>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

E Sports - temat ogólny

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Virtusi grają dziś sporo meczów. Na koniec zostaje im jeszcze szwedzki fnatic na mirrage. Ostatnio grali ze sobą na IEM - jak wiemy, przegrali. Grali na cobblestone i właśnie na Mirrage. Na Mirrage Szwedzi wygrali 16:8. Jeśli miałbym typować cichego MVP po stronie Szwedów to byłby to ktoś z trójki JW, Krimz lub olofmeister. Krimz pozamiatał na mirrage w Katowicach (25:12). JW za to jest w dobrej formie, a olof to mówi samo przez siebie. Postawię kilka miedziaków na dwóch pierwszych, pomimo, że to meister jest faworytem.
fnatic - virtus
Krimz most kills 6,10 ebettle.com
JW most kills 6,10 ebettle.com

sorki za offtop, ale macie dobre strony ze statystykami ? żeby np.: zobaczyć czy typy Ramzesa weszły bo bardzo mnie ciekawi wynik poszczególnych graczy
edit: swoją drogą nieładnie zachowali wobec izaka nie dajaą mu możliwości skomentowania meczu
Jak gdzieś czegoś nie ma, to na pewno jest na &gt;&gt;
http://www.hltv.org/?ref=logo
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
R 10

robo

Użytkownik
jestem ciekaw jak fnatic zagra bo, ostatnio ledwo im szło granie a co dopiero wygrywanie, jak się otrzęśli to dziś może być rzeź
// wow, VP trochę za późno się obudzili, ale faktem jest też że fnatic nadal gra poniżej ich poziomu.
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Origen - CWA(LLL) [BO5] 1 (-1.5) 1.769
✅✅ easy
Origen: Peke i Soaz z Fnatic , Amazing z TSM , Mithy z LD i Niels. Team spokojnie na topke LCSa. 9-1 w splicie CSa. Mniejsze turnieje tez ograne bez starty map. Odpoczeli sobie i zamierzają wrócić w wielkim style do LCSa. Czy dadzą radę? Zobaczymy. Na razie mają top przeciwnika z słabiutkiego CSa. To nie to co kiedyś , marki jak H2k, Nip czy SK prime. CWA to sklejka top holendrów z soloq , nie mają doświadczenia jakie mają Origen. W bezpośrednich starciach w CS oba zespoły spotkały się w ostatniej kolejce i było 1-1 , ale Origen primo grało na lajcie , secundo dali Nidalce 6 kili w 6 minut , a i tak ciągli gre do lejta. Jak dla mnie szybkie 3-0 , choć to liga legend i rózne cuda się dzieją.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
fnatic vs flipsid3Typ: 2 @4.67 ebettle.com ⛔

fnatic ostatnio po sukcesie w Katowicach gra bardzo słabo. Ostatnio same porażki i być może szykuje się kolejna.
flipsid3 to ekipa z Ukrainy, pokonali ostatnio VP po bardzo wyrównanym meczu i to nie Virtusi grali źle, choć mogli lepiej, to f3 rozegrali bardzo udane zawody.

Wczoraj F3 rozprawili się z dużo sławniejszą Ukraińską formacją NaVi - tu też postawiłem na F3, po trochę niższym kursie.
Najważniejsze w tym jest to, że eliminacje rozgrywane są online, a fnatic woli LANy, odwrotnie f3, którzy bardzo ciekawie się prezentują grając przez internet.
Na plus dla fnatic, że mecz rozgrywany aż do 3 wygranych map (BO5), więc będzie ciekawie. Wiadomo, że Szwedzi to top CSGO, na wszystkich mapach nieźle się czują, flipsid3 może mieć problem na 1-2 mapach. Kurs ciekawy i to mnie mobilizuje do gry na nich. Mecz dziś o 18:00.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
fnatic vs flipsid3 bet all swojej kasy na pinku ✅ ✅ ✅ największy easy bet all w moim życiu
typ - Fnatic
kurs - 1.4
buk - pinnacle
Ja idę zdecydowanie w strone fnatic. Jest to drużyna o wiele lepsza od flipsid3 i nie sądze, aby ich spadek formy dał zwycięstwo dla flipsid3. Jest to bardzo ważny mecz, wygrana drużyna jedzie na finały lanowe do Bukaresztu gdzie pula nagród jest dość wysoka. Mecz rozgrywany jest w bo5 , także nie spodziewam się żadnej niespodzianki. Olof i spółka wygrają na spokojnie ten mecz. Flipsid3 jest w stanie ugrać maksymalnie 1 mapą
 
D 13

dm-

Użytkownik
dignitas vs Gamers 2 (map1)
typ: dignitas ✅✅
kurs: 1.54
buk: Pinnacle
Dignitas po sporych zmianach w lineupie wraca do światowej topki w csgo. Ostatni mecz między dwoma ekipami na CPH skończył sie totalną masakrą polskiej drużyny 16:3 na miragu. Trzeba pamiętać, że lan rządzi się troszke innymi prawami niż gry online, jednak nie sądze, że g2 jest w stanie choćby zagrozić duńskiej formacji. Przewiduję gładkie zwycięstwo dignitas 2:0
//edyta: G2 jak dzieci we mgle, dignitas jeszcze nie osiagalne poki co. tak jak przewidywałem, gładkie 2:0
 
R 10

robo

Użytkownik
zależy od map i tego czy fnatic zacznie grac swoje, są w dołku i pytanie kiedy z niego wyjdą. Mimo wszystko liczę na wygraną rosyjsko-ukraińskiej formacji i przytarcia noska graczom fnatic. Jak zaznaczył Vidal, Flipsid3 w meczach online radzi sobie dużo lepiej niż na lanach i jeśli podejdą im mapy to są w stanie wygrać, póki nie ma podanych map ciężko kogoś wytypować bo fnatic może zaskoczyć lepszą grą.
 
