>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

R 10

robo

Użytkownik
początek wyśmienity 5:1, natomiast później przegrali anty eko i się zaczęło..
uogólniłem to do całej mapy, że przegrali wybraną przez siebie mapę, ogólna &quot;bezradność&quot; jak ich flusha sprzątał. Po tej mapie mam nadzieję że fnatic wygra, EnVy straszna padaka
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
TSM vs. NiP

DreamHack Open Cluj-Napoca 2015​
Jak to wszyscy mówią NiP jest drużyną turniejową a w szczególności skupiają się na Majorach. W tym turnieju odpadli już ostatni zwycięzcy (fnatic). Myślę że pożegnamy się również z drugą Szwedzką drużyną. Przed turniejem nie grali nic szczególnego, można wyróżnić ich jedynie w tym że jako jedni z dwójki (NiP oraz VP) urwali łącznie 4 mapy Duńczykom którzy są nie do zatrzymania. Mecz bo3 dwie mapy będą raczej niemożliwe do wywalczenia. W turnieju NiP przegrało na cobble z Titan 16-13, potem wygrali z &quot;najsłabszym&quot; zespołem w swojej grupie (grupie śmierci). No i wygrali ważny mecz z Titanami 2-0 na cobble 16-14 gdzie ewidentnie zabrakło fragów SmithZz-a, jedynie 11 na 30 rund. Po pierwszej mapie zawodnicy się załamali i dostali na dust2 baty 16 do 1.
TSM wczoraj odpoczywali, mieli czas żeby przygotować się troszkę pod przeciwnika. Jest to drużyna mega skilowa z wieloma sniperami, co może zaważyć na losach spotkania. Przegrali najmniej rund z całej puli drużyn po 6 zarówno z F3 jak i G2. Przed DeamHackiem mega forma niszczyli wszystkich. Są jednymi z głównych faworytów do podniesienia trofeum.
TSM vs. NiP @ 1.257 p i n n a c l e ⛔
TSM (-1.5 mapy) vs. NiP @ 2.02 p i n n a c l e / delikatnie ⛔
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Tsm vs Nip
typ : +1.5 Nip ✅ ✅
Kurs: 1.8
buk: Pinnacle
Tsm mega forma, bardzo dobra gra itd itd itd
Nip moim zdaniem coraz lepiej. Wygrali z Titanami 2-0 w bo3 i ich gra na drugiej mapie napawa mnie optymizmem. DLaczego idę w strone mapy dla Nipu? Jeśli Forest gra tak dobrze to jest dużo znak na to, że Nip tanio skórzy nie sprzeda w tym meczu. Xizt dobry poziom , GTR myślę iż dołączy. Doswiadczenie również po stronie Nipu, to już są ćwierćfinały tu głowa zaczyna odgrywać jakąś role. Ja próbuje jeszcze win nipu po kursie 4 ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 10

robo

Użytkownik
Tsm mega forma, bardzo dobra gra itd itd itd
Nip moim zdaniem coraz lepiej. Wygrali z Titanami 2-0 w bo3 i ich gra na drugiej mapie napawa mnie optymizmem. DLaczego idę w strone mapy dla Nipu? Jeśli Forest gra tak dobrze to jest dużo znak na to, że Nip tanio skórzy nie sprzeda w tym meczu. Xizt dobry poziom , GTR myślę iż dołączy. Doswiadczenie również po stronie Nipu, to już są ćwierćfinały tu głowa zaczyna odgrywać jakąś role. Ja próbuje jeszcze win nipu po kursie 4
Sugerujesz że TSM, nie ma doświadczenia albo głowy. TSM na koncie 2 wygrane Majory NIP 0, oba zespoły sa doświadczone i głowę mają, z tym że 4 graczy NIP&#39;u zna się dłużej i zgodzę się że grają lepiej niż 2 tygodnie temu czy 2 dni temu, typu nie neguję.
NiP (map 1) +4.5 @1.769 easy

