>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dziś nasi grają z NiPami i to na pewno będzie trudny mecz. Wiadomo to tylko e sport, ale Szwedzi są w świetnej formie. U Virtusów dużo będzie zależało od indywidualności - Pashy czy Snaxa chociaż nie ma co przesądzać, bo w tym zespole każdy może zrobić dobry mecz. Jak tak przypomnę sobie ostatnie potyczki ze Szwedami to wyglądało to słabo, często przespali początek meczu albo totalnie dali ciała po zmianie stron na mapie. Tak było np na Gfinity na mapie nuke. Virtusi najpierw wygrali połówkę 9-6, by później oddać 1:10. To samo spotkało ich wcześniej, ale już z głowy nie pamiętam jaki to był turniej. Też był Nuke, też grali z NiP-em i tamci przycisnęli ich od początku 10:0. Przy takich wynikach ciężko o powrót, dlatego dziś dużo będzie zależało od wejścia w mecz, bo są mapy na których Virtusi kompletnie sobie nie radzą z odrabianiem strat. Zwycięstwo Virtusów wysoko cenione. Pinnacle daje jeszcze więcej niż egaming bets, ale to normalne. Ja uważam, że jedną mapę wygramy na 99%, ale i tak przegramy 1:2. Życzę chłopakom jak najlepiej.
Z tego co czytałem to NiP wygrał ostatnie 5 pojedynków na bo3 z ekipą Virtusów
PS
Izak nie streamuje, bo miałby komentować tylko na SLTV, czyli de facto za darmo. On się na to nie zgodził i zrobił sobie wolne.

Virtusi - NiP
Virtusi +1,5 1,68 Pinnacle ⛔ 0:2
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Miałem nie ruszać ale ostatecznie stwierdziłem, że warto.
CS:Global Offensive dziś 19:00
Envyus vs NiP

Wygra mecz: NiP
@1.75 ónibet
@1.800 PinnacleSport

Francuzi (Envyus) ostatnio nie zachwycają, chociaż trzeba przyznać, że po ESL one wygrali z NiPem 3 razy i przegrali tylko raz i to w dodatku na BO1 (1 mapa).Ale wczoraj nie pokazali się z najlepszej strony i tak na prawdę powinni przegrać z NaVi, które miało już francuzów na widelcu ale bardzo słaba gra niektórych z NaVi sprawiła, że Envyus mamy dzisiaj w starciu z NiPem. NiP gra ostatnio bardzo dobrze, co szczerze przyznam zadziwia mnie. Dlaczego? Allu - spisywałem go na straty, ale koleś z meczu na mecz pokazuje, że staje się jednym z ninja i ciągnie tą drużynę jako snajper. Już w finale ESL one pokazał się z bardzo dobrej strony (prócz dust2).
Jak zwykle można by pisać referaty na temat obydwu drużyn ale ja stawiam na NiP z dwóch względów. Po pierwsze, ostatnie Lanowe spotkanie tych drużyn padło łatwym łupem NiP&#39;u. Po drugie dyspozycja na tym turnieju. NiP rozegrał już 2 mecze, w tym bardzo łatwe zwycięstwo z Virtusami. Z kolei Envus bardzo źle wypadło w starciu z Navi i choć ciężko wyciągać wnioski po 1 meczu to wydaje się, że Francuzi czuję się źle na tym turnieju.
Próbujemy.
2:0 dla Envyus, NiP rozgromiony :/ ⛔
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Zaczynamy turniej w Kopenhadze, jest to jeden z łatwiejszych turniejów do obstawiania, także pojawi się sporo moich typów. Tutaj krótkie informacje. Zaznaczam iż dzisiaj (tj 2 kweitnia są kwalifikacje)
Thursday April 2nd
First match of GSL Group #1 14:00 BO1
Second match of GSL Group #1 14:00 BO1
Third match of GSL Group #1 15:30 BO1
Fourth match of GSL Group #1 15:30 BO1
Fifth match of GSL Group #1 17:00 BO1
First match of GSL Group #2 19:00 BO1
Second match of GSL Group #2 19:00 BO1
Third match of GSL Group #2 20:30 BO1
Fourth match of GSL Group #2 20:30 BO1
Fifth match of GSL Group #2 22:00 BO1

Friday April 3rd
First match of GSL Group #3 12:00 BO3
Second match of GSL Group #3 12:00 BO3
Third match of GSL Group #3 15:30 BO3
Fourth match of GSL Group #3 15:30 BO3
Fifth match of GSL Group #3 19:00 BO3
Round-of-sixteen upper bracket match 22:00 BO3
Round-of-sixteen lower bracket match 22:00 BO3
Saturday April 4th
Quarter-finals 10:00 BO3
Semi-finals 13:30 BO3
Consolation final 17:00 BO3
Grand final 21:00 BO3
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Fnatic - Natus Vincere
Counter Strike: GO
FaceIT League
BO1, de_overpass
Fnatic zagra pierwszy mecz po paru dniach wolnego po wygraniu Majora w Katowicach. Mapa overpass a więc mapa, na której Na&#39;Vi radzi sobie nieźle - 14:16 z EnvyUs i 16:11 z TSM Kinguin na finałach lanowych Starladdera. Fnatic jak to zwykle bywa może być zardzewiałe po tej przerwie. Update zmieniający tec-9 i AWP może faworyzować bardziej Guardiana niż JW, gdyż Słowak gra bardziej pasywnie z AWP niż Jesper. Nie ma co się rozwodzić nad głębszą analizą - zardzewiałe fnatic, dobra mapa dla Na&#39;Vi...
Fnatic vs NaVi (+4.5) @1.952 pinnacle 11:20,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
makos11 815

makos11

Użytkownik
VP - TSM 2-1 ✅ ✅ ✅ piękny mecz, mega emocje
typ : VP
kurs : 2.2
buk : Pinnacle
Finał drabinki wygranych CPH games. Idę w kierunku Polaków, ponieważ są mega zmotywowani, aby wygrać ten turniej i zrewanzować się drużynie TSMu za porażkę po dogrywce na finałach, które miały miejsce w Kijowie. Byali na tym turnieju jest mega katem, ogólnie wszyscy grają dobrze. Myślę, że VP poradzi sobie z dobrze dysponowanymi Duńczykami, lecz będzie to zacięty mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
D 13

dm-

Użytkownik
tak, też mysle, ze warto tutaj pograć Polaków ze względu na kurs. W tym meczu może się zdarzyc praktycznie wszystko, po ostatnich pojedynkach widać ze Dunczycy raczej nie leżą Virtusom i zawsze ich pojedynki są mega zacięte. Jakby było to BO1 to raczej nie wahałbym się i postawił na TSM, w przypadku BO3, skłaniam się bardziej w kierunku Polaków, ale tak jak mówię, może sie wydarzyć wszystko.
 
D 13

dm-

Użytkownik
dignitas vs Gamers2
Typ: Gamers2
kurs: 2.36
buk: Pinnacle
Gamers2 to jeden z moich ulubionych zespołów do obstawiania, typowy czarny koń. Według mnie jest to zespół z bardzo dużym potencjałem i na pewno potrafi sprawić niespodziankę. Na CPH radzą sobie póki co - bardzo dobrze, zwycięstwa z szwedzkimi Orbit i Property. Są w gazie i według mnie dignitas jest jak najbardziej w ich zasięgu.
Edit: Gamers2 zagrało padakę na swojej mocnej mapie - mirage. 3 rundy po stronie T i frajersko przegrana pistoletówka w CT i mamy 16-3 w plecy. ---------
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
ebettle.com
Jak ktoś nie gra to polecam. Makos podesłał mi tego buka do esportu i jest kosmiczny. Są kursy na najwięcej kilów na danej mapie. Warto pograć nawet dla zabawy. Pierwsza mapa w meczu TSM - VP to mirage, potem nuke, a więc można próbować Snaxa albo byali. Z TSM pograłem jeszcze dupreeha .
Most kills (map 1) (draw-no-bet)
Snax - 7,70
Byali - 12,10
Dupreeh - 6,10

Most kills (map 2) (draw-no-bet)
Snax - 7,70
Byali - 12,10
Dupreeh - 6,10
 
R 10

robo

Użytkownik
TSM vs VP
Typ: mpa 1 + 2,5 VP (de_mirage) ⛔ 16:12
Kurs: 2,07 (zagrany zanim poszły w dół)
W turnieju CPH Games Polska formacja Virtus.Pro pokazuje w końcu wysoki poziom na który musieliśmy trochę poczekać, w kolejnej fazie trafili na TSM. Pierwszą mapą jest de_mirage na której nasi grają na prawdę dobrze bo nie raz nam pokazali pokonując najlepszych dlatego dziwi mnie faworyzowanie TSM. Typ +2,5 dla VP powinien gładko wejść bo liczę na wygraną mapę przez Polaków.
//Niestety, TSM po stronie CT ZNISZCZYŁO VP, nie pozwolili naszym nawet zbliżyć się do bs&#39;a, szkoda bo po dobrej połówce CT wydawało się że VP wygrają mapę
 
R 10

robo

Użytkownik
sorki za offtop, ale macie dobre strony ze statystykami ? żeby np.: zobaczyć czy typy Ramzesa weszły bo bardzo mnie ciekawi wynik poszczególnych graczy
edit: swoją drogą nieładnie zachowali wobec izaka nie dajaą mu możliwości skomentowania meczu
 
takon 37

takon

Użytkownik
Cieszę się, że esport w Europie, a przede wszystkim w Polsce tak poszedł do przodu w ciągu ostatniego czasu !

Wielkie gratulację dla Virtusów za wygranie tego meczu, nie był to dla nich łatwy mecz, ale Kuben sprawdza się moim zdaniem w postaci coacha polskiej ekipy !

EJSIK KOCHANIE !
 
D 13

dm-

Użytkownik
Fnatic vs NIP
Typ: NIP ✅✅
Kurs: 2,27
Buk: Pinnacle
Dzisiaj w lidze CCS kolejne szwedzkie Gran Derbi. W ostatnim meczu tych dwóch drużyn NIP pokonał dosyć łatwo ekipe JW - 16:7. Coraz lepiej czujący się allu w drużynie oraz zadyszka jaką złapało fnatic po turnieju Gfinity (porażka z NaVi i gładka przegrana z NiPem) stawia Get_Right&#39;a i spółkę na pozycji faworyta i tak dziś typuję.
 
R 10

robo

Użytkownik
Virtus.Pro vs Flipsid3 Tactics (Bo3)
Typ: map 1, Flipsid3 +5,5 ✅ 14:16
Kurs: 1,8
Bukmacher: PinncleSports
Dziś VP zmierzy się z Flipsid3, którzy pokazali że grać potrafią i mogą wyrwać mapę nawet topowym drużyną. Kadrowo rosyjsko-ukraiński zespół wygląda dobrze s1mple który sam potrafi wygrywać rundy czy dobrze nam znany markeloff, reszta drużyny przy dobrych wiatrach też potrafi zaskakiwać. Mecz zostanie rozegrany online, co zwiększa prawdopodobieństwo, że typ siądzie ponieważ częśto zawodnicy VP mają jakieś problemy z internetem czy DDoSami. Pierwsze mecze VP na CPH Games w których podeszli na luzie potrafili tracić 14-13 rund z gorszymi zespołami, sądzę że dziś ta pierwsza mapa będzie podobna a Flipsid3 wyjdzie w pełnym skupieniu i ugra te 11 rund.

//za drobne Flipsid3 + 1,5 kurs: 2,9 ✅✅✅
/// Właśnie gracze z
Flipsid3 wygrali mapę de_cobblestone wybraną przez VP 16:14, jak mówiłem właśnie taka jest drużyna Flipsid3, jak sie ograją to będą topową drużyną. Jeśli ktoś zagrał gratuluję wygranych, oba typy na zielono już po pierwszej mapie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom