>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Miałeś matematykę w szkole? Mając kasę na karcie w euro to za każdym razem płacisz za przewalutowanie plus za samą wypłatę. Za wypłatę 300 euro tych opłat masz prawie 30 euro. A jak będziesz grał w PLN i miał kartę PLN to nic nie płacisz. Prościej się nie da
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Miałeś matematykę w szkole? Mając kasę na karcie w euro to za każdym razem płacisz za przewalutowanie plus za samą wypłatę. Za wypłatę 300 euro tych opłat masz prawie 30 euro. A jak będziesz grał w PLN i miał kartę PLN to nic nie płacisz. Prościej się nie da
Nie płacę kartą tylko wypłacam max cash tzn. 2000zł jednorazowo...
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Skąd ty możesz wiedzieć kto ile wyciąga? Jaki kurs do góry? Te 5 groszy w górę i dół co miesiąc? Jak ty możesz coś wygrywać jak nawet nie umiesz policzyć że przy wypłacie 2000 zł tracisz około 180 złotych? Ba, ty to tracisz i nawet o tym nie wiesz 😅Graj lepiej w stsie chłopie bo na jedno wychodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Skąd ty możesz wiedzieć kto ile wyciąga? Jaki kurs do góry? Te 5 groszy w górę i dół co miesiąc? Jak ty możesz coś wygrywać jak nawet nie umiesz policzyć że przy wypłacie 2000 zł tracisz około 180 złotych? Ba, ty to tracisz i nawet o tym nie wiesz 😅Graj lepiej w stsie chłopie bo na jedno wychodzi.
Ostatnio interesowałem się pinnacle , bo to chyba bukmacher , który ma najniższą marżę ( ok 2 - 2,5 %). To u tego bukmachera może jeszcze warto byłoby zagrać licząc wszystkie opłaty które składają się na prowizję dotyczące przelewów . Ale tak jak patrzyłem na przykład William hill prowizja około 8 - 10 % a na żywo którymś meczu nawet 14% to już tragedia . Naprawdę nie warte zachodu . Na temat ecoPayz też czytałem wiele opinii jakoś nie za bardzo polecana opcja . Już bardziej na neteller albo Skrill . Ale może trzeba jeszcze poczekać na bardziej doświadczonych graczy którzy są bardziej obeznani w tym portfelach .
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Skąd ty możesz wiedzieć kto ile wyciąga? Jaki kurs do góry? Te 5 groszy w górę i dół co miesiąc? Jak ty możesz coś wygrywać jak nawet nie umiesz policzyć że przy wypłacie 2000 zł tracisz około 180 złotych? Ba, ty to tracisz i nawet o tym nie wiesz 😅Graj lepiej w stsie chłopie bo na jedno wychodzi.
Po co samemu liczyć jak można taką osobę jak ty spotkać i policzy wszystko za Cb :) (Naiwniak)

Co do ecopayza gdzie ty chłopie przy wypłacie jesteś stratny 2000zł 180zł to Ja nwm w jakim ty banomakacth wypłacasz buahah pewnie euronet albo inny syf
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Dziecko nie chce mi się z tobą przekrzykiwać jak nie potrafisz nawet liczyć co sam przyznałeś bo cieszysz się że ktoś robi to dla ciebie. Tragedia. Tak, przy wypłacie równowartości 2000 zł tracisz około 180 złotych matole 😅
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dziecko nie chce mi się z tobą przekrzykiwać jak nie potrafisz nawet liczyć co sam przyznałeś bo cieszysz się że ktoś robi to dla ciebie. Tragedia. Tak, przy wypłacie równowartości 2000 zł tracisz około 180 złotych matole 😅
a dotarla ta w pln? jak wygladaja oplaty? albo ktos inny ma juz taka karte?
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Dziecko nie chce mi się z tobą przekrzykiwać jak nie potrafisz nawet liczyć co sam przyznałeś bo cieszysz się że ktoś robi to dla ciebie. Tragedia. Tak, przy wypłacie równowartości 2000 zł tracisz około 180 złotych matole 😅
Przykra sprawa, ale nie umiesz liczyć dziś wypłacałem z bankomatu i to wyjątkowo 2x1000 a jak bym wypłacić od razu 2000 to jeszcze było by mniej, bo bez jednej prowizji i wiesz ile straciłem na opłatach? około 120zł matole. Więc, jak dla Ciebie taka kwota przy 2000zł to jest jakiś majątek to wybacz ale zacznij grać w STSach itd., bo tam jest buk dla drobniaków.