Do tej pory pierwsze mapy wygrywali &quot; nie faworyci&quot; w meczu faworytem jest TSM więc idę w stronę NIP&#39;u i żeby pokrył się typ makos11 liczę że wygrają tą mapę.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Sugerujesz że TSM, nie ma doświadczenia albo głowy. TSM na koncie 2 wygrane Majory NIP 0, oba zespoły sa doświadczone i głowę mają, z tym że 4 graczy NIP&#39;u zna się dłużej i zgodzę się że grają lepiej niż 2 tygodnie temu czy 2 dni temu, typu nie neguję.
NiP (map 1) +4.5 @1.769
Do tej pory pierwsze mapy wygrywali &quot; nie faworyci&quot; w meczu faworytem jest TSM więc idę w stronę NIP&#39;u i żeby pokrył się typ makos11 liczę że wygrają tą mapę.
Nie wiem skąd posiadasz taką wiedzę, ale chyba o dwóch innych &#39; dyscyplinach&#39; mówimy. Tsm nawet w finale nie był majora, a NIP chyba 3 razy jak się nie myle. Fakt, że nie wygrali żadnego, ale w finałach grali
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Ziomki obaj się mylicie
Sugerujesz że TSM, nie ma doświadczenia albo głowy. TSM na koncie 2 wygrane Majory NIP 0,
TSM nie wygrało żadnego majora
Nie wiem skąd posiadasz taką wiedzę, ale chyba o dwóch innych &#39; dyscyplinach&#39; mówimy. Tsm nawet w finale nie był majora, a NIP chyba 3 razy jak się nie myle. Fakt, że nie wygrali żadnego, ale w finałach grali
NiP wygrał jednego Colonia 2014
https://de.wikipedia.org/wiki/Major_(Counter-Strike:_Global_Offensive)
tutaj macie wszelkie informacje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Navi (Ivan) - Luminosity @ 2.6 ónibet
Brazylijczycy dość gładka droga do playoffsów, chociaż mecze były &quot;close&quot;. Wygrana ze słabym obecnie Cloud9 i niespodziewane zwycięstwo z Fnatic (które też ma swoje problemy). Ale nie można im niczego umniejszać, ta drużyna regularnie robi postępy, nie są kopciuszkiem w tym gronie bo już na playoffach majora grali. Sa jednym słowem stabilni.
NaVi za to padaka. To co wczoraj grali z CLG to śmiech na sali. Gdyby amerykanie nie byli zestresowani (nie trafiali oczywistych zabójstw np. w plecy i to wielokrotnie) to by przeszli Ukraińców. Ci dzisiaj nie mają co liczyć na słabość rywala, bo luminosity postawi ciężkie warunki.
Jak dla mnie kursy powinny byc co najmniej wyrównane więc bez zastanowienia gram w stornę kanarków.
EDIT: 2:0 Ddla Navi, typowy wygrany mecz ukraincow, - czyli Guardian ciągnący całą drużynę.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Navi - Luminosity @ 2.6 ónibet

Brazylijczycy dość gładka droga do playoffsów, chociaż mecze były &quot;close&quot;. Wygrana ze słabym obecnie Cloud9 i niespodziewane zwycięstwo z Fnatic (które też ma swoje problemy). Ale nie można im niczego umniejszać, ta drużyna regularnie robi postępy, nie są kopciuszkiem w tym gronie bo już na playoffach majora grali. Sa jednym słowem stabilni.

NaVi za to padaka. To co wczoraj grali z CLG to śmiech na sali. Gdyby amerykanie nie byli zestresowani (nie trafiali oczywistych zabójstw np. w plecy i to wielokrotnie) to by przeszli Ukraińców. Ci dzisiaj nie mają co liczyć na słabość rywala, bo luminosity postawi ciężkie warunki.

Jak dla mnie kursy powinny byc co najmniej wyrównane więc bez zastanowienia gram w stornię kanarków.
Sam na początku myślałem o graniu w stronę brazoli bo typ wydaje się logiczny ale jednak mam przeczucie,że Navi dzisiaj się zepnie i wygra to.Słabiej niż z CLG zagrać już się nie da.Rywal jest silniejszy i myślę,że dzisiaj Navi zagra po prostu lepiej,do tego BO3 moim zdaniem działa na korzyść Ukraińców,którzy są bardziej ograni.

