>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher E-TOTO - opinie

janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
cytat z dnia 31 marca 2020 17:16 przez przestrzalninjaa to nie jest ten sam operator co comeon i z tego co widze comeon tez nie dziala...
ten sam, nie działa kilkadziesiąt buków na całym świecie opartych na tym sofcie, dlatego pisałem że to hakerski atak i biada tym co mieli tam konta ????
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jest jakis buk zagraniczny dostepny dla Polakow, ktory uzywa softa ETOTO? Ewentualnie moze byc tez buk dostepny dla UK. Najlepiej z waluta PLN.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Strasznie słabo, wystawiona linia 8.5 na mecz siatkówki, postawiłem. Pół godziny później linia zmieniona na 4.5 i zakład anulowany. Powołują się na oczywisty błąd ludzki, dla mnie oczywisty błąd to wystawienie np. linii 100.5, a nie taka różnica.
Fatalne pierwsze wrażenie, wypłacam i nie gram dalej, nie polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
dzvonek 3,9K

dzvonek

Użytkownik
Strzelec dowolnego gola to raczej chodzi o to że są zakłady na strzelca pierwszego gola czy ostatniego tu chodzi ze obojętnie w jakiej kolejności strzeli a nie kiedy strzeli także błędem był twój tok rozumowania a nie wina bukmachera... I co ma do tego że grasz tam ileś lat skoro przegrałes zakład i jeszcze domagasz się zwrotów..
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Etoto zmienił dostawcę (na tego co w większości PL buków) i przy okazji design. Szkoda, bo zawsze była ciekawa i szeroka oferta live m.in. na piłkę, teraz już poucinane. Dobrze to widać wchodząc na pzbuk, który także jedzie na starym dostawcy etoto. Jednym słowem zmiana na gorsze i nic już ich nie wyróżnia.
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Niedługo wszystkie polskie buki będą wyglądać tak samo. Rzadko zaglądam na etoto, widzę sporo negatywnych opinii na temat działania strony, ale jak dla mnie (testuję na kompie) działa sprawnie i szybko.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Fakt, będzie pewnie stabilniej, ale kosztem oferty i finalnie gracza. Mniej wydarzeń, wszystko od jednego dostawcy na rynku, jednym zdaniem duży plus - szeroka oferta, za który ich ceniłem - zniknął.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Fakt, będzie pewnie stabilniej, ale kosztem oferty i finalnie gracza. Mniej wydarzeń, wszystko od jednego dostawcy na rynku, jednym zdaniem duży plus - szeroka oferta, za który ich ceniłem - zniknął.
Fakt, nawet nie byli skłonni dodać oferty na zawodników przy dzisiejszej ofercie piłki ręcznej, no nic też mi się już nie przydadzą.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
W tej chwili po zmianach porażka, do tej pory nie byli zbyt rewelacyjni jeśli chodzi o samo funkcjonowaniem, ale zaglądałem do nich bo np na MHL mieli najwięcej pobocznych zdarzeń, na piłkę też sporo takich, których u nich nie było, a w tej chwili lipa. Ciekawe czy jest szansa na to, że taka rozbudowana oferta wróci
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
W tej chwili po zmianach porażka, do tej pory nie byli zbyt rewelacyjni jeśli chodzi o samo funkcjonowaniem, ale zaglądałem do nich bo np na MHL mieli najwięcej pobocznych zdarzeń, na piłkę też sporo takich, których u nich nie było, a w tej chwili lipa. Ciekawe czy jest szansa na to, że taka rozbudowana oferta wróci
Wątpię, chociaż na czacie wypisują zgrane formułki, że będą poszerzać ofertę. Mimo wszystko to w dużej mierze kwestia dostawcy, więc raczej pozamiatane. Niech jeszcze wyłączą kombo live plus pre i mogą się pakować.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Wątpię, chociaż na czacie wypisują zgrane formułki, że będą poszerzać ofertę. Mimo wszystko to w dużej mierze kwestia dostawcy, więc raczej pozamiatane. Niech jeszcze wyłączą kombo live plus pre i mogą się pakować.
Tak, też na czacie dostałem tą formułkę. W tej chwili mają to co inne buki od tego dostawcy więc dla mnie lipa bo brakuje mi ważnych opcji. Nie grałem w PZBuk ale chyba nie będzie opcji i trzeba będzie się zarejestrować.
 
BrooklynBouncee 3K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Strzelców goli w KHL też usunęli....Szkoda. Nie mam zamiaru tam więcej wpłacać z wyjątkiem jakiegoś dobrego bonusu. Chociaż one się skończyły wraz z wejściem tej etotomanii. No nic. Szkoda.....
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Obecnie to nawet środków nie można od nich wycofać, żeby się gdzieś przenieść, bo zlecenie wypłaty sprzed kilku godzin i nic się nie dzieje. Mogli najpierw się przygotować dobrze do zmian a potem dopiero je robić
 
Do góry Bottom