>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Zamówiłem kartę w walucie PLN i z tego co widzę to ta karta ma być ważna do lutego 2021 roku. Oni wydają te karty tylko na trzy miesiące, a następnie trzeba ponownie zamawiać? Wiem, że niektórzy mają tą kartę w polskiej walucie od lipca/sierpnia, fajnie jakby się wypowiedzieli jak to z tym jest.
Moja zamawiałem w lipcu i jest wazna 07/22
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jesse 1K

jesse

Użytkownik
Gucci Mane pisał kilka miesięcy wcześniej

"Rzeczywiście, też tak mam, do 09/20 ważna. Ale gadałem teraz na czacie i powiedzieli, że to błąd systemu i na karcie będzie inna data, czyli wszystko będzie w porządku."

Czyli wygląda na to, że na stronie jest nadal błąd, ale na karcie już będzie normalny, odległy termin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +119
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
po staremu, wszystkie portfele nic sie nie zmieniaja
Na poczatku byl problem z netem uk, pakietow mialo nie byc itp, ale wszystko jest tak jak bylo po staremu i tak zostanie
 
A 0

aple123

Użytkownik
Siemanko a mi dzisiaj bankomat zablokował karte ecopayz i nie wiem co dalej bo z supportem to jest 3 swiaty zeby sie cos dowiedziec .
Ogolnie za czesto tej karty nie używam chciałem wypłacic i lipa a na koncie pisze ze karta jest anulowana
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Siemanko a mi dzisiaj bankomat zablokował karte ecopayz i nie wiem co dalej bo z supportem to jest 3 swiaty zeby sie cos dowiedziec .
Ogolnie za czesto tej karty nie używam chciałem wypłacic i lipa a na koncie pisze ze karta jest anulowana
Karty eco card zostaly anulowane i z końcem 2020roku wszystkie stracily ważność. Wyrób nowa karte
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
wszystko tam jest przejrzyscie napisane i zapewne maila dostales od nich z informacja o nowych kartach
zamow nowa, 2 tyg i powinna byc
 
A 0

aple123

Użytkownik
spoko znalazlem mam tylko jeszcze jedno pytanie bo pytaja jak maja wyslac normalnie albo kurierem ale kurierem kosztuje 150 zł
Post automatycznie złączony:

to oni teraz zmienili te karty na eco master card ? nie wiedzialem nie za czesto korzystam z eco
Post automatycznie złączony:

dzęki za pomoc pozdrawiam
 
Do góry Bottom