Navi @ 1,53 ✅
Pinnacle
 
R 10

robo

Użytkownik
EnVy vs G2
EnvyUS -1.5 @1.621
G2 (map 1) +4.5 @1.909co wyprawia G2, jak tak dalej pójdzie to wyeliminują nawet envy w turnieju
EnVy znacznie lepsze od G2 któremu udało się wczoraj wyeliminować VP. Nie wierzę że są w stanie to powtórzyć z EnVy i ugrać chociaż mapę, lecz liczę na walkę na 1 mapie wczoraj Envy słabo sobie radziło na 1 mapiejeśli dodamy do tego waleczność G2 i niestandardowy styl gry jestem zdania że G2 ugra te 12 und ale cała mape wygra Envy.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
EnVy vs G2
EnvyUS -1.5 @1.621
G2 (map 1) +4.5 @1.909

EnVy znacznie lepsze od G2 któremu udało się wczoraj wyeliminować VP. Nie wierzę że są w stanie to powtórzyć z EnVy i ugrać chociaż mapę, lecz liczę na walkę na 1 mapie wczoraj Envy słabo sobie radziło na 1 mapiejeśli dodamy do tego waleczność G2 i niestandardowy styl gry jestem zdania że G2 ugra te 12 und ale cała mape wygra Envy.
Co prawda meczu VP - G2 nie oglądałem, ale z tego co czytałem to G2 zagrało życiówkę i najlepszy mecz w turnieju. Ślizgają się bardzo nad przepaścią bo gdyby nie Maikelele to nie zagraliby nawet w 1/8. Półfinał jest dla nich ogromnym sukcesem i myślę że na tym ich przygoda się zakończy w tym turnieju, tylko pytanie czy granie po 1.14 półfinału DH to value? To już musi każdy sobie odpowiedzieć na to pytanie ????
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
NiP @ 1,51
Pinnacle

Dla mnie zdecydowanym faworytem tego półfinału jest NiP.To co zagrali z Titan i wczoraj z TSM to jest miazga.Navi miało dosyć łatwą drogę do półfinału i też mocno za uszy ciągnie ich GuardiaN.Dzisiaj będzie miał bardzo trudne zadanie bo NiP często gra na 2 awki z których fOrest i allu strzelają kapitalnie.Widać,że NiP się odradza,skillowo na tym DH wyglądają świetnie,dużo lepiej od Ukraińców.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Envy - Navi
typ: Envy
kurs: 1.44 ✅ prosty bet all, fajny turniej tylko 1 wtopa która powinna być winem
buk: pinnacle
No i mamy finał Dreamhacka. Francuzka ekipa bez większej niespodzianki melduje się w finale. Straszna męczarnia z g2, które rozegrało tutaj turniej życia i to trzeba im oddać. Navi po średniej grze w fazie grupowej, wczoraj pokonało 2-0 brazylijczyków, po dwóch równych mapach, a dzisiaj zmiażdzyli nip. Myślę, ze envy nie zagra tak jak nip i dosyć pewnie pokona guardiana i spółkę. Aimowo lepiej wyglądają francuzi, a to jest bardzo ważne. Głowa też jest na odpowiednim miejscu co pokazali robiąć comeback na inferno. Jadę all inem kasy na pinku na bagiety
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Envy - Navi
typ: Envy
kurs: 1.44
buk: pinnacle
No i mamy finał Dreamhacka. Francuzka ekipa bez większej niespodzianki melduje się w finale. Straszna męczarnia z g2, które rozegrało tutaj turniej życia i to trzeba im oddać. Navi po średniej grze w fazie grupowej, wczoraj pokonało 2-0 brazylijczyków, po dwóch równych mapach, a dzisiaj zmiażdzyli nip. Myślę, ze envy nie zagra tak jak nip i dosyć pewnie pokona guardiana i spółkę. Aimowo lepiej wyglądają francuzi, a to jest bardzo ważne. Głowa też jest na odpowiednim miejscu co pokazali robiąć comeback na inferno. Jadę all inem kasy na pinku na bagiety
Oczywiscie popieram typ!
Głowa w finale będzie najważniejsza a EnVyUs już 2x udowodniło że ma twardy charakter i nerwy ze stali. Dodam że w ma ra th on jest kurs 1.59 !!
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
SK vs. TSM @ 1.19 ma ra th on bet ✅
Po lanach drużynom zawsze się ciężko gra, ale TSM zawiedli na tyle że nie widzę żadnej taryfy ulgowej dla nich. W oczach wielu kibiców byli faworytem do zwycięstwa. Co do spotkania dobra mapa dla nich overpass. SK półka niżej skilowo, żeby grali z inną Duńską formacją dignitas troszkę mógłbym się obawiać. Ale po SK przejadą sie. Lan nie powinien wywrzeć na nich zmęczenia fizycznego, nie było zmian stref czasowych, długich podróży samolotem itp. Zobaczymy jak będzie ze zmęczeniem psychicznym czy po takim rozczarowaniu sie odbudują, w każdym bądź razie tutaj będą mieli szansę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Liquid vs. dignitas

