>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher E-TOTO - opinie

U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Obecnie to nawet środków nie można od nich wycofać, żeby się gdzieś przenieść, bo zlecenie wypłaty sprzed kilku godzin i nic się nie dzieje. Mogli najpierw się przygotować dobrze do zmian a potem dopiero je robić
Daj znać po ilu godzinach wypłacą.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Daj znać po ilu godzinach wypłacą.
Właśnie wypłacili, w sumie 6 godzin czekałem i razem z wypłatą dostałem maila, że konto zostało zweryfikowane i mogę korzystać ze wszystkich usług. Wypłaciłem tylko trochę, żeby zobaczyć jak zadziała po tych zmianach i lipa. Mam jeszcze u nich kupowany do rozstrzygnięcia i trochę kasy na koncie więc ciekawe czy przy kolejnej wypłacie już pójdzie szybciej
Post automatycznie złączony:

Druga wypłata po kilku minutach więc wygląda na to, że weryfikują jakoś ręcznie każde konto i dopiero potem będą szły wypłaty. Ogólnie strona chodzi na pewno sprawniej i apka też niż do tej pory, ale na razie się wycofuje bo oferta uboższa i na stronie brak sortowania oferty na dziś, albo na najbliższe godziny więc wszystko trzeba ręcznie szukać. Ogólnie jak ogarną to i jakimś cudem wrócą do tej oferty, która była jeśli chodzi o zakłady poboczne to może warto będzie wrócić do nich
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zmiana na gorsze... Jedynie co mnie. U nich trzymalo to bardzo wysokie kursy(niska marża). Na zdarzenia dwudrogowe kursy rzedu 1.95-1.90, 1.50-2.80. Obecnie jest to 1.85-1.85, 1.40-2.70. Dla mnie są skończeni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Co oni zrobili?! Najszersza oferta na handicapy w piłce obcięte. to ci zmiana na lepsze
Właśnie tam była najlepsza oferta na handi na piłkę i również na hokeja. teraz taka oferta jak u nich przed zmianą jest w PZBuk, ale nigdy u nich nie grałem i nie wiem jak funkcjonują, czy warto tam pogrywać
 
Goryl78 0

Goryl78

Użytkownik
Chyba trzeba się będzie przyzwyczaić do nowej strony (apki) no bo jakie inne wyjście?
Ja od nich na pewno nie odejdę bo ich lubię.
Logowanie po zmianach bez problemu i nie wiem czemu niektórzy mają z tym problem. Też mam androida, wywaliłem starą aplikacje, zainstalowałem nową i wszystko działa tak jak wcześniej.
 
Ostatnia edycja:
Goryl78 0

Goryl78

Użytkownik
Jak kilka dni temu chwaliłem nową aplikację to dzisiaj muszę dać negatywa bo jak naciskam paluchem zdarzenia do kuponu to nie ma szans ich dodać nie wiem czemu tak się dzieje a na starej nigdy z tym nie było problemu.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Grałem tam od paru lat, ale teraz niestety trzeba przenieść się na pzbuk, który ma dalej byłego dostawcę kursów i spotkań z etoto. Nowa strona miała być super ekstra, a wyszła klapa niestety z bardzo okrojoną ofertą live.
 
Goryl78 0

Goryl78

Użytkownik
Miałem konto na pzbuk około rok ale szybko zaczęli limitować a na wypłaty czekałem kilka dni więc podziękowałem.
Na aplikację etoto już znalazłem sposób: rysik dotykowy
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Uważajcie bo etoto teraz oczekuje zwroty środków, bo przed weekendem coś im sie popieprzyło w systemie i uważają, że miałem na koncie środki, których nie powinienem mieć. Wycofałem kasę od nich po tej zmianie strony, zostało trochę drobnicy, żeby coś tam puścić więc jakieś taśmy puściłem i teraz się okazuje, że niby miałem na koncie środki, których nie powinno być i oczekują zwrotu...

Wcześniej przed zmianą strona była regularnie z problemami technicznymi ale oczywiście żadnego bonusu czy rekompensaty nie było, teraz im się coś popieprzyło i klienci mają odpowiadać. Żenada, wrzucę im tą kasę i likwiduje konto
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik

Czy ktoś z Was ma/miał podobnie?
Dla mnie żenada, czekam na kasę już 2 miesiące ...

Edit: Czy gdziekolwiek można dochodzić swoich praw? Czy mogą tak kasę przetrzymywać w nieskończoność tłumacząc się błędami/aktualizacją itp?
 
O 5

over5

Użytkownik
Witam.wszystkich.To mój pierwszy post.Nieprzypadkowo na temat mojego do niedawna ulubionego legalnego bukmachera etotoJest sobotnie przedpołudnie używający dawnego softu etoto pzbuk ma 9 meczy na żywo w ofercie a etoto na nowym "wspaniałym" oprogramowaniu ma 1 słownie jeden.To jest ta ich "zmiana na lepsze".Z dobrze zapowiadającego sie bukmachera doszlusowali do peletonu ogólnej miernoty.
 
Do góry Bottom