>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
W tygodniu przyszła do mnie nowa karta. Dzisiaj wypłacałem pieniądze i o dziwo nie pobrali za przewalutowanie (zdziwiło mnie że na bankomacie nie wyświetliła się ta informacja)
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Zleciłem wypłatę na ecopayz dzisiaj około 1:00 i zazwyczaj po dwóch godzinach była już na koncie. Wstaje rano a tu zonk bo wypłaty nie ma. Coś zmienili ostatnio ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a konto ecopayz masz w zl czy
W tygodniu przyszła do mnie nowa karta. Dzisiaj wypłacałem pieniądze i o dziwo nie pobrali za przewalutowanie (zdziwiło mnie że na bankomacie nie wyświetliła się ta informacja)
a konto ecopayz masz w zl czy euro?
A ja za każdym razem dostaje po takim czasie.

zleciłem na nowo dzisiaj po 8:30 i po 11 były już na koncie
w jakim banku masz konto i jaka metoda wyplacasz? mi to ksiegowanie wyplaty dluzej zajmuje xd
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Niektóre funkcje Twojego konta są tymczasowo niedostępne. Prosimy skontaktować się z Zespołem Wsparcia Klienta, który będzie mógł udzielić dalszej pomocy.

Ktoś ma jakiś pomysł? Wpłaciłem w piątek, dzisiaj chciałem skorzystać z tych pieniędzy i konto zablokowane, live chat niby dostępny, a jednak nie.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Niektóre funkcje Twojego konta są tymczasowo niedostępne. Prosimy skontaktować się z Zespołem Wsparcia Klienta, który będzie mógł udzielić dalszej pomocy.

Ktoś ma jakiś pomysł? Wpłaciłem w piątek, dzisiaj chciałem skorzystać z tych pieniędzy i konto zablokowane, live chat niby dostępny, a jednak nie.
Wróżbitów tu raczej nie ma. Moga poprosić cię np. O dodatkowe dokumenty (skąd pochodzą fundusze - akurat ja tak mialem)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jesse 1K

jesse

Użytkownik
Zamówiłem kartę w walucie PLN i z tego co widzę to ta karta ma być ważna do lutego 2021 roku. Oni wydają te karty tylko na trzy miesiące, a następnie trzeba ponownie zamawiać? Wiem, że niektórzy mają tą kartę w polskiej walucie od lipca/sierpnia, fajnie jakby się wypowiedzieli jak to z tym jest.
 
Do góry Bottom