CEVO Professional Season 8 Finals​
O turnieju:
Wszystko odbywać się będzie w Columbus, Ohio in the United States. Bronić tytułu z poprzedniego sezonu będą Polacy z formacji Virtus Pro. Pula nagród: 1. - $40,000
2. - $25,000
3-4. - $10,000
3-4. - $10,000
5-6. - $5,000
5-6. - $5,000
7-8. - $2,500
7-8. - $2,500
Team Liquid:
Zespoły nigdy nie grały przeciwko sobie w oficjalnych meczach. Po dojściu Hiko do zespołu poziom Amerykańskich zawodników niesamowicie wzrósł. Na majorze byli w grupie śmierci, gdzie w pierwszym meczu po dogrywce przegrali z VP 15 do 19. W meczu o wszystko przegrali 16-11 z bardzo dobrze prezentującym się na majorze Ninjas in Pyjamas. Oglądałem oba mecze, bardzo dobrze się prezentowali. Nie było to typowe spotkanie gdzie drużyna z Europy gromi przeciwników zza Oceanu.
Team Dignitas:
Gra opiera się na jednym zawodniku jakim jest aizy. Jeśli jemu idzie są w stanie wygrać mecz, jeśli nie będzie strzelał nie mają czego szukać. Na DreamHacku również nie wyszli z grupy przegrali mecz z EnVyUs 16-6, a następnie 16-14 z CLG. Wykręcili z Amerykanami taki dobry wynik ponieważ mieli bohatera aiziego który zdobył 37 fragów! Gdzie pozostali czterej gracze mieli ich w sumie 67... Po lanie zagrali tylko jeden oficjalny mecz z NiP-em na mapie train zostali zniszczeni 16-4. Do tego dochodzi długi lot który zawsze jest odczuwalny, strefa czasowa daje się we znaki.
O meczu:
System bo3, czyli do wygranych dwóch map. Amerykanie grają &quot;u siebie&quot; gdzie będą mieli za plecami tłumy kibiców, co będzie ich dodatkowo motywowało.
Liquid vs. dignitas @ 1.54 (rano było 1.66) bet365 ; 1.54 pinnek ⛔
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Navi - Mousesports
typ: +1.5 Mouse ✅ ✅ szybko
kurs: 1.84
buk: Pinnacle
Przed nami finały Cevo w Usa. W pierwszym równoległym meczu zobaczymy Navi czyli finalistów ostatniego majora ich przeciwnikami będzie mousesports. Wydaje mi się, że zobaczymy tutaj dosyć wyrównany mecz, gdyż w mojej opini Navi nie grało żadnych fajerwerek na tym DH, tylko zmienna forma nipu pozwoliła im dojść do finału. Guardian na pewno będzie robił różnice, ale nie zapominajmy o Niko, świetnym zawodniku mysz. Myślę, że myszy są w stanie ugrać jedną mape, na G2 nie grali wcale źle, tylko przez swoją nieudolność nie wygrali tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom