>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

E Sports - temat ogólny

makos11 815

makos11

Użytkownik
Dignitas Flipside ✅
typ: Dignitas
kurs: 1.48
buk: Egamingbets
Dignitas jest obecnie w bardzo dobrej formie. W końcu poukładali swoją grę i wszystko wygląda tak jak miało wyglądać wcześniej. Flipside bez szału, spadek formy jeszcze lan gdzie WorldEdit będzie kręcił pewnie o połowe mniej fragów niż na internecie. Jak dla mnie wszystko wskazuje na to, aby grać w kierunki Dignitas i ja tak robie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
makos11 815

makos11

Użytkownik
Fnatic - Dignitas
typ: +5.5 Dignitas ✅ ✅
kurs: 1.95
buk: pinnacle
Mecz o wyjście z grupy z pierwszego miejsca. Dignitas wymęczyło zwycięstwo z Flipsid3 a Fnatic ograło z łatwością Awsomniac. Myślę, że Dignitas jest w stanie urwać 11 rund dla wyżej notowanych Fnatic. Nie sądze, że wygrają mecz, ale powalczą, bo na pewno stać ich na to
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makos11 815

makos11

Użytkownik
Envy - Titan ✅ ✅ easy
typ: Envy
kurs: 1.9
buk: Pinnacle
No dobra ja rozumiem, że Envy nie jest w najwyższej formie, ale przecież Titani też nie są. PRzegrali ostatnio w cevo 2-1 z HR.... Envy ma takie indywidualności, że mogą rozstrzygnąć ten mecz z łatwością na swoją korzyść. Kursy są wystawione dosłownie z du** Pobieran Envy za dosyć duże pieniądze
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Navi - CPH Wolves 22:00
Navi -6.5 @1.99 Pinnacle [mapa Overpass]
⛔ Navi co odwala to n/c. Jak im się nie chce to 0 TP i potem z dupy wyniki./
Mapa zdecydowanie na plus dla Navi, z resztą sami ją wybrali. Razem z VP IMO najlepsi na świecie na tej mapie, tutaj Duńczycy nie będą mieli nic do powiedzenia. Wilki z nowym lineupem. Wydaje mi się, że dużo gorzej to wygląda. To parę klas niżej niż Navi. Nie powinno być niespodzianki i taki handi jest też do gry. Navi musi wygrać co najmniej 16-9.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makos11 815

makos11

Użytkownik
Navi - LGB (map2)
typ: -3.5 Navi ✅ ✅ łatwiej być nie mogło
kurs: 1.82
buk: Pinnacle
Prawdopodobnie druga mapa, będzie mapą wybraną przez Navi. Drużyna Navi musi zaczać wygrywać mecze w Cevo, gdyż jest to ważny turniej w kalendarzu esportowym ze sporą pulą nagród nie wypada im tam nie pojechać. LGB z formą różnie. Raz zagrają na jakimś tam swoim poziomie, potem poniżej swojego poziomu i tak w kółko. Navi powinno ich spokojnie ograć, tym bardziej, że powinni być mega zmobilizowani wczorajszym słabym meczem z CPH
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
makos11 815

makos11

Użytkownik
CPH wolves - Property (map 1)
typ: Property ✅
kurs: 1.98
buk: Pinnacle
CPH wolves - Property (map 2) ⛔
typ: Property
kurs: 1.99
buk: Pinnacle
CPH wolves zostawiło trzech graczy, a reszta to stand iny. Czyli pewnie jacyś znajomi zawodników, którzy nie koniecznie mogą być jacyś mega wyjątkowi skilowo, a taktycznie to już wole nie myśleć. CPH będzie grało jak na mmie z większym repertuarem granatów. Myślałem, aby pograć tylko jedną mape dla Property, ale dlaczego nie zagrać dwóch skoro skoro są to ważne mecze dla tej drużyny. Ja gram dwa single za taką samą stawke + ako z tego za mniejszą stawkę. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
ESL ESEA PRO LEAGUE
Virtus.Pro
- EnvyUs TRAIN
Na&#39;Vi - Flipsid3 INFERNO
@ 1.91 ebettle ⛔ VP po dogrywce przegrali

Człowiek uczy się na błędach, więc postaram się dawać typy z lig, w których to zespoły dają z siebie max możliwości. Ostatnio Navi z CPH Wolves porażka na overpassie co mnie zszokowało, jednak gdy zobaczyłem tabelę to wszystko stało się jasne. Dzień później już w CEVO Navi na overpassie rozgromili lepszy zespół LGB 16-3...
Ale do dzisiejszych pojedynków:
Pierwszy mecz to kozacki pojedynek na papierze. Jednak mapa Train mocno pod Virtusów i tu powinien być easy win. Ostatnio wygrali z dużo lepszymi na tej mapie NIPem. Francuzi nie mają doświadczenia na tej mapie. No i VP złapali formę.
Dokładam Navi, ale teraz musi być plus. Mapa Inferno - ostatnio pokonali w ESEA NIP 16-14 na tej mapie. Jest ogar.
Duży plus dla tego typu - nie zagra S1mple, który jest zbanowany z tej ligi (za używanie wspomagaczy). To mocno osłabia ten zespół.
Na&#39;Vi - FlipSid3 1 INFERNO
Hellraisers - Titans 2 INFERNO
@2 ebettle ✅ ✅
Pierwszy typ powielam, bo dla mnie to pewunia. Dokładam tym razem Tytanów, którzy wczoraj odprawili na tej samej mapie TSM, którzy czują się na Inferno jak ryba w wodzie. Tytani muszą odrabiać, bowiem już na początku rozgrywek przegrali mecz z diginitas. Hellraisers 9.05.15 r przegrali na Inferno z Tytanami 3-16.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
GPlay - Killerfish ⛔ ⛔ to co zrobili na drugiej mapie pozostawie bez komentarza. Jednak stwierdzam, że to był mega dobry bet, zabrakło szczęścia ????
typ: -1.5 GPlay
kurs: 1.9
buk: Pinnacle
Gplay od dwóch tygodni jest w najwyższej formie w swoim życiu. Zespół, który nigdy nic wielkie nie ugrał raptem zaczyna grać bardzo fajnie, miło dla oka i jedzie po wszystkich średniakach niczym rozpędzony taran nie zatrzymujący się na czerwonych światłach. Dzisiaj grają z Killerfishem, który dosłownie nic nie gra, ugrali kiedyś mape dla mysz i HR, a ostatnio przegrywają do 0 z Piter i cienkim CPH. Ja idę grubo w stronę 2-0 GPLAY, bo to jeden z lepszych betów tego tygodnia. POWODZENIA i POLECAM
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Keyd Stars - Luminosity [ TRAIN ]
Typ: 1 @1.854 Pinnacle
✅ ✅ po dogrywce 19-15

W nocy brazylijskie Keyd Stars podejmą Lumionosity.
Bukmacherzy oceniają mniej więcej 50/50, ja bardziej przychylam się w stronę Keyd, którzy grają lepiej zespołowo i generalnie są lepsi skillowo.
Tylko 4 drużyny z grupy awansują z NA na LAN i nie sądzę, by mogło zabraknąć Keyd. Każdy mecz jest bardzo ważny, tutaj mapa daje przewagę Fallenowi i spółce. Amerykańce nie grają zbyt wiele takich map, co skrzętnie wykorzystuje Keyd.
Keyd póki co 2 wygrane z dwoma kanadyjskimi teamami 2/2. Nie były to mocne drużyny, nie trzeba było wiele by ich pokonać.
Lumionosity 3 wygrane 1 porażka, w tym 3 wygrane z outsiderami, a gdy zmierzyli się z kimś poważniejszym jak CLG to przegrali dość łatwo 16-7.

Keyd Stars - AffNity [Cache]
Typ: Keyd -4.5 @1.66 Pinnacle
✅ ✅
A tu powinien być dużo łatwiejszy pojedynek dla Keyd. Znowu na drodze Kanadyjczycy, ale tym razem chyba najsłabsi z tych, których pokonali.
Do tej pory nie potrafili ugrać żadnego z 3 meczów.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Na&#39;Vi - Luquid

1 mapa - Navi wins -6.5 @1.724 ✅ ✅ 16-2
2 mapa - Navi wins -6.5 @ 1.826
⛔ :O 11-16. Ale dali ciała... nc
Pinnacle
LAN Gifinity.
Luquid skompromitowali się w 1 meczu z NIP ugrywając w obu mapach RAZEM 3 rundy...
16-1
16-2
Kompromitacja, mimo że z taką drużyną jak NIP.
Dla mnie NaVi w chwili obecnej jest w mocnej dyspozycji i może nie zrobią takiego wyniku jak NIP, ale też powinni lekko bez względu na mapy wygrać ten mecz. Tym bardziej, że fnatic dziś traci punkty z outsiderami, a z grupy awansują tylko 2 drużyny. W tej grupie NaVi będzie chciało wejść kosztem NIP lub fnatic. Będzie ciężko, tym bardziej ten mecz musi łatwo być wygrany. Dla mnie Navi to jedna z bardziej wszechstronnych drużyn na świecie, więc tu zespół z Ameryki Płn niczym nie zaskoczy. 16-9* wygrywa nam zakład.
*lub większa różnica.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Virtus.pro - Immunity
Typ: VP -9.5 Pinnacle @1.769 (1mapa) 16-7 ⛔ jak pech to pech. Eco round przeciwnik wygrywa w końcówce. ;/
Wszystko wskazuje na to, że wszystkie 3 czołowe drużyny będą miały po 9 punktów czyli 3 zwycięstwa Titan, Envyus i VP. Awansują tylko 2 drużyny, zatem nie mam pojęcia co będzie decydować o awansie, ale prawdopodobnie bilans rund. Trzeba ugrać z Immunity ich jak najwięcej, proste. Rywal słaby, bo z Australii, więc tu można naprawdę ugrać sporo rund. 16-6 wygrywa lub większa różnica. Musi być wielka motywacja.
Generalnie zbierają w tym turnieju spore baty i tu nie będzie inaczej. Tylko raz udało im się coś postraszyć Tytanów i przegrali po dogrywce 19-17.
Wyniki Immunity na turnieju Gifinity:
vs Envyus 16:2; 16:3
vs CL9 16:2; 16:6
vs Titan 19:17; 16:1
Zatem tu wszyscy nabijali spore rundy. Tylko raz Tytani odbiegli od reguły i może ich to sporo kosztować. Chyba, że regulamin przewiduje jakieś dogrywki w takim momencie, ale wątpię czy jest na takie coś czas..

Chyba, że CL9 ugra przynajmniej mapę z Titan, co oczywiście jest realne, ale wiele wskazuje na to, że Francuzi wygrają ten pojedynek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Wie ktoś jak są rozliczane handi w csie odnośnie dogrywki? jeśli gramy +2.5 , mamy 15:15 i w overtime loose 19:15 to zakład wchodzi?
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
HR - Flipsid3 ✅ ✅
typ: HR
kurs: 1.94
buk: Pinnacle
Kursy są wystawione wręcz fatalnie. Eliminacje do najważniejszejgo lana w tym roku, patrząc obiektywnie to i tak żadna z tych dwóch drużyn nie zagra w finałach, bo za mało slotów jest, a za duzo dobrych drużyn. Turniej jest organizowany przez ESL + ESEA, także S1mple nie może grać, który jest zawieszony na eslu. Jest to mega oslabienie dla Flipsid3, bo cyberfocus to dwie klasy niżej niż młody zawodnik Flipsid3. HR robi postępy i ciągle to widać, coraz bardziej ich gra może się podobać. Ja idę grubo w stronę HR mimo iż to jest bo1 a z reguły unikam tej gry, ale tu jest spora promocja. POLECAM
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
VP - Na&#39;Vi 19:00 Cache
VP wins @ 1.56 ebettle
ZWROT
Choć nie mam w zwyczaju grać przeciwko NaVi, to tym razem się pokuszę. Dużo według mnie znaczenie będzie miała mapa, bo Cache to jedna z lepszych map VP, a NaVi wręcz przeciwnie. Trochę zaniżony kurs na ebettle. Poczekam na Pinnacle i jak będzie handi -2.5/-3.5 to wezmę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
makos11 815

makos11

Użytkownik
Dzisiaj sporo fajnych spotkań do gry, także zaczynamy
Navi - Inshock ✅
typ: Navi -1.5
kurs: 1.41
buk: Pinnacle
Myślę kim, albo czym Inshock może się przeciwstawić Navi i nie znajduje odpowiedzi. Ta drużyna bez Micha jest praktycznie niczym na europejskiej scenie. Peet i Gruby mogą coś strzelać, ale tylko i wyłącznie na faceitach granych z kumplami. O reszcie nie chce wspominać, bo Loord to emeryt, który nie wrócił z 1.6 a pozostałe dwie osoby zostawie bez komentarza.

GPlay - Piter ✅ ✅
typ: GPlay
kurs: 2.03
buk: Pinnacle
Zastanawiałem się sporo nad tym meczem i idę w stronę GPLAY. Drużyny poziomem się nie różnią, ale myślę, że GPLAY mimo wszystko stać na więcej i potencjał mają większy. Ich gra od jakiegoś czasu wygląda gorzej, ale to ważne spotkanie dla nich w tym turnieju i myślę, że po cięzkim boju, ale pokonają drużynę PITER.

TSM - Dignitas ⛔ ⛔
typ: Dignitas +1.5
kurs: 2.19
buk: Pinnacle
Wczoraj Dignitas gładko przegrało z TSMem 2-0. Jednak dzisiaj jest nowy dzień i nie sądze, że drużyna, która gra od pewnego czasu bardzo dobrze drugi raz z rzędu nie powalczy i przegra tak gładko mecz. TSM pewnie wygra, ale sądzę iż będzie to 2-1 i Handicap +1.5 siądzie gładko.
Fnatic - TSM ⛔
typ: Fnatic
kurs: 1.89
buk: Pinnacle
Mapa mirage czyli dość porównywalna obu zespołów. Nie ma co patrzeć, że Fnatic przegrało wczoraj z Acer na tej mapie, bo to po prostu wypadek przy pracy, zdarza się. Myślę, że w tym meczu indywidualności wezmą górę, bo drużyny w podobnej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dziś proponuję zagrać trebla:
Zaczynamy o 19:00
VP vs diginitas [overpass] zwrot
NiP vs Titan [d2] zwrot
NiP vs Hellraisers [cache] ⛔

@2.390 Pinnacle
VP na Overpassie jest mocne, diginitas powinni gładko pokonać. Do tej pory trzykrotnie na tej mapie rozprawiali się bez problemów.
NiP na d2 jest bardzo mocne. Jedna z ulubionych map Szwedów. Tytani może powalczą, ale nie powinni mieć wiele do powiedzenia.
NiP z Hellraisers na Cache. Szwedzi na tej mapie dobrze sobie radzą. Hellraisers na Cache bez szału. Potrafią przegrać tu z byle jaką drużyną. Z Property dostali tęgie baty 16:1. Dogrywki z G2 czy X6tance też chluby nie przynoszą.

-----------

G2 - VP (1 mapa) 23:00
G2 Wins @3.220 ⛔
G2 - VP (2 mapa) 24:00
G2 Wins @ 3.010 ⛔
Pinnacle

VP już awansowało w Champions League. Gamers2 wypadałoby jeszcze postawić kropkę nad &#39;i&#39; i wygrać przynajmniej jeden mecz, bowiem mogą niespodziewanie odpaść z rozgrywek o LANa.
Myślę, że bratobójczy pojedynek będzie przyjaznym spotkaniem i obie ekipy wygrają po 1 mapie, co da awans obu drużynom. Jeden typ wygrywa, to jesteśmy na sporym plusie.
/G2 szkoda gadać. Mieli jak na tacy wygraną.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Vp - Flipdsid3 Tactics
mapa mirage
typ 2 (+5,5) @ 2.01 ✅✅✅
Niewątpliwym faworytem jest tutaj Polska drużyna, z moich obserwacji wynika że vp nie sa mocarzami po stronie terro 13:2 z g2 bodajże, flipside radzą sobie coraz lepiej bez swojego gracza simpl3 który w tej lidze nie może brać udziału ze względu na bana.Zastępuje go Cyberfocus który jest niecosłabszy, ale widać postępy w zgraniu z drużyna, wczoraj zagrał bardzo dobrze przeciwko NiPom, hendi +5,5
Dignitas- Tsm 2 -4,5 @ 1.95 (15;10 dla tsm a konczy sie 16;13 szkoda )⛔
To co wczoraj dignitasi pokazal na mapa de cobblestone to była jakaś parodia, błedy z podstawówki ( po zdobyciu fraga zmiana na nóż WTF?, zafleshowany gośc wychyla się na środek przejścia, Navi potem juz ewidentnie sie bawiło i wygrało 16;12 ), moim skromnym zdaniem, TSM to drużyna ze scisłego top&#39;u, dg są w mojej ocenie poziom wyżej.
Titan - Piter 1 (-1,5 mapy) @ 1.69 ✅✅✅
Tutaj krótko drużyna piter to dla mnie druga liga, mało meczy z drużynami ze ścisłego top&#39;u, Titan to według mnie top8 jeżeli podejda do tego na serio mysle ze skonczy sie 2-0
Będe jeszcze spoglądał dziś na drużynę HR i możliwe ze pobiorę bardzo lekko hendi -7,[email protected] z jakimiś bobami z Rumuni którzy są jakąś 3 ligą cs&#39;a.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Do góry Bottom