Ja zawsze liczę te 120zł opłatę za anonimowość taka prawda.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.ecopayz.com/en/fees-limits/ecopayzcard

dostepne waluty ecocard. widac wiecej ich doszlo. tabelka sie troche poprzestawiala.

EURGBPUSDNOKPLNSEKDKKCZK
ServiceSilver/Gold/Platinum/VIP
Card issue and activationFREEFREEFREEFREEFREEFREEFREEFREE
Cash withdrawal*2.00% (minimum charge 1.50 EUR)2.00% (minimum charge 1.50 GBP)2.00% (minimum charge 1.50 USD)2.00% (minimum charge 15.00 NOK)2.00% (minimum charge 7.00 PLN)2.00% (minimum charge 15.00 SEK)2.00% (minimum charge 11.00 DKK)2.00% (minimum charge 38.00 CZK)
Cash services**4.00% (minimum charge 0.80 EUR)4.00% (minimum charge 0.80 GBP)4.00% (minimum charge 0.80 USD)4.00% (minimum charge 8.00 NOK)4.00% (minimum charge 3.00 PLN)4.00% (minimum charge 8.00 SEK)4.00% (minimum charge 6.00 DKK)4.00% (minimum charge 20.00 CZK)
Transaction processingFREEFREEFREEFREEFREEFREEFREEFREE
Currency conversion2.99%2.99%2.99%2.99%2.99%2.99%2.99%2.99%
Card renewalFREEFREEFREEFREEFREEFREEFREEFREE
Card cancellation or redemptionFREEFREEFREEFREEFREEFREEFREEFREE
Card replacement12.50 EUR10.00 GBP12.50 USD120.00 NOK45.00 PLN130.00 SEK90.00 DKK320.00 CZK
Balance enquiry, account inquiry and statement enquiryFREEFREEFREEFREEFREEFREEFREEFREE
Update of customer details (i.e. change of address, etc.)nFREEFREEFREEFREEFREEFREEFREEFREE
Courier delivery fee (UK)10.00 ^ GBP10.00^ GBP10.00^ GBP-----
Courier delivery fee (EEA)30.00 ^ GBP30.00 ^ GBP30.00 ^ GBP30.00 ^ GBP30.00 ^ GBP30.00 ^ GBP30.00 ^ GBP30.00 ^ GBP


 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Przykra sprawa, ale nie umiesz liczyć dziś wypłacałem z bankomatu i to wyjątkowo 2x1000 a jak bym wypłacić od razu 2000 to jeszcze było by mniej, bo bez jednej prowizji i wiesz ile straciłem na opłatach? około 120zł matole. Więc, jak dla Ciebie taka kwota przy 2000zł to jest jakiś majątek to wybacz ale zacznij grać w STSach itd., bo tam jest buk dla drobniaków.

Ja zawsze liczę te 120zł opłatę za anonimowość taka prawda.
Tak cwaniakujesz i wyzywasz od matołów a ty nie kontrolujesz czasami co wypisujesz . Najpierw. "
loleketikonek
Użytkownik
Dołączył
04/2020
Posty
75
Czerwiec 17, 2020
Nowy
Dodaj zakładkę
#90
Wszystko zależy co się gra, ale wiadomo, że STS i Fortuna przodują."
A za chwilę :

loleketikonek
Użytkownik
Dołączył
04/2020
Posty
75
Czerwiec 26, 2020
Nowy
Dodaj zakładkę
#92
tarasdamian napisał:
potwierdzam i tego zestawu też się głównie trzymam
Nie no Ja się tych gówien wgl nie trzymam :D I odradzam grę tam :)

U jakiego buka grasz? Co obstawiasz ?
Zawodowo grasz?
 
Do góry Bottom