>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher E-TOTO - opinie

K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
może ja dodam, parę groszy od siebie, wiadomo , że łatwiej napisać,, krzywdzącą ,, opinie niż pochwalić operatora. w ubiegły piątek dostałem telefon, dlaczego nie gram u nich etc + dostałem od nich bonus 100 % etc, to mówię , wpłacę, sensowny obrót x 6 itd :) gram gram nawet był udany weekend, ale jakby to nie ważne.

Gram różne ligi, lubie underki z Włoch, można sensowne kursy łapać itd, często w jakis 3/4 ligach, no i teraz został mecz rozegrany a od zakończenia minęło ponad 24h... a Ci nadal mi tego nie rozliczyli, pisałem 2 x na czacie i czekają na oficjalny wynik od ,,operatora,,, no to przyznam , ze trochę słabo tym bardziej że mówimy o Włoszech a nie o 4 lidze Kambodzańskiej... nie wiem czy miał ktoś podobne wyzwania z nimi, ale mnie oni skutecznie zniechęcili do siebie i raczej bez bonusów etc, nie wpłacę ani złotówki. Swoją opinie też wyraziłem i powiedziałem Pani, ze ambasadorów może mają spoko ale oferta, bonusy itd i soft to dramat;/
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
może ja dodam, parę groszy od siebie, wiadomo , że łatwiej napisać,, krzywdzącą ,, opinie niż pochwalić operatora. w ubiegły piątek dostałem telefon, dlaczego nie gram u nich etc + dostałem od nich bonus 100 % etc, to mówię , wpłacę, sensowny obrót x 6 itd :) gram gram nawet był udany weekend, ale jakby to nie ważne.

Gram różne ligi, lubie underki z Włoch, można sensowne kursy łapać itd, często w jakis 3/4 ligach, no i teraz został mecz rozegrany a od zakończenia minęło ponad 24h... a Ci nadal mi tego nie rozliczyli, pisałem 2 x na czacie i czekają na oficjalny wynik od ,,operatora,,, no to przyznam , ze trochę słabo tym bardziej że mówimy o Włoszech a nie o 4 lidze Kambodzańskiej... nie wiem czy miał ktoś podobne wyzwania z nimi, ale mnie oni skutecznie zniechęcili do siebie i raczej bez bonusów etc, nie wpłacę ani złotówki. Swoją opinie też wyraziłem i powiedziałem Pani, ze ambasadorów może mają spoko ale oferta, bonusy itd i soft to dramat;/
Może wrzuc screen z tym spotkaniem. Chętnie zobaczę
 
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
Proszę tu cały kupon, reszta na zielono od wczoraj :D , przyznam, że tyle lat co gram tak długo nikt mi nie rozliczał kuponu a to jest 100 zł potrzebne do rozliczenia bonusu... nie wiem czemu tak zwlekają...
 

Załączniki

K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
sytuacja się rozwiązała dopiero we wtorek, czyli prawie 48 h , po zakończeniu meczu. Dobrze, że chociaż weryfikacja konta bankowego , przebiegła szybko i dzięki temu mogłem to wypłacić, dziwne zachowanie bukmachera, dlatego moja opinia na ten temat jest ,, średnia,, dobrze , że wypłaty są w miarę ekspresowe, ale prawda jest taka, że to mają wszyscy bukmacherzy...
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
sytuacja się rozwiązała dopiero we wtorek, czyli prawie 48 h , po zakończeniu meczu. Dobrze, że chociaż weryfikacja konta bankowego , przebiegła szybko i dzięki temu mogłem to wypłacić, dziwne zachowanie bukmachera, dlatego moja opinia na ten temat jest ,, średnia,, dobrze , że wypłaty są w miarę ekspresowe, ale prawda jest taka, że to mają wszyscy bukmacherzy...
Wszyscy? Chyba mało grasz w innych bukmacherach. Spróbuj wyplacic pieniądze z fortuny, totolotka, superbet itp.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Oferta i kursy na plus. Czas wypłat również. Niestety bukmacher E-TOTO według mnie jest nieuczciwy.

W sobote zagrałem under kartek w meczu Strasbourg - PSG. Zakład zawarłem w przerwie meczu i taka linia była równiez dostępna do obstawiania podczas meczu na live.

321.PNG

Kupon został anulowany o czy nie zostałem nawet poinformowany. Dopiero po napisaniu maila dostałem taka odpowiedź:


14. Spółka nie ponosi żadnej odpowiedzialności za literówki, błędy ludzkie lub inne ewidentne błędy, które prowadzą do oczywistych błędów w wysokości kursu. W takim przypadku wszystkie zakłady uznaje się za nieważne.

Dodatkowo w ofercie jest masa błędów i nie wiadomo co zagrać, żeby bukmacher nie anulował kuponu. Dlatego przestrzegam przed graniem u tego bukmachera, ponieważ nigdy nie wiadomo który kupon zostanie wam anulowany.

das.PNG
 
Mordu 36,3K

Mordu

Użytkownik
Przez stronkę E-TOTO wtopiłem parę stówek.Obstawiłem u nich zakład na początku pierwszego seta(po chwili okazało się, że to końcówka pierwszego seta na livescore).Co prawda informują, że taka sytuacja może się zdarzyć, ale jak dla mnie to już przesada.Zwłaszcza że sytuacja się kilkanaście razy powtórzyła.Obecna strona E-TOTO kompletnie mi się nie widzi.Plusem buka są bonusy,etotomania.A tak to nie polecam bukmachera...
 
IV4 0

IV4

Użytkownik
Z ETOTO nie mam jakichś dobrych wspomnień. Kilka miesięcy grałem, i spokojnie łapałem się do najwyższych bonusów z ETOTOMANI. Wyróżniała ich w przeszłości dosyć szeroka oferta, ale z tego co teraz widzę wszystko to zostało ucięte.
Z ciekawości chciałem się zalogować na konto, z jakiegoś powodu nie mogę (złe hasło) które jest prawidłowe (bo z konta google).
No cóż, buk promowany twarzami Borków i Twarowskich do zapomnienia.
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
taka ciekawostka dla grających.
Piszę na czacie z zapytaniem czy przy oznaczeniu "Bruno Miguel Borges Fernandes 3+ Zawodnik - suma strzałów" , żeby zakład był ważny wystarczy by oddał trzy strzały. Pan najpierw prosi żeby poczekać, trwa to dobre kilka minut. Po czym uzyskuję odpowiedź a zakłady na ilość strzałów wszystkich zawodników są momentalnie zdjęte w tym samym czasie zarówno w etoto i betfan.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Wczoraj mieli promocję 100% zwrotu gotówki za przegrany zakład do 100 zł. Zapisałem się na stronce promocyjnej z Borkiem i Kołtoniem, postawiłem zakład za 50 zł, okazał się przegrany. Do dziś zwrotu na konto nie ma a support wciska mi, że nie zapisałem się do tej promocji. Niestety, nie ma możliwości odzyskania pieniędzy. Duży minus, szkoda, bo ostatnio mieli fajne promocje.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Równiez nie polecam. Syf totalny. Zostałem zlimitowany po zagraniu zakładu na ilośc kartek w meczu PSG (kilka postów wyżej). Można łatwo zdjąc im mecz z oferty, wystarczy wysłać kilkaset złotych do akceptacji na mniej znane ligi i wywalaja kursy xD Dodatkowo utrudniaja wypłate - u mojego kolegi, który gra przeważnie 100zł na zakład zrobili już 3 weryfikacja. Pierwsza standardowa jak u każdego, druga to selfi z karteczką i po paru dniach przy kolejnej wypłacie chcieli fotke karty z której wpłacał :D Jest wiele lepszych bukmacherów na rynku. Odradzam.
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
jednak Oni to trochę porażka: zagrałem zakład na co najmniej 5 goli, 17 rr i 7 żt w meczach na E2021 w dniu 2 lipca 2021 r. A oni sobie rozliczyli że przegrany. Pytałem wczoraj jak rozliczają żk gdyż padł czerwień, więc wychodzi na to że goli padło 5, 29 rr, i 7 żk .... Pani mówi na czacie że otrzymała info że rozliczone prawidłowo i trzeba pisać reklamację .... CO ZA bukmacher. PIerwszy i ostatni kupon u nich !
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
jednak Oni to trochę porażka: zagrałem zakład na co najmniej 5 goli, 17 rr i 7 żt w meczach na E2021 w dniu 2 lipca 2021 r. A oni sobie rozliczyli że przegrany. Pytałem wczoraj jak rozliczają żk gdyż padł czerwień, więc wychodzi na to że goli padło 5, 29 rr, i 7 żk .... Pani mówi na czacie że otrzymała info że rozliczone prawidłowo i trzeba pisać reklamację .... CO ZA bukmacher. PIerwszy i ostatni kupon u nich !
Ale o co masz pretensje, jak zakład rozliczony prawidłowo. Wyraźnie sam piszesz, że co najmniej 7 ŻÓŁTYCH kartek, a żółtych było 5 łącznie. Nie ma opcji, żeby rozliczali czerwoną jako dwie żółte w sytuacji, gdy wyraźnie jest napisane, że konkretnie chodzi o żółte kartki. Zwróć uwagę, że zawsze, jak rozliczają bukmacherzy czerwoną jako dwie kartki, to w zakładach "liczba kartek", a nie "liczba żółtych kartek". To tak jakbyś w hokeju postawił, że dany gracz zdobędzie gola i się czepiał, bo gola nie strzelił, ale zaliczył asystę, czyli zdobył punkt. A też są zakłady na liczbę bramek i liczbę punktów. Także nawet nie masz co pisać reklamacji, bo i tak jej - słusznie - nie uwzględnią.
 
Do góry Bottom