>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher E-TOTO - opinie

marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Uprzejmie informujemy, że środki w wysokości 992,73 zł zostały odjęte z salda Konta ETOTO zgodnie z punktem 2. oraz 21.Regulaminu ogólnego ofert:

2. Ze sprzedaży premiowej/ promocji, bonusu, itp. prowadzonych/ przyznanych na podstawie jednego Regulaminu szczegółowego może skorzystać tylko jeden klient, rozumiany jako jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres e-mail, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), z którego został uruchomiony, jedną kartę płatniczą oraz jedno konto bankowe, z którego została dokonana wpłata na Konto ETOTO oraz jedno miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy, akademik itp.). Ze sprzedaży premiowej/ promocji, bonusu, itp. prowadzonych/ przyznanych na podstawie Regulaminu szczegółowego nie można jednak skorzystać, jeżeli urządzenie (komputer/telefon) wykorzystane przy sprzedaży premiowej/ promocji/ bonusie wykorzystane zostało wcześniej na innym Koncie ETOTO począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków z tytułu sprzedaży premiowej/ promocji, bonusu.

Konto założone na moją mamę ( kobieta po 60-tce ) .Wpłacone 120 zł -ogólnie z bonusem 360 zł.Obrót zrobiony zrobiony i na koncie 1700 zł było - zabrali prawie klocka.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zweryfikowali konto pozytywnie .Przyjęli wpłatę ,dodali bonus .Przy wypłacie poprosili o wyciąg bankowy i zdjęcie z dowodem przy twarzy .Wszystko zaakceptowali i po 5-6 godzinach odjęli klocka .Uważacie ,że to fer ?
Uważasz, że jak złamałeś regulamin powinni Ci wyplacic cała kase z bonusu?
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
dlaczego jesteś od razu po stronie buka.Skąd wiesz ,że złamałem regulamin. Nie mieszkam z matką.
po za tym jakoś inni bukmacherzy nie robili z tego żadnego problemu i kasę wypłacali -sts, fortuna,superbet,ewinner,betfan
Post automatycznie złączony:

Nie musisz. Wystarczy ze z tego samego IP wziąłeś bonus
na etoto nie gram od 3 lat .Ip mam zmienne
Post automatycznie złączony:

Nie pisze ,żeby się żalić itd. Kasy i tak się nie odzyska. Chodzi mi o to ,że konto było zweryfikowane pozytywnie .Przyjęli wpłatę ,dodali bonus.Dopiero jak udało się wyjść na dużym plusie ( z 120 zł -1700 ) bukmacher zaczął weryfikować ,zdjęcia przy twarzy itd .Jak już wiedział ,że weryfikacja będzie pozytywna to doszukiwał się czegokolwiek ,żeby nie wypłacić .Wszyscy wiemy jak ciężko jak wygrać w polskim ścierwie z podatkiem.Buków jak psów się narodziło .Uważam , mimo wszystko ,że takie zachowanie buka to skurw....... stwo i tyle .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
R 924

radziooh

Użytkownik
po za tym jakoś inni bukmacherzy nie robili z tego żadnego problemu i kasę wypłacali -sts, fortuna,superbet,ewinner,betfan
Post automatycznie złączony:


na etoto nie gram od 3 lat .Ip mam zmienne
Post automatycznie złączony:

Nie pisze ,żeby się żalić itd. Kasy i tak się nie odzyska. Chodzi mi o to ,że konto było zweryfikowane pozytywnie .Przyjęli wpłatę ,dodali bonus.Dopiero jak udało się wyjść na dużym plusie ( z 120 zł -1700 ) bukmacher zaczął weryfikować ,zdjęcia przy twarzy itd .Jak już wiedział ,że weryfikacja będzie pozytywna to doszukiwał się czegokolwiek ,żeby nie wypłacić .Wszyscy wiemy jak ciężko jak wygrać w polskim ścierwie z podatkiem.Buków jak psów się narodziło .Uważam , mimo wszystko ,że takie zachowanie buka to skurw....... stwo i tyle .
to po co grasz grasz u polskich zacofanych buków robiąc sobie problemy?
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
W takich sytuacjach należy poinformować o powodach zaistniałej sytuacji, tak czy inaczej odradzam jeśli chodzi o codzienną grę, poza ewentualnym szukaniem błędów i ich goleniem
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
dostałem na maila 200% bonusu do 100 zł .Skorzystałem i wygrałem 450 zł .Teraz od 2 dni mnie weryfikują -potwierdzenie adresu ktre dałem od ręki i cisza 48 godzin. Zwykły rachunek za media sprawdzają 2 dni i zero odpowiedzi .Uważajcie na tego pseudobuka
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
dostałem na maila 200% bonusu do 100 zł .Skorzystałem i wygrałem 450 zł .Teraz od 2 dni mnie weryfikują -potwierdzenie adresu ktre dałem od ręki i cisza 48 godzin. Zwykły rachunek za media sprawdzają 2 dni i zero odpowiedzi .Uważajcie na tego pseudobuka
U mnie obrócone w 1dzien i w ten sam dzień wyplacone i kasa na koncie.
Ale w Twoim wypadku dodatkowa weryfikacja to nie przypadek. Wyżej Twoje wpisy o multikontach na Twoja Matke itp wiele wyjaśniają:)
 
Ostatnia edycja:
rybosz 0

rybosz

Użytkownik
Szczerze mówiąc nie polecam...robią problemy przy wypłacie...zawsze u buków przy wysylaniu zdjęcia dowodu osobistego, zaslaniam fragmenty np.imiona rodziców czy kolor oczu...żeby choć trochę się zabezpieczyć przed kradzieżą danych osobowych...Fortuna, Sts, Superbet Forbet nawet Betx nie robili problemów ...tutaj rozmowa z obsługą jest jak walenie głową w ścianę
 
B 91

blacky777

Użytkownik
A ja akurat mogę polecic tego buka od kilku miesiecy widac zmiany na lepsze, poszerzona oferta, przyjmuja za konkretna kase. Coś się tam ewidentnie ruszylo. No chyba ze ktos chce jebac buka a bonusach z multi to wszedzie będzie miał problemy.
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Nie polecam tego złodziejskiego buka, oferują freebet 55 zł po wpłacie i rejestracji, mimo skorzystania w linku i wpisania kodu etoto400 freebet nie został przyznany a support twierdzi ze kod promocyjny nie został wpisany - absurd
 
Do góry Bottom