>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Od czasu do czasu obejrzę jakiś stream. Nie bierzcie mnie jako wyrocznię.
CS:GO
Najciekawiej powinno być dziś w meczu NIP z fnatic. Fnatic oczywiście faworytem, ale tu pojedynek będzie bardzo wyrównany. Od razu powiem, że poluję na handi w stronę NiP. Oglądałem ich w meczu z naszymi Virtusami i na nuku ładnie ich pozamiatali. Zaczynali jako CT, więc ułożyli sobie dobrze mecz, ale byli w tym meczu bezbłędni. Zgranie było, kilka niekonwencjonalnych zagrań również. Pojedynek NIP z fnatic zostanie rozegrany na mapie mirage. W ostatnim czasie obie ekipy grały na tej mapie dwa razy. Raz wygrał NIP, raz fnatic.
fnatic - NiP
NiP +3,5 1,602 Pinnacle ✅ 21:18

Później fnatic zagrają z LGB i tu niespodzianki nie będzie. Pewne zwycięstwo Szwedów, ale o handi to na pewno się nie pokuszę. Dużo będzie zależało od tego jak wyjdzie im mecz z Ninjami.
fnatic - LGB
fnatic 1,277 Pinnacle ✅ 16:4

Niespodzianka może przytrafić się w meczu EnvyUs z LGB, ale odpuszczam.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Oglądam właśnie mecz Fnatic z Nipem. W pewnym momencie fnatic dostawało 10:1, fnatic doskoczyło, a teraz jest dogrywka. Za chwilę mają kolejny ważny mecz z LGB, który muszą wygrać. Po tym wszystkim zagrają jeszcze z naszymi Virtuasmi i podejrzewam, że będą już podmęczeni na maksa. Pasha i spółka czasami mają gorszy mecz jak ten z Nipem - tragedia, ale mam nadzieję, że dziś się zepną, a Pasha zamiast pajacować w końcu wróci do tego co potrafi najlepiej. Taki kurs to ogromne przeszacowanie biorąc pod uwagę fakt, że fnatic zagrają trzeci mecz pod rząd.
Fnatic - Virtus.pro
Virtus.pro 2,66 egamingbets ⛔ 16:10
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Virtus Pro vs Flipsid3 ✅ ✅
typ - Virtus Pro
kurs - 1.52
buk: Pinek
Pierwsza kolejka drugiej fazy grupowej SLTV StarSeries XII. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna VP. Mecz rozgrywany w systemie bo3. Polacy zaczynają powoli łapać odpowiedni rytm gry. Do IEMA zostało raptem niecałe 3 tygodnie, także trenują ciężko. Flipside jak to Flipside pewnie jakiś opór postawi, może nawet uda im się ugrać mape ( w co wątpie ) ale to będzie na tyle. VP jest lepszym zespołem co udowodni w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Virtusom nie zaufam już. Wczoraj mogli połknąć fnatic, ale przy wyniku bodaj 10:10 dali konkretnie ciała. Szwedzi grali na eko, a tamci oddali rundę praktycznie. Później się posypało wszystko.
Dziś do grania wiele nie ma. EnVyUs grają dwa mecze z CPH Wolves. Francuzi są faworytem. Który mecz wybrać? Na pewno nie oba. Pierwszy mecz zaczyna się o 21:00, ale wcześniej wilki grają z madjicK. Będą rozgrzani, więc jeśli EnVyUs wejdą źle w mecz to będzie różnie. Później grają od razu drugi raz na kolejnej mapie, więc drugiego starcia nie przegrają nawet jeśli pierwsze im nie wyjdzie. Handi można też spróbować. Wilki z lepszymi ekipami mają problem z ugraniem 10 rund. Wiadomo - zależy od mapy. W pierwszym meczu handi nie grajcie.
EnVyUs - CPH Wolves (22:00) 16:7
EnVyUs 1,214 Pinnacle ✅
EnVyUs -5,5 1,833 Pinnacle ✅
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
TSM - Flipsid3 ✅ ✅ very easy
typ: TSM
kurs: 1.53
buk: Pinnacle
Ten mecz ma ogromne znaczenie dla obu ekip. Jak wiadomo drużyna, która przegra będzie miała juz tylko matematyczne szanse na awans na finały lanowe StarSerries. Moim zdaniem większym potencjałem i lepszą ekipą dysponuje TSM. Jest to drużyna, która od kilku dobrych lat, mimo rotacji w składzie jest w top8 na świecie. Flipsid3 za bardzo uzależnione jest od s1mple. Jemu się trafi słabszy dzień i bardzo prawdopodobne jest to, że wtedy flipsid3 za dużego oporu nie postawi. Nawet jak on będzie miał swój dzień to myślę, że TSM powinni dać radę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Popieram. TSM zagrało dobry mecz z Virtusami. Ukraińcy też grali z naszymi rodakami, ale dostali dosyć wyraźnie. Wiadomo, że na takim mirage nasi grają coraz lepiej, ale Ukraińcy są widocznie pod formą. Kilka pudeł z awp pod rząd w prostej sytuacji, wyraźnie spóźnieni, brak zgrania, to nie jest forma turniejowa. Kurs warty gry.
Fnatic grają dziś tylko jeden mecz z PENTą. Wygrają bez problemu, bo ostatnio żaden dobry zespół nie był ich w stanie uwalić. Kapitalnie zagrali końcówkę meczu z Virtusami. Pozamiatali LGB, z NiPem stoczyli fantastyczny pojedynek i też zaliczyli olbrzymi comeback doprowadzając do dogrywki. Niemcy nie mają czego szukać.
Fnatic - PENTA
Fnatic 1,158 Pinnacle ✅

Wilki zagrają z naszą polską ekipą Gamers2. Pojedynek będzie wyrównany, ale faworytem buków są Polacy. Nie do końca się z tym zgadzam, bo Duńczycy ostatnio toczyli wiele spotkań, a na dodatek były to mecze z dużo lepszymi drużynami. EnVyUs 2x, Property, fnatic - same znane marki. Na pewno nie warto stawiać Polaków w roli takich faworytów, bo tu może zdarzyć się naprawdę sporo.
Copenhagen Wolves - Gamers2
Copenhagen Wolves 2,389 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
FACEIT League (CS:GO)
Team SoloMid vs NiP (Dziś o 19:00)
NiP @1.645
Pinnacle
Kurs bardzo soczysty. Ale po kolei
TSM to gracze z dawnego Dignitas. To drużyna bardzo silna i zawsze ocierająca się o czołówkę, jednak nigdy nie można było ich zaliczyć do top4, w którym bezsprzecznie znajduje się NiP. Teraz po podpisaniu kontraktu z nową, znaną organizacją w świecie eSportu jakby nabrali dodatkowego wiatru w skrzydła. Z drużynami teoretycznie gorszymi wygrywają lekko i gładko, ale z top4 przegrywają, mimo, że często mecze są zacięte. Ostatnio w meczach z topem dwukrotnie dostali od Virtus.Pro choć nie bez walki oraz przegrali z Fnatic.
NiP to drużyna dominująca w pierwszym roku rozgrywania turniejów CS:GO, ale to już minęło. Nie zrozumcie mnie źle, nadal są topową drużyną, jednak nie jedyną jak miało to miejsce na początku. Podejrzewam, że kurs jaki mamy jest spowodowany, że do NiP&#39;u dołączył nowy zawodnik (Allu), który przejmuje stery snajpera od Maikelele. Wiadomo - nowy członek = brak zgrania. Ale myślę, że to nie będzie dużym problemem. Allu grał już z NiP&#39;em testowo i co prawda wygrali wtedy tylko 1 raz (Z Virtusami) i przegrali aż 3 mecze, ale porażki z Fnatic, Titan czy EnVyUs to nie powód do wielkich zmartwień w kotekście starcia z TSM, który teoretycznie nie ma tak dobrego składu jak wyżej wymienione.
Reasumując, NiP powinien to łyknąć, choć pewnie nie na lajcie. Warto dodać, że mecz rozegra się w systemie BO1 (1 mapa), co daje trochę losowości jeżeli chodzi o wynik, ale ta mapa to nuke - jedna z mocniejszych NiP&#39;u, to na niej właśnie wygrali ostatnio w składzie z Allu z Virtusami. Dodatkowo NiP ma średnią sytuację w grupie i potrzebuje tego zwycięstwa (TSM po 3 przegranych już raczej bez większych szans na awans na finały). Warto dodać, że w tym roku w lidze FACEIT jest spora kasa do zgarnięcia ( puli jest 275,000$).
Ciekawostka: W tym roku pojedynki między tymi drużynami dwukrotnie wygrało NiP, choć nie były to gładkie zwycięstwa.
P.S. Jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie cs:go i drużynami bo dopiero zaczyna siętym interesować to walić śmiało na PM - chętnie pomogę.
EDIT: Mecz przełożony przy stanie 6:3 dla NiPu na chyba sobotę. Powód - problemy techniczne jednego z graczy NiP&#39;u :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
PInnacle w takim przypadku robi zwrot pieniędzy czy czekamy na odbycie się meczu ?
Jeśli w ciągu 48h mecz się nie odbędzie to mają być zwroty teoretycznie.
FACEIT League (CS:GO)
Natus Vincere vs. Virtus.pro
(Dziś o 21:00)
Virtus.pro @1.689 Pinnacle

Wynik 7:16 ✅

Dzisiaj stawiam na naszych. Virtusi to trzecia drużyna 2014 roku wg zarobków. W tym roku zaczęli bardzo słabo - wiele przegranych w meczach zarówno z lepszymi jak ze słabszymi drużynami. Nieudany turniej lanowy w Finlandii, gdzie odpali już w grupie. Niedawno zatrudnili jednak trenera (Kuben - były zawodnik złotej piątki w CS 1.6). Nie wiem czy to głownie jego wpływ, czy innych czynników, ale w grze Polaków wyraźnie coś ruszyło w ostatnich grach i robią swoje. Dowodem na to może być wczorajsza wygrana 16:14 z Fnatic - najcięższym rywalem ze wszystkich dla Virtusów. Świetny mecz Snaxa, który uratował końcówkę meczu. Do tego Biały i pashaBiceps wracają do swojej optymalnej dyspozycji. Na dole akcja z przedwczoraj paszy w meczu z Coepnhahen Wolves.
Z drugiej strony legendarna organizacja cs&#39;a Natus Vincere. Nie odkryję ameryki stwierdzając, że tam grę ciągnie jeden zawodnik - Guardian. Jeśli nie ma on swojego dnia, to Na&#39;Vi traci wiele na jakości. Ostatnio grali mało oficjalnych meczów. W lutym tylko 6 (5Win:1Lost), ale nie mierzyli się z topowymi drużynami. Na&#39;Vi to porządni drwale, jednak nie są drużyną która obecnie może sięgać po najwyższe Laury. Jedyne co mnie martwi jeśli chodzi o mój typ to własnie to, że mało ich widziałem ostatnio i kompletnie nie wiem czego się po nich spodziewać. Ale...
... mecz dzisiaj rozgrywa się tylko na 1 mapie - Mirage. Jest to chyba najmocniejsza mapa Virtusów, To na niej wczoraj własnie wygrali z Fnatic. I Mimo, że nie wiem w jakiej dyspozycji jest Na&#39;Vi, to widząc oznaki powrotu do formy Virtusów śmiało na nich stawiam. Bo Na&#39;vi nie jest w stanie wygrać z Virtusami w formie.
Jeszcze dodam, że dzisiaj o 20:00 mamy polskie gran derbi - Virtus.pro vs Gamers2. Niby Virtusi faworyt dość wyraźny, ale mecz rozegra się na mapie Dust2. A jest to mapa chyba najsłabsza Virtusów, gdzie dostawali w tym roku na niej od wielu zespołów. Z drugiej strony G2 czuje się na niej jak ryba w wodzie, wczoraj pokonali na niej Tytanów, a przed wczoraj hiszpański x6tence. W dodatku derby ^^. Nie ruszałbym tego meczu, bo mogą być rożne cuda
https://www.youtube.com/watch?v=6P8Ql58jT8E
Po meczach: Wszystko zgodnie z planem. Virtusi z Na&#39;Vi bez problemu wygrywają oraz przegrywają po dziwnym meczu z G2 czym mocno śmierdziało. Żałuję tylko, że nie pograłem +3.5 na gamers2 bo kursik był fajny, lekko ponad 2.0.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Ja wybiorę się chyba w piątek, bo w weekend zjazd na uczelni. Szykuje się kapitalna impreza z masą ludzi na trybunach, czyli powtórka sprzed roku.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
lol eu lcs
gambit - roccat 1.66 1200 pinnek✅

gambit z 0-5 na 6-5, do tego w koncu zbenchowali slabego niqa (pomimo win streaka 3-0 z jakichs tam powodow) i zmiennik betsy spisuje sie nieporownywalnie lepiej. niesamowita postawa diamonda, sam praktycznie carryuje gry nawet gdy leca na niego bany (jak dzis reksai, nida) to i tak pickujac senjuani zrobil swietna robote. wydaje sie ze w gambicie w koncu wszytsko gra jak w zegarku, pomimo ze na poczatku splita ich wyczyny zakrawaly na kontuzje mozgu. rokaty z kolei w totalnej rozsypce, dotychczas 3 winy przeciwko dwom ostatnim druzynom + 1 win przeciwko froggenom (elements) ktorzy sa w wyraznym dolku co poskutkowalo najpierw benchem wickda na kevina a dzis nypha na krepo. bardzo dziwna polityka transferowa rokatów(ponoc wszystko to naciski overpowa) tragiczne teamfighty, brak sensownego shootcallowania i takie sa efekty, tragedia niesamowita. wiadomo ze to tylko lol i nagle gambit moze zagrac zenade jednak patrzac na oferowane kursy ja biore gambity, gdyz ich aktualna predyspozcja, koordynacja w teamfightach + diamond w swietnej formie, a po drugiej stronie kompletny chaos w rokacie przemawiaja za w/w.
__________________
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
CLG - Team Liquid @ 2.74 Pinnacle/Marathon ✅
Liquidy wreszcie się ogarnęli, po wywaleniu Pigleta botlane daje radę. Keith gra ostatnio dobre zawody. Wczoraj bardzo łatwo poradzili sobie z Gravity. Ani przez chwilę win nie był zagrożony. W poprzedniej kolejce pokonali po pięknej gierce najlepszy team w stawce - TSM. Współpraca na linii Quas - IWD wyglądała w ostatnich meczach zacnie. Toplaner Liquidów skończył wczorajszy pojedynek z Gravity quadrą. Aktualny bilans TL to 6:5, ale mógł być zdecydowanie lepszy, sporo gierek sthrowowanych, najbardziej przez wyrzuconego już Pigleta. CLG to obecnie trzecia siła NA po TSMach i C9. Wczoraj bez problemu poradzili sobie ze słabiutkimi Dignitasami, którzy po zmianie teamu nie mogą się odnaleźć. W poprzednim tygodniu ekipa Doublelifta poległa z C9. Ich bilans to 8:3, przegrali też z TSM i właśnie z Liqiudami. Kurs na TL dla mnie jest zdecydowanie za wysoki. Powinien być max 2.10. W tej grze zadecyduje przede wszystkim early, bez swapa ze strony TL może być ciężko im wygrać. Zion na topie w CLG to imo TOP2 jak nie best toplaner na tą chwilę w NA. Bardzo wszechstronna mechanika. Quas co prawda jest w formie, ale nie wiem czy wystarczy to na Cygana. TL po pokonaniu TSMów wreszcie pokazali pazur. Taki kurs traktuję jako spore value i biorę lekką stawką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
makos11 815

makos11

Użytkownik
Dzisiaj sporo do grania, także ruszam z betami.
Dignitas - Volgare ✅ ✅ very easy 2-0
typ: Dignitas
kurs: 1.32
buk: pinnacle
Fakt, Dignitas ostatnio nie przekonuje. Porażki z niezbyt dobrymi drużynami, jednak potencjał tej drużyny jest ogromny. Mają naprawdę w drużynie dobrych zawodników i dzisiaj powinni przełamać zła passę i wygrać ten pojedynek w bo3. Volagre nie gra nic specjalnego z reguły to wygrywają z tymi co mają wygrać, a na lepsze drużyny po prostu nie wystarcza skilla.

3dMax - CPH WOLVES ✅ ✅ ✅ 0-2
typ - CPH WOLVES
kurs: 2.39
buk: Pinnacle
3dmax po odejściu Allu nie wygląda już tak dobrze. CPH strasznie nierówna drużyna, potrafi swoje spotkania dość niespodziewanie wygrywać z wyżej notowanymi rywalami po czym przegrać z niżej notowanym. Jednak dzisiaj przy takim kursie idę w ich stronę. Myślę, że tacy zawodnicy jak Acillon zrobią różnica i CPH wygra 2-1.

Orbit - Dignitas ✅ ✅ 9-16 easy
typ: Dignitas
kurs: 2.11
buk: Pinnacle
Już wyżej pisałem o Dignitas. DLa mnie Orbit nie jest na tyle silne, aby robić z nich faworytów. Myślę, że to błąd buków, ale okaże się. Jak dla mnie jest tu też value
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Za hltv.org:
Na`Vi and GGWP were supposed to play their match today originally, but it will be rescheduled due to DDoS issues during the first rounds.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
H2K - Gambit Gaming @ 2.10 Pinnacle/Marathon ⛔
Kursy lecą, wczoraj rano było jeszcze 2,25 na GG. Dla mnie 55-45 na korzyść ruskich. Już wyjaśniam. Obie drużyny notują imponujący win streak. Spodziewam się banowania h2k na Diamonda, ale ten pokazał w poprzednich gra, że mimo iż na niego banują to potrafi wykerować gierkę nawet grając takim champem jak Sejuani, która zupełnie nie wpisuje się w obecną metę. Dla mnie Diamond jest nadal lepszym junglerem niż Loulex. Ciekawie będzie na midzie, gdzie niechciany przez Rokatów Ryu zmierzy się z nową gwiazdą splita, Betsym. Betsy po przyjściu do eulcs już dwukrotnie był wybierany do top5 kolejki, nie bez przyczyny. Jego mechanika i komunikacja bądź co bądź z nowym teamem stoi na wysokim poziomie. Jest o niebo lepszym midlanerem na tą chwilę aniżeli niq co poskutkowało stałym zbenchowaniem Polaka. Na dole P1noy vs Hjarnan. Może wysuwam zbyt daleko idące wnioski, ale sądzę, że adc h2k na lcsowym poziomie to umie grać tylko Sivir. Jestem naprawdę ciekaw ban&amp;pick phase. Banów na topa przeciwko GG się nie spodziewam, bo Cabochard w ostatnich bodajże 9 gierkach zagrał dziewięcioma innymi charami. P1noy w ostatnich meczach jest po prostu nieosiągalny. Prezentuje wyśmienity poziom. Piękny stomp na Fnaticach. H2K z kolei pięknie zesnowballowali SK dość niedawno. Naprawdę szykuję nam się mocna gierka. Dwa Teamy dość underated w tym splicie, które z meczu na mecz pokazują co raz to nowe zagrania. Typuję GG, bo dla mnie są zespołem lepszym. 9-0 win streak po tym tygodniu całkiem możliwy.
Copenhagen Wolves - Elements @ 1.666 Pinnacle/Marathon ⛔
Stare Alliance przegrywają mecz za meczem. Początkowo myślałem, że trollują, że się dobrze bawią, ale oni naprawdę stracili skilla. W tym tygodniu wraca niezapomniany wickd. Zastąpi on kev1na, który to w lola nie grał prawie rok. Pojedynek na topie wickd vs jangbank będzie najbardziej bronze starciem w tym splicie. Nową-starą twarzą w EL jest też Krepo, który jest teraz odpowiedzialny za szotkolowanie. Jeśli EL zepną dupę to wygrają to mecz bez żadnych problemów. Alliancy jeśli naprawdę chcą walczyć o obronę tytułu to muszą zacząć wygrywać takie spotkania. Potrzebują solidnego win streaku, żeby być mocno ustawionym w PO.

I lekki dubelek na drugi dzień. Z reguły nie powinno się grać tak niskich kursów w esporcie, ale pie*dolę to zasadę.
Fnatic + SK @ 1.713 Pinnacle ✅
Fnatic grają z MYM&#39;ami i naprawdę muszą się postarać, żeby tego meczu nie wygrać. Co prawda ich rywale wygrali ostatni swój drugi mecz w splicie z Junikornami, ale nie przekładałbym tego na mecz z Fnaticami. Ekipa z Hunim na czele ma na każdej pozycji playera o klasę lepiej grającego, spodziewam się mega stompa.
SK podejmą Rokatów. Rokaci nie dość, że bez formy, bez poprawnej komunikacji to jeszcze nie potrafią grać na SK. Wygrali tylko raz na xx spotkań z SK. Godiven vs Woolite. Bez swapa ze strony Rokatów to nie widzę tutaj najmniejszych szans dla botlanu. Godiven pozamiata by far.
Jeszcze taka ciekawostka. Oglądałem ostatnio strumyka Kubona i był od w teamie z febivenem, steelbackiem i nukeduckiem. Na przeciwko mieli jankosa na nidalce. Kacza grała lee sinem w lesie. Kaczka jak to kaczka nie umie grać lee sinem, nie gankował wgl prawie, missował wszystkie sonic wavy. Fnaticy zaczęli prowokować kaczkę, że jankos jest bogiem dżungli etc. Kubon jak to Kubon, od dwóch lat ma spinę z kaczką z niewiadomych mi osobiście przyczyn, podłapał temat i razem z febivenem i steelbackiem zaczęli prowokować nukeducka. Ten autentycznie zaczął trollować, flashował się w miejscu i zaczął płakać, że nie będzie grał z taki attitude drużyny, bo przecież jankos jest bogiem dżungli a on nic nie potrafi. ????
kto wie, może kaczka dostanie drugiego perma w swojej karierze.
generalnie atmosfera w Rokatach jest mocno nieciekawa, jeszcze ostatnio wypłynęła ta afera z overpowem o jego flejmowaniu całej drużyny. jak ktoś nie widział to niech obczai sobie post veggiego.
Dorzucam jeszcze filmik po 1 wygranej rokatów nad sk w dziejach lcsa. ????
Jankos cieszy się jakby co najmniej wygrał całego splita.
https://www.youtube.com/watch?v=YxcZvTn7ZeY
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Mousesport - Flipsid3 ✅ ✅ ✅ 0-2 Piękna passa trwa, 8 typ pod rząd na ✅
typ: Flipsid3
kurs: 1.78
buk: Pinnacle
Myszy spore zmiany w składzie, nie wiem czy na plus czy minus okaże się. Jednak ten zespoł zawsze dużo zmienia a wyniki podobne. Nie liczyłbym na jakieś fajerwerki z ich strony w tym spotkaniu. Flipsid3 dość solidnie gra. S1mple jak jest w gazie to myślę, że ich porobi, ciężko będzie mu się przeciwstawić, coraz lepiej wyglada Markeloff, reszta drużyny też nienajgorzej. Myślę, że starczy to na ekipe mouzów, tym bardziej, że jest to bo3. Nie sądze, iż będzie tu jakiś pogrom lub znacząca wygrana Flipsid3. Jednak 2-1 powinni wygrać lub 2-0 po dwóch dosyć równych mapach
 
arturs123 11

arturs123

Użytkownik
Jak widzicie turniej w Katowicach? Na BAH widzę, że są kursy i faworytem do wygrania turnieju jest Virtus Pro (kurs 4.00). Jako, że w CS GO gram od niedawna i w całej scenie jeszcze też średnio się orientuję to pojawia się pytanie do znawców - na kogo warto pograć i dlaczego? Faktycznie nasi są aż tak silni?
 
Do góry Bottom