D 13

dm-

Użytkownik
nie chce mi się wierzyć w aż taki dołek fnatic. Jasne, na pewno cos u nich nie gra, moze poczuli sie za pewnie, ale f3 nie da rady na bo5, co najwyzej jedna mape urwia
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
zależy od map i tego czy fnatic zacznie grac swoje, są w dołku i pytanie kiedy z niego wyjdą. Mimo wszystko liczę na wygraną rosyjsko-ukraińskiej formacji i przytarcia noska graczom fnatic. Jak zaznaczył Vidal, Flipsid3 w meczach online radzi sobie dużo lepiej niż na lanach i jeśli podejdą im mapy to są w stanie wygrać, póki nie ma podanych map ciężko kogoś wytypować bo fnatic może zaskoczyć lepszą grą.
ale co tu ma podejście map do tego meczu, skoro jest grany w bo5? Ile fnatic ma słabszych map jedną? Nie przesadzajmy, że flipsid3 wygra jak im podejdą mapy... Tym bardziej, że fnatic bardzo chce jechać na tego lana o czym świadczy ich pełne zaangażowanie i trening od samego rana....
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
nie chce mi się wierzyć w aż taki dołek fnatic. Jasne, na pewno cos u nich nie gra, moze poczuli sie za pewnie, ale f3 nie da rady na bo5, co najwyzej jedna mape urwia
no dokładnie, tak jak wcześniej pisałem..... Ludzie zaczeli wierzyć w te flipsdi3 jakby byli conajmniej jakimś envy bądź nipem. Przecież tam jedna jednostka będzie miała słabszy dzień i już ta drużyna leci. W fnatic Olof/JW/Flusha to są tacy zawodnicy, którzy potrafią pociągnąć gre za kogoś, a w flipsid3 kto poza s1mplem? Tylko nie piszcie, że markeloff....
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Z tego co widzę, to nie ma tego w Bet365, ale jest w Pinnacle, czyli u buka, który zawsze daje możliwość pogrania czegoś z CS:GO. Ogólnie jest kilka buków, które dają możliwość grania e-sportu, co na pewno cieszy.
 
R 10

robo

Użytkownik
problem jest taki że fnatic do IEM był machiną nie do zdarcia,teraz traci mecze i mapy zdobywając po 10 rund, fakt na papierze szwedzi są o klasę wyżej niż F3. Nie twierdzę że fnatic nie da rady ale fajnie by było jakby stracili mapy
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Spadło u mnie na F3 do 3.25.
Pograłem też s1mple vs JW (h2h) kto więcej fragów na 2 mapie? s1mple @2.05 (teraz 1.98) ebettle ⛔
Druga mapa powinna być teoretycznie lepsza dla f3, bo oni ją wybierają, więc liczę, że najlepszy gracz f3 da sobie spokojnie radę z JW.
W fnatic jest więcej gwiazd, więc niekoniecznie JW musi często zabijać, a mogą mu zabierać inni, a w flipsid3 raczej ciężko sobie wyobrazić, by s1mple był na drugim planie. Obaj to gracze, którzy preferują grę z AWP, jednak dużo lepiej ostatnio radzi sobie Ukrainiec i według mnie warto posłać na niego trochę pieniążków.
 
D 13

dm-

Użytkownik
pierwsza mapa 16:7 dla fnatic ???? widać, ze Szwedzi nie są jeszcze w swojej optymalnej formie ale nie powinno być większych problemów w tym meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Olof pozamiatał. F3 nawet 10% nie gra tego co wczoraj i przedwczoraj. Tragedia.
Fnatic znacznie lepiej niż w ubiegłych dniach. Tutaj 3-0 raczej na spokoju.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Olof pozamiatał. F3 nawet 10% nie gra tego co wczoraj i przedwczoraj. Tragedia.
Fnatic znacznie lepiej niż w ubiegłych dniach. Tutaj 3-0 raczej na spokoju.
przepraszam, ale jeśli się gra na f3 przeciwko fnatic w bo5 to chyba normalnie, że tak to się skończy, tym bardziej jeśli to jest mecz o lana.....
 
R 10

robo

Użytkownik
szkoda, że nie bierzesz pod uwagę faktu i słabszej niż wcześniej grze F3, która też miała wpływ na wynik, po prostu rolę się odwróciły fnatic się ogarnęło a F3 spadek formy
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
szkoda, że nie bierzesz pod uwagę faktu i słabszej niż wcześniej grze F3, która też miała wpływ na wynik, po prostu rolę się odwróciły fnatic się ogarnęło a F3 spadek formy
w dzień aż taki spadek formy? O czym Ty człowieku piszesz!? Zagrali słabiej niż ostatnio, ale nawet gdyby zagrali na swoim najwyższym poziomie z meczu z VP/Navi i tak by przegrali...
 
Do góry Bottom