


zamierzamy wprowadzić nową kartę płatniczą – ecoPayz Mastercard®, która zastąpi Twoją obecną kartę ecoCard. Posiada ona całkiem nowy wygląd i innowacyjne funkcje pozwalające wykorzystać ją w pełni. Jednak zanim ją zaprezentujemy wszystkim klientom, chcemy poprosić kilka losowo wybranych osób, w tym Ciebie, o pomoc w ostatniej fazie testów, aby mieć pewność, że wszystko działa tak, jak powinno. Jako że jest to nowy produkt, może pojawić się kilka drobnych problemów technicznych, które będziemy musieli rozwiązać.

Czym jest nowa karta ecoPayz Mastercard?

To nasza nowa karta płatnicza podpięta do konta ecoPayz, w której ulepszyliśmy funkcjonalność i kilka funkcji:

✔ Płatności zbliżeniowe – możesz szybko i bezpiecznie robić codzienne zakupy, przystawiając kartę do czytnika.


✔ Obsługę wielu walut – masz możliwość zamówienia nawet 3 kart w 8 różnych walutach*.


✔ Zaawansowane zabezpieczenia – możesz zablokować i odblokować kartę, wyłączyć opcję płatności zbliżeniowych, w sklepach stacjonarnych i dokonywania transakcji online, a także wypłacania środków z bankomatów.


✔ Możliwość używania karty Mastercard na całym świecie – do płacenia online, w sklepach stacjonarnych i wypłacania pieniędzy z bankomatów w milionach lokalizacji, wszędzie tam, gdzie karty Mastercard są obsługiwane.


✔ Kontrolę wydatków – karta daje natychmiastowy dostęp do środków zgromadzonych na koncie ecoPayz i umożliwia zasilenie go w dowolnym miejscu i czasie.

*Karta ecoPayz Mastercard jest wydawana w Zjednoczonym Królestwie oraz w większości krajów UE/EOG i jest dostępna w EUR, USD, a także lokalnej walucie w niektórych krajach. Przypominamy, że aktywowanie nowej karty ecoPayz Mastercard spowoduje anulowanie obecnej karty ecoCard w tej samej walucie i/lub karty podpiętej do tego samego konta walutowego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
A za platnosc zblizeniowo w sklepie jest jakas prowizja? Pytam o ta karte w PLN. Skoro narazie tylko nieliczni z niej moga korzystac to znaczy, ze lada moment wprowadza ja pewnie dla wszystkich oczywiscie po testach.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Nie ma żadnych prowizji za płatność kartą normalnie jak i zblizeniowo. Płaci się tylko i wyłącznie za wypłatę z bankomatu, 2 procent. Napewno wprowadzą ją dla wszystkich z czasem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
nie ma prowizja za płatności zbliżeniowo ogólnie super opcja i sprawa ze dali ta kartę w pln ale bardzo czesto trzeba i tak potwierdzić pinem płatność w sklepach typu monopolowe stacje benzynowe przynajmniej u mnie tak jest a normalnie przechodzi w biedronkach itp moze to zależy od terminali
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
nie ma prowizja za płatności zbliżeniowo ogólnie super opcja i sprawa ze dali ta kartę w pln ale bardzo czesto trzeba i tak potwierdzić pinem płatność w sklepach typu monopolowe stacje benzynowe przynajmniej u mnie tak jest a normalnie przechodzi w biedronkach itp moze to zależy od terminali
Nie rozumiem z czego wynika :)
Cieszysz się z hazardu, że masz jak przegrać?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Właśnie dostałem maila z informacją że można zamawiać karte eco w 8 różnych walutach. PLN Również jest do wyboru. Zamówiłem i czekam
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
Do góry Bottom